April 29, 2024, 02:33:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 952069 puta)

Van mreže amilos

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1965 poslato: Mart 08, 2014, 10:53:22 posle podne »
Postovani Pedja nov sam na forumu i postavio bih ti par pitanja.. Zelim da krenem sa definicijom imam trenutno 100kg i visok sam 174cm,nemam nesto puno bf ali hocu da to dovedem na sto manji nivo. E sada koliko bih nedelja trebao da primenjujem ovaj sistem ishrane i treninga? I od preparata koristim 100% whey isolate i super amino 6000..Jel trebam jos nesto da dodam od suplementacije? Inace bio bih ti neizmerno zahvalan i ako bi mogao da mi napravis plan rada tj. ishrane.. Unapred hvala
« Poslednja izmena: Mart 08, 2014, 11:10:21 posle podne amilos »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1966 poslato: Mart 09, 2014, 08:01:44 pre podne »
Milose
koliko ned treba da radis je indivudalno i niko nemoze da ti kaze sa sigurnocosu da treba da radis 4 ili 6 ili 8 ned.
Ono sto treba je da koncpiras ishranu i da je se pridrzavas dok DAJE rezulatete
onda ide neki sledeci korak,a tipa rotacije sa UH gde se ubacuje i dan sa 0% UH a na krajo ako treba i ketonick dijeta.
Protein OK
za amino kiselinima,tj tim navedenim aposlutno ne vidim potrobu.Unositi jos jedan oblik whey-a,ovog puta u capletama i to verovanto u dozi koji nij dovljna-nema smisla
Gubljenje novca
od preparata iz whey protein,bih sigurno proporucio neki saogrevac
nIkako neki extreman na samom pocetku vec npr:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29801

Van mreže amilos

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1967 poslato: Mart 09, 2014, 11:28:18 pre podne »
Hvala Pedja.. Potrudicu se da napravim dobru ishranu sa rotacijom UH i da ubacim cardio kao po tvom planu. Javljam kakvi su rezultati za neko vreme.. Pozz ;)

Van mreže Bojan92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Belancevine i Ugljeni Hidrati u ishrani
« Odgovor #1968 poslato: Mart 27, 2014, 06:49:52 posle podne »
Pozdrav svima ! Zanima me na primer da znam kako danas da unesem odredjen broj grama belancevina i ugljenih hidrata , iz kojih je namirnica najbolje iskoristiti ? Posto sam nameravao da se pridrzavam plana iz clanka "1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU " , pa cisto da znam kako da ne predjem odredjenu granicu  preporucenog dnevnog unosa i sta je najbolje da jedem, tj iz kojih namirnica da uzimam belancevine i UH dok traje taj proces?  Hvala u napred svima .

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Belancevine i Ugljeni Hidrati u ishrani
« Odgovor #1969 poslato: Mart 27, 2014, 06:54:18 posle podne »
Belancevine, jaja, piletina, curetina, oslic, ella sir...
Uh, Pirinac, krompir, ovsene pahuljice.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Bojan92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Belancevine i Ugljeni Hidrati u ishrani
« Odgovor #1970 poslato: Mart 27, 2014, 06:58:13 posle podne »
Aha. Hvala na odgovoru !

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1971 poslato: Mart 27, 2014, 08:17:57 posle podne »
A sad izguglaj koliko svaka namirnica ima koliko grama proteina, uh i masti u sebi. Pa pre spremanja sve lepo sirovo izmeriš i znaš na čemu si.
suck it up, buttercup

Van mreže blacky

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 62
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1972 poslato: April 01, 2014, 12:00:20 posle podne »
Pozdrav svima.
Ja sam trenutno na rotacijama 100-75-50-75-100-50-0, i fino mi ide, rezultati se vide.
Čisto iz radoznalosti da pitam, postoji li neka posebna razlika između takvog plana rotacije i ovog što je čika Peki napisao u prvom postu? Tema ima 132 strane pa se izvinjavam ako je na ovo pitanje već negdje odgovoreno, nisam uspjela da upratim baš sve  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1973 poslato: April 01, 2014, 01:05:15 posle podne »
Pozdrav svima.
Ja sam trenutno na rotacijama 100-75-50-75-100-50-0, i fino mi ide, rezultati se vide.
Čisto iz radoznalosti da pitam, postoji li neka posebna razlika između takvog plana rotacije i ovog što je čika Peki napisao u prvom postu? Tema ima 132 strane pa se izvinjavam ako je na ovo pitanje već negdje odgovoreno, nisam uspjela da upratim baš sve  :)

ako ti fino ide,a kazes da ide-ne menjaj konja koji pobedjuje

Van mreže blacky

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 62
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1974 poslato: April 01, 2014, 07:03:17 posle podne »
Nisam ni planirala da mijenjam, mijenjaću nešto kad prestane da radi, nego eto... Učim malo, hoću da znam.

Van mreže alamamula

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1975 poslato: April 10, 2014, 09:17:13 posle podne »
Imam 19 god, 178 cm 85kg,nesto vise od godinu dana teretane(i redovnog citanja foruma) i po prvi put sam nabacio neku kolicinu misica s kojom sam (trenutno) zadovoljan ali je tu i poprilicno stomace pre svega zbog ocajnog izbora UH u poslednjih par meseci  :-\ Posto ne mogu sebi da dozvolim da se vise ugojim idem na neku dijeticu sve dok se ne izgubi to...

Da li je ovaj program sa prve strane za mene, s obzirom da mi je stalo da ne gubim misice ili da krenem neke standardne rotacije tipa 100,200,0,250,150,75,50 sa konstantnim unosom proteina (2gr)?
Pitam zato sto me plasi naravno znacajno manji unos proteina nego sto je uobicajeno a ne bih da menjam nesto na svoju ruku posto kapiram da postoji razlog i za to(jer je tada povecan unos UH) ipak nisam siguran sa cim je bolje u mojoj situaciji krenuti? Od suplemenata samo whey.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1976 poslato: April 11, 2014, 06:19:15 pre podne »
a zasto mislis da je unos od 2 gr B po kg za tebe mali i da se bojis u tom slucaju cega?

Van mreže Qgla

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1977 poslato: April 11, 2014, 09:08:40 pre podne »
Ne, ne mislim da je 2gr za mene malo nikako, vidim sad da se ne razume iz prve poruke... Hteo sam da pitam da li da krenem neke klasicne rotacije (tu sam dao primer nekih koje sam nasao i 2gr/kg) ILI 1.23 trbusnjaci. iz prvog posta gde su dva dana 0.75-1gr B i na taj nizi unos sam mislio (to su dani kad se unosi najvise UH pa pretpostavljam da ne bi bilo uredu da samo povecam B tim danima jer vidim da je sve to lepo rasporedjeno sa nekim razlogom)... Pa pitam sta bi bilo bolje da krenem od ta dva

EDIT: Zanemarite sto sam ovo slucajno napisao sa drugog nalog, kod druga sam pisao koji me je uputio na ovaj forum, ostao mi on ulogovan)
« Poslednja izmena: April 11, 2014, 09:18:28 pre podne Qgla »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1978 poslato: April 11, 2014, 09:58:57 pre podne »
 ;D

kreni sa rotacijima koje si naveo
bar nesto tako,slicno....

Van mreže dyordye

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #1979 poslato: April 11, 2014, 02:01:32 posle podne »
Pozdrav Peđa.
Da li praktikuješ jesti UH u obroku prije treninga kad si na rezanju?
I da li uzimaš dextrozu poslije treninga na dane kada ti je low carb i high carb?

btw. Svaka čast na živcima, pa stigneš svima odgovoriti i objasniti. U Bosni bodybuilding nije toliko razvijen kao u Srbiji, i mi koji bi htjeli malo više naučiti o svemu, nemamo od koga, jer ko god je postigao neke rezultate, ponašaju se kao da oni nikada nisu bili početnici. Počinjem od sljedeće sedmice rotaciju UH 4 sedmice, pa ću onda 4 sedmice ovu dijetu, tako da još planiram dijetu, i zanimaju me te neke "FINESE" :)

Hvala i pozdrav.