Mart 28, 2024, 08:19:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 947624 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #840 poslato: Mart 04, 2010, 04:11:12 posle podne »
Smanji...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #841 poslato: Mart 04, 2010, 06:34:37 posle podne »
Ja bih ti preporucio da na osnovu ove dijete isplaniras i ishranu u buduce. Znaci da povecas hidrate, kako ti je receno, ali da oih ne drzis konstantno, nego da variras sa unosom. Slicno danima kada si bio na dijeti ili nekako kako je tebi lakse ili ti se cini da je bolje, ali uglavnom da variras unos.

Van mreže hornet

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #842 poslato: Mart 04, 2010, 07:13:15 posle podne »
Ja bih ti preporucio da na osnovu ove dijete isplaniras i ishranu u buduce. Znaci da povecas hidrate, kako ti je receno, ali da oih ne drzis konstantno, nego da variras sa unosom. Slicno danima kada si bio na dijeti ili nekako kako je tebi lakse ili ti se cini da je bolje, ali uglavnom da variras unos.
[/quot
Ja bih ti preporucio da na osnovu ove dijete isplaniras i ishranu u buduce. Znaci da povecas hidrate, kako ti je receno, ali da oih ne drzis konstantno, nego da variras sa unosom. Slicno danima kada si bio na dijeti ili nekako kako je tebi lakse ili ti se cini da je bolje, ali uglavnom da variras unos.
e]
jel mozes da mi kazes kako na primer, za 7 dana, ili da idem isto ovako kao na dijeti samo da povecam, ne znam kako mislis?

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #843 poslato: Mart 04, 2010, 07:51:42 posle podne »
znas kako sam ja poceo da variram kada sam na masi,misic koji treba da se doradi taj dan unosis najvise u.h.,misic koji ne zaostaje vec napreduje brze od drugih srednja kolicina u.h., danima kojima ne treniras u.h. od 50 do 75g...
nego da vas pitam nesto,posto vidim da ima puno ljudi koji se jezivo istesu a mnogo njih koji kazu da im opadaju misici (iako koriste iste dijete) da li je to do genetike ili ne odgovaranje tela na dijetu?
Beat the genetics!

Van mreže hornet

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #844 poslato: Mart 04, 2010, 08:04:31 posle podne »
znas kako sam ja poceo da variram kada sam na masi,misic koji treba da se doradi taj dan unosis najvise u.h.,misic koji ne zaostaje vec napreduje brze od drugih srednja kolicina u.h., danima kojima ne treniras u.h. od 50 do 75g...
nego da vas pitam nesto,posto vidim da ima puno ljudi koji se jezivo istesu a mnogo njih koji kazu da im opadaju misici (iako koriste iste dijete) da li je to do genetike ili ne odgovaranje tela na dijetu?
a jesi li mislio varijacije po principu ove dijete 1,2,3, dan 50 UH, 4,5, dan 100-150 pa 6,7 dan 3 g /kg UH ili nekako drugacije???

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #845 poslato: Mart 04, 2010, 08:17:57 posle podne »
ne ne ne,to ti je kada si na dijeti,kada si na masi recimo ako su ti noge slabija partija tada mu das 3g po kgu u.h. i recimo grudi slabija i tada stavis 3 g po kg u.h. ,recimo ako su ruke jaca tu stavis 1,5 - 2 g(max),a danima kada ne vezbas 50g u.h. (pretpostavimo da je to subotom i nedeljom) i tih 50g u.h. uneses ujutru...,ne znam mozda je ovo lose,neka me ispavi neko,ali treba isprobavati
Beat the genetics!

Van mreže hornet

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #846 poslato: Mart 04, 2010, 08:23:29 posle podne »
ne ne ne,to ti je kada si na dijeti,kada si na masi recimo ako su ti noge slabija partija tada mu das 3g po kgu u.h. i recimo grudi slabija i tada stavis 3 g po kg u.h. ,recimo ako su ruke jaca tu stavis 1,5 - 2 g(max),a danima kada ne vezbas 50g u.h. (pretpostavimo da je to subotom i nedeljom) i tih 50g u.h. uneses ujutru...,ne znam mozda je ovo lose,neka me ispavi neko,ali treba isprobavati
jos te nisam pitao posto planiram konstantno proteine da drzim na 3 g/kg, sta mislis da li ce kad se radi masa i ovako neke vrijacije da odlaze masne naslage polako???
imam jos malo da skidam ali ne mogu da budem na ovako malo proteina kako se radi u ovoj dijeti, moram da poradim na masi, a pritom ako mogu i da smanjim bf???

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #847 poslato: Mart 04, 2010, 08:26:34 posle podne »
Mislio sam kao na dijeti samo uvecano, odnosno da sam osmislis na koji ces variras, u zavisnosti od mogucnosti, navika, potreba.... Pedja je lepo objasnio....mozes da budes kreativan. Variras i unos proteina isto....ne kucas na 3 gr i to je to.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #848 poslato: Mart 04, 2010, 08:29:46 posle podne »
ne mozes raditi u isto vreme na masi i na defki,to je mnogo puta govoreno,poradi ili na masi ili na defki,ti biraj...
Beat the genetics!

Van mreže hornet

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #849 poslato: Mart 04, 2010, 08:37:52 posle podne »
ne mozes raditi u isto vreme na masi i na defki,to je mnogo puta govoreno,poradi ili na masi ili na defki,ti biraj...
pa ne razumem onda koja je svrha rotacija, ja sam mislio da rotiram bas zbog toga da zbunim metabolizam da bi on trosio masne naslage kao izvor energije, a visok unos proteina ce hraniti misice, sto je kod mene bio problem jer sam sa niskim unosom proteina izgubio dosta misica...

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #850 poslato: Mart 04, 2010, 08:44:04 posle podne »
Pa rotacije na masi ce ti pomoci da se previse ne zamastis.Ali iz moga iskustva, ako vec radis masu ti preporucujem da imas neki konstantni unos UH, jel ja sam isto tako pokusavao sa rotacijama dobiti na masi, ali nakon nekih 8nedelja jedva da sam dobio 0.5kg.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #851 poslato: Mart 04, 2010, 08:55:12 posle podne »
Pa rotacije na masi ce ti pomoci da se previse ne zamastis.Ali iz moga iskustva, ako vec radis masu ti preporucujem da imas neki konstantni unos UH, jel ja sam isto tako pokusavao sa rotacijama dobiti na masi, ali nakon nekih 8nedelja jedva da sam dobio 0.5kg.

Ja sam razumeo da se radi o momu koji je gojazan, tako da njemu nece biti neki problem da nabaci masu, vec kako da nabaci malo kvalitetniju masu....a variranje hidrata i proteina je odlicna varijanta za lenje metabolizme.

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #852 poslato: Mart 04, 2010, 09:08:09 posle podne »
Ma sve 5 ja samo govorim iz vlastitog iskustva.Variranje sa UH i proteinima meni odlicno odgovara kada sam na dijeti, ali na masi nema sanse.
Varirao sam sa UH na masi i imao unos proteina 3g po kg svaki dan i jos k tome kada je dosao dan sa 0UH onda sam se morao trpati sa zdravim mastima da imam kalorijski suficit.
Ali mozda ce njemu tako odgovarati, neka proba.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #853 poslato: Mart 05, 2010, 02:02:23 posle podne »
samo 1 pitanje,negde nalazim da pirinac ima 79 g u.h. na 100 g a negde 70g,sta je od ovoga tacno? ipak racunamo,proslo je prvih 5 dana moje dijete jos uvek se cekaju rezultati nakon 8 weeks a posle na keto i veselju nikada kraja juhuuuuuuuu
Beat the genetics!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #854 poslato: Mart 05, 2010, 02:16:31 posle podne »
Pa, koliko ti mislis da budes na dijeti??? Sve ima svoje granice!