April 20, 2024, 02:27:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 950303 puta)

Van mreže recro

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #330 poslato: Maj 13, 2009, 03:25:03 posle podne »
Zna tko za Xpand? Muči me što ima kreatina u sebi doduše u minornim količinama ako se ne varam, pa ne znam jel isplativ za dijetu...

Spartak

  • Gost
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #331 poslato: Maj 13, 2009, 03:43:49 posle podne »
Zna tko za Xpand? Muči me što ima kreatina u sebi doduše u minornim količinama ako se ne varam, pa ne znam jel isplativ za dijetu...
nema to nikakve veze, slobodno ga koristi preworkout

Van mreže recro

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #332 poslato: Maj 13, 2009, 05:22:53 posle podne »
To sam i mislio, jbga ništa mi neće bit od malo kreatina, a pump mi je bitniji...Još sam htio pitat da li ima veze kad se trenira anaerobno, tj. s utezima, da li je bitno koji se dio tijela radi  na pražnjenju, a šta na punjenju jer znam da u osnovnim varijacijama ove dijete imaju vježbe pražnjenja, tensio karakter i power pump i to uglavnom cijelo tijelo ili 3 mišićne grupe po 2 vježbe od svake...? Osobno radim gigantske serije jer tu vidim najveći napredak, tj. kako sam radio sa natjecateljem uvidio sam da stvarno radi, a kad sam prošle godine radio baš klasični UD 2.0 najveći problem su mi i bili treninzi jer nisam navikao na tako kružni rad, poslije gigantskog se osjećam zadovoljniji i sve, pa da vidim šta ekipa veli šta se preferira...?

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #333 poslato: Maj 14, 2009, 11:53:53 pre podne »
Nisam mogao verovati da ce mi ubedljivo najtezi deo procesa biti pojesti 300gr UH dnevno!!! Znaci smor zivi, kako samo uspevate?
Lakse mi je dici se u 06:00 i otrcati do hotela nego pojesti punu serpicu pirinca i krompira.

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #334 poslato: Maj 14, 2009, 11:56:41 pre podne »
Meni se cini da bih mogao i 1000 gr UH dnevno bez problema:)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #335 poslato: Maj 14, 2009, 12:04:12 posle podne »
Ja sam pre 3-4 sedmice jedva uspeo da pojedem 100 grama rize/pirinca po ogroku, znachi 3. sata posle toga nisam mogao opet da pojedem jos 100. grama rize/pirinca, jednostavno muka mi je bila od kolicine, a sada cepam normalno 150 grama po obroku + meso + vlakna i ne osjecam se pretovaren hranom...kako vjezbash vremenom se i apetit povecava.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #336 poslato: Maj 14, 2009, 12:35:22 posle podne »
evo ja taman odo da okinem 500 gr pomesfritesa  :P :P :P :P :P
u dextrozi  :P :P :P :P :P
carboladoing day jbg

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #337 poslato: Maj 14, 2009, 12:44:53 posle podne »
Znam da przeni prinac sa povrcem nije bash najbolji izbor, ali njega najlakse smazem - mogao bih i kg po obroku cini mi se :D
Ja sam pre 3-4 sedmice jedva uspeo da pojedem 100 grama rize/pirinca po ogroku, znachi 3. sata posle toga nisam mogao opet da pojedem jos 100. grama rize/pirinca, jednostavno muka mi je bila od kolicine, a sada cepam normalno 150 grama po obroku + meso + vlakna i ne osjecam se pretovaren hranom...kako vjezbash vremenom se i apetit povecava.

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #338 poslato: Maj 14, 2009, 01:49:09 posle podne »
Znam da przeni prinac sa povrcem nije bash najbolji izbor, ali njega najlakse smazem - mogao bih i kg po obroku cini mi se :D
Ja sam pre 3-4 sedmice jedva uspeo da pojedem 100 grama rize/pirinca po ogroku, znachi 3. sata posle toga nisam mogao opet da pojedem jos 100. grama rize/pirinca, jednostavno muka mi je bila od kolicine, a sada cepam normalno 150 grama po obroku + meso + vlakna i ne osjecam se pretovaren hranom...kako vjezbash vremenom se i apetit povecava.

Mislis zbog mesanja UH? Ako ti je ona zlatna mesvina, onda da ona im i kukuruz u sebi, mada za nas koji nismo takmicari to su male kolicine, druge je da ti nacepas recimo 200gr krompira i 100gr rize, to bi bilo vec ozbiljnije, ovako nije neko veliko mesanje UH.
Inace od svih stvari najbolje mi ide GOVEDJI/ JUNECI KARE, mljac, mljac, mljac....mmmmm...mljac....savrsenstvo!

Van mreže recro

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #339 poslato: Maj 14, 2009, 04:46:35 posle podne »
Zna tko za Xpand? Muči me što ima kreatina u sebi doduše u minornim količinama ako se ne varam, pa ne znam jel isplativ za dijetu...
nema to nikakve veze, slobodno ga koristi preworkout

Samo onda još jedno pitanje, jel preporučljivo ubacit zajedno sa Xpandom prije treninga 5-10 g BCAA i to sve zajedno popiti?

Spartak

  • Gost
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #340 poslato: Maj 14, 2009, 05:06:50 posle podne »
Zna tko za Xpand? Muči me što ima kreatina u sebi doduše u minornim količinama ako se ne varam, pa ne znam jel isplativ za dijetu...
nema to nikakve veze, slobodno ga koristi preworkout

Samo onda još jedno pitanje, jel preporučljivo ubacit zajedno sa Xpandom prije treninga 5-10 g BCAA i to sve zajedno popiti?
naravno da jeste, samo rokaj !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #341 poslato: Maj 14, 2009, 05:27:33 posle podne »
Citat
Samo onda još jedno pitanje, jel preporučljivo ubacit zajedno sa Xpandom prije treninga 5-10 g BCAA i to sve zajedno popiti?

da je srece TAKAV BI SASTAV TREBAO BITI I BEZ UBACIVANJA BILO CEGA
to je ono o cemu ja ljudima stalno govrim ;) ;) ;) ;)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #342 poslato: Maj 14, 2009, 06:24:26 posle podne »
da je takav sastav, preload bi dobio konkurenciju hahahaha
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #343 poslato: Maj 14, 2009, 08:04:37 posle podne »
Mislim na to da ima zejtina i da se przi pirinac ;)
Mislis zbog mesanja UH? Ako ti je ona zlatna mesvina, onda da ona im i kukuruz u sebi, mada za nas koji nismo takmicari to su male kolicine, druge je da ti nacepas recimo 200gr krompira i 100gr rize, to bi bilo vec ozbiljnije, ovako nije neko veliko mesanje UH.
Inace od svih stvari najbolje mi ide GOVEDJI/ JUNECI KARE, mljac, mljac, mljac....mmmmm...mljac....savrsenstvo!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #344 poslato: Maj 15, 2009, 06:25:20 pre podne »
da je takav sastav, preload bi dobio konkurenciju hahahaha

pa recimo....hehhehehehehhe