Mart 28, 2024, 10:12:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 947536 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #645 poslato: Januar 11, 2010, 06:28:58 pre podne »
Citat
U periodu visokog intenziteta kod HIIT-a tijelo trazi ugljeni hidrat, a kako UH (skoro) nemas prva tri dana pocece da se trose proteini. Zato tad ides sa umerenim intenzitetom.

tacno
ali ukoliko ispostujes pravila igre i PRED CARDIO UNESES DOVLJNO ANTIKATABOLIKA telo nece imati priliku da trosi ni jedan drugi izvor osim masnoca

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #646 poslato: Januar 11, 2010, 07:21:24 posle podne »
Sad vidim tu da pedja kaže kako može mrkva na rotacijama ako nisu enormne količine,ja misla da ne valja ona zbog GI , očito krivo misla i to. A u prvom obroku poslije treninga jel idu vlakna ili radije ne?Tipa riža sa kuhanom mkvicom i piletinom mmm?!
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #647 poslato: Januar 11, 2010, 08:02:13 posle podne »
Sad vidim tu da pedja kaže kako može mrkva na rotacijama ako nisu enormne količine,ja misla da ne valja ona zbog GI , očito krivo misla i to. A u prvom obroku poslije treninga jel idu vlakna ili radije ne?Tipa riža sa kuhanom mkvicom i piletinom mmm?!

Mislim da tebe ovdje jako muci ta mrkva, pa ako je Pedja rekao da malo mrkve nece skoditi, onda nebi trebao biti problem ta mrkva u obroku poslije treninga,ali na ovoj dijeti najvazniji je unos P i UH, pa tek onda masti i vlakna.
Eto to je neko moje misljenje, ali pricekaj negog iskusnijeg da ti odgovori.
 ;)

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #648 poslato: Januar 11, 2010, 08:54:08 posle podne »
Da da to znam,nije stvar toga.To je sve super al baš me interesira jel to izbjegavanje mrkve u širokom luku još jedan bullshit koji mi je bio rečen.A već slutim da je.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #649 poslato: Januar 12, 2010, 06:43:42 pre podne »
Sad vidim tu da pedja kaže kako može mrkva na rotacijama ako nisu enormne količine,ja misla da ne valja ona zbog GI , očito krivo misla i to. A u prvom obroku poslije treninga jel idu vlakna ili radije ne?Tipa riža sa kuhanom mkvicom i piletinom mmm?!

uffff
pa gde si pobogu cula to za mrkvu?
aman pobogu...
hajde radi to sto radis jer radis kako trbea i odista nema ni jednog jedinog razloga da se optresujes sa glupostima

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #650 poslato: Januar 12, 2010, 08:20:08 pre podne »
Sad vidim tu da pedja kaže kako može mrkva na rotacijama ako nisu enormne količine,ja misla da ne valja ona zbog GI , očito krivo misla i to. A u prvom obroku poslije treninga jel idu vlakna ili radije ne?Tipa riža sa kuhanom mkvicom i piletinom mmm?!

uffff
pa gde si pobogu cula to za mrkvu?
aman pobogu...
hajde radi to sto radis jer radis kako trbea i odista nema ni jednog jedinog razloga da se optresujes sa glupostima
Pa eto od jednog nazovimo trenera koji nema pojma,zivila godinu dana u uvjerenju da ne smijem indijske orascice,kikiriki,mrkvu jer je kao secer i visok gi i jos sto gluposti za povrce. Ma ne opterecujem se,uopce vise.. nego fakat ne mogu vjerovat koja sranja. Vise citam ovaj forum vise vidim kaj sam radila krivo prije.Ja sad radim po tvom ne brojim nis osim kompleksnih uh po tvojim rotacijama i super i jedem i svo povrce i indijske i super mi je. Ma idioti,never mind. Tnx.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Marko_012

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #651 poslato: Januar 20, 2010, 09:04:06 posle podne »
Samo da proverim da li sam dobro napravio dijetu, inače težina 82-3 kg :
                                                               Proteini                                         UH
Utorak, sreda :

1 celo jaje + 4 belanca                            18                                                   0
PWM  1,5 merica + 30gr malto                 36                                                 30
200 gr belo + salata                                 40                                                  0
100 gr belo + salata                                 20                                                  0
100 gr belo + salata                                 20                                                  0
140 gr tuna                                              30                                                   0
                                                              164                                                 30
Četvrtak:

1 celo jaje + 4 belanca + 70 ovsene       18                                                  51
250 gr belo + salata                                50                                                   0
200 gr belo + salata                                40                                                   0
150 gr belo + salata                                30                                                   0
140 gr tuna                                             30                                                    0
                                                              168                                                 51
Petak :

1 celo jaje + 4 belanca                            18                                                   0
PWM  1,5 merica + 30gr malto                 36                                                 30
100 gr belo + salata + 300gr krompira    20                                                60                                                                             
100 gr belo + salata + 200gr krompira    20                                                40
140 gr tuna                                              30                                                  0
                                                               124                                              130                 
Subota :

100 gr belo + salata + 90 gr pirinča        20                                                 72
PWM  1,5 merica + 30gr malto                36                                                 30
100 gr belo + salata + 40 gr pirinča        20                                                 32
100 gr belo + salata                                 20                                                  0
140 gr tuna                                              30                                                   0
                                                              126                                                134
Nedelja :

100 gr belo + salata + 300gr krompira    20                                                  60
PWM  1,5 merica + 30gr malto                36                                                   30
300gr krompira                                         0                                                   60
400gr krompira                                         0                                                   80
140 gr tuna                                              30                                                     0
                                                                86                                                  230
Ponedeljak :
1 celo jaje + 4 belanca                            18                                                       0
100 gr belo + salata + 150 pirinca          20                                                   120
100 pirinca                                               0                                                      80
50 gr belo + salata + 50 pirinca              10                                                      40
140 gr tuna                                              30                                                        0                 
                                                                78                                                    240 

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #652 poslato: Januar 20, 2010, 09:07:59 posle podne »
A zbog cega ti je ponedeljak dan punjenja sa UH, subota i nedelja su predvideni za to, a pon,uto i sri je dan sa 0UH....

Van mreže Marko_012

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #653 poslato: Januar 20, 2010, 09:38:14 posle podne »
A zar je bitan raspored dana ? Mislim da ne treba sve bukvalno shvatati.

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #654 poslato: Januar 20, 2010, 10:29:22 posle podne »
A zbog cega ti je ponedeljak dan punjenja sa UH, subota i nedelja su predvideni za to, a pon,uto i sri je dan sa 0UH....
Reci mi molim te da se zajebavas sa ovim pitanjem!  ???

@Marko012
ovo ovlas gledano iz mog skromnog znanja je OK, ali bolje da sacekamo nekog iskusnijeg "vezbaca"!
Gledaj da imas 6 obroka svakoga dana, na 3-3,5 sata razmaka!
« Poslednja izmena: Januar 20, 2010, 10:34:22 posle podne TheDominick »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #655 poslato: Januar 20, 2010, 11:51:01 posle podne »
vidi sve je ok,ali treba ti jos jedan obrok POD OBAVEZNO i jos bolje dva obroka,znaci jedan MORAS a drugi ako stignes;)
masti nemas!!!dve supene masnilovog u obrocima gde nemas UH....
ostalo je ok
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Marko_012

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #656 poslato: Januar 21, 2010, 12:02:55 pre podne »
@Naturalni
Kako da ,,nabavim,, još 1-2 obroka ? Jedino mogu da neki delim na dva dela, ako ubacim još bilo čega(što nije problem) izaći ću iz okvira koje je Peđa dao(2 gr B, 0 Uh...). Masti nisam pisao, ali naravno koristim maslinovo ulje, na par kapi pečem piletinu, malo u salate, recimo obarim krompir, malo luka i ulja i eto krompir salate(samo tad ima svi da begaju od mene ;D). Ali ako je ovo malo dodaćemo ulje.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #657 poslato: Januar 21, 2010, 12:11:25 pre podne »
onda samo jedan obrok ali ako MORAS 2g pro onda prepolovi negde proteine
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Marko_012

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #658 poslato: Januar 21, 2010, 12:20:53 pre podne »
,,Moram,, samo ona tri dana gde treba 2gr, ostalim danima kako piše, 1,5, 1 .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #659 poslato: Januar 21, 2010, 10:09:47 pre podne »
pa kako je dobro naturalni brate?
ispadne da on ima vise UH u toku dana iz tunjevine nego iz pirinca i krompira.........
npr..
on racuna da ima 30 gr Uh iz maltoa i jos 134 gr to ispadne da ima 164 gr UH samo iz toga......jbg...naravno da nije dobro....
sve ostalo moze da prodje i sa mastima se ne treba opterecivati pogtovo ukoliko sprema meso onako kako on kaze tj na maslinovom....NME APOTREBE ZA DODATNIM UNOSOM MASTI NA OVOJ DJIETI