April 29, 2024, 12:32:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 951977 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1905 poslato: April 08, 2013, 02:55:56 posle podne »
cak i na ovome gde 3 dana ne unosim uh??
jel moguce da su mi misici vec omeksali posle 48h bez uh..?

moguce je
a slobodno unosi maslinovo  omega 3 u vecim kolcinima

Van mreže Ognjen.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1906 poslato: April 08, 2013, 03:02:52 posle podne »
Ma kakve zdrave masti, na rotacijama one idu na minimum.
Nije mi bas logicno da covek od 90 kila bude na ispod 1000 kalorija dijeti , kako god ja unosim na rotacijama trenutno 60ak grama zdravih masti svaki dan i gubim nekih kilo nedeljno i prilicno sam zadovoljan , prosle godine sam bio u prilicnom kalorijskom deficitu jer nisam vodio racuna o mastima pa sam izgubio dosta misica u procesu dijete . To je neko moje licno iskustvo , e sad svaki organizam je drugaciji  , nekom odgovara nekom ne treba se igrati pa videti kako i sta ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1907 poslato: April 08, 2013, 03:04:13 posle podne »
Ma kakve zdrave masti, na rotacijama one idu na minimum. Mene drugacije ne rade rotacije.

ma moze druze
i to pozeljno...

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1908 poslato: April 08, 2013, 03:55:18 posle podne »
ovo je bolesno koliko su mi misici omeksali.. mozda ipak neko ko ima 4 jaka kardio treninga nedeljno ne bi trebalo ovo da radi.. imam osecaj k'o da sam se razboleo.. plus na treningu nekako nemam energije ;/

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1909 poslato: April 08, 2013, 03:56:39 posle podne »
Skresavanjem uh je to normalno...bezvoljan si al ono probaj se stisnuti

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1910 poslato: April 08, 2013, 04:11:27 posle podne »
Ma kakve zdrave masti, na rotacijama one idu na minimum.
Nije mi bas logicno da covek od 90 kila bude na ispod 1000 kalorija dijeti , kako god ja unosim na rotacijama trenutno 60ak grama zdravih masti svaki dan i gubim nekih kilo nedeljno i prilicno sam zadovoljan , prosle godine sam bio u prilicnom kalorijskom deficitu jer nisam vodio racuna o mastima pa sam izgubio dosta misica u procesu dijete . To je neko moje licno iskustvo , e sad svaki organizam je drugaciji  , nekom odgovara nekom ne treba se igrati pa videti kako i sta ...

Nisi svaki dan na hiljadu to i jesu rotacije. Taman kad ti se posle dan dva metabolizam uspori na malom unosu ti dodajes uh i ubrzavas ga, malo ili malo vise(totalno punjenje), onda kad ti je matabolizam ponovo brz ti smanjues cal. unos. I naj taj nacin ga za*ebavas i nedas mu da se prialagodi.

Sto se mene tice dijeta sa tri dana praznjenja je totalan promasaj. Zato sto su tri dana previse za rotacije a premalo za keto.
Mene stvarno lose ova dijeta radi sa puno zdravih masti njih unosim tek kad krenem u keto.
I opet bi da naglasim prevelioko aerobno angazovanje vodi ka katabolizmu tesko stecenih misica a narocito nogu. Treba imati odrziv tempo tokom cele dijete sa postepenim poostravnjem. Nije cilj za krenuti jako i za dve nedelje zavrsiti u krevetu bez imuniteta.

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1911 poslato: April 08, 2013, 04:21:52 posle podne »
ok onda je to to.. preko 50h sati nisam uneo vise od 50g uh.. sad cu malo po malo da pojacavam.. prekosutra cu meda da se najedem ;D
a meni je telo naviklo na tu vrstu napora. treniram veslanje i u principu ceo trening nam je kardio.. posle toga imamo malo teretanu tu uradim par vezbi klasicnih za biceps,ramena i ledja..
a kad nemam treninge onda radim propadanja i zgibove.. napor mi je poznat, daleko da sam krenuo jako :)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1912 poslato: April 08, 2013, 06:00:49 posle podne »
Joj decko nista nisi razumeo. Na dijetama nema visoko glikemijskih namirnica kao sto je med i cokolada, punjenje radis sa pirincem i krompirom.
Drugo dijeta ti je ni nebu ni na zemlji, tri dana vozis na niskim secerima u telu ali taman kad treba kliznes u keto ti prekidas, imas visoku insulinsku osetljivost pa onda uzimas med, to tako ne ide. Sa druge strane nisi se spremio za keto niti ti dozvoljava obim i nacin treninga.Nabolje ti je da se vratis na klasicne rotacije.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1913 poslato: April 08, 2013, 06:02:06 posle podne »
Kako si se hranio prije ove dijete?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1914 poslato: April 08, 2013, 06:47:11 posle podne »
Kako si se hranio prije ove dijete?


pa sa kulenom,kajmakom itd
pisao je

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1915 poslato: April 08, 2013, 06:51:06 posle podne »
Uh...

Da je pameti ne bi radio odmah ovakvu dijetu, po meni mnogo pametnija opcija ici nekoliko sedmica na recimo 200-250 grama hidrata pa tek onda ukljuciti neke rotacije, ovo ce bas biti bum na metabolizam. Neko ko je krkao smece od hrane moze komotno i na skoro pa 300 grama hidrata (naravno da se ne shvati bukvalno, ne moze bas svako) gubiti kile, a nece biti gladan i imace dovoljno energije.


Van mreže idzuo

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1916 poslato: April 12, 2013, 01:08:46 pre podne »
Na ovom rezimu ishrene ellasir pred spavanje da li da se jede ili ne?
I ako mogu da dobijem odgovor ako ujutru radim kardio a popodne tegovove da li UH unosim posle treninga sa tegovima ili posle kardija?
Koliko dajes,toliko dobijas...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1917 poslato: April 12, 2013, 08:36:31 pre podne »
Na ovom rezimu ishrene ellasir pred spavanje da li da se jede ili ne?
I ako mogu da dobijem odgovor ako ujutru radim kardio a popodne tegovove da li UH unosim posle treninga sa tegovima ili posle kardija?

moze ella.
unos uh koliko si planirao taj dan osim uvece, a te finese ostavi kada se budes spremao za binu
Men sana in corpore sano !

Van mreže idzuo

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1918 poslato: April 12, 2013, 01:51:01 posle podne »
Na ovom rezimu ishrene ellasir pred spavanje da li da se jede ili ne?
I ako mogu da dobijem odgovor ako ujutru radim kardio a popodne tegovove da li UH unosim posle treninga sa tegovima ili posle kardija?

moze ella.
unos uh koliko si planirao taj dan osim uvece, a te finese ostavi kada se budes spremao za binu

Bina ceo zivot :))) hvala na odgovorima!
« Poslednja izmena: April 12, 2013, 01:52:33 posle podne idzuo »
Koliko dajes,toliko dobijas...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1919 poslato: April 12, 2013, 03:59:23 posle podne »
Iskreno, ja posle jutranjeg kardia ne bih odmah unosio uh iz razloga da prolongiram afterburn efekat.