April 29, 2024, 05:10:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 952178 puta)

Van mreže synL

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1395 poslato: April 21, 2011, 02:50:53 posle podne »
Pogresno si sve shvatio i ne pustas, ko pitbul. Odakle ti mozes da znas sta ja ne razumem? To se iz mojih pitanja koja su prosta i jasna ne vidi.
PRETPOSTAVLJAS

Evo treci put, jos prostije:
pon-uto-sre se pise uzima 50gr UH i to u vidu dexa posle treninga, ok.

Ja treniram pon i uto, sredu ne. Znaci:
1.ili cu da ostanem na 0gr UH
2.ili cu da pojedem 50gr iz pirinca, krompira itd negde u toku dana

1 ili 2?

Kao sto vec rekose,nisi takmicar,a ocito  da ne mozete da se shvatite ti i Pedja,zasto onda jednostavno ne  uradis nesta od to dvoje vidis rezultate ,kako ce tvoje tjelo reagovat ?

Van mreže jokso

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1396 poslato: April 21, 2011, 10:19:09 posle podne »
Ne moramo se skapirati 100%, znam da hoce da pomogne a i vec mi je puno pomogao ranije tako to je i razlog sto sam odabrao ovu dijetu - jer je on postavio.

Cilj? Da skinem 3-4%bf malo brze nego obicnom regulacijom ishrane, jer sam se malo losije hranio zadnja 3 mjeseca.
Pa sam resio da probam nekoliko nedelja da vidim na sebi kako radi, jer svi kazu da je super....probacu posle i obicnu rotaciju malo nije greda.

A sto sam zapeo za ove 2 stvari - pa kad vec ne mogu da ispostujem deo sa kardiom do kraja kako pise, onda bar ishranu 100%

Sad je potvrdjeno ono sto sam i mislio - nebitna razlika
« Poslednja izmena: April 21, 2011, 10:20:45 posle podne jokso »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1397 poslato: April 21, 2011, 11:12:21 posle podne »

prijateljski savet na slepo (posto nema slika): mozda bi trebalo da napises kako si se do sada hranio, pa da preispitas da li odmah da ides na keto (verovatno ne), ili na rotacije npr. 6 nedelja pa keto 6 nedelja, da ne bi izgubio misice, usporio metabolizam itd...  ;)


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1398 poslato: April 22, 2011, 10:19:19 pre podne »

prijateljski savet na slepo (posto nema slika): mozda bi trebalo da napises kako si se do sada hranio, pa da preispitas da li odmah da ides na keto (verovatno ne), ili na rotacije npr. 6 nedelja pa keto 6 nedelja, da ne bi izgubio misice, usporio metabolizam itd...  ;)



da,npr ovaj predlog sasvim korektan

Van mreže jokso

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1399 poslato: April 22, 2011, 04:07:21 posle podne »
E hvala ali ne bih da smaram ovde sad sa ishranom koja se 3 puta promenila u zadnja 3 mjeseca(jer sam poceo da radim, ima dobar restoran, pa dok sam se navikao na to...), sad sam je iscistio max koliko mogu i prajmujem se za kuru negde u junu. Tako da i ako izgubim misica nesto nije toliki problem.

Uglavnom problem je bio jer sam se previse opustio sa cheatingom i hidratima kasno uvece(jer mi se tesko lepi mast) ali se ipak zalepi.

Trenutna ishrana pon-sre 0uh+dex:

1. 8.00 3 jaja cela i malo jorurta

2. 11.15 - 11.45 supa(ne svaki dan), meso(obicno pecene grudi) oko 250gr(porcije variraju i do 300 cini mi se) i bareno povrce....nekad uleti ramstek

3. 14.30 isto samo bez supe

4. 17.00 trening, pre glutamin 20gr, tokom tecne amino a pwm oko 18.00 dex, whey, kreatin

5. 18.30-19.00 piletina ili tunjevina sa maslinama i maslinovim uljem

6. 22.00 pola elle sa malo jogurta

Ostatak nedelje je sve skoro isto samo manje proteina a ubaceni ovas, krompir i pirinac  - u skladu sa dijetom

Pijem i 4gr omege3
« Poslednja izmena: April 22, 2011, 04:09:40 posle podne jokso »

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1400 poslato: April 22, 2011, 05:01:15 posle podne »
pa izbaci te jogurte i supe....a i u prvi ubaci jos malo belanaca... ;)
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1401 poslato: April 22, 2011, 05:07:20 posle podne »
Jel mislis da imas dovoljno znanja za kuru? Gresis u obicnoj dijeti, nemoj da se igras sa zdravljem!
Ishrana moze da bude i bolja, izbaci kreatin kada si na dijeti...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1402 poslato: April 22, 2011, 06:06:16 posle podne »
Koliko drzis vec ovu "dijetu"? Kakvi su rezultati? Ako si duze vreme na ovako malom unosu UH vrlo je moguce da si usporio metabolizam i da je sada doslo do zastoja u skidanju masti...

Uz svaki obrok treba da imas zdrave masti nadam se da si ove omega 3 tako rasporedio, jogurt svakako nije pozeljan.  ;)

Ako nisi jos kupio tecne amino a frka je sa parama - bolje uzmi BCAA.

Ako si bas zapeo za keto probaj i ovako nesto (s' tim da ako si duze na niskom unosu nece raditi bas kako bi trebalo  :-\):

1.OBROK--2 cela jaja+6 belanaca

2.OBROK-- 60g whey proteina+4 capsule OMEGA 3 ribljeg ulja ili 2 male kasike maslinovog ulja

3.OBROK-- 300g belog mesa+ zelena salata+50 g oraha ili badema ili lesnika

4. OBROK 60g whey proteina+6 capsule OMEGA 3 ribljeg ulja

5. OBROK-- 300-350g belog  mesa+ zelena salata+50 g lesnika

6.OBROK ako neko bas ne moze da izdrzi ona uzeti 2 cela kuvana jajeta   

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1403 poslato: April 28, 2011, 09:51:58 posle podne »
veliki pozdrav svima,pridrzavam se Pedjine dijete vec 6 sedmica,rezultati su fantasticni. izgubio sam nekih 7 kg otprilike uz neprimjetan gubitak misicne mase. znam da dijeta kao i svaka druga ne bi trebala trajati duze od ovoga sto sam naveo pa me zanima sta dalje ciniti s obzirom da imam jos nesto masnih naslaga za skinuti. da li odmoriti jedan period od ove dijete pa opet zapoceti istu, mozda modifikovati ovu istu dijetu dijetu ili preci na rotaciju tipa 100-200-250-0-150-75-0 ili mozda sa jednom 0 u sedmici. izvinjavam se na duzem postu, hvala velika na pomoci :))

Van mreže synL

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1404 poslato: April 28, 2011, 09:54:33 posle podne »
veliki pozdrav svima,pridrzavam se Pedjine dijete vec 6 sedmica,rezultati su fantasticni. izgubio sam nekih 7 kg otprilike uz neprimjetan gubitak misicne mase. znam da dijeta kao i svaka druga ne bi trebala trajati duze od ovoga sto sam naveo pa me zanima sta dalje ciniti s obzirom da imam jos nesto masnih naslaga za skinuti. da li odmoriti jedan period od ove dijete pa opet zapoceti istu, mozda modifikovati ovu istu dijetu dijetu ili preci na rotaciju tipa 100-200-250-0-150-75-0 ili mozda sa jednom 0 u sedmici. izvinjavam se na duzem postu, hvala velika na pomoci :))

Definitivno rotacije.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1405 poslato: April 28, 2011, 10:02:28 posle podne »
6 nedelja je neka smernica, ako te radi i dalje ovaj princip i ako imas jos da skidas moje misljenje je da ne prekidas jos...

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1406 poslato: April 28, 2011, 11:29:42 posle podne »
mozda bi bilo dobro da predjes na keto jos 6 nedelja da se dokrajcis :) sacekaj jos nekog iskusnijeg da ti kaze...
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1407 poslato: Maj 01, 2011, 12:29:51 posle podne »
hvala na preporukama. zanima me kod rotacije koju bih zapoceo sad nakon zavrsenih 6 sedmica Pedjine dijete, dakle rotacija tipa 100-200-250-0-150-75-0 ili sa jednom 0 u sedmici, koliki bi trebao biti unos proteina danima kada sam na UH i kada sam na 0 UH i kakve bi bile preporuke za kardio ?? hvala :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1408 poslato: Maj 03, 2011, 12:16:12 posle podne »
hvala na preporukama. zanima me kod rotacije koju bih zapoceo sad nakon zavrsenih 6 sedmica Pedjine dijete, dakle rotacija tipa 100-200-250-0-150-75-0 ili sa jednom 0 u sedmici, koliki bi trebao biti unos proteina danima kada sam na UH i kada sam na 0 UH i kakve bi bile preporuke za kardio ?? hvala :)

cek
kako ovo mislis
na kakve bi rotacije isao posle rotiacija?
cardio je tu sada njamnja stavka o kojoj treba brinuti jer se bojim da si pobrkao neke pojmove..

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1409 poslato: Maj 03, 2011, 12:42:33 posle podne »
hvala na preporukama. zanima me kod rotacije koju bih zapoceo sad nakon zavrsenih 6 sedmica Pedjine dijete, dakle rotacija tipa 100-200-250-0-150-75-0 ili sa jednom 0 u sedmici, koliki bi trebao biti unos proteina danima kada sam na UH i kada sam na 0 UH i kakve bi bile preporuke za kardio ?? hvala :)

cek
kako ovo mislis
na kakve bi rotacije isao posle rotiacija?
cardio je tu sada njamnja stavka o kojoj treba brinuti jer se bojim da si pobrkao neke pojmove..


pozdrav Pedja, hvala na savjetima  i moram  jos jednom da kazem da sam prezadovoljan rezultatima ove dijete. par postova prije sam spomenuo o cemu se tacno radi i zato sam pitao za savjet sta dalje... nadam se da nije problem da kopiram post od prije par dana kako bih otklonio nastalu konfuziju :)

veliki pozdrav svima,pridrzavam se Pedjine dijete vec 6 sedmica,rezultati su fantasticni. izgubio sam nekih 7 kg otprilike uz neprimjetan gubitak misicne mase. znam da dijeta kao i svaka druga ne bi trebala trajati duze od ovoga sto sam naveo pa me zanima sta dalje ciniti s obzirom da imam jos nesto masnih naslaga za skinuti. da li odmoriti jedan period od ove dijete pa opet zapoceti istu, mozda modifikovati ovu istu dijetu dijetu ili preci na rotaciju tipa 100-200-250-0-150-75-0 ili mozda sa jednom 0 u sedmici. izvinjavam se na duzem postu, hvala velika na pomoci )