April 26, 2024, 05:20:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 951257 puta)

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #420 poslato: Septembar 04, 2009, 09:04:15 pre podne »
Да нема *вог Ђенерала , ваљало би га измислити   ;D :D

Van mreže friend

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #421 poslato: Septembar 04, 2009, 06:24:24 posle podne »

Pa nastavi dalje...10-12 nedelja je najnormalnija stvar biti na dijeti...

Bez ikakvih promena??

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #422 poslato: Septembar 05, 2009, 11:03:14 posle podne »
Pa ako je samo vremenski rok u pitanju tj. nisi skinuo do kraja a skidanje masnih naslaga ide kako treba,zašto bi nešto menjao?
To što ti za to vreme nisi odradio šta si hteo,ne mora da znači da ti je plan ishrane bio loš već da si ti loše procenio koliko imaš da skidaš,koliko kardia ti treba itd...

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #423 poslato: Septembar 26, 2009, 06:43:23 posle podne »
Citao sam ovu temu prosle  godine, ali nisam istrajao u ishrani ni u treninzima,   i zajebo sam sve bio.... 
Nebitno, krecem opet iz pocetka od ovog ponedeljka....
Znaci,  visok sam 178 cm, tezak 100 kg.... Ne znam kako se racunaju oni procenti, itd... Objasnicu ovako uprosteno... Debeo sam, mastan dosta, imam stomak veliki, dupe veliko, pojas sala oko stomaka je katastrofa... itd.... Gore sam ok, tj.. nije tako katastrofalna situacija, ima naravno i gore masti... ali nije mnogo toliko strasno kao oko stomaka... butine nisu prevelike, tu se isto nije otislo u prveliku katastrofu... elem, tako sam gradjem.... Trenirao ja sa tegovima dugo vec ono..ali neozbiljno...
Znam  kako se sta radi sa treninzima, sta treba da se jede itd....   samo sto sam neozbiljan i nikako da istrajem jedno godinu dana i dovedem se U RED!
Zato me cesto ortaci zezaju,   ti samo jedes govna kako treba ovo, kako treba ono... pa sto nisi nesto napravio...    POSTUJEM, i treba da mi tako pricaju , kada sam KONJ.

Sada sam  ponovo u jednom mahu procitao ovu temu, i vidim da su se komentari malo izmenili.... makar mi se tako cini....

DAKLE,  Pedja i drugari...  Sto se tice proteina jel ide ovako:    PON. UTOR. SREDA :  2g po kg telesnu tezine    CETVRTAK I PETAK: 1,5 g po kg   SUBOTA I NEDELJE:  0.75 g po kg   ,   ili treba da siba ko koliko hoce, kao sto ovde ljudi pisu?     U pocetnim postovima, Pedja je pisao da se treba drzati ovoga sto je ON napisao na prvoj stranici, i da to ima svoj razog?
Jos jedna stvar,  ako se u prva tri dana unosi 50g UH, i to ISKLJUCIVO POSLE TRENINGA (tako je reko Pedja),   i ako  u ta 3 dana radimo sa tegovima... ja na primer,  posle tog treninga uzmem 40 whey-a i 50 g dextroze... i to mi je to sto se tice UH za taj dan... Zar ne?
Sto se tice kardija, za low kardio u prva 3 dana, jel je ok da radim posle treninga sa tegovima 25 minuta low kardio(bickila ili brzo hodanje na traci), ne mogu ujurtu na prazan stomak, pa dme ubijes ::)     
Jos nesto sto sam primetio.... Pisali ste negde, i govorilo se da se ujutru na prazan stomak, znaci na PRAZAN, nema ni  BCAA, ni nista..NE RADI HIIT, zar nije tako? HIIT se radi u toku dana, kada se vec jelo... itd...?

Ne zamerite mi, ja sam procitao upravo celu temu odjednom, pa se nosim konceptom teme sa prve strane... pa mi se mozda ucinilo da su ljudi naknadno , periodicno posecivali ovu temu, i MOZDA (ne zamerite) izasli malcice iz koncepta teme

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #424 poslato: Septembar 26, 2009, 09:12:21 posle podne »

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #425 poslato: Septembar 29, 2009, 12:57:17 pre podne »
neko nesto? :-)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #426 poslato: Septembar 29, 2009, 06:58:46 pre podne »
na zalost i pord sveg citanja ocigledno nisi shvatio mnoge stvari
ali dobro..
nije za zamerku
redom
cardio bilo koje vrsta ili low ili hit se UVEK RADI NA PRAZAN STOMAK ali to ne znaci ni bcaa ni glm vec obratno tj tada je to bas i potrebno a ni jedna cardio na ovom svetu se ne radi posle jela.
ako znas kako sa treningom ok ,mada iskreno sumnjam kada su ti i ovo greske
moj ti je predlog da se za pocetak ne opterecujes sa kolicinom B koje unosis tj da gleda neka ubdu 2 ili 2.5 gr po kg ali da krenes odmha sa rotaicjom UH po sistemu npr...100-200-0-150-100-50-a mozda cak prvih 3 nedlje da i nedeljom ides nulu % uh ili maximlano 50

50 gr dextroze u pwm ti je mnogo i boljda da kupis maldoextrin pa da uzimas 20 gr njega i 10 gr dexttroze i njih nemoj da racunas u ukupan unos uh
a sto se tice cardia kao sto rekoh
kljucu ovoj prici I JESTE CARDIO trening kojeg ti nemozes da radis ujutro pa da te ubije i u sasom startu imas VELIKI PROBLEM jer gledajuci tvoju sliku tebi je i pored jutarnjeg cardio i to ne od 25 low ujutro potrbean cardio o 45 min MINIMALNO ujutro i 35 minuta posle treninga
sve u svemu
mogu da zakljucim da ti jos uvek nisi cvrsto oducio da se pozabavis sa sobom jer da jesi onda mnoge kontradikcije koje si naveo .......shvatas sta hocu da kazem

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #427 poslato: Septembar 29, 2009, 06:49:24 posle podne »
Pa mozda si u pravu Pedja... ;-)  ,  ali ma koliko ta resenost bila, veruj mi.. sada je najveca u poslednjih godinu dana :-)  Zato, podrzite me please :- )))

Znaci ti nisi za to da radim rotaciju  sa pocetne strane, nego da krenem sa ovom rotacijom koju si naveo... OK,

1: Reci mi,  koliko dugo da radim tu rotaciju, koliko nedelja? Posto ima dosta da se skida, a secam se da si bas meni odgovorio  odavno da se svaka 'dijeta' gura 4-6 nedelja, a posto je meni potrebno vise, kako onda... da predjem na  nesto drugo?

2: Znam da je najbolje, i  da treba  da se koristi   BCAA, ali trenutno slabije stojim sa keshom, pa mi  hrana koju jedem i whey, dodju knap, a za druge stvari , trenutno tesko bi finansijski podneo... 

3: Da li da uzmem neki sagorevac, i ovaj  maldoextrin gde mogu da  kupim?

Pozdrav Pedja i hvala ti jos jednom puno!

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #428 poslato: Septembar 30, 2009, 02:02:46 posle podne »
А да ли је могуће , за онога ко због разних околности , НЕ може ујутру да ради кардио већ ради са теговима од 09  а да кардио ради увече око 21 сат ?
Значи 2 сата после оброка максимално и после кардиа од једног сата да се узме стандардни PWM само без декса  пред кунтање .
На некој од тема у кардио секцији , неко рече да може и увече . Сад нисмо улазили колико је делотворно / боље / исто у односу на јутарњи кардио .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #429 poslato: Septembar 30, 2009, 02:20:33 posle podne »
nije delotovrono kao UJUTRO NA PRAZAN STOMAK kada je INUSLIN najnizi i ne moze da se poredi sa cardio uvecer
ali ja ne rauzmem ako neko moze da vezba tegove u 9 iz kog razloga onda ne moze cardio?

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #430 poslato: Septembar 30, 2009, 02:30:50 posle podne »
Па раскорак између жеља и могућности ,тј хтео бих да раздвојим кардио и тренинг али због чињенице да  жена вежба око15 сати кад клинац спава , ја морам да изигравам бебиситера  ;D
Наравно ова ситуација ће потрајати још пар месеци док  је Соња Илић оспособи за самостално вежбање ( жена је" таленат у пиииздуу материну " Радован тхе 3  :D )  а ондак ћу моћи како су Бог и ти заповедили  :P

После тренинга кад би радио кардио сат времена ја би црко ко пас на сред теретане  :D   

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #431 poslato: Septembar 30, 2009, 03:58:46 posle podne »
Pedja, a ovo sto sam pitao ja?

;-)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #432 poslato: Septembar 30, 2009, 06:28:38 posle podne »
1.dijetu drzis minimalno 6 ned
2.to sto imas od suplementa je ok
3.bilo bi dobro da uzmes neki sagorevac

Van mreže URAGAN

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #433 poslato: Septembar 30, 2009, 07:33:33 posle podne »
Ok Pedjos, hvala puno!

Sada da ne smaram vise,  BACAM SE NA RAD!
Vidimo se za 6 nedelja,   iznecu rezultate  ove rotacije sto si mi rekao, a mozda i sliku stavim : - )

Pozdrav!

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #434 poslato: Oktobar 08, 2009, 12:37:02 posle podne »
1.Od pon do srijede UH trebaju biti unijeti samo poslije treninga znaci 50g UH, a sto ako imam trening u 20.00,a zavrsi mi u 21.30,smijem li onda tako kasno pojesti tih 50g UH, ako sam na dijeti?
2.Kardio bih uvijek radio poslije treninga sa utezima i onda se tek poslije kardia uzima standardni pwm?(po odgovorima ranije sam procitao da se pwm uzima tek poslije kardia, ako prije toga imamo trening sa utezima koji smije najvise trajati sati i pol)?
3.A sto ako bih od pon do srijede unio tokom dana mozda 30-40g UH,jel onda vise nema svrhe takva dijeta, kada je bilo napisano da svi UH od pon do sri trebaju biti unijeti samo poslije treninga?
4.I od pon do sri u svakom obroku umjesto UH trebaju se unijeti masti(npr. 200g piletine i 50g badema ili 6 kapsula omega 3)?

Toliko za sada. :)
« Poslednja izmena: Oktobar 08, 2009, 12:39:07 posle podne IGI900 »