Mart 29, 2024, 07:41:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 947726 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #900 poslato: Mart 16, 2010, 01:16:36 pre podne »
Ko ti je rekao da nije dobro??? Vidis da covek pise upravo da se radi ili na gladan stomak ili posle tegova....

Van mreže Deni BG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #901 poslato: Mart 16, 2010, 08:07:08 pre podne »
Ko ti je rekao da nije dobro??? Vidis da covek pise upravo da se radi ili na gladan stomak ili posle tegova....
Pa na predhodnoj stranici je napisano:
Trening sa utezima moze, ali kardio ne.
Pa pitam zasto ne moze kardio ujutru pre jela i tih dana kada su ugljeni hidrati na 3g po kilogramu

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #902 poslato: Mart 16, 2010, 10:52:55 pre podne »
smanji dex
kakav je to obrok vlakna
zar ne mislis da je 100g sira(12g proteina)malo za pre spavanje???

pa 50 g dex jer je receno da se prva 3 dana unosi neposredno posle treninga u.h. a to je dex i njega stavim 50 g jer je receno do 50 g... aa pa  za to ne znam,mozda bih mogao da povecam,ali onda bih nesto morao da smanjim...sta bi mi ti preporucio onda da smanjim? jer moram  da prva 3 dana drzim 2 g proteina po kg t t ,a ovo sam tacno izracunao na mojih 87 kg... a obrok nije vlakna nego sam delio,50 g ella i vlakna, pa sledeci opet 50g ella i vlakna...
Beat the genetics!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #903 poslato: Mart 16, 2010, 10:55:27 pre podne »
Malo je 50 gr elle..."skini" proteine sa obroka prije pa dodaj za taj zadnji...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #904 poslato: Mart 16, 2010, 10:56:50 pre podne »
ok,skinucu 50 g belog mesa pre treninga a dodacu 100g elle...to je taman (50g belog -11g p, 100g elle 12g p),mada i nisam neki fan mlecnih proizvoda pogotovu kada je dijeta upitanju...
« Poslednja izmena: Mart 16, 2010, 10:59:19 pre podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #905 poslato: Mart 16, 2010, 11:40:41 pre podne »
jel ti unosis 50g dexa zato sto pise 50g UH???
ako je tako onda po meni gresis,posle treninga ti treba dex da bi podigao insulin a 30g dexa ce to da uradi,dex nece popuniti gligogen,nego ce 250g krompira(50g uh)da ode da popuni(ne skroz naravno)gligogen
tako da smanji dex na 30g i licno ne bi racunao tih 30g;)
jedes kao vrabac jbt,100g elle pre spavanja malo je to
i vlakna ti ne trebaju pre spavanja
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #906 poslato: Mart 16, 2010, 12:02:18 posle podne »
ok znaci ovako,mada je receno da pise 50g u.h. ali ne pise nego pise iz dexa!!! ja mislim da je to Pedja negde napisao,ali probacu,Naturalni,sta mislis da li mi je ok da sada promenim dijetu na pocetku trece sedmice??? da i jos hteo sam da izbacim 50 g belog pre treninga i da ubacim jos 100g elle pred spavanje,a vlakna necu jesti sa ellom pred spavanje...
Beat the genetics!

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #907 poslato: Mart 16, 2010, 12:06:30 posle podne »
Naturalni zašto ne vlakna pred spavanje?Kaj onda može bit alternativa za pred spavanje ako nećeš sir pošto ima too much uh,nećeš prašak tipa casein...?Ostaje ti neka riba ili bjelanjci al bome bez povrća pa neznam baš..ako mora ok al ne kužim baš zašto ne vlakna pred spavanje ?
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #908 poslato: Mart 16, 2010, 12:09:44 posle podne »
ok znaci ovako,mada je receno da pise 50g u.h. ali ne pise nego pise iz dexa!!! ja mislim da je to Pedja negde napisao,ali probacu,Naturalni,sta mislis da li mi je ok da sada promenim dijetu na pocetku trece sedmice??? da i jos hteo sam da izbacim 50 g belog pre treninga i da ubacim jos 100g elle pred spavanje,a vlakna necu jesti sa ellom pred spavanje...
to su takve mizerne stvari 50g belog da izbacis ili da ostavis
gledaj da imas 6 obroka,npr 180g proteina treba da imas ti jedi 30g u svakom obroku
ako je pedja napisao 50g ok neka tako bude,ipak je ovo njegova djeta...ja sam samo dao SVOJ komentar na tih 50g dexa
znaj da svaku djetu moras praviti po sebi,ok pedja napise jednu djetu ali ta djeta nije za SVE nego to je smernica kako to treba da izgleda,jbg ne moze on za svakog sada da pise jelovnik,ali sustina je tu...pa je na tebi da korigujes;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #909 poslato: Mart 16, 2010, 12:12:03 posle podne »
znaci nije problem ako ja posle 2 nedelje lupim po izmenama? da li to prekida dijetu?
Beat the genetics!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #910 poslato: Mart 16, 2010, 12:13:19 posle podne »
Naturalni zašto ne vlakna pred spavanje?Kaj onda može bit alternativa za pred spavanje ako nećeš sir pošto ima too much uh,nećeš prašak tipa casein...?Ostaje ti neka riba ili bjelanjci al bome bez povrća pa neznam baš..ako mora ok al ne kužim baš zašto ne vlakna pred spavanje ?
nema potrebe za UH pre spavanja
pre spavanja ili CAZEIN posle kazeina ella a posle elle crveno meso.........
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #911 poslato: Mart 16, 2010, 12:16:58 posle podne »
Naturalni zašto ne vlakna pred spavanje?Kaj onda može bit alternativa za pred spavanje ako nećeš sir pošto ima too much uh,nećeš prašak tipa casein...?Ostaje ti neka riba ili bjelanjci al bome bez povrća pa neznam baš..ako mora ok al ne kužim baš zašto ne vlakna pred spavanje ?
nema potrebe za UH pre spavanja
pre spavanja ili CAZEIN posle kazeina ella a posle elle crveno meso.........
I ako imaš jedino ellu sa 3.5g uh na 100g a ojedeš 200grama sira kaj je bolje ti uh iz sira ili iz kelja il brokolija npr?
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #912 poslato: Mart 16, 2010, 12:18:15 posle podne »
Naturalni zašto ne vlakna pred spavanje?Kaj onda može bit alternativa za pred spavanje ako nećeš sir pošto ima too much uh,nećeš prašak tipa casein...?Ostaje ti neka riba ili bjelanjci al bome bez povrća pa neznam baš..ako mora ok al ne kužim baš zašto ne vlakna pred spavanje ?
nema potrebe za UH pre spavanja
pre spavanja ili CAZEIN posle kazeina ella a posle elle crveno meso.........
I ako imaš jedino ellu sa 3.5g uh na 100g a ojedeš 200grama sira kaj je bolje ti uh iz sira ili iz kelja il brokolija npr?
u tom slucaju je bolje povrce;)
p.s moras doci kod mene u goste da probas ELLA SIR:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #913 poslato: Mart 16, 2010, 12:19:47 posle podne »
probacu onda ovako da posle treninga ubacim samo 30 g dexa u pwm,a da stavim ili 40g pirinca ili 200g krompira...
Beat the genetics!

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #914 poslato: Mart 16, 2010, 12:34:33 posle podne »
Naturalni zašto ne vlakna pred spavanje?Kaj onda može bit alternativa za pred spavanje ako nećeš sir pošto ima too much uh,nećeš prašak tipa casein...?Ostaje ti neka riba ili bjelanjci al bome bez povrća pa neznam baš..ako mora ok al ne kužim baš zašto ne vlakna pred spavanje ?
nema potrebe za UH pre spavanja
pre spavanja ili CAZEIN posle kazeina ella a posle elle crveno meso.........
I ako imaš jedino ellu sa 3.5g uh na 100g a ojedeš 200grama sira kaj je bolje ti uh iz sira ili iz kelja il brokolija npr?
u tom slucaju je bolje povrce;)
p.s moras doci kod mene u goste da probas ELLA SIR:D
E vidiš da tak sam si i mislila..e da mi je ta vaša ella sve bi dala..mogu ja i bjelanjce same i casein nekad dapače volim to al draža mi čvrsta hrana neka pa zato.U Novi da dođem??????? Jel ja to dobro vidim ti to mene zoveš k sebi opaaaaaa???Ček da motor regam pa kad krenem sa svojim ruksakom..
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..