Mart 28, 2024, 12:39:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 947555 puta)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #255 poslato: Januar 30, 2009, 11:39:27 pre podne »
Ma procitao sam svih 17 stranica i pise da cu uz pomoc bcaa i glutamina 100 posto sprijeciti katabolizam, ali ja namjeravam koristiti samo whey pa sam sad u nedoumici, jel po tome ako ne koristim bcaa i glutamin postoji sansa da ce doci do katabolizma.

Van mreže david1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #256 poslato: Januar 30, 2009, 01:00:18 posle podne »
e @shone190
e da to sam zaboravio da kazem jbg...ovako imam 90kg,vozim bajs u teretani uvece jer ne mogu od skole da stignem ranije,imam 17god,visok sam 186...sta jos treba??

hvala

Van mreže bulaja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #257 poslato: Januar 30, 2009, 04:30:33 posle podne »
Ma procitao sam svih 17 stranica i pise da cu uz pomoc bcaa i glutamina 100 posto sprijeciti katabolizam, ali ja namjeravam koristiti samo whey pa sam sad u nedoumici, jel po tome ako ne koristim bcaa i glutamin postoji sansa da ce doci do katabolizma.

Ne zamaraj se , isposhtuj ti sve ovo shto pishe , spavaj 8 do 10 sati i ne boj se za rezultate
Specialization is for insects.

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #258 poslato: Januar 30, 2009, 07:49:38 posle podne »
OK,hvala.

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #259 poslato: Februar 01, 2009, 06:54:02 posle podne »
Ma naravno da je nebitno, nego me je bas interesovalo da li covek ima neko misljenje povodom toga sto je izjavio, potkrepljeno nekakvim cinjenicama, pa makar i pogresnim, ili je jednostavno napisao samo da bi napisao - sto je izgleda i slucaj.
Jednostavno, svako dozvoljava sabi da deli savete i sakom i kapom, nemajuci u vidu da ovo cita veliki broj pocetnika medju kojima ima i clanova foruma, i onih koji su samo gosti. Mnogi od njih se na ovom forumu prvi put susrecu sa velikim brojem cinjenica vezanih za BB, tako da je pitanje koliko su u stanju da procene ciji saveti su validni, a ciji ne.
Zelim samo da kazem da ne treba deliti savete o necemu o cemu nemamo dovoljno znanja i / ili iskustva.
U svakom slucaju, odosmo u off, pa se izvinjavam sto sam doprineo tome, ali jednostavno nisam znao gde drugde da odreagujem na ovu pojavu koju sam primetio na forumu.
To sto sam rekao za kalcijum nisam izmislio vec sam procitao, i prilicno sam siguran da je bilo u postu nekog takmicara ali se ne mogu tacno setiti kom i na kom forumu.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #260 poslato: Februar 01, 2009, 07:11:17 posle podne »
jao secam se imala je neka navodno studija koja je otkrila da velike kolicine kalcijuma pospesuju ravoj raka prostate kod muskaraca :D al nit je pisalo ko,na kome,kolko dugo je tako nesto ispitivano niti sta su to VELIKE kolicine kalcijuma :D ne opterecujte se
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #261 poslato: Februar 01, 2009, 08:51:41 posle podne »
jao secam se imala je neka navodno studija koja je otkrila da velike kolicine kalcijuma pospesuju ravoj raka prostate kod muskaraca :D al nit je pisalo ko,na kome,kolko dugo je tako nesto ispitivano niti sta su to VELIKE kolicine kalcijuma :D ne opterecujte se
e ako si im rekao :D :D

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #262 poslato: Februar 01, 2009, 09:09:52 posle podne »
Znaci prva tri dana unos proteina je 2g po kg, a UH 50gr poslije treninga.To znaci da bi ja na svojih 70kg trebao unositi 140g proteina.Pa to je stvarno gladovanje i jos k tome kako mogu biti siguran da nece doci do katabolizma.Pa samo jedna konzerva tunjevine ima 50g.

Van mreže dekibilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #263 poslato: Februar 01, 2009, 09:44:21 posle podne »
koja ti je to tunjevina koja ima 50gr pro
ne ces umreti ne boj se
nije niko dosad umro

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #264 poslato: Februar 01, 2009, 09:47:41 posle podne »
Ma rukaj bar 3 grama proteina po kg tezine.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #265 poslato: Februar 02, 2009, 02:49:10 posle podne »
Jbt sta se napravi od teme!  :(

Van mreže david1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #266 poslato: Februar 02, 2009, 03:14:04 posle podne »
Jel moze neko da mi odg na moje pitanje ako nije problem da ne bih dzabe radio ovaj program???

Spartak

  • Gost
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #267 poslato: Februar 02, 2009, 03:56:30 posle podne »
Jel moze neko da mi odg na moje pitanje ako nije problem da ne bih dzabe radio ovaj program???
prostudiraj ti jos malo ovu materiju pa se onda baci na raznorazne dorade dijetice dzidza bidze.

Van mreže david1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #268 poslato: Februar 02, 2009, 06:00:25 posle podne »
e hvala ti Spartak...ali ja sam prostudirao dosta toga... :) mislim...procitao sam bas dosta na ovom forumu i sad tesamo pitam za ovu ishranu da li je dobra jer sam poceo ovu dijetu prosle nedelje u ponedeljak pa da znam da li da nastavim ili je menjam ?!

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #269 poslato: Februar 02, 2009, 06:31:03 posle podne »
Znas kako, nisam bas brojao koliko proteina i UH unosis onakvom ishranom ali se nadam da je sve zbirno otprilike kao sto je Pedja i napisao. Mislim da bi trebao da unosis i neko vlaknasto povrce, raznorazne salatice, a ne da samo jedes ovo "na suvo" jer se taj kalorijski unos putem njih ne racuna kao sto si i procitao vec par puta.

Ja sam evo deveti dan upravo na ovoj dijeti i postujem sve kao sto je napisano, a napredak je vec dosta vidljiv. Vaga kaze 1,5Kg manje ali je vizuelno dosta velika razlika. Snaga za sada ista mada i ne ocekujem da padne za 9 dana.

Znaci sustina je, ispostuj unose kao sto je Pedja napisao i ne brini za rezultate, katabolizam ili sta se vec ovde vise nije polemisalo :)

Pozzz