April 24, 2024, 07:27:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 950923 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1050 poslato: April 21, 2010, 09:38:14 posle podne »
Meni nije problem UH niti secer, ali kad osetim tako neku krizu, jede mi se nesto masno i slano... (pojeo sam ponekad plazmu ali ne funkcionise, ni vocke... ocigledno ne trazi organizam secer/UH)
Kad bi moglo samo maslinovo da posolim.. ali nece :(
ti si fenomen :)

Van mreže bjach

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1051 poslato: April 23, 2010, 07:52:41 posle podne »
Da ne otvaram novu temu, a mozda nije ni na odmet... ko zna sta sve ljudi mogu da otkriju...
182 88kg
Poceo sam ovu dijetu prosli ponedeljak i pridrzavao se pravila... imao sam 5 obroka dnevno s tim da sam prva 3 dana u nedelji odrzavao UH na 0, mozda 30-50 posle "treninga". Ne koristim suplemente, cekam $$$... Meso se jelo sa zelenom salatom uglavnom i pojedem 1 sargarepu dnevno (100gr)... uvece ella. Voda oko 2 - 2.5 litre dnevno... Hiit kardio sve po PS-u kako je i preporuceno. E sad druga nedelja pon-sre... sve standardno ujutru 3 cela jaja i 4 belanca. s tim sto nisam jeo sargarepu... ima malo secera u njoj jel... osvane cetvrtak jutro, ja presusio, zedan ko nilski konj... popijem kafu na poslu oko 7:30 kao i svaki dan (obrok u 6:20) ja u 8 opet presusio... suva usta... i tako ceo dan se nalivam vodom... oko 5 litara sam popio i trcao non stop u wc. Danas ujutru isto zedan... ista stvar. odradim ja sve treninge HiiT... posle 2-3 sata trne mi gornja usna!!! (pao secer??) i klasika suva usta i zedan... strasno... citao sam i trazio po net-u simptome... dijabetes???... S tim sto sam prema trnjenju gornje usne upao u hipoglikemiju?
Zbrda zdola sam napisao, da ne gusim sa ogromnim tekstom... znam tacno sta sam i kad pojeo u zadnjih 12 dana... drzao sam se bas bas... Sta raditi...(ici cu na vadjenje krvi itd... al u ponedeljak) a do tad sta?
9 - 12.30 - 16 - 19:00 - 22:00

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1052 poslato: April 24, 2010, 12:35:27 pre podne »
Uzivaj :) Za svaki slucaj prekontrolisi glukozu, ali trebalo bi da je sve OK. Normalno je da ti padne secer kad ga ne unosis tri dana uopste hehe

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1053 poslato: April 24, 2010, 07:08:11 pre podne »
nista strasno
telo se adaptira na novo nastalu sitaciju
jbg.
saa posle vih djakonija koje si davao telu da uziva i da pankreas pumpa 200% sada si cel tu pricu prekunio i telo apstinira.
tako da mozda s vremena na vreme pankreas strce malo insa ali posto nema sta da preradi vrednos secera naglo padne i to je to.
ali sve ok...desava se i najbljima
nemoj samo da u tom trenutnku posegnes za neim forbiden

Van mreže bjach

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1054 poslato: April 24, 2010, 07:18:19 pre podne »
Naravno da necu, drzim se dijete posto radi i ekstra sam zadovoljan sa rezultatima, a pogotovo sto sam preokrenuo nacin zivota, ishrane, etc... bunilo me to kako sad odjednom zedj ceo dan, svi simptomi za dijabetes a ja na najboljoj mogucoj dijeti  i fizickim aktivnostima za upravo takve stvari (kontra efekat :P) No cepam po vodi pa sta bude... :) 10x!
S obzirom da nemam suplemente i ne unosim uopste proste secere u pwm tako da mi je secer uvek na minimali... p.s. kad ce taj online da proradi pa da se naruci neki sups  :D
9 - 12.30 - 16 - 19:00 - 22:00

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1055 poslato: April 24, 2010, 08:00:05 pre podne »
sl nedelje

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1056 poslato: April 24, 2010, 12:33:19 posle podne »
Imam jedno pitanje u vezi ove dijete.

Kolko sam ja shvatio, ovo sto je Pedja napisao treba da nam budu neke smernice, a onda treba da modifikujemo prema nasem telu.

E sad posto je moj metabolizam...bolesno brz i moram da unosim ogromne kolicine kalorija samo da bi odrzao ovo sto imam a kamoli dobijao masu...jel mogu ja recimo da sve ove brojeve gore napisane povecam za 20-30%? Znaci da odnosi B i UH ostanu isti, ali da se kolicina poveca? Da li bi onda imalo efekta? Jos samo da napomenem da ovo nece biti duga dijeta i da stvarno nemam puno da skinem a i inace dosta brzo skidam salo, tako da mi je prioritet da izgubim sto manje, ako je moguce nimalo misica (posto to ne ide ni blizu tako brzo kao skidanje masti kod mene :D) Naravno BCAA i ostalo se podrazumeva.

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1057 poslato: April 25, 2010, 11:21:17 pre podne »
Probaj pa vidi, u svakom slucaju ces ubrzati metabolizam ako budes rotirao ugljene hidrate, ali svejedno moras biti u kalorijskom deficitu!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1058 poslato: April 25, 2010, 04:09:03 posle podne »
igore
a sto bi ti radio u opst eovu djetu ukoliko imas toliko brz metabolizam?
st aje tebi cilj us tvari?
skidanje kg a imas brz metabolizam?
ne razumem u cemu je stvar/?

Van mreže NS021

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1059 poslato: April 26, 2010, 07:08:41 pre podne »
Samo da pohvalim ovu dijetu . Koristim je zadnje dve nedelje i veoma sa zadovoljan rezultatima.  Obim struka mi se smanjio za 2cm i izgubio sam oko 2kg i najvise masnih naslaga.  Idem jos jedno dve nedelje sa ovom dijetom pa cemo videti sta cu kasnije :)

BTW: Robija je procitati 71 stranicu :) gore nego vezbati u gym-u ;)


Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1060 poslato: April 26, 2010, 07:10:15 pre podne »
odgovrio sam ti tamo
gresis jbg prilikom dijete..
hadje i ovde napisi temu tj otvorio novu da imas voju temu pa ce mo da resimo taj problem...


Van mreže NS021

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1061 poslato: April 26, 2010, 07:17:30 pre podne »
Ok ajde sad cu da otvorim i da stavim ishranu

Otvorena tema: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,19222.new.html#new

« Poslednja izmena: April 26, 2010, 08:03:12 pre podne NS021 »

Van mreže XlauferX

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1062 poslato: April 27, 2010, 03:14:25 pre podne »
na ovoj dijeti sam bio 8 nedelja i izgubio sam oko 11 kg, i bilo je zajebano al proslo je, najaca stvar na svijetu, radi 100%, sad imam kila koliko i hocu i trbusni su prilicno dobri, nego me interesuje koliko otprlike sada mogu uzimati zdravih UH a da se ne udebljam , znam da moram sam da naucim po mom tijelu ali eto mislio sam da mogu dobiti i savjet od vas za ovo, kako tacno da odrzavam sada ovu tezinu, 177 cm visok, smrsao sa 86 kg na 75 kg

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1063 poslato: April 27, 2010, 06:26:25 pre podne »
igraj se sa UH i neces imati nikkavih problema
ne mora da bude tacno utvrdjena schema za uzimanje UH sto god se vise igras to ce bolje da ti bude

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1064 poslato: April 30, 2010, 10:27:47 pre podne »
Pedja jedno pitanje ,moguce da je vec odgovoreno ali nisam opet mogao da nadjem,a i svako je individualac...Da li je kvalitetniji pristup ako se par meseci radi na gubljenju kg ici prvo Rotaciju pa low carb ..ili low carb pa rotaciju ( na ovo low carb mislim ono Acetovo sto si pominjao 3-5dana low uh -1 day high)  fala
No time...