Mart 28, 2024, 02:45:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 947570 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #525 poslato: Novembar 29, 2009, 03:33:56 posle podne »
ok hvala,da i ubacicu ovo sto je rekao ovaj decko badem cu ubaciti negde gore pre 12h , nego da li valja blasirani badem ili obican?
Beat the genetics!

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #526 poslato: Novembar 30, 2009, 07:46:27 pre podne »
Pedja jel i rotacije daju bolje rezultate bez posnog sira ili ne,po tvom iskustvu?
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #527 poslato: Novembar 30, 2009, 10:43:49 pre podne »
Pedja imam samo jedno pitanje,da li tokom ove dijete, kako mi naravno spadaju kilogrami, tako smanjujem broj proteina i u.h. koje unosim u toku sedmice? i da li mi je dovoljno pojesti ujutru tunjevinu sa maslinovim uljem za omega 3???
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #528 poslato: Novembar 30, 2009, 11:20:31 pre podne »
Pedja jel i rotacije daju bolje rezultate bez posnog sira ili ne,po tvom iskustvu?

jbt koja opsesija sa posnim sirom..neverovatno..
stvar je u tome da posni sir je NUZNO zlo koje se koristi kao zamena za jedan obrok i to obicno vecernji...
isto tako posni sir se moze koristiti i na MASI

ha?
gle cudo??

kako ne shvatate ljudi u cemu je poenta meni nikako nije jasno..
ti mozes i na cetonic dijeti da krostis sir..samo ce rezultati da budu jako slabi ili ako nista drugo onda mnogo sporiji
na rotacijima zbog prsiutn osti UH malo sira naravno da nece nista smetati...
ali veliko je pitanje sta vi shvatate kao MALO jer se o tom psoranom siru toliko prica kao da je t cudotvrno u pm

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #529 poslato: Novembar 30, 2009, 11:22:12 pre podne »
Pedja imam samo jedno pitanje,da li tokom ove dijete, kako mi naravno spadaju kilogrami, tako smanjujem broj proteina i u.h. koje unosim u toku sedmice? i da li mi je dovoljno pojesti ujutru tunjevinu sa maslinovim uljem za omega 3???

nema potrebe za tim da ne dodje do zaustavljanja stope bazalnog metabilzima...
ti izgubljeni kg su VISAK i tako se i gleda jer taj visak nije bio NIKAKAV potrosac bilo kog energetskog resursa i zato se i zove visak

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #530 poslato: Novembar 30, 2009, 11:31:34 pre podne »
Pedja jel i rotacije daju bolje rezultate bez posnog sira ili ne,po tvom iskustvu?

jbt koja opsesija sa posnim sirom..neverovatno..
stvar je u tome da posni sir je NUZNO zlo koje se koristi kao zamena za jedan obrok i to obicno vecernji...
isto tako posni sir se moze koristiti i na MASI

ha?
gle cudo??

kako ne shvatate ljudi u cemu je poenta meni nikako nije jasno..
ti mozes i na cetonic dijeti da krostis sir..samo ce rezultati da budu jako slabi ili ako nista drugo onda mnogo sporiji
na rotacijima zbog prsiutn osti UH malo sira naravno da nece nista smetati...
ali veliko je pitanje sta vi shvatate kao MALO jer se o tom psoranom siru toliko prica kao da je t cudotvrno u pm
Nije opsesija nego vidim tu ga ekipa jede po pol kile pa pitam,ja ga jedem tu i tamo jer nit pijem mlijeko nit jedem jogurt pa eto bar nešto mliječno. Ja za navečer imam  casein.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #531 poslato: Novembar 30, 2009, 11:42:36 pre podne »
Citat
Nije opsesija nego vidim tu ga ekipa jede po pol kile pa pitam,ja ga jedem tu i tamo jer nit pijem mlijeko nit jedem jogurt pa eto bar nešto mliječno. Ja za navečer imam  casein.

pa ti nastavi tako kako radis jer radis pravlino...
a ti koji ga jedu 500 gr o tome celo vreme i govrim
u nedostatku razmisljnja i objektivne slike nalaze se alternative koje su njima sladje,jefitnije,bolje i sta ja znam vec.
kao sto rekoh....
ODREJDENA KOLICINA JE SASVIM OK ali nazidrati se sa sirom je obicna glupost

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #532 poslato: Novembar 30, 2009, 01:44:02 posle podne »
Pedja imam samo jedno pitanje,da li tokom ove dijete, kako mi naravno spadaju kilogrami, tako smanjujem broj proteina i u.h. koje unosim u toku sedmice? i da li mi je dovoljno pojesti ujutru tunjevinu sa maslinovim uljem za omega 3???

nema potrebe za tim da ne dodje do zaustavljanja stope bazalnog metabilzima...
ti izgubljeni kg su VISAK i tako se i gleda jer taj visak nije bio NIKAKAV potrosac bilo kog energetskog resursa i zato se i zove visak

Ja sam malo smanjio unos proteina i UH kako mi je kilaza opadala jel organizam tada trazi malo drukciji unos, ali koliko sad vidim nije ni to greska ako se ne smanji.

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #533 poslato: Decembar 01, 2009, 12:06:17 pre podne »
Malo sam njuskao po netu oko dijeta sa rotacijama UH i iskopao sam nesto na bb.com, Pedja zanima me tvoje misljenje i misljenje ostalih forumasa, na prethodnim stranicama ove teme sam nasao ja mislim slicne rotacije ako ne i iste!

Monday = Low Carb
Tuesday = No Carb 
Wednesday = Low Carb
Thursday = High Carb
Friday = No carb
Saturday = High Carb
Sunday = Low Carb

A: Chest and Triceps
B: Back and Biceps
C: Quads, Hams, and Calves
D: Shoulders, Traps, and Forearms

No: Off
High: A
Low: B
No: Off
High: C
Low: D

Je li prakticnija(bolja) ova varijanta ili varijanta 3 dana na off pa 2 dana na low pa 2 dana na high, znaci 3 dana po 50UH pa 2 dana po 150UH pa 2 dana po 300UH kao sto je bilo reci na prvoj stranici!

Imam jos jednu dilemu oko kolicine krompira koji trebam da unesem u danima sa High nekako mi je je to MNOGO krompira, da ne napravim kontra efekat, mada znam da UH iz krompira nisu kao oni iz koka kole ili cokolade ili torte, ali imam odredjenu dozu sumnjicavosti. 100gr krompira ima oko 20UH sto znaci da za 300gr treba da se unese 1.5kg krompira dnevno sto mi je nekako mnogo.

Planiram da krenem na ovu dijetu ali cu ja koristiti vrednosti za rotaciju UH 0,5gr/kg; 1,5gr/kg; 3gr/kg. Moja tezina je 91-92kg na 191cm visine ali imam onaj ruzni "pojas za spasavanje" pa da se malo dovedem u red, nemam problema sa disciplinom u dijeti i treninzima, i nemam BB ambicije, ovaj sport volim, veoma cenim i postujem kao i ljude koji se njime bave a trudim se da za svoje potrebe iskoristim sto vise pametnih i korisnih informacija od ljudi koji se ovom problematikom bave!

Izvinjavam se svima na duzini posta i smaranju!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #534 poslato: Decembar 01, 2009, 06:34:52 pre podne »
za krompir nemoras da brines i ne moze ni u jednom elemetnu da ih poredis sa UH is kolaca..mislim..jbg...
sto se tice rotacija..savim ok varijatna ali kad tada ces morati da predesj na napredniji tip rotacija o kojem sam govrio u zadnjim postovima a to ce se vec desiti nakon 6 nedljea ovakve vrste rotacija jer je telo veoma prilagodljivo i jako brzo ce da shvati pravila igre koja si mu nametnuo..
trening...no coment jbg...o tome pricamo vec danima na jednoj drugoj temi

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #535 poslato: Decembar 01, 2009, 08:20:23 pre podne »
za krompir nemoras da brines i ne moze ni u jednom elemetnu da ih poredis sa UH is kolaca..mislim..jbg...
sto se tice rotacija..savim ok varijatna ali kad tada ces morati da predesj na napredniji tip rotacija o kojem sam govrio u zadnjim postovima a to ce se vec desiti nakon 6 nedljea ovakve vrste rotacija jer je telo veoma prilagodljivo i jako brzo ce da shvati pravila igre koja si mu nametnuo..
trening...no coment jbg...o tome pricamo vec danima na jednoj drugoj temi

Pedja, znaci ona carb rotation dijeta koju si ti napisao u ovoj temi, moze se ici i preko 6 nedelja,a tijelo se naravno i nakon 6 nedelja nece prilagoditi?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #536 poslato: Decembar 01, 2009, 09:45:33 pre podne »
naravno da nece ali uz uvek dobro dosle male modifikiacije

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #537 poslato: Decembar 01, 2009, 09:54:48 pre podne »
Hvala svima malo sam se ulenjio sto se tice citanja foruma ali prelistacu opet celu temu! Hvala jos jednom!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #538 poslato: Decembar 01, 2009, 11:53:01 pre podne »
Eve mene sa jos jednim smarackim pitanjem,al sta cu kad mi nije jasno: u jednom od postova se pominje da posle kardia  ne uzimati dex da se ne bi dizao insulin,medjutim sta cu ja kada mi je kardio posle vezbanja u teretani cetvrtkom i petkom pa imam 40 do 50g dexa u pwmu??? sta da radim? ?? , e da i da li mi hiit kardio valja da radim 40 sec sprint pa 2 min lagano hodanja dok ne odradim 8 sprintova?
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2009, 12:28:32 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #539 poslato: Decembar 01, 2009, 12:41:20 posle podne »
Imas lepo objasnjeno HIIT 1 min ides preko 140 otkucaja u minutu, pa jedan min ides ispod 120 otkucaja u minutu, mozes i 2 min, pa 2 min. Ako radis kardio posle tegova, posle toga uzmi dex, u ranijim postovima su komentarisali jutarnji kardio.