April 25, 2024, 09:14:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Tribulus Terrestris  (Pročitano 135037 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #15 poslato: Decembar 21, 2005, 08:34:36 posle podne »
Citat: Mladen
Citat: pedjos
Citat: Milos
u kojim godinama bi trebalo uzimati preparate kao sto su tribulus i zma?
...to su preprati koji su zasniovani na natural stvarima koji su odobrenu u ljudskoj prehrani tako da tu nema mnogo filozofije..

ali nikada mi nije bilo jasno...recimo u sloveniji je od strane drzavwe zabranjen tribulus


U hrvatskoj je zabranjena animal serija od universala koliko znam, znaci ljudi ne mogu da uzmu animal pack, vitamine i minerale...
....to je tacno....ali nikako mi nije jasno iz kog razloga

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #16 poslato: Decembar 21, 2005, 08:36:51 posle podne »
Citat: sasacg
mislim da momci do 22-23 godine a koji imaju normalnu hormonalnu sliku-normalnu koncentraciju slobodnog testosterona u krvi nemaju potrebu za tribulusom.ova kolicina testa se jedino moze utvrditi preko nalaza krvi u laboratoriji
...naravno..ali svaki oblik izlucivanja ima svoje granice..tako i ovaj..znaci test se nastavi izlucivati u grancima u kojma se izlucivao i prije bilo kakovg fizickog opterecenja,a rad sa tegovima tj teznja cilju da se poveca cista misicna masa,moras priznati da nije dovoljno samo to da ti se testtosteron luci u prirdnim vrednostima :cry:  :cry:  :cry:

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #17 poslato: Decembar 21, 2005, 08:46:51 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: sasacg
mislim da momci do 22-23 godine a koji imaju normalnu hormonalnu sliku-normalnu koncentraciju slobodnog testosterona u krvi nemaju potrebu za tribulusom.ova kolicina testa se jedino moze utvrditi preko nalaza krvi u laboratoriji
...naravno..ali svaki oblik izlucivanja ima svoje granice..tako i ovaj..znaci test se nastavi izlucivati u grancima u kojma se izlucivao i prije bilo kakovg fizickog opterecenja,a rad sa tegovima tj teznja cilju da se poveca cista misicna masa,moras priznati da nije dovoljno samo to da ti se testtosteron luci u prirdnim vrednostima :cry:  :cry:  :cry:


mislis da se cak i kod amatera kao ja nivo testosterona moze smanjiti usled fizickih napora?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #18 poslato: Decembar 21, 2005, 08:54:45 posle podne »
Citat: Milos
Citat: pedjos
Citat: sasacg
mislim da momci do 22-23 godine a koji imaju normalnu hormonalnu sliku-normalnu koncentraciju slobodnog testosterona u krvi nemaju potrebu za tribulusom.ova kolicina testa se jedino moze utvrditi preko nalaza krvi u laboratoriji
...naravno..ali svaki oblik izlucivanja ima svoje granice..tako i ovaj..znaci test se nastavi izlucivati u grancima u kojma se izlucivao i prije bilo kakovg fizickog opterecenja,a rad sa tegovima tj teznja cilju da se poveca cista misicna masa,moras priznati da nije dovoljno samo to da ti se testtosteron luci u prirdnim vrednostima :cry:  :cry:  :cry:


mislis da se cak i kod amatera kao ja nivo testosterona moze smanjiti usled fizickih napora?
...ne..ne bi trebalo da se smanjuje usled fizickih napora...da varira ..to moze...ali ne bi trebalo da se samnjiva..

ali pitanje je drugo...dali izlicivanje tvog prirodnog testa je dovoljno da prati fizicki napor tj preptostavljam da ti je cilj razvoj misicne mase...dali je dovoljno testa u organizmu kada dodjes do jedne granice ..

ovde ne poticem nikoga na uzimanje sintetskih oblika testessterona,nego samo hocu da kazem da licno mislim da ga ipak treba sa necim podtaknuti da bi prudukicja bila bar malo pojacana ako nam je cilj dobijanje na missnoj masi a ne stagacija tj tapkanj u mestu dugacak vremenski period

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #19 poslato: Decembar 22, 2005, 09:12:04 pre podne »
Decko tvojih godina treba da izvuce maxim od svog organizma pa tek kasnije da razmislja o tim stvarima.
Tribulus je dobar preparat posle kure,ali doza treba biti barem duplo od prepisane da bi imao efekta,dok je tribestan prava stvar i pomoci ce da ocuvate misicnu masu i tonus u periodu posle kure.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #20 poslato: Decembar 22, 2005, 09:25:10 pre podne »
Citat: marko
Decko tvojih godina treba da izvuce maxim od svog organizma pa tek kasnije da razmislja o tim stvarima.
Tribulus je dobar preparat posle kure,ali doza treba biti barem duplo od prepisane da bi imao efekta,dok je tribestan prava stvar i pomoci ce da ocuvate misicnu masu i tonus u periodu posle kure.
....vidis kako ekipa iz extrem-a radi sve isto :wink:  :wink:  :wink:  :wink: ...pa zato i jesmo najbolji :D  :D  :D  :D  :D -heheheh..cekaj dok ovo djape vidi....

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #21 poslato: Decembar 22, 2005, 10:07:27 pre podne »
Pozdrav za direktora :D  :lol:  :?:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #22 poslato: Decembar 22, 2005, 10:35:06 pre podne »
Citat: marko
Pozdrav za direktora :D  :lol:  :?:
...sef :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #23 poslato: Decembar 23, 2005, 03:15:03 posle podne »
chairman...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #24 poslato: Decembar 23, 2005, 05:25:01 posle podne »
the mind god

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #25 poslato: Decembar 25, 2005, 10:38:21 pre podne »
Ja mislim da za tribulus nisu bitne godine nego prirodna kolicina testosterona u oranizmu.Posto taj nivo varira od osobe do osobe prvo ti otprilike proceni u koju grupu spadas (u onu sa vise ili manje testosterona )pa tek onda odluci da li da kupis.A kako se odredjuje kolicina testosterona sem odlaska u laboratoriju?Pa za to ti je najbolje da pogledas na kojim delovima tela ti se najvise lepi salo,maljavost,kosa i sl.Citao sam to na nekom drugom forumu a ako neko ovde to zna moze da ti pojasni...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #26 poslato: Decembar 25, 2005, 10:41:34 pre podne »
Citat: maxim
Ja mislim da za tribulus nisu bitne godine nego prirodna kolicina testosterona u oranizmu.Posto taj nivo varira od osobe do osobe prvo ti otprilike proceni u koju grupu spadas (u onu sa vise ili manje testosterona )pa tek onda odluci da li da kupis.A kako se odredjuje kolicina testosterona sem odlaska u laboratoriju?Pa za to ti je najbolje da pogledas na kojim delovima tela ti se najvise lepi salo,maljavost,kosa i sl.Citao sam to na nekom drugom forumu a ako neko ovde to zna moze da ti pojasni...
...ovo sve mogu biti smernice da bar priblizno budes siguran u koju grupu spadas....ali ne moraju da budu tacne..nadam se da me razumes.....lucenje testa je naravno najjace u pubertetu i tada ne treba da se pogirava sa njegovim nivoima....sve kasnije su samo posledice bilo dobre :D  :D ,ili lose :cry:  :cry:  :cry:

ali jedino ko tacno moze da odredi kolicinu tj visinu testa je labarotrij....kazem..ovo drugo samo mogu da budu smernice

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #27 poslato: Decembar 25, 2005, 11:44:46 pre podne »
OK slazem se ali sam mislio da tako moze makar priblizno da odredi da li mu tribulus treba ili ne...
Mada Whey i dobra ishrana u njegovim godinama su majka  :)  :)  :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #28 poslato: Decembar 25, 2005, 12:04:09 posle podne »
keva :D :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #29 poslato: Decembar 25, 2005, 12:21:52 posle podne »
Citat: maxim
OK slazem se ali sam mislio da tako moze makar priblizno da odredi da li mu tribulus treba ili ne...
Mada Whey i dobra ishrana u njegovim godinama su majka  :)  :)  :)
..u svakom slucaju da!!!...majka maca :D  :D