April 29, 2024, 01:03:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dugotrajan rad za dobar izgled  (Pročitano 9821 puta)

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Dugotrajan rad za dobar izgled
« Odgovor #15 poslato: Mart 12, 2009, 10:06:12 posle podne »
Nema na čemu draga Mimi ;)

Van mreže Branka07

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 5
  • :D
Odg: Dugotrajan rad za dobar izgled
« Odgovor #16 poslato: Mart 13, 2009, 09:37:05 posle podne »
Ali ima jih puno, ja sam dobila u osnovnoj školi, mislim da sam imala oko 13 godin i imala 96kg i 170cm, dobila sam dietu koju mi jest dala doktorica a imala je 1200kcal dnevnog unosa. Ja imam sad krizu, eto otišla kod doktora zbog Ahilove tetive i što se desilo ništa, pričao mi je kako jest tetiva zgrađena, i pogotovo kako si je trebam ugrijat pre vadbe, a ništa drugo.  Ne mogu da razumijem ove doktore baš treba da se desi nešto vrlo ozbiljno, da reaguju.

Ja mislim, da oni koji znajo što je dobro i kakav mora, da bude sustav obroka, da si mogu sami izpisat ishranu. Ja to radim po fazama, prva faza jest dnevnik ishrane, koju jedem onda prestudiram, oblikujem, možda što bacim van. Onda sledi druga faza, faza kad skapčim, da ova stvar nece proci, ili nema napredka, kad dođe ta faza onda pocinje preoblikovanje samog jela. Ja sam sad u ovoj drugoj fazi, možda več u 3. fazi. Zadnja, neznam koja faza za mene jest celovita sprememba ishrane, ako sam prije jela bolje da neznam šta, poslednja faza zavisi od ciljeva, kojih  cu imati tad, kad stignem. Ako bi mi bio poen izgubiti 30kg u manje od pola godine otišla bi na dijetu ali mi nije, nego mi je cilj nešto više. Ali imam problema, kad izpišem svoju ishranu a dobijem kritike što nisu pravi OH-ji, niso kvalitetni B, dali stvarno nitko ne razumije, da nečemo svi postati BB u godinu dana i da nam netrebaju takvi extremi. Ako nisi psihički spreman bolje, da ne ides u to, neko usiljavanje neke ishrane jest za moje pojme ludo, pogotovo za osobu, koja ima od nekad problema sa kg i ishrano. Ja stvarno mislim, da je je bolje ovaj nacin kojeg imam ja, pogotovo što nisam psihički spremna za bilokoju dijetu i znam ako bi išla na dijetu bilo bi losije.

Evo nesto malo od mene, sad sam u krizi i jedva cekam, da pocinjem sa treningom, jer me ubijaju slatkisi, koje jedem samo sto su tamo imam avtomatiziran proces sa slatkisima a najveci problem jest to, da taj proces pocinje navece. :'(

Jos nesto o medijama ja mislim, da najveci problem jesu sportasi koji se vadu vani, kad su na doping kontroli pozitivni i svi imajo izgovore jeo sam samo sportske dodatke nista drugo.


 ;)
Žene samo tako naprijed. pusa :)


Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: Dugotrajan rad za dobar izgled
« Odgovor #17 poslato: Mart 14, 2009, 09:17:28 pre podne »
Ja imam sad krizu, eto otišla kod doktora zbog Ahilove tetive i što se desilo ništa, pričao mi je kako jest tetiva zgrađena, i pogotovo kako si je trebam ugrijat pre vadbe, a ništa drugo.  Ne mogu da razumijem ove doktore baš treba da se desi nešto vrlo ozbiljno, da reaguju.

Ili im trebaš "podmazati" novčanik, tj. podmititi ih da bi nešto uradili. Najveća mafija, a zaštićeni su kao beli medvedi!