April 19, 2024, 10:26:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 950272 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #660 poslato: Januar 21, 2010, 10:13:26 pre podne »
pa kako je dobro naturalni brate?
ispadne da on ima vise UH u toku dana iz tunjevine nego iz pirinca i krompira.........
npr..
on racuna da ima 30 gr Uh iz maltoa i jos 134 gr to ispadne da ima 164 gr UH samo iz toga......jbg...naravno da nije dobro....
sve ostalo moze da prodje i sa mastima se ne treba opterecivati pogtovo ukoliko sprema meso onako kako on kaze tj na maslinovom....NME APOTREBE ZA DODATNIM UNOSOM MASTI NA OVOJ DJIETI
iskreno da ti kazem gledam jelovnik i ne svidja mi se,ali sam predpostavio da si mu ti napravio pa nisam hteo da se mesam...ne znam ni kakav je ovo jelovnik 1.5g i 1g pro.............
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #661 poslato: Januar 21, 2010, 10:15:49 pre podne »
Citat
predpostavio da si mu ti napravio pa nisam hteo da se mesam

ne da nisam,nego nemam blage veze sa ovim
i zar mislis da BI JA OVAKO NESTO SASTAVIO STARI MOJ????
i jos da nekome sastavim i da mupisem br B i UH sa strane.???
pa ja kada sstavim tvoje je da RADIS TO STO SAM NAPISAO..reuulatete ja garantujem a to koliko cega ima je za klijenta potpuno ne bitna stvar..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #662 poslato: Januar 21, 2010, 10:17:35 pre podne »
Citat
predpostavio da si mu ti napravio pa nisam hteo da se mesam

ne da nisam,nego nemam blage veze sa ovim
i zar mislis da BI JA OVAKO NESTO SASTAVIO STARI MOJ????
i jos da nekome sastavim i da mupisem br B i UH sa strane.???
pa ja kada sstavim tvoje je da RADIS TO STO SAM NAPISAO..reuulatete ja garantujem a to koliko cega ima je za klijenta potpuno ne bitna stvar..
onda ok
sad cu da mu pomognem;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #663 poslato: Januar 21, 2010, 10:22:46 pre podne »
Samo da proverim da li sam dobro napravio dijetu, inače težina 82-3 kg :
                                                               Proteini                                         UH
Utorak, sreda :

1 celo jaje + 4 belanca                            18                                                   0
PWM  1,5 merica + 30gr malto                 36                                                 30
200 gr belo + salata                                 40                                                  0
100 gr belo + salata                                 20                                                  0
100 gr belo + salata                                 20                                                  0
140 gr tuna                                              30                                                   0
                                                              164                                                 30
Četvrtak:

1 celo jaje + 4 belanca + 70 ovsene       18                                                  51
250 gr belo + salata                                50                                                   0
200 gr belo + salata                                40                                                   0
150 gr belo + salata                                30                                                   0
140 gr tuna                                             30                                                    0
                                                              168                                                 51
Petak :

1 celo jaje + 4 belanca                            18                                                   0
PWM  1,5 merica + 30gr malto                 36                                                 30
100 gr belo + salata + 300gr krompira    20                                                60                                                                             
100 gr belo + salata + 200gr krompira    20                                                40
140 gr tuna                                              30                                                  0
                                                               124                                              130                 
Subota :

100 gr belo + salata + 90 gr pirinča        20                                                 72
PWM  1,5 merica + 30gr malto                36                                                 30
100 gr belo + salata + 40 gr pirinča        20                                                 32
100 gr belo + salata                                 20                                                  0
140 gr tuna                                              30                                                   0
                                                              126                                                134
Nedelja :

100 gr belo + salata + 300gr krompira    20                                                  60
PWM  1,5 merica + 30gr malto                36                                                   30
300gr krompira                                         0                                                   60
400gr krompira                                         0                                                   80
140 gr tuna                                              30                                                     0
                                                                86                                                  230
Ponedeljak :
1 celo jaje + 4 belanca                            18                                                       0
100 gr belo + salata + 150 pirinca          20                                                   120
100 pirinca                                               0                                                      80
50 gr belo + salata + 50 pirinca              10                                                      40
140 gr tuna                                              30                                                        0                 
                                                                78                                                    240 

pre spavanja sir(sabacki ella gledaj da bude ella)
tu gde imas dosta UH gledaj da raspodelis a ne da spicis odjednom 100g a u tom danu imas 200g UH;)
iskreno ne znam kakva je ovo djeta,ali povecaj unos PRO....
kakvi su ovo obroci 400g krompira,300g krompira bez PROTEINA!!
kada jedes skrob jedi samo skrob i pro naravno,kada jedes vlakna jedi samo vlakna(povrce) sa pro naravno
vidi ponedeljak 1 jaje,4 belanceta pa sledeci obrok 100g mesa i 150g pirinca!!! NE VALJA!!!!!
respodeli te uh malo sto bi se reklo SARAJ MALO:D
ako mene pitas ja nisam za to 1g proteina na dan,ja sam za 3g proteina bio na masi ili definiciji;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #664 poslato: Januar 21, 2010, 10:25:07 pre podne »
i da
ako imas 4 cvrsta i jedan sejk,posle treninga ide odma sejk pa posle 30min obrok a 2 sata pre treninga ide obrok,ispada da narednih 10 sati jedes samo DVA PUTA!!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Marko_012

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #665 poslato: Januar 21, 2010, 03:26:05 posle podne »
Hvala na ogovorima i pomoći. Ja sam pravio ili bolje rečeno pokušao da napravim nešto prema ovome http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,15854.new.html#new, ali očigledano sam načisto omanuo.
I zaboravio sam da navedem da imam i kardio i teretanu.
« Poslednja izmena: Januar 21, 2010, 03:32:24 posle podne Marko_012 »

Spartak

  • Gost
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #666 poslato: Januar 23, 2010, 04:28:15 pre podne »
ne bi bilo lose da se u toku dana unese vise oblika proteina, znaci da se ne forsira samo jedan izvor.

Van mreže synL

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #667 poslato: Januar 24, 2010, 11:07:55 posle podne »
Pedja slao sam ti pm al sam evo nashao dosta tema i Hvala .....ali sada me interesuje mnogima si napisao MJENJAJ OBAVEZNO NESTA nakon 4 - 6 sedmica...ali kako ce da mjenja?Kako nastaviti sa ishranom?

Spartak

  • Gost
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #668 poslato: Januar 25, 2010, 03:57:03 pre podne »
pa npr, promjenis izvor uh :) promjenis raspored uh :)

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #669 poslato: Januar 27, 2010, 03:25:07 posle podne »
Zasto je na rotacijama nuzan unos jednostavnih secera?
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #670 poslato: Januar 27, 2010, 04:11:50 posle podne »
Gde to pise? Jedino posle treninga ih mozes unositi, inace, ne samo na rotacijama!

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #671 poslato: Januar 27, 2010, 10:49:56 posle podne »
Gde to pise? Jedino posle treninga ih mozes unositi, inace, ne samo na rotacijama!
Iza treninga i mislim,Pedja je napisao jednom prilikom da je to na rotacijama nužno..zanima me zašto u čemu je catch?
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #672 poslato: Januar 28, 2010, 06:44:42 pre podne »
Citat
Iza treninga i mislim,Pedja je napisao jednom prilikom da je to na rotacijama nužno..zanima me zašto u čemu je cat

e jbg vlatka
pa ovo su sada vec smesna pitanja
kakvo je pitanje iz cega je neophodan secer u PWM da je bilo kakva dijeta u pitanju???

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #673 poslato: Januar 28, 2010, 07:43:30 pre podne »
Citat
Iza treninga i mislim,Pedja je napisao jednom prilikom da je to na rotacijama nužno..zanima me zašto u čemu je cat

e jbg vlatka
pa ovo su sada vec smesna pitanja
kakvo je pitanje iz cega je neophodan secer u PWM da je bilo kakva dijeta u pitanju???
Gle ok znam da služi kao transmiter,općenito tu ulogu da ima da te prot i uh koje uneseš sa pwm ajmo reć usmjeri u mišiće.Ali kaj ako ga ne uzmeš?Kaj na dan kad si na 0 uh ili kaj na keto isto uzimaš?Jbg smiješno ili ne zanima me a baš ne shvaćam.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #674 poslato: Januar 28, 2010, 11:36:49 pre podne »
Na keto dijeti ili u danu sa 0UH, mozes uzeti oko 20-ak grama dex-a u PWM-u...to ti nece remetiti koncepciju keto dijete....