Mart 29, 2024, 02:39:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Q&A by the pros Vol. 7  (Pročitano 3638 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Q&A by the pros Vol. 7
« poslato: Jun 29, 2008, 09:24:05 posle podne »
Q: Kakvo je tvoje mišljenje o ciklusu za žene u trajanju od 4 nedjelje Testosteron propionata od ukupno 25 mg nedjeljno, podijeljeno u dvije doze?

Dave Palumbo:
Mislim da je to prilično moronski! Ipak ZNAM da mnogo žena ima imperativ pred sobom da moraju uzimati testosteron. Ovdje ću to reći jer je to zaista potrebno. U ovom sportu sam JAKO DUGO i tvrdim vam da će korišćenje testosterona, dianabola ili trenbolona za žene SIGURNO učiniti da se nekada pokajete. Možda ne odmah, ali za 5 godina ćete plakati što vam se kosa istanjila, kada budete prinuđeni da se brijete do kraja života, glas vam postane dublji od glasa vašeg oca ili kosti vaše brade postanu veće. Svaka žena može postati ogromna sa teškim andorgenima. Žene koje budu mogle rasti bez njih su one koje će biti specijalne, jer će imati sjajno tijelo, biće prelijepe i neće imati za čim da žale!


Q: Kakvu dijetu pedlažes i koja farmakološka sredstva za nabacivanje mišićne mase kod žena?

Dave Palumbo:
Bez da ulazim u detalje za ženu od 68 kg predlažem 200 grama proteina, 70 grama masti, 75-150 grama ugljenih hidrata (varirajte ih!), a što se tiče anabolika za žene predlažem da koriste Anavar (5-20 mg) u ciklusima ne dužim od 12 nedjelja, kao i recimo 1 IU GH/dnevno takođe najduže u roku do 12 nedjelja.


Q: Žene i Winnie V depot? Da li je bezbjedan?

Dave Palumbo:
Nijesam veliki ljubitelj… ali to je vjerovatno najbolja stvar poslije Anavara, pokušaj da ga uzimaš oralno, 2-8 mg dnevno i ne duze od 8 nedjelja.


Q: Želim da krenem sa ciklusom od 5mg Anavara i 20 mcg Clenbuterola 2 puta dnevno. Dosta sam čitala o ova dva preparata, ali me zanima da li ima neko vrijeme kada je najbolje uzeti ih, da li da ih uzmem sa hranom, i da li da ih uzmem zajedno?

Dave Palumbo:
ANAVAR i CLENBUTEROL mogu da se uzmu na prazan stomak ili sa hranom. Ja preferiram da se oralni anabolici uzimaju sa hranom, a Clenbuterol na prazan stomak. Kada uzimaš ove preparate ključno je da ih uzimas raspoređene tokom dana (20mcg po dozi za Clen i 5mg za Anavar)


Q: Ja sam NPC takmičarka i kvalifikovala sam se za Nationalse. Međutim svjesna sam da moram nabaciti još mišićne mase kako bih krenula dalje i uspješno se takmičila sa velikim curama. Spremam se da startujem sa mass ciklusom uskoro i voljela bih da znam kakve su tvoje ideje oko ovoga što planiram.

Ciklus ce trajatu 10 nedjelja…

Nedjelja 1-10:
Testostreone Propionate 50 mg podijeljeno u 2 puta nedjeljno
(Ukoliko ga budem dobro podnosila i bez negativnih efekata išla bih i sa 100mg)
Equipose: 25mg 2 puta nedjeljno (Equipoise = Boldenone Undecylenate, primjedba Vladar)
Nedjelja 1-2:
Anavar 10mg/dnevno (podijeljeno u dvije doze, ujutro i uveče)
Nedjelja 3-4:
Anavar 15mg/dnevno (podijeljeno u dvije doze)
Nedjelja 5-6:
Anavar 20mg/dnevno (podijeljeno u dvije doze)

Takođe imam prijateljicu sa bb-foruma koja se kune u T-bol i ustvrdila mi je da je imala izvanredne dobitke sa njim, tako da u obzir dolazi I da promjenim strategiju i napavim ciklus sa T-bolom, Primobolanom i Equiposom.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovim ciklusima?
Hvala!


Dave Palumbo:
Dobro, ukoliko želis DA POSTANES MUŠKARAC (sa sve bradom, dubokim glasom i četvrtastom bradom) možes napraviti taj ciklus…. Ipak ako želis da ostanes žena, preporucio bih ti da ostanes na ljekovima poput Anavara (5-20mg dnevno), Winstrola (10 mg dnevno) i Primobolina (Injekcionog – 50 mg nedjeljno).
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Q&A by the pros Vol. 7
« Odgovor #1 poslato: Jun 30, 2008, 09:42:48 pre podne »
Vladar, odlican tekst... Zene koje zele da postanu takmicarke, dobile su vrlo otvoren odgovor o tome sta i kako odredjeni preparat treba uzimati, a istovremeno sad znaju da je moguce nabaciti vecu masu bez upotrebe "teske hemije"