April 28, 2024, 09:16:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 951877 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1785 poslato: Jul 05, 2012, 05:28:19 pre podne »
neznam gde si video u opste da mogucu poredbu sagorevac vs glutamin?
a sto se tice sprecavanja katabolizma i s obzirom da si natural (pretposavljam) i s obizorm da nisi stavio
-slike
-teizne
-visina
-staz
-trenng
-itd

tebi reci bilo sta je u domenu naucine fantastike (ne tebi licno) vec na osnovu onoga sta si rekao
jer veliko je ptanje dali tebi u opste i treba ovakva vrsta dijete ili si je ti sam UKACIO iz razlog sto ti se svidja sto stalno ima UH itd.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1786 poslato: Jul 05, 2012, 04:12:51 posle podne »
Ma hteo sam prvo sagorevac da uzmem, pa sam onda video ovaj clanak, pa sam se zainteresovao i zato rekao da umesto da uzmem sagorevac, bolje da uzmem glutamin, mada moracu onda i BCAA, pa kada vec uzimam da uzmem komplet.

Slike: http://cdn.imghack.se/images/521296483a5fd3a51efd055d7085f229.jpg
         http://cdn.imghack.se/images/2cbfa371c6f8a06767ad9e6e71ab8b84.jpg
         http://cdn.imghack.se/images/d3d3d515e67e2fcbbcd74486d302055a.jpg

Tezina: Posle treninga 95-96kg a u toku dana idem i do 100kg. Mesomorph sam.

Visina: 195cm

Sada za koji dan punim 19god.

Staz: Aktivno i malo ozb. treniram 2 meseca, sada sam usao u 3 mesec. Pre toga sam imao pauzu od oko 10-11 meseci, a pre te pauze sam trenirao tako 2-3 meseca, ali to je bilo ono, idem i samo dizem tegove, slaninu jedem u 3h ujutru itd., nisam imao veze sa treniranjem, do 110kg sam otisao, ali ono 15-16% BF. Kako mi jedan lik rekao, da sam sezonac :) Ali to je proslost sada.

Trening: 5 puta nedeljno (pon-petak), grudi, ledja, ruke, noge i ramena. Cim sam promenio ishranu, krenuli su i rezultati, 10kg dole, a ostao sam isti, cak mislim da sam malkice veci i ako retko kad mogu 200gr proteina da unesem dnevno (nema se kesa) inace sve oko 180gr :@

A to da li mi se svidja sto ima UH, meni je svejedno, ne gledam sta jedem, samo da valja to jer ako ima rezultata i zivo meso bi jeo.

Nego to natural-prirodan, kako se delimo? Ko koristi hemiju ili ko ne ili ko koristi sup ili ko ne? Malo glupo pitanje, ali jbg. nije me blam.

Ako treba jos nesto da kazem, tu sam.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1787 poslato: Jul 05, 2012, 04:27:20 posle podne »
nautral je neko ko ne koristi AAS
to smo reisli
dalje
koliko ja vidim po ovim slikama
tebi terba SNICLE a ne da ides na definciju drugar
sigurno ti je bolje da uzimas BCAA tj jos bolje PROTEIN
jer ti definasti nema sta tj mozes ali ces ostati kost i koza
moj savet

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1788 poslato: Jul 05, 2012, 05:00:12 posle podne »
nautral je neko ko ne koristi AAS
to smo reisli
dalje
koliko ja vidim po ovim slikama
tebi terba SNICLE a ne da ides na definciju drugar
sigurno ti je bolje da uzimas BCAA tj jos bolje PROTEIN
jer ti definasti nema sta tj mozes ali ces ostati kost i koza
moj savet

Pa pazi, nemam ja neku definiciju, negde oko 12% mozda. Mislio sam do septembra da idem na definiciju, pa onda na masu. Mada iskreno, ja mesam ponekad definiciju i masu sto se tice treninga, mozda zato i nisam otisao u katabolizam, sta znam. UH za ceo dan mi je 100gr ovsenih i to je to i samo trcim i tako radim defku i dobro mi ide. Mada videcu jos da isteram defku, pa ako vidim da se pretvaram u lesa, krecem ja na masu.

Spartak

  • Gost
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1789 poslato: Jul 05, 2012, 05:56:16 posle podne »
po ovim slikama sto vidim sasvim dobra "definicija za naturalca"

nema potrebe

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1790 poslato: Jul 06, 2012, 02:00:35 pre podne »
po ovim slikama sto vidim sasvim dobra "definicija za naturalca"

nema potrebe

Pa sta mislis da krenem da masu sada?

Van mreže ledu993

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1791 poslato: Jul 06, 2012, 03:44:25 pre podne »
pozdraw ljudi,ja sam nov na ovom forumu,skoro sam se registrovao i imam dosta pitanja i nesuglasica oko nekih stvari,pa bi zeleo da ix podelim sa vama...primam sve sugestije ,zamerke a i dobre savete...

ewo da se prestavim prwo,zovem se dusan imam 18 godina..kao mali bio sam normalan decko,kao i swi ostali nisam bio ni puno debeo a nisam spadao ni u onu grupu mrsavish decacica...naglo sam se nagojio u 5,6 razredu i bio sam jedan od debljih u mom odeljenju napacio sam stomacinu (slauf) da se ne potone :D...nakon 2 god tako tu negde u 8 razredu resio sam cvrstom voljom da smrsam i krenuo da wezbam kuci po malo,jer nisam mogao ni jedan sklek a o zgibove ne zelim ni da pominjem...uglavnom tako sam wezbuckao kuci jedno 2 godine,i smrsao sam..onda sam resio da krenem u teretanu i tako sam wezbao jedno 5,6 meseci,i nisam znao nista wezano za ishranu,za treninge,radio sam ono sto mi kazu stariji i to je to...(nista ozbiljno),posle toga sam naprawio opet wecu pauzu nisam treninrao jedan period i onda sam opet krenuo jedno 6 meseci i korigovao sam malo ishranu,i krenulo je sve na bolje...ewo sada kako wreme prolazi ja sam naucio puno wise i krenuo sam totalno ozbiljno sa ishranom imam minimum 5 obroka svaki dan,a i treninzi su mi postali dosta ozbiljniji...tako da ewo treniram wec 2 meseca i zasao sam u treci i zelim neke odgowore....

-tako da sada imam 190 cm i imam 82,83kg posle treninga a owako tokom dana imam 85,86kg...

-treniram 5 puta nedeljno od ponedeljka-petka
pon- grudi stomak kardio (od 25-45),u zavisnosti od raspolozenja ;)
uto-ledja stomak
sre-ruke(biceps,triceps) kardio
cet-ramena
pet-noge kardio

zeleo bih da poprawim stomak da bude puno bolji i srazmerniji i zeleo bih da dobijem na misicnoj masi,planirao sam owako da wezbam samo sa dobrom ishranom do septembra,pa u septembru da kupim protein neki ISO po mogucnosti,i da pojacam jos malo ishranu,i zeleo bi da pitam da li je to dobar nacin da dobijem na masi ili ne ??? i sta bi trebalo da promenim a sta ne?!?

-ewo na kraju par mojih slicia pa wi presudite :

http://cdn.imghack.se/images/cc85f1ac36177759db75a68be9b446d9.jpg
http://cdn.imghack.se/images/d7da3a321657297fd057249603bb173f.jpg
http://cdn.imghack.se/images/62d3cf75104754fba1f1a3aed4edf8c9.jpg
http://cdn.imghack.se/images/8233d95f63d85ba9dc68d66b28f62526.jpg
http://cdn.imghack.se/images/bc77f81d5992c40d99f6a1cb04a0a1a0.jpg

xvala vam unapred :)
« Poslednja izmena: Jul 06, 2012, 03:46:40 pre podne ledu993 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1792 poslato: Jul 06, 2012, 05:52:30 pre podne »
s obzirom da si re bio debeo
vis enego odlican izlged
e sada
ono kao i kod svih
malim slovima:ishrana mi je srejdena i jedem 5 puta dnevno
velika slova:
TRENIRAM OVAKO I ZELIO BIH DA POPRAVIM GRUDI I RUKE u tvom slucaju stomak
onda dalje
HTEO BIH DA SKNEM SALO SA STOMAKA I DA NABACIM MALO KVALITETNE MASE
jbg
kod old schola ili nekih drugrih plajvaza,naravno da ce da ti kazu da je to moguce ali sam probaj da zakljucis a na osnovnu onoga sto kazes da si citao na ovom forumu DALI JE TO SIGURNO TAKO?
znaci
pre svega
1.napisi IHSRANU jer se masa dobija od HRANE a ne od treninga
2.protein ti moze pomoci u ostarivanju cilja ali to je 10-i deo slagalic ei nemozes da razmisljas tipa KUPITI CU ISO i resio sam sve svoje zivoten probleme

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1793 poslato: Jul 06, 2012, 03:29:43 posle podne »
E i ja da se ubacim malo... Ledu993 ima manje masti od mene, a meni se mnogo bolje vide prednji trbusnjaci nego njemu, pa sam mu rekao da dodje na forum, da proba da resi problem, mislim vidi mu se po vaskularnosti da ima nizi BF, a nigde prednjih six pack, kao da su nestali, svako se fascinira kada vidi.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1794 poslato: Jul 06, 2012, 09:45:03 posle podne »
jbg...nismo svi isti...
pogledaj slike od recimo naturalnog odra se covek do koske,a jedva dodje do plocica...i ja sam gore suv kao barut u odnosu na donji deo tela....zato su mi bubrezi u loju :)

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1795 poslato: Jul 06, 2012, 10:10:52 posle podne »
jbg...nismo svi isti...
pogledaj slike od recimo naturalnog odra se covek do koske,a jedva dodje do plocica...i ja sam gore suv kao barut u odnosu na donji deo tela....zato su mi bubrezi u loju :)

Došao je Naturalni do pločica.....videćeš kad objavi slike...

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1796 poslato: Jul 06, 2012, 10:26:06 posle podne »
Inace vas je Naturalni sve drzao u zabludi  :D
Da je manje junkao (citaj konzumirao alkoholne napitke)-odavno bi on isklesao
te trbusne ali nema veze-dobar je svakako i treba da radi onako kako mu prija
i koliko mu pricinjava zadovoljstvo :)

Van mreže ledu993

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1797 poslato: Jul 07, 2012, 01:22:50 pre podne »
s obzirom da si re bio debeo
vis enego odlican izlged
e sada
ono kao i kod svih
malim slovima:ishrana mi je srejdena i jedem 5 puta dnevno
velika slova:
TRENIRAM OVAKO I ZELIO BIH DA POPRAVIM GRUDI I RUKE u tvom slucaju stomak
onda dalje
HTEO BIH DA SKNEM SALO SA STOMAKA I DA NABACIM MALO KVALITETNE MASE
jbg
kod old schola ili nekih drugrih plajvaza,naravno da ce da ti kazu da je to moguce ali sam probaj da zakljucis a na osnovnu onoga sto kazes da si citao na ovom forumu DALI JE TO SIGURNO TAKO?
znaci
pre svega
1.napisi IHSRANU jer se masa dobija od HRANE a ne od treninga
2.protein ti moze pomoci u ostarivanju cilja ali to je 10-i deo slagalic ei nemozes da razmisljas tipa KUPITI CU ISO i resio sam sve svoje zivoten probleme

xvala sto si se ubacio u temu,da mi pomognes...ja bi najpre zeleo da izbacim stomak da se widi do septembra recimo,pa bi posle kao sto sam ti i napisao uzeo ISO...a sto se tice ishrane owako stoje stvari :

1.obrok (cim ustanem) uwek mi je isti,jedem ovsane pahuljice(oko 100 g) sa pola litre jogurta
2.obrok tu uglavnom variram recimo (pirinac sa belim mesom,boranija,pasulj i recimo to bi bilo to...
3.obrok tu uglavnom gledam da se natowim proteinima(riba,jaja,piletina,jagnetina itd..)uglavnom meso
4.obrok obicno nisam kod kuce,a najbolje sto mogu da priustim sebi je neko belo mese ili batak u fast fudu sa jogurtom
5.obrok tu se zasniva uglavnom na tunjevini,jajima,ela siru i ela jogurtu

eto odprilike to bi bilo to,ne jedem masno,slatko ne pijem alkohol i nepijem sokove....desi se ponekad da zaluta neki sladoled ili parce cokolade ali do dosta retko...mozda 1 u 2 nedelje ...

zeleo bi da mi dash savet sta da izmenim sta da dodam da bi napredovao uspesnije...
a sto se tice ISO proteina znam ja da to nije magicni prah *kako misle ostali smrtnci* koji se ne razumeje u nista i cim wide da neko nesto mucka,odma misle da si narasto od toga....nego zelim od septembra da ga kupim da bi pojacao unos proteina i to je to...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1798 poslato: Jul 07, 2012, 08:49:28 pre podne »
Druze mozes li pisati bez tog "w", iritantno je i djecije...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1799 poslato: Jul 07, 2012, 09:42:26 pre podne »
xvala, uwek, natowim, odprilike, nepijem, dash, wide, narasto
 :'(