April 27, 2024, 09:30:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Do koliko sati uvece jedete ?  (Pročitano 23975 puta)

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #30 poslato: Maj 21, 2006, 12:16:05 pre podne »
Citat: bulatovicj
To ti je somboledov posni sir, pošto si iz NS lako ćeš ga naći, a što se tiče Univer exporta on ti se nalazi kod Luke u NS. Pozdrav za NS

Ne rece mi koliko % mlacnih masti i proteina ima taj Somboled-ov posni sir.

Van mreže Donnie B.

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • HARD TRANING EASY WAR
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #31 poslato: Maj 21, 2006, 07:39:08 pre podne »
Sorry, 10%mm, a za proteine nisam siguran bacio sam kesu, ali kad kupim novo pakovanje javljam ti.
WIN AT ALL COST

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #32 poslato: Maj 21, 2006, 09:46:57 pre podne »
10%mm Bacaj to iz ruku.Ella ima 0.5%mm i 12% proteina

Van mreže Donnie B.

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • HARD TRANING EASY WAR
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #33 poslato: Maj 21, 2006, 10:08:23 pre podne »
Hvala care
WIN AT ALL COST

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #34 poslato: Maj 21, 2006, 11:19:20 pre podne »
U Sapcu u Maxiju ima izvesni Sremski Posni Sir, na omotu takodje pise i Visokoproteinski, a za MM pise do 2%.. Posto Ella sira nema nigde, ja sam se privremeno opskrbio ovim sirom.

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #35 poslato: Maj 21, 2006, 12:33:23 posle podne »
Citat: Lonsdale
U Sapcu u Maxiju ima izvesni Sremski Posni Sir, na omotu takodje pise i Visokoproteinski, a za MM pise do 2%.. Posto Ella sira nema nigde, ja sam se privremeno opskrbio ovim sirom.

Ja se od njega otkidam, extra je sir  a valjda ce u Sapcu uskoro otvoriti Merkator pa ce biti i Ella sir :lol:  :lol:  :lol: Inace u Sabackom Maxiju 500g kosta 79din 2% MM

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #36 poslato: Maj 21, 2006, 01:58:16 posle podne »
Tačno, u petak sam uzeo sve koji su bili. Pošto nisam iz Šapca, a blizu sam mogao si mi nekad poslati busom :)

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #37 poslato: Maj 21, 2006, 02:37:33 posle podne »
Ja sam na relaciji Sabac-Beograd jer studiram tako da bi to islo malo teze  :roll:  Verujem da cesce dolazis u SA pa pogledaj NAMINU prodavnicu pored trznice jer je tamo jeftiniji za 9din a dobijaju ponedeljkom, sredom i petkom...

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #38 poslato: Maj 21, 2006, 05:17:22 posle podne »
Citat: MotornaTestera
Dakle kada vi jedete poslednji put u danu i da li se pridrzavate toga ili imate zacrtan unos pa dok ne popunite nema spavanja ?


Poslednji obrok mi je u 22:00. Imam zacrtan unos i pridrzavam se toga.

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #39 poslato: Maj 21, 2006, 05:47:07 posle podne »
Citat: Stefke
Ja sam na relaciji Sabac-Beograd jer studiram tako da bi to islo malo teze  :roll:  Verujem da cesce dolazis u SA pa pogledaj NAMINU prodavnicu pored trznice jer je tamo jeftiniji za 9din a dobijaju ponedeljkom, sredom i petkom...


Ma salio sam se. Fala za info ako ga nema u Maxiju bice ga u Nami. Ako stigne Ella sir u SHA javi.

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #40 poslato: Maj 21, 2006, 05:51:12 posle podne »
Citat: Stefke
Citat: Lonsdale
U Sapcu u Maxiju ima izvesni Sremski Posni Sir, na omotu takodje pise i Visokoproteinski, a za MM pise do 2%.. Posto Ella sira nema nigde, ja sam se privremeno opskrbio ovim sirom.

Ja se od njega otkidam, extra je sir  a valjda ce u Sapcu uskoro otvoriti Merkator pa ce biti i Ella sir :lol:  :lol:  :lol: Inace u Sabackom Maxiju 500g kosta 79din 2% MM

Ma dobar vam je i taj sa 2%mm,a narocito kad uporedite cenu.Ella od 450g je 92 din.
Neznam koliko ima proteina taj sir ali ne bi trebalo da ima ispod 10%.Ovih 2% uopste nije mnogo,pa mleko ima 2.8%mm.Na 200g sira ima 3g vise mlecne masti nego Ella.Ako mislite da je 3g mm vise na jedan dan mnogo onda jbg.Ja mislim da je to zadovoljavajuce za vecinu,sem ako se ne spremate za takmicenje pa vodite racuna o svakom dekagramu masti.

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #41 poslato: Maj 21, 2006, 05:55:29 posle podne »
Ok, javljam :wink:  Taj sremski posni sir 500g sam ja nasao 71din 2%M.M  je zanemarljivo a svaki posni sir ima 12g proteina na 100g...

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #42 poslato: Maj 31, 2006, 08:07:41 posle podne »
meni je poslednji obrok oko 11 piletina i neka salata,i pred spavanje whey sa glutaminom....

I jel to nestasica Ella sira u Bg?Pola grada sam obisao da bih ga nasao.Ima u metrou za 91 din

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #43 poslato: Jun 01, 2006, 01:03:18 pre podne »
Ima u idea-i.u Rodicu vec danima nema posnog :(
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Do koliko sati uvece jedete ?
« Odgovor #44 poslato: Mart 11, 2007, 10:36:14 posle podne »
Ja zavrsavam trening nekad oko 20h nekad oko 21h. Sve zavisi kada odem. Posle PWD-a nekih 20-40min jedem prvi put (ako sam zavrsio u 20h) onda je to oko 21h, posle u 22h jedem drugi put i ponekad oko pola 00h jedem treci put. Onda oko 02h spremim ella sir oko 250g i to srokam sa jogurtom. Sa ovakvim rezimom zadovoljnim oko 250-300g proteina (sa whey-om 3-4merice).

Da li je ok sto tako kasno jedem? Prvi obrok posle treninga bude belo meso sa malo pirnca (sto mi ostane od dnevnih obroka, znaci negde oko 40-50g uzmem uvece posle treninga), sledece belanca ili tunjevina.