April 29, 2024, 05:41:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica  (Pročitano 80937 puta)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #285 poslato: Februar 04, 2011, 05:01:04 posle podne »
penali su cista stvar psihe ... sut jbg nemamo sutere ali sto kaze sasacg nije nam samo to problem u ofanzivi one indijanske napade i pozive igri to ni u drugoj ligi ne mozes videti ... Bozic je moron on nema uospte pregled igre ja uopste ne znam zasto on uopste igra u prvoj petorci ... to mi sve nekako deluje na staru slavu  da se vadi ... Veseli ima sut za 3 poena nego je los na manjim  distancama njemu za sut odgovara ta trojka to je njegova distanca ... svidja mi se kod njega kako se krece i u napadu i u odbrani uvek se nadje na dobrom mestu znaci ima dobru kretnju i prati dobro igru ... promene .. pa tesko da ce biti , prvo trener to je tesko naci danas nekog i da prismrdi Duletu Vujosevicu , igraci su svi dobri otisli u inostranstvo tako da za domacu scenu nema tu neko poduze vreme dobre kosarke...
pa nije nam samo sut spolja problem... ali je jedan od glavnih problema, po meni... ne mislim samo na sut za 3 vec i sa distance...
jer cim povezemo (nekim cudom)   neki sut odmah dolazi do preokreta ili do serije ali sve to jako kratkog daha... sta kad nasi protivnici znaju da smo tu najslabiji i glavnu odbranu baziraju na reket ... kurac bi takvu odbranu igrali da imamo nekog jakog sutera ... a veca paznja protivnika na bekovie bi nasim unutrasnjim igracima dala vecu slobodu...
uostalom, zato je i Vujanic trebalo da dodje...
a to sto Veseli "zabode" po neku trojku to ne pripisujem nekom suterskom umecu... jednosavno ne zna da sutira i to je to... slobodnjaci su stvar psihe kad igrac zna da sutira a usere se kad je kljucni momenat... Veseli ni na treningu ne moze da veze 5 a da ne promeasi... licno video...
A Dule je tata za Jovanovica, mislim tu nema diskusije :)

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #286 poslato: Februar 04, 2011, 06:11:36 posle podne »
Pre mozda mesec dana bio Jovanovic gost na B92 i tu ga novinar pita kako prati desavanja po NBA i ostalim jakim ligama po Evropi, i covek komotno kaze kako on to ne gleda jer nema vremena, a ponekad voli da odgleda fudbal!  :o :o :o
A npr. Obradovic, koji je za Jovanovica mesija u svakoj sferi zivota, 20 godina redovno prati i spansku ligu, i Evroligu i NBA i kupi fore od odlicnih klubova i strucnjaka, bilo da je to vezano za taktiku ili organizaciju.
Anyway, samo mi nije jasno kako su mogli uzeti Jovanovica pored enormnog broja iskusnih i proverenih strucnjaka, koji su Evropu i naucili da igraju kosarku!? A baja toliko kopira Vujosevica i u govoru, jbte, rodjan i odrastao u Cacku, a prica kao da je juce sisao sa Durmitora...  ;D

A o kvalitetu igraca ne treba reci trositi...
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #287 poslato: Februar 17, 2011, 12:53:30 posle podne »
konacno dobra igra... presudile su neke gluposti...
deralds dobar, katic dobar, zapravo skoro cela ekipa dobra
dzavaji ocajan...naisao je na fizicki jaceg od sebe i nije mogao da ni da ga makne...pa mu je cela "taktika" pala u vodu..
veseli dobar iako je lose sutirao spolje i usro na kraju sa slobodnjacima.... ne mogu da verujem da je sutnuo air ball sa slobodnbjaka... kao sto rekoh, decko je uzasan suter i to mu je jedina realna mana... ne moze svakoda bu de Stojakovic, ali braaate....
shvatice valjda kad ode u NBA...

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #288 poslato: Februar 18, 2011, 12:42:39 posle podne »
Jawaii je, po mom misljenju, mozda najveca sirovina koja je ikada igrala Evroligu!
Covek ne moze da hvata loptu na metar i po od zemlje, nakon skoka mu bezbroj lopti ispadne, totalni haos... Gist kad bi izbacio glupe i nepotrebne finte mogao bi biti jos bolji, Curtis igra sve bolje, a onaj Klobcar je no comment!

Nisam nesto mnogo gledao ovaj drugi mec sa Sienom, ali kako sam video u prvom, Rakovic i nije daleko od nekog sireg spiska reprezentacije, jer je i Krstic sa skroz sjebanim kolenima daleko ispod nivoa gde je bio pre 2-3 godine. Ako bude dobar trener u Litvaniji i ako povrede ne sustignu, realno je ocekivati i najvisi plasman.
Samo se bojim da se neko ne seti da ovom Jovanovicu ponudi mesto trenera, bice gori i od Sakote...  :-\
« Poslednja izmena: Februar 18, 2011, 12:44:26 posle podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #289 poslato: Februar 19, 2011, 10:55:26 posle podne »
Al' ne moze bit' gori od Slavnica ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #290 poslato: Mart 04, 2011, 03:19:53 posle podne »
Dobro, Moka je Hall Of Fame member, to i ne treba pominjati... ;D

Ali, izgleda da postoji opcija da ako Dirk Kuyt preuzme savez, Duda ostaje, sto bi bila odlicna vest...
« Poslednja izmena: Mart 04, 2011, 03:39:30 posle podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #291 poslato: Mart 04, 2011, 03:22:21 posle podne »
to bi bilo mnogo dobro :)
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #292 poslato: Mart 04, 2011, 03:26:49 posle podne »
Sta bi bilo mnogo?
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #293 poslato: Mart 04, 2011, 03:27:45 posle podne »
da djilas preuzme kss i da duda ostane.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #294 poslato: Mart 04, 2011, 03:35:25 posle podne »
Neka dodje i Gadafi, samo da ostane neko sa tolikim autoritetom i znanjem, kao sto je Duda.
Boza Maljkovic vodi Sloveniju,Obradovic se zakleo da nikad vise nece uzeti reprezentaciju, Pesic ce izgleda dobiti pojacan ugovor u Valensiji, a njihova liga ne dozvoljava dvostruku ulogu trenera, a realno gledano, ti vise nemas dovoljno kvalitetnih trenera koji mogu da uticu na igrace, kao doticni gore pomenuti.
Nesto citam da se Sale Djordjevic nudi, ali uz svo postovanje, on nema trenersko iskustvo, a i previse je konfliktan, prgav i sujetan da bi bez ikakvog iskustva preuzeo reprezentaciju.
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #295 poslato: Mart 04, 2011, 03:36:49 posle podne »
slazem se sa tobom :) zabole mene za djilasa, ocu da se vrati duda
The training is nothing, will is everything.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #296 poslato: Jul 07, 2011, 02:29:44 posle podne »
Grupa A: Olimpijakos, Kaha Laboral, Fenerbahče, Bilbao, Kantu, Nansi.
Grupa B: Panatinaikos, CSKA, Unikaha, Žalgiris, Brose, Zagreb.
Grupa C: Real Madrid, Makabi, Partizan, Efes Pilsen, Armani Džins, kvalifikant A.
Grupa D: Barselona, Sijena, Uniks, Prokom, Olimpija, kvalifikant B.

Znaci katastrofa...

Napisao sam da bi najbolje bilo Olimpijakos,Sijena,Prokom,Olimpija i kvalifikant,a najgore Barsa,Makabi/CSKA,Efes,Armani,tezi kvalifikant, i skoro da sam pogodio ovu najtezu grupu,nazalost...

jbg,sta je tu je,idemo kao i proslih sezona na TOP16,pa i na TOP8....Nema predaje

Sve je moguce  ;)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #297 poslato: Jul 10, 2011, 04:18:56 posle podne »
Jos ako Amar'e dodje u Makabi, ima Rasko da ga pojede za dorucak... ;D
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #298 poslato: Oktobar 20, 2011, 09:15:14 posle podne »
Sta reci...

LOU- najgori play u istoriji Partizana, ovo nisam video do sada... Dzerals nije mogao vola da pogodi ali je znao bar da prenese loptu.. A ovaj ne zna nista.. Jadan ne zna loptu da prenese. Svaki put je imao problem. A kad krene na kos to se ne zna "di tera".. Strasno!

Velika disproporcija kvaliteta u odnosu na centarske pozicije Partizana i spoljne. Milosavljevic, Cakarevic i ekipa su prosecni igraci kad je nivo Evrope u pitanju..

Kad je Pekovic van terena kao da su dve razlicite ekipe u pitanju.. Kad se zavrsi lock out i kad on ode- ne znam sta ce biti...

I nije mi jasno kako je Morrison zavrsio u Zvezdi.. Nemam nista protiv Zvezde- ali takav vrhunski suter i igrac uopste je trebalo da igra za Partizan... Sve ove otvorene  suteve koje su Milosavljevic, Lucic i ekipa masili- on bi rutinski pogodio... ili zasto recimo Stiven Markovic umesto za Radnicki ne igra za Partizan... to je vrhunski play... itd itd..

Nisam nerealan, znam da je Efes mnogo jaci tim i nije sramota da se izgubi... Ali kazem, neki igraci jednostavno nisu za Partizan...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #299 poslato: Oktobar 21, 2011, 12:48:01 pre podne »
Mislim da nisi u pravu, tek je prva jaka utakmica i treba malo vremena da se priviknu igraci i na protivnike i na atmosferu. Law je dobar igrac i ovo mu je sigurno jedan od gorih meceva u karijeri. Svaki crnac plej je bio los u startu,cak i Mekejleb koji je dominirao kasnije.  A taj Morison da valja igrao bi makar Uleb cup, covek je spreman kao neki veterani iz Beton lige, ne moze da cuva nijednog beka i svaki ozbiljan trener ce da postavi odbranu da ga izbaci iz ritma za 10minuta. Efes je igrao fantasticno, onaj crnac nas je masakrirao a o Savanu da ne pricam,da je ovako igrao za reprezentaciju bolje bi prosli. Bice bolje za par utakmica,steta jedino sto je ovako brutalna grupa. A za Milosavljevica se grdno varas, neformalno sam cuo i Duda da smatra da se zajebao sto ga je poslednjeg skartirao umesto Paunica a to ti je vise nego dosta za procenu igraca.
Men sana in corpore sano !