Mart 28, 2024, 09:01:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Tribulus Terrestris  (Pročitano 134624 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #225 poslato: Mart 14, 2016, 09:46:56 posle podne »
Sta ti znaci individualno covece...  krv na nos ti ne ide zato sto si pio neki suplement nego imas problem neke druge prirode... poseti doktora

Van mreže AlanFord

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #226 poslato: Jul 14, 2019, 02:06:10 pre podne »
Da ne otvaram novu temu kada ova već postoji.

U moru proizvoda, tekstova kao i članaka na ovom forumu ja još uvek ne mogu da nađem precizan odgovor na pitanje koji Tribulus/Tribestan da kupim tj od kog proizvođača.

Duži niz godina se borim sa nivoom testosterona koji je ili ispod referentne vrednosti ili na samoj donjoj granici. Naravno sve to vuče sa sobom posledice, depresiju, konstantan umor, apatiju, erektilnu disfunkciju, smanjen libido, nedostatak koncentracije. Nikad nisam imao motivaciju da jurim devojke.  Da ne objašnjavam dalje. Razumete me.

Na sve to sam bipolaran (manično-depresivni poremećaj ličnosti) - barem su mi takvu dijagnozu postavili. Više sam depresivan a manje ulazim u manične faze. Ja iskerno mislim da to može biti i hormonski disbalans.

Meni treba savet koji Tribulus da uzmem. Jedini cilj mi je da podignem nivo hormona u domen referentnih vrednosti, da sredim svoje psihičko stanje i da ako mogu izbacim barem nešto od  psihijatrijskih lekova koje sada uzimam (naravno uz saglasnost lekara).

Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #227 poslato: Jul 15, 2019, 12:53:52 posle podne »
Da ne otvaram novu temu kada ova već postoji.

U moru proizvoda, tekstova kao i članaka na ovom forumu ja još uvek ne mogu da nađem precizan odgovor na pitanje koji Tribulus/Tribestan da kupim tj od kog proizvođača.

Duži niz godina se borim sa nivoom testosterona koji je ili ispod referentne vrednosti ili na samoj donjoj granici. Naravno sve to vuče sa sobom posledice, depresiju, konstantan umor, apatiju, erektilnu disfunkciju, smanjen libido, nedostatak koncentracije. Nikad nisam imao motivaciju da jurim devojke.  Da ne objašnjavam dalje. Razumete me.

Na sve to sam bipolaran (manično-depresivni poremećaj ličnosti) - barem su mi takvu dijagnozu postavili. Više sam depresivan a manje ulazim u manične faze. Ja iskerno mislim da to može biti i hormonski disbalans.

Meni treba savet koji Tribulus da uzmem. Jedini cilj mi je da podignem nivo hormona u domen referentnih vrednosti, da sredim svoje psihičko stanje i da ako mogu izbacim barem nešto od  psihijatrijskih lekova koje sada uzimam (naravno uz saglasnost lekara).

Hvala

svaka i iskrena PREPORUK bi bila najpropularniji prozivd na bazi stvari koje te intersujeu sa 90% saponina i to ne nekog sranja industriojsook, precizno i adekvatno odabrane supstance koje rade u sinergiji...

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/gh-i-testo-boosteri/859-testorol-yamamoto-nurition-40-caplets.html

Van mreže AlanFord

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #228 poslato: Jul 15, 2019, 03:11:08 posle podne »
Da ne otvaram novu temu kada ova već postoji.

U moru proizvoda, tekstova kao i članaka na ovom forumu ja još uvek ne mogu da nađem precizan odgovor na pitanje koji Tribulus/Tribestan da kupim tj od kog proizvođača.

Duži niz godina se borim sa nivoom testosterona koji je ili ispod referentne vrednosti ili na samoj donjoj granici. Naravno sve to vuče sa sobom posledice, depresiju, konstantan umor, apatiju, erektilnu disfunkciju, smanjen libido, nedostatak koncentracije. Nikad nisam imao motivaciju da jurim devojke.  Da ne objašnjavam dalje. Razumete me.

Na sve to sam bipolaran (manično-depresivni poremećaj ličnosti) - barem su mi takvu dijagnozu postavili. Više sam depresivan a manje ulazim u manične faze. Ja iskerno mislim da to može biti i hormonski disbalans.

Meni treba savet koji Tribulus da uzmem. Jedini cilj mi je da podignem nivo hormona u domen referentnih vrednosti, da sredim svoje psihičko stanje i da ako mogu izbacim barem nešto od  psihijatrijskih lekova koje sada uzimam (naravno uz saglasnost lekara).

Hvala

svaka i iskrena PREPORUK bi bila najpropularniji prozivd na bazi stvari koje te intersujeu sa 90% saponina i to ne nekog sranja industriojsook, precizno i adekvatno odabrane supstance koje rade u sinergiji...

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/gh-i-testo-boosteri/859-testorol-yamamoto-nurition-40-caplets.html

Hvala!
Poslušaću savet.

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #229 poslato: Februar 19, 2020, 03:39:20 posle podne »
Ovde sam video temu pa rekoh da pitam. imam onaj The Tribulus e sada da li je velika doza od 3000mg na dan ili manje radi posao? Drugar uzimao, pa ima jos njemu ne treba pa sad rekoh da probam i pitam. On kaze da je uzimao oko 3000mg na dan e sad ne znam da to nije previse?  :o

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #230 poslato: Februar 19, 2020, 03:56:04 posle podne »
Ovde sam video temu pa rekoh da pitam. imam onaj The Tribulus e sada da li je velika doza od 3000mg na dan ili manje radi posao? Drugar uzimao, pa ima jos njemu ne treba pa sad rekoh da probam i pitam. On kaze da je uzimao oko 3000mg na dan e sad ne znam da to nije previse?  :o

pa 1 caps 750 mg...dakle 4 caps i nije mnogo

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #231 poslato: Februar 19, 2020, 03:56:59 posle podne »
Oki hvala puno 😎