April 20, 2024, 01:14:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 950295 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #600 poslato: Decembar 12, 2009, 01:45:17 posle podne »
pa ne verujem da to ima bilo kakve veze sa ovim sto se meni dogadja,jer ipak 5 puta sedmicno je dovoljno,a i definicije imam samo salo na zadnjici me mnogo nervira i to je primetno,a za noge radim dubok cucanj,iskorak,masinu za zadnju lozu,cucanj ser,iskorak 3 serije(svaki drugi trening),zadnja loza 4 serije(smenjujem sa iskorakom ako 1 trening radim iskorak , sledeci radim lozu,i tako) ponavljanja nista ispod 10!
Beat the genetics!

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #601 poslato: Decembar 12, 2009, 02:15:59 posle podne »
Neces ti to sa zadnjice, ako je tako kao sto kazes, tako lako skinuti vezbanjem, oces, al to salo je drugog tipa, probaj da pojacas test i videces do proleca bi to trebalo da se popravi osetno, ne obecavam al bi trebao da probas, pozdrav i sve najbolje u akciji skidanja! ;)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #602 poslato: Decembar 12, 2009, 02:22:21 posle podne »
Stisni po iskoraku -shetanju sa tegovima po teretani...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #603 poslato: Decembar 12, 2009, 02:33:40 posle podne »
hvala,ma u prethodnim postovima sam postovao moj nacin ishrane posto sam sad na dijeti pa ima pre nekih 3-4 posta na prethodnoj strani,ne radim samo vezbe u teretani vec i kardio i ostalo,a kog je to tipa salo ,Bare?!? a i voleo bih bar do proleca za neka 2-3 meseca to da stesem,samo mi je malo kardio problem ovaj sneg pa trcati hiit po njemu,a inace je sve ostalo ok...
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2009, 02:38:29 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #604 poslato: Decembar 12, 2009, 08:14:42 posle podne »
Ne moze ciljano da se skida mast, sa tog i tog dela tela.

Nastavi sa dijetom pa ce i to doci na red. Samo znaj, taj deo ide najteze i najsporije. Jbga, sta da radis, udri! :)
Kako ne moze ciljano da se skida, a turbo sauna  ;D ja gledao na televiziji lik sedi u fotelji jede kokice i coca colu i topi mu se salo  ::)


@nikadsenepredajem
Izvini da te pitam a gde se zuris ti? salo nije doslo preko noci preko noci nece i da ode, na dijeti si radis kako radis hranis se kako se hranis i imas dobrih rezultata, nije mi jasno sto se bunis?

Ako tvoj nickname govori o tebi i tvom karakteru onda nemaj brige! Put do upseha krece se kroz rad, vreme i strpljenje! veruj mi ja sam sa 130kg spao na 90kg a nisam znao za ovu dijetu sve je islo mnogo mnogo teze, sada kada sam pokupio sve informacije sto mi trebaju sa ove teme i od vas dobrih ljudi, stekam pare i krecem na dijetu cim se stvore uslovi da sve odradim u fullu da mi nista ne manjka! hocu da proverim da li i ja imam te famozne "plocice"  ;)

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #605 poslato: Decembar 13, 2009, 02:09:36 pre podne »
hvala,ma u prethodnim postovima sam postovao moj nacin ishrane posto sam sad na dijeti pa ima pre nekih 3-4 posta na prethodnoj strani,ne radim samo vezbe u teretani vec i kardio i ostalo,a kog je to tipa salo ,Bare?!? a i voleo bih bar do proleca za neka 2-3 meseca to da stesem,samo mi je malo kardio problem ovaj sneg pa trcati hiit po njemu,a inace je sve ostalo ok...

Zenama se salo vise skuplja na kukovima i zadnjici a nama recimo na stomaku ibutinama, zato ti kazem ako pojcas test, trebalo bi lakse sve to da ide, e sad sigurno neces da ga pojacavas galenikom i sl, jer nema potrebe, vec lepo ZMA+malo zasicenih masti da bi on mogao da radi i to je to.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #606 poslato: Decembar 13, 2009, 12:12:00 posle podne »
hvala Bare,ma ne Dominic nisi me lepo razumeo,nije meni toliko hitno,ima do leta ihaaaj,nego je meni problem sto meni izgleda dosta odose misici,a mast ostade na istom,to mene brine,pa sam na nekom od prethodnih postova na prethodnoj strani napisao moj plan i program ishrane i vezbanja pa me zanima da li negde gresim da mi zbog toga spadaju misici,a uplasio sam se i naglog opada kg,pa sam to pitao da li tu negde gresim,pa kad budete imali vremena pogledajte pa mi javite,hvala jos jednom na recima podrske!!!!
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #607 poslato: Decembar 13, 2009, 12:14:36 posle podne »
nista ti ne brini za misice..
kada skines sav visak onda treba da razmiljas o tome da mozes da krenes da jedes sama sebe..sve dok ima salca ,nista ti ne brini o misicima...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #608 poslato: Decembar 13, 2009, 12:16:53 posle podne »
hvala puno Pedja!
Beat the genetics!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #609 poslato: Decembar 14, 2009, 06:15:54 posle podne »
Jedno pitanje za Pedju, da ne otvaram novu temu posto sam ja kompletnu filozofiju ishrane koncipirao po ovoj dijeti i vise sam nego zadovoljan.

Nedelja mi je junk day i tu se napunim svim djubretom ovoga sveta, ali mi je pon skoro uvek 0 ili jako malo UH, ja pretpostavljam da su meni depoi krcati glikogenom od nedelje, ali ponedeljkom radim grudi, koje su mi najslabija partija i sada nesto mozgam da im ne ugrozim napredak zbog tako malo UH???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #610 poslato: Decembar 14, 2009, 06:42:53 posle podne »
ne
neces sigurno i ne brini zbog toga a pogtovo jer nedljeom jedes taj junk..

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #611 poslato: Decembar 14, 2009, 06:48:55 posle podne »
ne
neces sigurno i ne brini zbog toga a pogtovo jer nedljeom jedes taj junk..

Pa to nisam znao da se nedeljom i subotom na carb rotation dijeti moze jesti junk?Ja sam jeo samo ogromne kolicine UH.
Znaci subotom i nedeljom moze pizza?A bas sam to sad saznao nakon 6tjedana te dijete. ???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #612 poslato: Decembar 14, 2009, 06:54:29 posle podne »
pa ti ne mozes zbog odredjenih maligana koje remetik koristi on moze...hahahahahahah
i nije subotom i nedljeom vec samo nedljeom

a ti nista nisi gresio i radi tako kako radis..

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #613 poslato: Decembar 14, 2009, 07:05:22 posle podne »
Ma gotova je to prica, nakon 6 tjedana ove dijete, bilo je dosta za sada. :P
Kako je to dobar osjecaj ponovo se vratiti  na masu. :)
Nego onda da znam za drugi puta kada cu opet biti na toj dijeti, jel mogu onda u nedelju pojesti jednu pizzu?

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #614 poslato: Decembar 14, 2009, 07:54:24 posle podne »
evo mene opet sa glupim pitanjima al sta cu eto,kad bih sad recimo kad odradim 4 sedmice ove dijete poceo da radim masu,koliko bi mi otprilike meseci trebalo da se onako bas bas izderem do koze da bude suv misic i da promenim dijeta,da znam kada da krenem sa tim kada da zavrsim masu, kog meseca da takav izderan  budem do kraja juna i da odrzavam tako...?!!? hvala unapred! (unapred je pocelo skupljanje para za suplemente...)
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2009, 08:01:33 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!