Mart 29, 2024, 04:32:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 947785 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #870 poslato: Mart 09, 2010, 06:58:20 pre podne »
ma samo opleti

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #871 poslato: Mart 09, 2010, 08:47:42 pre podne »
ma samo opleti
ccccc perfect,me LIKE IT  ;D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #872 poslato: Mart 09, 2010, 09:55:12 pre podne »
Ma bitno je da nema asvakakvih dodataka...

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #873 poslato: Mart 09, 2010, 10:54:20 posle podne »
EVO aKO MOZE JEDNO PITANJE, INACE OVO JE PROFIL MOG BRATA, OCU SAMO NESTO DA PITAM ZA SEBE ako NEKO BUDE HTEO DA MI ODGOVORI BAS BI MI ZNACILO..... :) Inace, imam 21 godinu, 183cm i 80 kg, u teretanu idem dva meseca pa 4 ne idem, pa  jedan odem pa dva ne odem i tako u krug vec dve godine :), fino sam gradjen, brzo nabacim masu i to najvise na rukama i ledjima ali kad ne idem tako 2, 3meseca naravno smanjim se  ali cini mi se kao d aostane dosta masti na meni   i grud su mii na dodir dosta mekane!! Takodje oko stomaka imam malo masti(znaci imam ravan stomak sa mozda malkice naslaga ali trbusnjaka ni pod mikroskopom), ocu da krenem nekakav kardio da radim, u stvari vec  krenuo, ujutru na prazan stomak trcanje, kad se vratim trbusnjaci, i uvece shadow boxing..kondicija mi je beda, ujutru ne pretrcim srednjim tempom ni 600m ocu da se onesvestim!! Hteo bih onu ROTACIJU proteini i UH da pokrenem i bas bi se pridrzavao jer ocu da max stopim masti sa stomaka, grudi i donjeg dela ledja...Sad ne znam da li je to uopste za mene jer nemam bas neku masu ali posto nisam bas nesto nizak izgledam nabijen i sebi nekako mastan i neizdefinisan st  i ne cudi jer mi je ishrana dosta nesredjena jer mi je prvi obrok oko 2 jer do 1 spavam pa na faks!! :) Mislio sam da krenem sa ovom rotacijom pa posle 2,3 nedelje zestoko u teretanusaa finom ishranom i WHEY, nazalost bez BCAA i ostalog jel pare MI  trebaju za nesto drugo..MISLIM DA CU SE OSUSITI sa ovom rotacijom a prvesnstveno zelim masti sto pre da istopim jerj putujem za dva meseca..tobbi mi neki rok bio...sTA DA RADMI I DA LA BI TREBAO DA CEPNEM OVU DIJETU  PA ONDA U TERETANU??? izvinjavam sa na dugackom postu, koga ne mrzi da cita HVALA.......

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #874 poslato: Mart 10, 2010, 06:21:25 pre podne »
a zasto bi ti radio ovo covece kada si I ONAKO MRSAV?
na visinu od 183 cm tebi treba 100 kg da bi krenuo u ovu avantruru
neznam,ali pretpostlvjam da bi ti hteo da radis ujedno i definciju tj da gubis salo oko stomaka ali i da se dobije koji kg zato jer je ovo cool ishran
da si citao forum onda bi video da PARCIJALNOG SKIDANJA KG nema sve i da iimas viska 30 kg
a posto ti vsika ocigledno nemas tj ne nolikog da bi radio ovu dijetu
moj ti je savet da se posvetis onda ozbiljnom treniranju bilo cega jer tvoj je rpoblem u NEUTRENIRANOSTI a ne u tome da imas visak
kampanjskim bavljenjem sportom veoma tesko mozes da postgines to sta ti hcoes

soory

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #875 poslato: Mart 12, 2010, 11:40:21 pre podne »
pedja jel moze neki primer ono rotiranja sto si pricao kada se radi u odrzavanju zeljenje tezine i bf%
imam 80 kg pa sam mislio 3 dana nekih 15ogr.uh,pa jdva dana 0 uh i jdva dana oko 300 gr.?
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže Promoter

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #876 poslato: Mart 12, 2010, 06:10:33 posle podne »
Pozdrav za sve forumase,a poseban za momke i devojke koji nesebicno dele svoje znanje sa nama.Forum je odlican,jer sam uspeo da dobijem sve potrebne informacije koje su me zanimale,a da nisam morao da postavim ni jedno pitanje!!! Sprovodio sam Pedjinu dijetu cetri nedelje,i bio odusevljen rezultatima.Maximalno sam ispostovao ishranu i treninge,i rezultati su bili i vise nego uocljivi! Planiram da je ponovo sprovedem za par meseci.

Puno pozdrava i samo tako nastavite!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #877 poslato: Mart 12, 2010, 06:31:19 posle podne »
Bravo
i dobro dosaona forum

Van mreže Shaco

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #878 poslato: Mart 13, 2010, 12:51:59 pre podne »
-Zdravo svima...

Prvo bih htio da pohvalim sve koji su pokazali trud i htjenje da pojasne ovu dijetu. ;)... E ovako ja sam moze se tako reci laik sto se tice ovoga sporta ( nekoliko sedmica u teretani i citanje foruma)...
Zbog toga mi je potrebna vasa pomoc. Imam 20 godina, visina 183 cm, a tezina 91-92 kg (stim da je naravno vecina masnoca)...
E sada sam poceo da idem u teretanu i zelim da se ozbiljno posvetim ovome... ::) Zanima me da li mi moze neko doslovno ( ne razumijem se puno u UH i proteine, citao sam nesto ali vidim da ovde ljudi puno vise znaju) napisati sta trebam da jedam kako treba da izgleda taj jelovki za jednu sedmicu..
Nisam do sada uzeo nikakvu suplemente, ako vam nije problem da mi i to pojasnite, sta da uzmem (stim da sam ogranicen sa parama.. znaci neka sredna, razmisljao sam o kreatina, ali vi najbolje znat)
Pon, uto, srij, cet idem na fakultet od 9-13 sati kasnije sam slobodan...
znaci zanima me sve od sitnica koliko hljeba smijem da jedem,  koliko jaja...znam da ce me sada neki napasti kako ne znam osnovne stvari o UH i proteinima ali shvati te me :D
Studiram vani pa zbog toga nemam nekoliko sampiona :D oko sebe da mi pojasne stvari....

Hvala unaprijed....:D

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #879 poslato: Mart 13, 2010, 07:25:38 pre podne »
Imas na prvoj stranici ove teme sve objasnjeno koliko ti treba proteina i UH tokom cijele nedelje, pa pogledaj.
A za suplemente bi najbolje bilo da uzmes neki whey i dex za poslije treninga, a ako imas jos para onda bi ti BCAA bio od velike pomoci da ne odes u katabolizam, pri kardio treninzima.
A ovo koliko moras jesti jaja i crnoga kruha, to moras sam izracunati uz pomoc tablice nutritivnih vrijednosti hrane.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #880 poslato: Mart 13, 2010, 10:59:56 pre podne »
druga sedmica je pred kraj,imao sam 87 sada imam 83-84,otisla voda,sada cu da radim 6-7 nedelja pa cu da ispauziram 3 sedmice i onda prelazim na keto,u toku pauze cu rotirati....
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #881 poslato: Mart 13, 2010, 03:33:26 posle podne »
pedja jel moze neki primer ono rotiranja sto si pricao kada se radi u odrzavanju zeljenje tezine i bf%
imam 80 kg pa sam mislio 3 dana nekih 15ogr.uh,pa jdva dana 0 uh i jdva dana oko 300 gr.?

ovo je skroz ok

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #882 poslato: Mart 13, 2010, 08:18:31 posle podne »
hvala pedja,jel kada sam na 0 uh dozvoljeno da unosim masti tipa omega 3?
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #883 poslato: Mart 13, 2010, 09:14:24 posle podne »
Naravno...

Van mreže XlauferX

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #884 poslato: Mart 14, 2010, 10:14:51 posle podne »
Imam samo jedno pitanje, na ovom sam programu vec dvije nedelje , i mislim da je najbolji sto postoji, jedino sto mi nije bas najasnije koliko voca se smije unositi  preko vikenda kada mozemo da unesemo 3gr UH po kilazi, da li na primjer jedna banana subotom i nedeljom prije treninga moze lose uticati  rezultat cjelokupnog programa? hvala