April 27, 2024, 02:11:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Tribulus Terrestris  (Pročitano 135057 puta)

Van mreže psychobb

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Tribulus Terrestris
« poslato: Decembar 19, 2005, 09:23:39 posle podne »
vec sam negde pomenuo al mislim da je opet presudno moje godine(imam nepunih 18) pa koliko mogu da ocheqjem od ovog prozivoda i dal ce biti kakvih "posledica" na moj organizam(mislim poshto sam josh u razvoju da se ne deshava neki "bum organizmu" u tom periodu kad testosteron igra vaznu ulogu i da ne krene do pojachanog rasta brade i dlaka po ostalim delovima tela, bubuljice ili tako neshto)

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #1 poslato: Decembar 19, 2005, 09:32:45 posle podne »
Jedina posledica uzimanja tribulusa je manjak para u novcaniku...

Sto se suplemenata tice na prvom mestu je Whey, zatim multivitamin/mineral, kreatin, glutamin pa dalje... Ako vec ovo sve uzimas onda bih i razumeo da razmisljas o tribulusu, ali posto bi, pretpostavljam, tribulus manje vise uzimao kao jedini dodatak (uglavnom uz nedevoljno dobru prehranu), to ne bi imalo ama bas nikakvu svrhu

Van mreže psychobb

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #2 poslato: Decembar 19, 2005, 09:34:38 posle podne »
sigurno ga nebih uzimao samog, al vaznije mi je dal ce mi se desiti shta i dal su godine bitne kod 3bulusa

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #3 poslato: Decembar 19, 2005, 09:44:02 posle podne »
Nece ti se desiti nista, ali ces baciti pare... Ono sto tribulus "radi" je da povecava nivo vlastitog testosterona, tako da ne bi imao posledica, i to bi bilo ok da on to stvarno radi, ali problem je sto tesko da ces nesto osetiti, ja nisam, kao ni drugi...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #4 poslato: Decembar 20, 2005, 12:19:38 pre podne »
U tvojim godinama imas testosterona na bacanje, tako da ti osim fine cure ne treba nikakav drugi stimulans : )

Sad bez sale, zaista nema potrebe za dodatnom stimulacijom jer u tvojim godinama hormoni prosto luduju, taj novac iskoristi za dobar protein.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #5 poslato: Decembar 20, 2005, 04:25:32 pre podne »
da u poptunosti se slazem sa MR BIG-om i mladenom..u svakom slucaju je bolje lovu uzeti na dobar whey,kreatin i glm nego uzimati jos i tribulus..

a gteo bih jos da kazem da ja recimo ne radim nikada klasican PCT...samo podebljam RDA dozu tribulusa i zasita se osecam fantasticno...

ali hocu jos da kazem i ovo da taj tribulus dobijam od sponzora tako da bi me kostalo kao svetog Petra kajgana da gta sam kupujem u te svrhe..

ustvarihocu da kazem sa SHIT WORKS

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #6 poslato: Decembar 20, 2005, 05:10:50 posle podne »
meni je to cist marketing i placebo efekat-nista vise
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #7 poslato: Decembar 20, 2005, 05:15:47 posle podne »
Citat: sasacg
meni je to cist marketing i placebo efekat-nista vise
..jebiga eto vidis..koliki sam ja bio protivnik ZMA,ali tako bih dao ruku u vatru za tribulsu da radi.....kao i tibestan...meni je to radilo neverovatno...jebiga..

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #8 poslato: Decembar 20, 2005, 11:25:58 posle podne »
Zna Tribulus dobro da udari, tako da stvarno treba probati pa videti sta kome radi a sta ne. Meni takodje dobro radi ali tek kad dobro podebljam dozu. Nema nekog primetnog dobitka na masi ali osecaj neke cvrstine i stamenosti je neverovatan, nemam pojma - jednostavno mi prija.
Ko zeli i moze sebi da priusti neka proba Tribulus tokom dana a ZMA pred spavanje, odlicna kombinacija!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #9 poslato: Decembar 21, 2005, 01:42:02 pre podne »
za taj tribestan sam cuo da je bolja varijanta od tribulusa,ali nisam proveravao.nemam pojma,mozda na mene ne deluje,ono kao non-responder
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #10 poslato: Decembar 21, 2005, 06:46:36 pre podne »
Citat: sasacg
za taj tribestan sam cuo da je bolja varijanta od tribulusa,ali nisam proveravao.nemam pojma,mozda na mene ne deluje,ono kao non-responder
...tribestan je 100 puta bolji od tribulusa ali ga njegova cena po kojoj ga ovde valjaju jebe u zdrav mozak....

dodje oko 23-25 eu za 1 kutiju,a ako hoces bas extra efekat moras ipak malo doze da uvecas...ne duplo kao kod tribulusa ali bar malo...

a i dolazi iz bugraske,a svi znamo da od tamo dolaze samo lepe vesti i lepe stvari pa tako vise niko ne moze da bude siguran ni u tribestan...

ja ga i ne uzimam zbog dobijanja na masi...iskljuco zbg vracanja mojih jajaca na mesto hahahhahah....ja odem recimo posle 3 nedelje prestanka uzimanja aas na proveru mog vlastitog testesterona i bude negde oko 10...znaci u kurcu.....maximalna gornja granica je oko 60 ali ni to nije dobro jer onda vec licis na rasplodnog bika...znaci srenja vrednost bi trebala za men da bude oko 40,mozda malo nize....

posle sabijanja tribulusa u extra dozama odem na kontrolu i test mi je na 30..hehheheeh...znaci jos jedna kura tribulusa i eto me na 40....razumeste me

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #11 poslato: Decembar 21, 2005, 02:45:14 posle podne »
u kojim godinama bi trebalo uzimati preparate kao sto su tribulus i zma?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #12 poslato: Decembar 21, 2005, 03:08:50 posle podne »
Citat: Milos
u kojim godinama bi trebalo uzimati preparate kao sto su tribulus i zma?
...to su preprati koji su zasniovani na natural stvarima koji su odobrenu u ljudskoj prehrani tako da tu nema mnogo filozofije..

ali nikada mi nije bilo jasno...recimo u sloveniji je od strane drzavwe zabranjen tribulus

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #13 poslato: Decembar 21, 2005, 06:02:37 posle podne »
mislim da momci do 22-23 godine a koji imaju normalnu hormonalnu sliku-normalnu koncentraciju slobodnog testosterona u krvi nemaju potrebu za tribulusom.ova kolicina testa se jedino moze utvrditi preko nalaza krvi u laboratoriji
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #14 poslato: Decembar 21, 2005, 08:01:57 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Milos
u kojim godinama bi trebalo uzimati preparate kao sto su tribulus i zma?
...to su preprati koji su zasniovani na natural stvarima koji su odobrenu u ljudskoj prehrani tako da tu nema mnogo filozofije..

ali nikada mi nije bilo jasno...recimo u sloveniji je od strane drzavwe zabranjen tribulus


U hrvatskoj je zabranjena animal serija od universala koliko znam, znaci ljudi ne mogu da uzmu animal pack, vitamine i minerale...