April 27, 2024, 02:33:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Težak udes Danila Ikodinovića  (Pročitano 8951 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #30 poslato: Jul 02, 2008, 01:08:30 posle podne »
Sto si se ti produhovio... Nije trebao tako brzo da vozi... Neki ga je djavo terao....
Ja na to gledam malo drugacije... Znam ja i sta je motor i sta je sve... Ali, ja na njega gledam kao na kriminalca... Ovoga puta je zamalo ubio sebe, a mogao  je da ubije jos ljudi... Sad ce te vi da kazete - pa nije nikog ubio... Nije, ali mogao je... Sta da su u Yugu bila deca... Ili i da nisu... Zasto ovom coveku koji je bio u kolima mora i koleno da bude ogrebano... Znaci kriminalac, isto ko ona budala sto je usla u bus i pocela da puca... Ovaj isto tako...A, zbog cega??? Toliko zurio da ne propusti "Svi vole Rejmonda"... Pa ima repriza.............

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #31 poslato: Jul 02, 2008, 01:35:06 posle podne »
Koji li je tebi??? Neka dijeta je po sredi???

 Nisam se produhovio, ali devojke (žene)  nisam nikada zvao kurvama.

To što misliš da je kriminalac je tvoje mišljenje...samo bi trebao da biraš mesto i vreme za svoje neurotične izjave...


Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #32 poslato: Jul 02, 2008, 02:04:20 posle podne »
Lezi malo odmori...

Meni je žao mladog čoveka, koji je skoro zasnovao porodicu, pritom je jedan od naših najboljih vaterpolista... Bajkera i za moje poimanje stvari veike face, kome je Yugo presekao putanju kretanja (prema prvim pokazateljima istrage) i trenutno je u životnoj opasnosti, sa mogućnošću da, ako preživi, ostane bez desne ruke...u svakom slučaju zlatna ruka mu više nikada neće biti ista.

Platio je ceh svoje velike ljubavi i ja ga jako žalim, pre svega kao čoveka i saosećam se sa njim i razumem ga kao brata bajkera. Nadam se da ćeš dozvoliti da imam pravo na to?

A vi osnujte neku nevladinu organizaciju, kao Centar za kulturnu dekontaminaciju, Žene u crnom i ostali, pa propagirajte protiv bajkera, kurvi i ostalog "ljudskog otpada", po vašem cenjenom mišljenju...to će biti potpuno legitimno.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #33 poslato: Jul 02, 2008, 02:09:58 posle podne »
Citat
Nadam se da ćeš dozvoliti da imam pravo na to?
Ne. Jer nisi u pravu... Yugo mu presekao put... Pa nije ga ni video u retrovuzoru.... Koliko predje metara motor za pet sekundi ako se krece 250 na sat... Covek je ubica.... I sta, ajd svi da kukamo sto se on sjebo... JBG to mu je u krvi.... Voleo je brzo da vozi.... Na aerodrom... Jer, bajkeri, verovali ili ne... Putevi su zajednicki... Ma gle... Vi samo mislite da ste bajkeri... Oni beogradski... Uzmite nekog starijeg bajkera.... Niko od njih ne vozi prebrzo... To su najbolji ljudi...
E odo da spavam..........

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #34 poslato: Jul 02, 2008, 02:18:19 posle podne »
Idi bolje...

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #35 poslato: Jul 02, 2008, 02:43:23 posle podne »
nebi ulazio u raspravu ko je sad kriv nego bih samo izrazio svoje misnjenje nevezano za ovaj dogadjaj... slozio bih se s big_rashom da bajkeru glume i prave se pametni sto se voznje tice po 150 200 300 nasat... zaboli me neka stvar sto ce on pasti i sta ce mu se desiti ako je vozio tom brzinom to je njegov poblem... ali kad pri tom brzinom zalipi u nekog neduznog u prometu to mi dize kosu na glavi takvim ljudima nebi dao da zive... samo zbog takvog ponasanja...
isto tako motoristi kakav im je osjecaj kad ih neko s autom pokupi a oni su isli spori imo sam takav slucaj kad mi je prijatelja na motoru od 50 ccm  isao 40-tak km/h pokupilo ga auto s boka momak je posto lijecnicki fenomen sto je osto ziv i sto sad relativno normalni zivi i nema nekih vecih posljedica iako je bio u dubokoj komi i par puta doslovno zamiro na aparatima...

kad bi se svi drzali promettnih pravila i ogranicenja priblizno u granicama koji su predvidjeni bilo s autom ili motorom nebi bilo toliko zrtava.... zato mislim da su ljudi krivi kao jedinke koji svojim ponasanjem sve druge ugrozuju ali motoristi pri tome prednjace...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #36 poslato: Jul 02, 2008, 03:00:34 posle podne »
Ne mogu da verujem ....
Ljudi moji, ako se kaze da je do nesrece doslo zbog neprilagodjene brzine voznje uslovima na cesti, to NE znaci da je bilo ko od ucesnika nesrece vozio 150, 200 ili 300 na sat .. Nekad je dovoljno voziti "samo" 80, pa u ovom slucaju, ako je tako vozio Daca i ako je tako vozila i osoba koja je bila u jugicu, i to je vise nego dovoljno za gadan sudar i jos gadnije povrede. Setimo se fizike, imali smo to valjda svi u skoli ...
Drugo, zaista nema ama bas nikakve potrebe da ikoga vredjamo. Niti je Daca kriminalac, niti su osobe iz jugica nebitne. A da ne zaboravim i komentare za Dacinu suprugu ... Otkud ikome pravo da je tako vredja??? Jel' se to neko od vas i privatno sa njom druzi pa je jako dobro poznaje i vrlo dobro zna sta radi i sa kim? Drzi joj svecu?
"Ono sto ne vidis i ne cujes, nemoj ni da govoris".

Mi jedino sto mozemo je da pozelimo Daci brz i lak oporavak, i da mu drzimo palceve!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #37 poslato: Jul 02, 2008, 03:32:04 posle podne »
@Tanja.U
pa neprilagodjena brzina......  zna se da je isao preko 200 na sat... pa izvadili su coveku slezinu jer mu je prsla od siline pritiska sto se desilo pri udaru(evo malo fizike-unutrasnji organi se kidaju od pritiska kada dodje do udara pri velikim brzinama, stadaju i krvni sudovi , unutrasnja krvarenja koliko hocess)... voznja motora i citava ta nesreca mu nije trebala- njemu u tim godinama, sa porodicom, decom itd... stvarno je bio nemaran... i takve stvari se obicno i desavaju kada se izivljavas...




Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #38 poslato: Jul 02, 2008, 03:55:52 posle podne »
Hajde da pogledamo ovako...
Da je Daca bio u Yugu a neki bajker njega zveknu  tom brzinom, i zavrsi u KC, kako bi zvali bajkera????
Opet bi bilo zao mi Danila, al isa razlikom ....bajkeri divljaju, nemaju mere kad brzo voze.....
Sve me to podsseca na onu pricu o Eri i Kadiji kad su im se pobole krave....

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #39 poslato: Jul 02, 2008, 05:18:04 posle podne »
ja daci zelim sve najbolje i da se sto pre oporavi a posle da se utvrdi ko je kriv , ako je on kriv da mu se sudi i da dobije zasluzenu kaznu ma bio on i po 100 x najbolji sportista Srbije  ako je decko iz juga kriv isto tako i da se njemu sudi za to sto je uradio a ne za to sto je povredjen daca ikodinovic kome naiskrenije zelim da se sto pre oporavi
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #40 poslato: Jul 02, 2008, 05:48:06 posle podne »
E, izem ti administratore...ako dopustate izricanje ovakvih reci na racun jedne majke i na racun jednog od najboljih sportista i coveka u sportu.............MOLIM DA IZBRISETE SVE MOJE PORUKE I TEME I DA ME BANUJETE....podhitno  !!!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #41 poslato: Jul 02, 2008, 06:13:40 posle podne »
Ovo je stvarno otislo bas daleko...Krenulo je zaista u jednom bezveznom pravcu.Tema ce biti zakljucana.
« Poslednja izmena: Jul 02, 2008, 06:16:20 posle podne Polomac »

Spartak

  • Gost
Odg: Težak udes Danila Ikodinovića
« Odgovor #42 poslato: Jul 02, 2008, 06:27:40 posle podne »
Ovo je stvarno otislo bas daleko...Krenulo je zaista u jednom bezveznom pravcu.Tema ce biti zakljucana.
amen poloms