April 26, 2024, 12:09:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 951216 puta)

Van mreže The Game HHH

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1155 poslato: Jun 10, 2010, 07:18:20 posle podne »
Ovsene pahuljice. Al njih ujutru.
A sa cim da pravim ovsene? sa vodom???

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1156 poslato: Jun 10, 2010, 07:20:18 posle podne »
Ovsene pahuljice. Al njih ujutru.
A sa cim da pravim ovsene? sa vodom???
da voda i blend extra stvar;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1157 poslato: Jun 15, 2010, 11:36:43 posle podne »
Jeli normalno da mi se na dijeti koja traje od pon(dijeta rotacijama) smanjio volumen misica? U WC sam isao najmanje 7 8 puta ...i mokraca mi je kao voda ...nema boje...??

i da li mogu kapsulu otvoriti i sasut prah u vodu ?
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1158 poslato: Jun 15, 2010, 11:45:10 posle podne »
Dijeta ti traje od juce i vec danas ti se smanjio obim misica?

To sto ti je mokraca ko voda je ok.

Kakvu kapsulu da otvoris? Kapsule nebi trebale da se otvaraju jer imaju svoju svrhu...

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1159 poslato: Jun 16, 2010, 12:11:15 pre podne »
Jeli normalno da mi se na dijeti koja traje od pon(dijeta rotacijama) smanjio volumen misica? U WC sam isao najmanje 7 8 puta ...i mokraca mi je kao voda ...nema boje...??

i da li mogu kapsulu otvoriti i sasut prah u vodu ?

Verovatno ti se samo ispumpala krv iz misica, ako si napr merio odmah nakon treninga i naravno da kada meris posle par dana taj nerealni obim je opao.... mokraca je ok..

Van mreže recro

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1160 poslato: Jun 27, 2010, 07:41:36 posle podne »
Pozdrav ljudi...Bio sam u "pogonu" skoro od veljače, dakle recimo da sam negdje 4 puna mjeseca u teretani, a na prehranu sam počeo paziti 29.3...Od onda sam praktično 3 - 4 puta tjedno u teretani i to su sve bili treninzi sa gigantskim serijama, dakle po 4 - 5 vježbi u komadu bez pauze, tj. tek nakon zadnje vježbe pauza, moglo bi se reći anaerobni + aerobni u jednom treningu, a mjesec - mjesec i pol dana radim i cardio 20 minuta poslije treninga i u zadnje vrijeme sam znao ujutro trčati na prazan želudac...Prehranu sam držao koliko se dalo, oko 250 - 300g proteina po danu, oko 100 - 150 UH po danu i nešto masti (obavezno šaka badema ili oraha uz tunu) i još nije otišlo sve što treba...I sad sve ovo pišem iz razloga što mi se dogodio jedan peh, a to je da mi je napukla jedna koščica u stopalu i sada moram nositi longetu i mirovati minimalno tjedan dana, a vjerojatno 3 - 4 tjedna...I sada ne znam kako da si reguliram prehranu pošto ću biti bez aktivnosti, probati ću 100 - 150 trbušnjaka i sklekova po danu ako ću moći jer mi je preporučeno strogo mirovanje te noge tako da nema nikakve zajebancije...Neki dan sam bio na 0 g UH, a sad sam 2 dana jeo sve i svašta, jedan je bio planiran, a drugi kad sam saznao da moram nosit, pa nisam imao volje držat prehranu, pa sad ne želim da mi sav taj trud vezan uz te treninge ne padne u vodu zbog ove ozljede, pa bih molio nekoga iskusnog ili tko je imao sličan problem da mi da neki savjet u vezi prehrane u ovom stanju....Unaprijed hvala!

Btw. uslikat se ne mogu jer nisam u mogućnosti stajati na nozi...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1161 poslato: Jun 28, 2010, 05:30:12 pre podne »
pozdrav
pa ne mora niko da ima isti problem da bi ti rekao sta da radis..tj ne daj boze da ga iko i ima....
ali dobro
stos e tice tvoje prehrane..
pa vrlo je jednsotavno
samo se igraj sa uH ali na taj nacin da ti dnevni uos ne prelazi 100 gr jer ukoliko lezis tj miriujes a mirujes tvoj energetske potrebe su drasticno sada smanjenje
i svaki visak ce samo da se deponuje u salo
dakle..
oprez sa UH,smanji malo i unos B jer sada nema potrebe ni za 300 gr B po danu i stvar je veoma jednsotavna..

Van mreže recro

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1162 poslato: Jun 28, 2010, 12:04:29 posle podne »
Ok, puno hvala!

Van mreže Skop

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1163 poslato: Jul 07, 2010, 03:34:27 posle podne »
Postovanje svima na forumu.. novi sam ovdje.. uclanio sam se upravo radi ovog clanka :) imam par pitanja za gosp. Pedju Petrovica :)

Ovako imam vise pitanja... pa idemo redom.. nadam se da cete  htjeti odgovoriti na njih.

1.Kakav tezinski odnosno trening u teretani treba da bude kod ovakvog rezima prehrane kakvog ste naveli tamo na 1. stranici , koliko puta sedmicno da radim jednu grupu.. da li je dobar sistem 3 dana treninga pa 1 dan odmora itd ? ili ? :) ??

2. Da li je puno ovog HIT treninga.. ja sam radio samo 25 minuta prosle godine a katabolirao sam malo.. i bio krepan ko macka

3.Trenutno imam 110kg.. bf negdje 14-15 posto max. Planiram da ga smanjim jos da li mi je ovaj vas sistem dobar ???

4. U danima u fazi 1. sta da jedem ujutro i u ostale obroke.. samo P ili P i M ???

5. Takodje da vas pitam sta mislite o teoriji G-flux-a tj. o visem unosu kcal prvenstveno iz UH ali i vecoj potrosnji.. sto bi znacilo da je bolje vise unositi ali i vise trenirati..??

6. i zadnje pitanje glasi.. da li ovaj unos UH vazi za sve . ... jer neko ovdje ce ovo citati od 70kg a neko od 100kg...

I jos jedna stvar.. ja imam solidno velik bazalni metabolizam.. jeste negdje oko 2500 kcal .. i kad bi unosio 2g po kg tezine to bi iznosilo nekih 220g p=880kcal, + 50g UH u prvoj fazi bilo bi oko 200kcal ... to je svega nekih 1100kcal... a plus jos trening, plus kardio, plus ostale dnevne aktivnosti.. da li da ostale kalorije popunim iz masti ??? ili da ostavim ovako ???


Hvala unaprijed

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1164 poslato: Jul 07, 2010, 05:23:08 posle podne »
1.trening treba da bude koncipiran prem tvojim mogucnostima a ne da bude sistem velike tezine za masu a male za definciju.
dakle optimlan broj ponavljanja i nikako dva misicna na jednom treningnu jer vidim da na to ciljas..

2.pa neznam sta ti znas o "kataboloranju' jer svaki cardio trening odnese jedan deo misica,ali ukoliko ti misica nemas onda je pitanje STA MOZE DA TI ODNESE..dakle..postavlja se pitanje..sta ti hoces da skidas i koliko toga stvarno ti imas ili nemas...a nivo katabilizma moze da se reglise da u opste ga nema tj moras stalno da budes u antikatbolickom okruzenju a nadam se da znas kako se to radi

3.ovaj sistem je dobar za sve..zasto da ne

4.neznam sta ti smatras FAZA 1 .....i neznam kome usu UJUTRO POTREBNE MASTI U OPSTE I IKADA

5.o tome ne bih mnogo komentarisao..tj ne zelim da komentrisem GLUPOSTI

6.naravno da unos UH nije univerazaln i za sve

opet cal i opet popuna cal iz masti bla bla bla bla bla...
i ovako moemo do minus beskonacno

a zasto ti u ospte rcunas kalorije??
vodi racuna da unosis dovljno B i drzi misic stalno u antikatabolickom okruzenju i sigurno neces imati problema ni sa cim
ovo oko cal i nadoknade cal iz masti mi se popelo vec na vrh one stvari i racunjanje bazalnog metalbizma po nekim glupim tabletama..
uzasa



Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1165 poslato: Jul 09, 2010, 03:18:55 posle podne »
Zadnja pitanja koja nisu bila vezana za ovu temu,prebacena su u novu temu..pozzz
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,19878.msg251049.html#msg251049

Van mreže Paunovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1166 poslato: Jul 17, 2010, 08:00:48 posle podne »
e ovako koliko sam ja razumeo ovaj program trebo bi ovako nesto otrpilike :

pon ujutru trcanje 20 min min pa dodjem kuci jedem samo (belance , belo meso itd... ) do 7 uvece (znaci bez uh ) pa onda teretana od pola 8 do 9 dodjem kuci i onda tu mogu da uzmem neki krompir i tako do 100g uh.
i tako utorak i sredu isto
pa onda u cet i petak
isto tako ujutru 40 min hit trening . sto se tice ishrane isto samo proteine(pitanje da li ovde mogu da jedem neke dobre masti kao sto  tunjevina sadrzi ili mozda orahe ? ) do 7 pa posle treninga uh 150g
sub i nedelja znaci mogu uh da jedem do 250g proteine manje (znaci pirinac , krompir itd )

e sada imam pitanje koliko je potrebno ovako raditi da bi dobili bar neke rezultate  ? isto me zanima ovo uh da li posle trcanja treba da se uzima ili posle teretane(ja gore napisao da cu uzimati posle teretane ) ?

evo mojih slika http://img682.imageshack.us/gal.php?g=fotografija668.jpg

ja mislim da bi mi ova dijeta bas bas odgovarala ! najverovatnije od pon pocinjem
« Poslednja izmena: Jul 17, 2010, 08:03:06 posle podne Paunovic »

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1167 poslato: Avgust 08, 2010, 02:42:49 posle podne »
po ko zna koji put.
npr..

100-200-250-0-150-75-0

Jel je ovo "univerzalna" formula ?

Ja je nikad nisam radio,pa nisam znao ortaku da odgovorim. Krenuo je da vezba sa oko 110 kila i  klasicnim slaufom oko stomaka i butina.

Van mreže sasadjak

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1168 poslato: Avgust 08, 2010, 06:09:55 posle podne »
Ja sam mom od 110 kg i 185 cm napravio 75, 100, 150, 0, 75, 125, 0

I to mu je previse, jedva i toliko pojede :)


Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1169 poslato: Avgust 08, 2010, 06:30:49 posle podne »
Hehehe, ovaj moj radi u " Sumsko gazdinstvo"  javnom preduzecu...krkao svaki dan ohohoooo butke srndaca,divljih veprova.... mosh misliti   ;D ;D