April 29, 2024, 12:05:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  (Pročitano 951956 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2190 poslato: Maj 06, 2015, 06:30:38 pre podne »
U razmaku od 1-2 sata ako mu bas skodi stomak da sve proguta odjednom, ako bas hoce AC da koristi.

A druga opcija je da uzme neki drugi sagorjevac ako mu taj ne pase. Ja sam naletio na ovaj podatak o tome koja je koja tab, dal je tacan ne znam.

ovde ima 8 caps ,a sada AC ima 6 caps + 1 soft gel +2 tbl itd itd
kao sto rekoh
ne vidim smisao jer i da je ovako kako je "nacrtano" koja je poenta?
kada ces da ubacis norditorin komplex (sta god to da znacilo) ili kako znas da ti on ne treba na prvom treningu a na drugom treba ili obratno..jednostavno,nema smisla cak ni objasnjavati drugar..a kamoli kobminivati
ako smeta toliki broj tbl ili caps
onda se slazem
PROMENITI sagorevac
ali on nije rekao da mu smeta u opste..

Van mreže point97

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2191 poslato: Maj 16, 2015, 11:42:16 posle podne »
Ako neko ne uzima whey i dex posle treninga da li onda u prva tri dana da buds na 0uh ili da uzmem malo pirinca/ovsenih posle treninga?

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2192 poslato: Maj 17, 2015, 09:26:27 posle podne »
Uzmi malo, jer se dex ni ne racuna u uh kad je uzimanje u pws u pitanju
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže point97

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2193 poslato: Maj 17, 2015, 09:36:54 posle podne »
Znaci moze onda oko 50g ovsenih posto ne uzimam dex a citao sam temu i pisalo je da se dex racuna, a sada moje pitanje je jel bolje biti na 0uh ili uzsti bar ovsenih malo

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2194 poslato: Maj 17, 2015, 10:03:14 posle podne »
Ja idem sa 50, a ni to ne mora da bude tacno, zavisi od tvoje tezine...ali meni daje rezultate. Sto se tice ovsenih, uzmi pirinac posle treninga. Ovsene su uh koji se ujutru uzima. I racunas 50 gr uh iz pirinca, a ne 50 gr pirinca
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2195 poslato: Maj 17, 2015, 10:39:43 posle podne »
Znaci moze onda oko 50g ovsenih posto ne uzimam dex a citao sam temu i pisalo je da se dex racuna, a sada moje pitanje je jel bolje biti na 0uh ili uzsti bar ovsenih malo
Prva tri dana si na 0 Uh znaci nema ovsenih,krompira,pirinca..
Samo u pwm ide nekih 50gr mada ja ni toliko nisam stavljao.
Uh unosis tek od cetvrtka.
Be patient,results will come !!!

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2196 poslato: Maj 17, 2015, 11:14:54 posle podne »
Hmm..nisam bas siguran u ovo poslednje..mislim da su 3 nule previse..lepo stoji 50 gr UH
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2197 poslato: Maj 17, 2015, 11:17:03 posle podne »
Cemu cak 50 gr dexa u pws? a pogotovo na dijeti
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2198 poslato: Maj 18, 2015, 12:48:29 pre podne »
Druze vrati se na pocetak i procitaj opet tekst o ovoj dijeti.Drzao sam je dosta puta i svaki put da odlicne rezultate samo treba da se pridrzava pravila.
Lepo pise od ponedeljka do srede 0 UH samo u pwp 50gr sta tu nije jasno?
Be patient,results will come !!!

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2199 poslato: Maj 18, 2015, 01:55:09 pre podne »
@ntr@x94 samo relax malo...ne kazem da nije ok 0 tri dana..ne znam..ako te je radilo to je bitno, mene radi na 50. Meni je 1. put da radim ovo, ali skapirao sam da prva 3 dana se unosi 50 gr UH..pise da je sugestija da se unose nepos. nakon tren. A sta ako decko ne radi svaki od prva 3 dana gym uz kardio? Onda posle kardia dex da sine? to ne sig. A i ponovljeno je u temi 100 puta da se dex iz pws ne racuna u UH!
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2200 poslato: Maj 18, 2015, 08:34:13 pre podne »
@ntr@x94 samo relax malo...ne kazem da nije ok 0 tri dana..ne znam..ako te je radilo to je bitno, mene radi na 50. Meni je 1. put da radim ovo, ali skapirao sam da prva 3 dana se unosi 50 gr UH..pise da je sugestija da se unose nepos. nakon tren. A sta ako decko ne radi svaki od prva 3 dana gym uz kardio? Onda posle kardia dex da sine? to ne sig. A i ponovljeno je u temi 100 puta da se dex iz pws ne racuna u UH!
Ma relax sam ja drugar nemas frke.
Ako unosi 50gr  u pvp onda nije na 0 Uh.Dex.ako se stavlja vise od 20-30gr racuna se,procackaj malo po forumu sigurno ces da nadjes.
Naravno da ne uzima posle kardia dex ako nije pre toga imao trening sa tegovima.Samo nzm zasto ne bi radio prva tri dana ,vezba se od pon-petka.Vikend odmor.
Kako god tu je Pedja neka on kaze sta je i kako je.Da neode ova konverzacija u nekom drugom pravcu zbog gluposti :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2201 poslato: Maj 18, 2015, 09:40:40 pre podne »
Citat
Ako unosi 50gr  u pvp onda nije na 0 Uh.Dex.ako se stavlja vise od 20-30gr racuna se,procackaj malo po forumu sigurno ces da nadjes.
Naravno da ne uzima posle kardia dex ako nije pre toga imao trening sa tegovima.Samo nzm zasto ne bi radio prva tri dana ,vezba se od pon-petka.Vikend odmor

sve si rekao
nemam potrebe da dodajem bilo sta

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2202 poslato: Maj 18, 2015, 02:09:14 posle podne »
Veruj mi druze ja sam procitao 140 strana :) ali "razumevanja"  dijete brojnih clanova,od strane do strane su varirala. tako da sam ja izvukao zakljucak neki, po kom sam sastavio plan..cak sam i postavio plan ishrane u temi dole i Pedja je rekao da je ok.. pravo da ti kazem veoma sam zadovoljan rezult. a ulazim u 4. ned dijete...mislim da smo se i delimicno razumeli , osim ono za trening. Vidi ja radim prvih 5 dana cardio. A teretanu samo 3 puta nedeljno. Tako da meni moze da bude utorak samo kardio, tako da te UH iz dex ne unosim, nego unesem maalo komplexnih u toku dana-npr pirinac. A kad se podudare kardio i teretana u same day, onda oko kardia 20gr bcaa, a nakon terdze whey i 20 uh dexa..pa za 30-40 min piletinu i 30 gr uh iz rize i zbir 50. Ali poenta pitanja ovog momka je, ja bih rekao , da on nema whey+dex, pa trazi posle treninga sa tezinama(nadam se da nije na cardio mislio) alternativu, a ja sam mu rekao da uzme pirinac , jer se ovsene,ako se uzimaju, cepaju ujutru..@ntr@x koliko nedelja najvise si drzao ovu dijetu i kako su isli rezultati?
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2203 poslato: Maj 18, 2015, 02:27:03 posle podne »
Veruj mi druze ja sam procitao 140 strana :) ali "razumevanja"  dijete brojnih clanova,od strane do strane su varirala. tako da sam ja izvukao zakljucak neki, po kom sam sastavio plan..cak sam i postavio plan ishrane u temi dole i Pedja je rekao da je ok.. pravo da ti kazem veoma sam zadovoljan rezult. a ulazim u 4. ned dijete...mislim da smo se i delimicno razumeli , osim ono za trening. Vidi ja radim prvih 5 dana cardio. A teretanu samo 3 puta nedeljno. Tako da meni moze da bude utorak samo kardio, tako da te UH iz dex ne unosim, nego unesem maalo komplexnih u toku dana-npr pirinac. A kad se podudare kardio i teretana u same day, onda oko kardia 20gr bcaa, a nakon terdze whey i 20 uh dexa..pa za 30-40 min piletinu i 30 gr uh iz rize i zbir 50. Ali poenta pitanja ovog momka je, ja bih rekao , da on nema whey+dex, pa trazi posle treninga sa tezinama(nadam se da nije na cardio mislio) alternativu, a ja sam mu rekao da uzme pirinac , jer se ovsene,ako se uzimaju, cepaju ujutru..@ntr@x koliko nedelja najvise si drzao ovu dijetu i kako su isli rezultati?

ljudi
REZULATATI su jedinica mere BILO CEGA u zivotu,pa tako i u ovom ,bilo da je prof ili rekreativno!
Dakle
ako ima reza...samo cepaj!!

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: 1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU
« Odgovor #2204 poslato: Maj 18, 2015, 04:44:31 posle podne »
To u svakom slucaju, ogledalo i forma kao merne jedinice :)
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-