April 24, 2024, 06:52:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 950815 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #975 poslato: April 01, 2010, 07:01:00 posle podne »
6 bel i 3 zumanca 25 g,subota i nedelja nije 150g ella nego mnogo manje da ima tacno 87 g proteina,150b belog mesa 33 g proteina,tacno bas sve izracunato,izgleda da me ne radi bas najbolje,nema veze probacu drugacije rotacije...jer ja imam 87 kg, cet i pet mora da ima 130g proteina,sub i nedelja 87 g proteina mora da ima,a prvi 2 x 87 sto iznosi 174 i tacno mi je sve ispalo
« Poslednja izmena: April 01, 2010, 07:02:34 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže elber21

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #976 poslato: April 01, 2010, 10:26:52 posle podne »
Ok...znaci bez varanja!!!

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #977 poslato: April 01, 2010, 11:11:19 posle podne »
Kao sto si vec gore napisao........glupo pitanje.......... :)

Ako hoces dobre rezultate mores se pridrzavati 100%

Mozes ti i da varas na dijeti ali onde bes dodatnih pitanja, pa sto ovo, pa sto ono, pa nesto nisam bas zadovoljan itd.itd.itd........ ;) ;) ;)





Nikome do sad jedan cheat meal sedmicno nije pokvario dijetu. Moze mu samo psihicki pomoc da ne prsne s mozgom :)

Eto vidis meni ubije i psihicki kad pojedem ijedan cheat meal, tako da.....

Sad on ako BAS ne moze da izdrzi i ako mu BAS toliko znaci jedna pljedza u toku nedelje  da ne prsne  s mozgom
kao sto ti rece onda nek jede, samo sto se mnogi zanesu pa preteraju.
Zato sam i reka da se pridrzava 100% nego da se stalno pita; a jel mogu sad malo voca, sad neku pljeskavicu  ili uvce pred savanje malo cokolade jer lakse zaspim  itd :)









Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #978 poslato: April 03, 2010, 08:58:50 pre podne »
posto planiram da ovu dijetu zavrsim za jos 1 sedmicu (eventualno 2) , da li je ok rotirati ovako,da mi se ne vrati mast,
pon : 250 uto: 150 sred: 0 cet: 150 pet: 250 sub: 100 ned: 100  + sto bih u nedelju imao 1 junk food,a proteine bih drzao 2,5 g kgu tt?? da li je  ok??
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #979 poslato: April 03, 2010, 10:24:08 pre podne »
ok je
ali cemu junk food?
jel toliko guz gladan da moras da zasseres sa necim??
mislim..hadje da pojedes pizza parce..to je ok..
ali ja znam obicno gde taj jedan junk zavrsi..

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #980 poslato: April 03, 2010, 10:31:15 pre podne »
ok,onda nista,nema veze necu ga ni praviti,nemam neku jaku zelju za tim,nego sam hteo cisto da ubijem monotoniju jela sa 1 parcetom pice, ili sa nekim pecivom i jogurtom,posto pljeske i neke sendvice sa posebnim zacinima(maj kec pavlaka) ne jedem i muka mi je od njih,...gde bih mogao da ubacim kardio ujutru? vezbam pon utorak cet petak...
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #981 poslato: April 03, 2010, 10:32:23 pre podne »
a kakve veze sada cardio ima?
a ti ako ces se zadrzati na parecetu pice..onda je to ok.

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #982 poslato: April 03, 2010, 11:48:48 pre podne »
Neces se ti zadrzati na jednom parcetu, taj cheat i razbijanje monotonije, pogotovu ako sadrzi UH otvorice ti apetit i zeleces jos i jos... ili drzi dijetu kako treba, ili nemoj uopste.
Ako profesionalci mogu da postuju pravila dijete mesecima, mozemo i mi rekreativci nekoliko nedelja. Stisni mu.. i jedi onako kako je receno i ne menjaj stalno nesto i ne ocekuj rezultate posle 7 dana...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #983 poslato: April 03, 2010, 12:18:02 posle podne »
ti Nesha stvarno ne citas moje postove??? JA ZAVRSAVAM SA DIJETOM SLEDECE NEDELJE JOS I TO MI JE ZADNJA NEDELJA!!!! i sada hocu da izrotiram u.h. lepo da se ne bi naglo ugojio covece,uopste ti ne citas moje postove...i nemoj ti mene da grdis indijanac jedan jer sam vec 5 nedelja na ovoj dijeti i ovo mi nije prvi put da je radim!


Pedja pa mislio sam 1 do eventualno 2 kardia da odradim cisto onako neki hiit ne mnogo...10 ak do 15 ak min
Beat the genetics!

Van mreže pepi

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #984 poslato: April 03, 2010, 12:44:46 posle podne »
radi kardio kad imas odmoru u teretanu i neki junk nece da poremeti formu ni si valjda u neku natprevaruvacku definiciju bar ja tako radim i odrzavam formu koju sam dobio sa rotacije

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #985 poslato: April 03, 2010, 01:49:36 posle podne »
ti Nesha stvarno ne citas moje postove??? JA ZAVRSAVAM SA DIJETOM SLEDECE NEDELJE JOS I TO MI JE ZADNJA NEDELJA!!!! i sada hocu da izrotiram u.h. lepo da se ne bi naglo ugojio covece,uopste ti ne citas moje postove...i nemoj ti mene da grdis indijanac jedan jer sam vec 5 nedelja na ovoj dijeti i ovo mi nije prvi put da je radim!


Pedja pa mislio sam 1 do eventualno 2 kardia da odradim cisto onako neki hiit ne mnogo...10 ak do 15 ak min
Da, čitam šta pišeš i vidim da ti je taj cheat obrok najveći problem..
Nemam nameru da te grdim, vec da ti pomognem onime sto sam licno iskusio na svojoj koži. Meni kao pretežnom endomorfu, svaki cheat i UH u dijeti preko preporučene količine odlazi nazad u adipocite, ili  navlači vodu. Ti pitaš za picu...da, parče pice i sl. te neće puno unazaditi, ali će ti poništiti par dana dijete. Parče pice ima preko 100 g UH i nisu svi kompleksni, meni se nekoliko sati nakon pice ponovo jede junk... neću to sebi da radim, a ti kako hoćeš. Nakon svake low carb dijete, zna se, polako i umereno sa povećanjem UH.
I čemu ta nervoza i takav govor...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #986 poslato: April 03, 2010, 02:00:13 posle podne »
Svi su nervozni na dijeti. :)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #987 poslato: April 03, 2010, 02:51:04 posle podne »
Svi su nervozni na dijeti. :)
Meni je bas opusteno, evo zavrsava se druga nedelja, oko 3 kg je otislo... Jedan od boljih dana mi je kada sam na 0UH, mrzi me da jedem pirinac :D
Slatko mi se ne trazi uopste, jedini cheat (da ga tako nazovem) za 2 nedelje mi je bilo belo meso u lepinji, morao sam nesto u gradu da pojedem, bolje i ta lepinja nego nista :P...Jos nekih mesec dana i ja mislim da cu biti zadovoljan...

Van mreže XlauferX

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #988 poslato: April 04, 2010, 03:35:19 posle podne »
Evo upravo zavrsavam 5 nedelja na ovoj surovoj dijeti, posto zadnjih 7 dana nisma uopste imao energije za trening uzeo sam Animal Cut kao stimulans, da li sam pogrijesio? On mi definitivno pomaze, nevidjen proizvod, evo tri dana mogu da treniram po 2 sata bez problema, luda stvar, vnadam se da sam dobro ukombinovao i valjda me nece srce udariti ....onako bez energije ubi, ne mozes normalno trenirati, morao sam nesto dodati...Hristos Voskrese svima !!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #989 poslato: April 04, 2010, 03:48:14 posle podne »
2 sata treniranja??