April 29, 2024, 12:50:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 951997 puta)

Van mreže nikolajoncic1

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2025 poslato: Jul 07, 2014, 08:16:04 posle podne »
Jel mogu ja posle toga da treniram u teretani ili ??? Nece nista da smeta ovoj dijeti??

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2026 poslato: Jul 07, 2014, 09:49:32 posle podne »
Jel mogu ja posle toga da treniram u teretani ili ??? Nece nista da smeta ovoj dijeti??

Posle cega?

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2027 poslato: Jul 08, 2014, 01:06:09 pre podne »
Jel mogu ja posle toga da treniram u teretani ili ??? Nece nista da smeta ovoj dijeti??

Posle cega?
Posle trčanja?

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2028 poslato: Jul 08, 2014, 10:12:15 posle podne »
Jel mogu ja posle toga da treniram u teretani ili ??? Nece nista da smeta ovoj dijeti??

Posle cega?
Posle trčanja?

Mozes,ali ako tako hoces da radis,bolja varijanta je da prvo odradis trening sa tegovima,pa tek nakon njega da odradis kardio...

Van mreže TheDominator

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2029 poslato: Jul 10, 2014, 03:27:34 posle podne »
Iscitao sam negdje do 35 stranu , a nemoze visi.. da vidimo dali sam svatio sto sve treba ili ne.. (tj napisem kako bi moj raspored izgledao)

Prije sto napisem raspored samo da kazem da ujutro nemogu da radim kardio na prazno tako da radi cu ga odma nakon trening sa tegovima 30min (ovo se odnosi na prva 3 dana )

Pon, Uto, Sre: 3-4 jaja-Trening-250gr krompir + proteine
Cet, Pet: 250gr krompir+proteine - HIT kardio- 250gr krompira + proteine

Trening:
Pon: Grudi/Triceps +30min kardio
Uto: Ledja+30min kardio
Sre: Rame/biceps+30min kardio
Cet, Pet: HIT cardio
Sub: Noge
Ned: Odmor

Pon, Uto, Sre: 50gr UH (nakon trening), 2gr/kg proteine, masti: ???
Cet, Pet: 100gr UH, 1.5gr/kg proteine, masti: ???
Sub, Ned: 3gr/kg UH, 1gr/kg Proteine, masti: ???

Koliko gr/kg trebam unjeti masti?? Kao sto znam to se krece 0.3-0.5gr/kg kad smo na defke ali ja ipak da pitam.. I dali se menja kada se menja unos UH ili ostaje ist ??

I slobodno kritikujte ako sam nesto pogresio... :)

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2030 poslato: Jul 10, 2014, 04:03:30 posle podne »
Nije lose, dobro si ukapiro neke stvari. Unos masti manje vise, nemoj se previse zamarati. Samo nek je konstatan odprilike, nemoj ga varirati, kao manje UH vise masti pa obrnes. To je pogresno.

Ja bi ovdje za pocetak tri dana stavio sa unosom 100g UH, a dva dana sa 50g UH, sub. i ned. nek ostane tako kako jest.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže TheDominator

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2031 poslato: Jul 10, 2014, 05:01:55 posle podne »
aha, ok.. a nije previse ako dijeta mi traje 7nedelja?? Zasto procitao sam neko komentirao da moze da traje i do 8-10 nedelja.. A meni su ostale jos 7 nedelja do kraja Avgusta pa bi isao do kraja sa ovu dijetu..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2032 poslato: Jul 10, 2014, 07:47:44 posle podne »
Nije. A i stvarno ne znam nikog ko se sredi za 7ned

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2033 poslato: Jul 10, 2014, 11:37:42 posle podne »
HIIT se ne radi dva dana za redom nikada. Rasporedi ih sa sto vecim razmakom tokom nedelje, ili min jedan dan izmedju njih.

Van mreže TheDominator

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2034 poslato: Jul 11, 2014, 09:16:08 pre podne »
HIIT se ne radi dva dana za redom nikada. Rasporedi ih sa sto vecim razmakom tokom nedelje, ili min jedan dan izmedju njih.
ja kao sto sam dobro procitao na prvi post, prva 3 dana rade se light cardio a ostala 2 dana HIIT e sad ako sam bio vec greska, dvoje su komentirali i nadam se da bi mi isto rekli ako sam bio u krivo :)

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2035 poslato: Jul 11, 2014, 09:52:13 pre podne »
Vidim i ja sada da tako pise... Ne znam da li je zamisljeno da se u oba dana radi ili u jednom od ta dva dana.
Cilj HIIT-a je da se poveca bazalni metabolizam posle treninga i to duze nego obicnim kardiom (kazu duplo duze) ali je zato vise katabolican, ako mogu tako da se izrazim. Bas zbog ove dve stavke se i ne radi dva dana za redom.
Mozda se u tekstu misli na neku blagu varijantu HIIT-a, jer visoki interval koji bi trebao da bude sprint bi te ubio tog dana da ne bi mogao naredni dan da odradis HIIT i da hoces na dijeti.

Van mreže TheDominator

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2036 poslato: Jul 11, 2014, 11:06:22 pre podne »
Vidim i ja sada da tako pise... Ne znam da li je zamisljeno da se u oba dana radi ili u jednom od ta dva dana.
Cilj HIIT-a je da se poveca bazalni metabolizam posle treninga i to duze nego obicnim kardiom (kazu duplo duze) ali je zato vise katabolican, ako mogu tako da se izrazim. Bas zbog ove dve stavke se i ne radi dva dana za redom.
Mozda se u tekstu misli na neku blagu varijantu HIIT-a, jer visoki interval koji bi trebao da bude sprint bi te ubio tog dana da ne bi mogao naredni dan da odradis HIIT i da hoces na dijeti.
To dali je katabolican i dali treba da se radi samo jedan ili 2 treninga jedno po drugo to pricekaj da drugi prokomentarise.. Ali ja cu raditi taj HIIT na stacionaran bike.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2037 poslato: Jul 11, 2014, 01:46:54 posle podne »
Ala se plasite katabolizma svi, kao da je babaroga!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže TheDominator

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2038 poslato: Jul 31, 2014, 03:05:23 posle podne »
a sta nakon ovu dijetu i pocetak masu? Kako se onda hraniti? Zasto kako sam negdje procitao nakon dijete ako naglo pojacamo unos UH to sve ide u salo e sad kako je istinito neznam pa zato da pitam za da napravim plan nakon zavrsetka dijete i pocetak masu.. I koliko taj rezim ishranu izmedju defke-masa treba da traje??

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2039 poslato: Jul 31, 2014, 05:01:39 posle podne »
a sta nakon ovu dijetu i pocetak masu? Kako se onda hraniti? Zasto kako sam negdje procitao nakon dijete ako naglo pojacamo unos UH to sve ide u salo e sad kako je istinito neznam pa zato da pitam za da napravim plan nakon zavrsetka dijete i pocetak masu.. I koliko taj rezim ishranu izmedju defke-masa treba da traje??

normalno da ces da se ugojis usled poveanog unosa UH psole dijete
zato se prilagode blage ratoacije sa UH i eto lean mass