April 28, 2024, 10:48:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 951922 puta)

Van mreže blacklabel

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1710 poslato: Jun 18, 2012, 05:44:00 posle podne »
ma cisto pitam  ;)

...poceo sam da radim po prvoj varijanti, sva sreca 2 dana samo, pa sam prestelovao to na ovo drugo....onako po prvoj varijanti mi nije imalo logike napunim se pa jos dopunjavam :) ...cepam ja po drugom principu vec dve ned i sve ok (samo manje uh, ovo sam stavio bzvz)


Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1711 poslato: Jun 25, 2012, 08:50:10 posle podne »
ovo je odlican text, i probat cu ovo uraditi ..posto sam danas vec odradio low uh dan, onda mogu nastaviti.. ugl samo me zanima sljedece..


recimo posni sir,, dal se uh iz njega racunaju ili ne? ako sam recimo na low uh danu, dal da jedem posni ili ne? posto ima nesto uh...

i zasto cak 40min HIIT? koliko sam citao, svuda kazu do 20 min max.. pa me interesira..
a osobno ne znam dal bi izdrzao 40 min :D .hvala

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1712 poslato: Jun 25, 2012, 11:26:26 posle podne »
Posni sir ne računaš u ukupan unos UH-a....Jedi slobodno...
Minimum trajanje HIIT teninga ti je 20min a HIIT od 40min odradi 20min ujutru i 20min posle teretane ako hoćeš.
Ako ga radiš odjednom 40min, za to ti već treba dosta snage i dobra utreniranost.Sve zavisi od toga kako i kojim intenzitetom radiš HIIT?

Pozdrav

Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1713 poslato: Jun 25, 2012, 11:38:01 posle podne »
super ak uh iz sira ne zbrajam. jer mi je sir spas. mogu pojesti mnogo, i brzo se sprema.. ugl¸jos nesto..


mene u cet ili pet spadaju noge..tako da je hiit nemoguce odraditi tada..ak je u cet ,onda ni cet ni petak,zbog upale.. da onda prebacim hiit za druge dane ili da samo zarotiram uh, da cet bude pocetak ?

Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1714 poslato: Jun 26, 2012, 12:42:13 pre podne »
najvise me jebe sto jedni kazu jedno, neki drugo.. neki kazu da se racunaju uh iz posnog a neki da ne.. ...bla bla..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1715 poslato: Jun 26, 2012, 05:28:54 pre podne »
najvise me jebe sto jedni kazu jedno, neki drugo.. neki kazu da se racunaju uh iz posnog a neki da ne.. ...bla bla..

a koliko ti to sira pojedes ziv ti bio kada hoces i moras da racunas UH?
mislim da ti imas veci problem izjedajuci toliki sir nego da vodis koliko UH ima na 150 gr sira..
svepreko toga je GUBLJENJE VREMENA i nije DIJETA jer sir kao sir je melcni prozivod i NEMOZE DA BUDE PRIMARAN KAO IZVOR B

Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1716 poslato: Jun 26, 2012, 12:59:20 posle podne »
kilu na dan? zasto ne? znam lika koji se natjece,a jedini izvor proteina su mu jaja i sir..


uostalom i ja ujutru jedem jaja,, i jos jednom meso,,sve ostalo je sir...

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1717 poslato: Jun 26, 2012, 01:39:16 posle podne »
kilu na dan? zasto ne? znam lika koji se natjece,a jedini izvor proteina su mu jaja i sir..


uostalom i ja ujutru jedem jaja,, i jos jednom meso,,sve ostalo je sir...
ma samo udri, briga te, ipak se taj 'natjece'
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1718 poslato: Jun 26, 2012, 02:12:59 posle podne »
aahhah pa bas zato i kazem.. jer oni moraju mnogo vise voditi racuna... ne kuzima zasto bi mi koji samo zelimo ok izgledati, morali toliko voditi racuna o svemu..bitno da unesemo dovoljno proteina, ne? ..... mislim da ste previse picajzle. sto se toga tice... nije isto pedja, i ja. .koji samo zelim izgledat pristojno .ne zelim bf3 . nego jednostavno da sve bude oke

Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1719 poslato: Jun 26, 2012, 02:15:11 posle podne »
proteini su proteini..dosli oni iz mesa, ribe,jaja ili sira.. ne?

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1720 poslato: Jun 26, 2012, 02:21:00 posle podne »
pogresno si razumeo moj prethodni post  ;)
..bitno da unesemo dovoljno proteina, ne? .....
bitno,ali ne i kljucno..
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1721 poslato: Jun 26, 2012, 02:26:54 posle podne »
naravno..ali hocu reci da nismo svi mi tu natjecatelji, i ne moramo paziti oko toliko detalja, zar ne? jer mozes dobro izgledati i bez toga..a sad dal ces jesti sir,meso ili jaja... ..izbor je. ne? mislim da neces nista vise napredovati ako jedes meso umjesto jaja ili sira... sve je to do osobe... znam dosta ljudi koji zive na siru, tj glavni izvor b im je,, i dobro im je. ne vide nikakav gubitak nego kad su bili na mesu..tako da..

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1722 poslato: Jun 26, 2012, 02:39:49 posle podne »
ne mogu ja ispraviti tvoje misljenje,ali ne ide u dobrom pravcu :)
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1723 poslato: Jun 26, 2012, 02:43:29 posle podne »
ali zasto? sta fali ? mislim. ne  mozes nicim to dokazati, zar ne?

ako netko jede meso, ima rezultate, netko jede sir, ima rezultate. zasto bi onda ovo drugo bila losije nego ovo prvo? ok, mozda malo i je losije,al ne dramaticno. da bi razlika u napretku bila prevelika.. jednostavno mi je mnogo lakse i brze pojesti sir, nego da pecem meso...
 
reci mi zasto je dobro ako netko pojede kilu mesa na dan,,a zasto nije dobro ako pojede kilu sila?

nek mi netko to objasni....a ne zato sto netko kaze, to me ne zanima. zelim objasnjenje... ja ne znam dal je dobro ili ne.. znam samo sta treba jesti. a u te detalje necu..ali eto vi bolje znate, pa objasnite. hvala

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1724 poslato: Jun 26, 2012, 02:50:15 posle podne »
Odosmo sad u off..Gresis zato sto ti nije uvek potreban sporo apsorbujuci protein iz sira(kazein),ujutru kad ustanes naravno da ces jesti jaja koja se najbrze apsorbuju,nakon trneinga o5 brz protein,a meso je najkvalitetniji izvor proteina,i sto bi Pedja rekao snicla pravi sniclu..em sto je sir mlecni proizvod pa to povlaci jos neke stvari..em sto bilo koji mlecni proizvod ne moze biti osnova b u bb ishrani...
sry za off
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!