April 25, 2024, 04:57:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Tribulus Terrestris  (Pročitano 135026 puta)

Van mreže pablo

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #30 poslato: Februar 21, 2006, 05:30:54 pre podne »
pitanje za pedjosa: gde meris nivo testosterona i jel je to preporuchljivo posle svake kure ili samo posle jache hemiuje?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #31 poslato: Februar 21, 2006, 07:02:13 pre podne »
mozes da ga izmeris gde hoces tj u svkoj privatnoj klinic koaj ima te lab testove...

ja licno radim kod nas u privatnoj klinici ali ne verujem da ti ime bilo sta znaci posto te klnike sada nicu kao gljive..

da li je preprucljvio..pa naravno da jeste...sve ovisi koliko imas para...niej to bas nesto skupo...ne posbneo..ali....ja licno to radim 2 godisnje.....

jednom na kraju takmicarske godine i jednom na pocetku sledece...da vidim jel se sve vratilo u normalo

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #32 poslato: Februar 23, 2006, 05:32:38 posle podne »
Citat: pedjos
mozes da ga izmeris gde hoces tj u svkoj privatnoj klinic koaj ima te lab testove...

ja licno radim kod nas u privatnoj klinici ali ne verujem da ti ime bilo sta znaci posto te klnike sada nicu kao gljive..

da li je preprucljvio..pa naravno da jeste...sve ovisi koliko imas para...niej to bas nesto skupo...ne posbneo..ali....ja licno to radim 2 godisnje.....

jednom na kraju takmicarske godine i jednom na pocetku sledece...da vidim jel se sve vratilo u normalo


pedjos samo jedno pitanje poceo sam (nazalost) da gubim kosu tj. celavim jos pre dve godine:(  :(  :(  pa me zanima da li je imam povisen nivo testosterona i kojeg?????? da li bi kod mene tribulus stvorio neki kontra-efekat?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #33 poslato: Februar 23, 2006, 06:10:22 posle podne »
Verovatno povisen DHT(dihidrotestosteron)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #34 poslato: Februar 24, 2006, 12:04:49 pre podne »
koliko kostaaju lab testovi ?
Recimo hormona kao test,dhea,tyroid i slicno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #35 poslato: Februar 24, 2006, 03:56:33 pre podne »
Citat: Milos
Citat: pedjos
mozes da ga izmeris gde hoces tj u svkoj privatnoj klinic koaj ima te lab testove...

ja licno radim kod nas u privatnoj klinici ali ne verujem da ti ime bilo sta znaci posto te klnike sada nicu kao gljive..

da li je preprucljvio..pa naravno da jeste...sve ovisi koliko imas para...niej to bas nesto skupo...ne posbneo..ali....ja licno to radim 2 godisnje.....

jednom na kraju takmicarske godine i jednom na pocetku sledece...da vidim jel se sve vratilo u normalo


pedjos samo jedno pitanje poceo sam (nazalost) da gubim kosu tj. celavim jos pre dve godine:(  :(  :(  pa me zanima da li je imam povisen nivo testosterona i kojeg?????? da li bi kod mene tribulus stvorio neki kontra-efekat?
...moj brat koji ne verujem da znaci sta znaci reec teretana ima gubitak kose.....veoma uzasan...jel mislis da on zna za galeniku????

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #36 poslato: Februar 24, 2006, 10:36:19 pre podne »
pedjos nisam te razumeo.....lik u radnji u NS-u mi je rekao da nema potrebe da uzimam stvari kao sto su tribulus jer bi kod mene stvorio neki kontraefekat da li je to tacno?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #37 poslato: Februar 24, 2006, 11:40:27 pre podne »
dado,cene testova kod nas su oko 500-600 din po hormonu
Milose,gubitak kose je kod tebe ako nisi bio na AAS verovatno genetske prirode.Jesu tvoji u porodici imali problema sa gubitkom kose?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #38 poslato: Februar 24, 2006, 12:05:15 posle podne »
da ali ne cale vec sa majcine strane , muskarci

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #39 poslato: Februar 24, 2006, 12:26:43 posle podne »
Citat: Milos
pedjos nisam te razumeo.....lik u radnji u NS-u mi je rekao da nema potrebe da uzimam stvari kao sto su tribulus jer bi kod mene stvorio neki kontraefekat da li je to tacno?
...samo kazi gde si dobio taj "savet:"???

laracroft

  • Gost
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #40 poslato: Februar 24, 2006, 04:04:52 posle podne »
ja milsim da su to gluposti,celavost je genetska u 98%slucajeva,varijanta je neko oboljenje koze glave ali to ne verujem,za zene jos ima kad izvade jajnike jer se hormoni malo disbalansiraju tj.nema ko da ih produkuje!!!!

tako da ,sto se hormona tice mislim da su polni,tj.testosteroni,progeseroni,estradioli,tiroidna sve oko 600dinara.
imas sjanju i brzu laboratoriju u makedonskoj 28/IIsprat Beo Lab telefon 3221777;3220105 oni mogu da te posavetuju pa pitaj dal se to vidi preko toga ili sta`vec hoces da znas.moj odgovor je genetika!!!!!

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #41 poslato: Februar 24, 2006, 06:25:14 posle podne »
Citat: sasacg
dado,cene testova kod nas su oko 500-600 din po hormonu
Milose,gubitak kose je kod tebe ako nisi bio na AAS verovatno genetske prirode.Jesu tvoji u porodici imali problema sa gubitkom kose?


da,  znam da je kod mene genetske prirode...tako mi je rekao i doktor specijalista u NS-u alopecia auerata ako se ne varam (samo sam zaboravio da ga pitam da li imam povisen nivo testosterona).....mene samo zanima da li ja prirodno imam veci nivo testosterone pa mi ne trebaju preparati kao tribulus, zma i sl.??? hvala svima na odgovorima

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #42 poslato: Februar 24, 2006, 08:46:13 posle podne »
Za nivo testa ces morati da das u labu nalaze.Nije problem(cak naprotiv) ako ti je povisen testosteron-nama je svima cilj sto vecakoncentracija istog
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #43 poslato: Februar 24, 2006, 09:14:26 posle podne »
Citat: Milos
.tako mi je rekao i doktor specijalista u NS-u alopecia auerata ako se ne varam


Ako ti je rekao da imas alopecia aerata , to je onda celavost na pecate i to je bolest koze glave . Sad si me malo zbunio . Jel ti celavis onako standardno ili ...??

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Re: Tribulus Terrestris
« Odgovor #44 poslato: Februar 25, 2006, 11:21:31 pre podne »
Citat: gaudi
Citat: Milos
.tako mi je rekao i doktor specijalista u NS-u alopecia auerata ako se ne varam


Ako ti je rekao da imas alopecia aerata , to je onda celavost na pecate i to je bolest koze glave . Sad si me malo zbunio . Jel ti celavis onako standardno ili ...??


ne, nije na pecate.....nije nikakva bolest koze glave doktor je rekao da je to genetska, prirodna celavost.........oticu do neke laboratorije da proverim nivo testosterona. pozdrav