April 29, 2024, 12:57:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 952003 puta)

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1500 poslato: Januar 10, 2012, 10:21:29 posle podne »
meni je licno kardio laksi danima kad sam na 0 nego boks ili teretana. Sa 0 mi se spava sa tegovima, smoren sam. umorim se pre... A traka kad krene nema gde :)
pricamo o 6 treninga nedeljno, znaci jednu nulu sam morao da treniram...
inace kad sam "pun" uh, onda mi teretana najbolje "legne"
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1501 poslato: Januar 10, 2012, 10:22:09 posle podne »
ovo iznad je cisto moj neki osecaj, ne neki savet ili primer kako treba raditi!
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1502 poslato: Januar 12, 2012, 12:32:25 pre podne »
Imam jedno pitanje informativnog karaktera...nemoj odmah da napadate da izmisljam toplu vodu i da se drzim klasike...zanima me samo vase misljenje u vezi ovoga.

Da li bi dalo rezultate da UH drzim nisko recimo 6 nedelja... 
Dakle,samo ujutru (ovsene) i kada imam trening posle njega(50 grama pirinca) i to je to sto se tice UH...                         i 1dan  nedenjno  junk(ne neko svinjenje vec samo da podignem UH na 350gr,a B da spustim) ...znaci 6nedenja  UH samo ujutru i posle treninga...minimum za prezivljavanje
uz 4 treninga+cardio 20min /nedeljno...
ili bih tako samo usporio metabolizam,i posle kad dignem UH krece tovljenje? ... 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1503 poslato: Januar 12, 2012, 09:40:50 pre podne »
ne bi usporio metabolizam ako ces imato jedan junk/weeek
ali
postavlja se pitanje koja je svrha ovoga kada ima dijeta za koje se zna da ce da rade
mislim
pitanje je veliko dali ce ovo da ti odradi to sta ti hoces (sto bajdvej,u opste nisi ni rekao)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1504 poslato: Januar 12, 2012, 03:05:02 posle podne »
ok,hvala...
pa necu da budem zamorce svoje ideje,kada cu sa klasicnim rotacijama imati verovatno i bolje rezultate (a cak vise i lakse su za istrpeti ,od ovog mog :D )...nego kazem pitam cisto informativno,palo mi na pamet da li tako nesto postoji :)
zapravo,samo me interesovalo da li je izvodljiva dijeta sa UH na minimum potrebnog...posto je proteinska sa 0,rotacije kombinacije,pa mi palo na pamet da li moze da se ide sa minimalcem UH..a o tome nigde nisam nista procitao...


Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1505 poslato: Januar 12, 2012, 05:39:19 posle podne »
pa low carb...
drzis uh na kolko MORAS, proteine ides na 2gr min po kg i masti uneses minimum zdravih i cao.
To je ono sto najlakse naviknem i sto mi prija sve vreme.

50 grama pirinca posle treninga... i ujutru ako pojedes jos 150gr bar e onda si OK :) (bar meni treba -100 do 120gr uh na dan)
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1506 poslato: Februar 01, 2012, 06:21:39 posle podne »
LJudi imam jedno pitanje. Trenutno rotiram po sistemu 150-250-0-250-150-100-50. znaci pon, uto...Tegove radim pon-sre-petak i svaki put posle tegova radim i cardio, takodje cardio radim i utrkom i cetvrtom ujutru na prazan stomak. Da li mi je bolje da bude po sistemu 0-250-150-100-50-150-250,da zamenim pon i uto sa vikendom, jer vikendom  ne vezbam pa tada da mi bude veci unos UH.

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1507 poslato: Februar 02, 2012, 01:26:36 pre podne »
Veci unos UH je danima kada vise vezbas. Bar je meni tako trening bolji i dan izguram lakse.
Ne mogu nista da radim kad sam na 0 uh vucem se ko prebijena macka :P
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1508 poslato: Februar 02, 2012, 06:51:18 pre podne »
LJudi imam jedno pitanje. Trenutno rotiram po sistemu 150-250-0-250-150-100-50. znaci pon, uto...Tegove radim pon-sre-petak i svaki put posle tegova radim i cardio, takodje cardio radim i utrkom i cetvrtom ujutru na prazan stomak. Da li mi je bolje da bude po sistemu 0-250-150-100-50-150-250,da zamenim pon i uto sa vikendom, jer vikendom  ne vezbam pa tada da mi bude veci unos UH.

zasti da ne
sasvim ok opcija

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1509 poslato: Februar 02, 2012, 12:59:09 posle podne »
Ok. hvala. menjam od sledeceg ponedeljka.

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1510 poslato: Februar 12, 2012, 11:30:14 posle podne »
ovo mi izgleda extra, ali me zanima kako u ovo da uklopim trening teretane, ako 5 puta u sedmici praktikujem teretanu, i dali ce se mjenjati unos UH i P...., i ako moze preporuka koju hranu da unosim kao UH jel' dovoljno da UH unosim samo iz krompira i rize, a proteine iz bijelog mesa i sira ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1511 poslato: Februar 13, 2012, 06:13:22 pre podne »
ovo mi izgleda extra, ali me zanima kako u ovo da uklopim trening teretane, ako 5 puta u sedmici praktikujem teretanu, i dali ce se mjenjati unos UH i P...., i ako moze preporuka koju hranu da unosim kao UH jel' dovoljno da UH unosim samo iz krompira i rize, a proteine iz bijelog mesa i sira ?

hrana upravo tako kako si rekao
a kakve veze ima trening ja iskreno ne rauzmem
ako vezbas 5 puta ned-vezbaj ma po kojem god sistemu da vezbas...

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1512 poslato: Februar 13, 2012, 11:30:07 pre podne »
LJudi imam jedno pitanje. Trenutno rotiram po sistemu 150-250-0-250-150-100-50. znaci pon, uto...Tegove radim pon-sre-petak i svaki put posle tegova radim i cardio, takodje cardio radim i utrkom i cetvrtom ujutru na prazan stomak. Da li mi je bolje da bude po sistemu 0-250-150-100-50-150-250,da zamenim pon i uto sa vikendom, jer vikendom  ne vezbam pa tada da mi bude veci unos UH.

zasti da ne
sasvim ok opcija

Peđos ako možeš da obrazloziš svoj amin na Djokilinu besedu. Meni taj plan rotacija deluje loše u varijanti 1, a izuzetno loše u 2. varijanti. Da obrazložim: Čovek ima treninge tegovima pon, sre, pet posle kojih radi kardio, još trči uto i čet.
E sad, u varijanti 1. mi najviše smeta što sredom unosi 0UH a radi i trening tegovima + kardio, time kršeći BB postulat (kojeg se budi rečeno drži i Miloš) Jedi za ono što si uradio. Znači on sredom radi, izlaže telo naporima, ali ga ne nagrađuje za taj rad unosom UH koje bi ono pametno iskoristilo. Takođe unosi mnogo UH u danima kad telo nema toliku potrebu za istim.
Druga varijanta mi je sa tog aspekta gledano još gora, jer u pon ima Trening+kardio sa OUH, a npr. na dane odmora sub i ned ima "veće" količine UH, te unosi UH koji je pre svega energetski nutrijent kad mu energija ne treba u toj meri kao danima kad trenira (tu mislim na sre kad unosi samo 150g UH, a posebno pet kad unosi samo 50 g UH).

Peđos ako možeš napiši ukratko koju?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1513 poslato: Februar 13, 2012, 12:00:48 posle podne »
iskreno
nista te nisam razumeo a ti nisi razumeo ono sto milos zagovara (ocigledno)
ti ako radis MISICNU MASU onda trecenica da telo nagradis sa necim za cega je vredno radilo poije vode
ovako
APOSTLAT skidanja kg je potrosi vise nego sto si UNEO
a da bi odrzao misice unesi sto vise ANTIKATABOLIKA pred trening i tu je stvar veoma jasna i nemilosrdna
ovo dalje,iksrneo,citao sam nekoliko puta ali nista ukapirao nisam
OVDE PRICAMO DRUZE O SKIDANJU KG a ne o potrebi za necim ili nekim
jedino sto je ovde cilj da se ocuva tesko stecena misicna masa a to se pravila igre znaju
ocigbledno da si pobrkao neke miloseve price
dakle
APSOLTUNO nije bitno koliko kolcinu UH unoiste kod ratoacija u dane kada se vezba
u dane kada se NETRENIRA onda bi trebalo da se razmislja o tome da se UH svedu na neki minimum ali ni to nije greska velika

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1514 poslato: Februar 13, 2012, 12:55:23 posle podne »

APSOLTUNO nije bitno koliko kolcinu UH unoiste kod ratoacija u dane kada se vezba
u dane kada se NETRENIRA onda bi trebalo da se razmislja o tome da se UH svedu na neki minimum ali ni to nije greska velika

Pa to sam i ja napisao, da nije logično da u dane kad trenira sa tegovima+kardio unosi O UH, a u dane kad ne trenira ništa unosi najveće dnevne količine UH. Samo me je zbunilo što si ti odobrio tu njegovu ideju.