April 28, 2024, 11:08:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica  (Pročitano 80925 puta)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #300 poslato: Oktobar 21, 2011, 01:39:39 pre podne »
Mislim da nisi u pravu, tek je prva jaka utakmica i treba malo vremena da se priviknu igraci i na protivnike i na atmosferu. Law je dobar igrac i ovo mu je sigurno jedan od gorih meceva u karijeri. Svaki crnac plej je bio los u startu,cak i Mekejleb koji je dominirao kasnije.  A taj Morison da valja igrao bi makar Uleb cup, covek je spreman kao neki veterani iz Beton lige, ne moze da cuva nijednog beka i svaki ozbiljan trener ce da postavi odbranu da ga izbaci iz ritma za 10minuta. Efes je igrao fantasticno, onaj crnac nas je masakrirao a o Savanu da ne pricam,da je ovako igrao za reprezentaciju bolje bi prosli. Bice bolje za par utakmica,steta jedino sto je ovako brutalna grupa. A za Milosavljevica se grdno varas, neformalno sam cuo i Duda da smatra da se zajebao sto ga je poslednjeg skartirao umesto Paunica a to ti je vise nego dosta za procenu igraca.
Ti si ispade neki strucnjak? Mislim cim se ja "varam u svemu". Ili ti samo volis da teras kontru?

Da znas ko je Morison ne bi tako pricao... Jedan od 5 najboljih koledz igraca svih vremena.. U svojoj PRVOJ NBA sezoni dok je bio zdrav imao je 15 prosecno poena po mecu.. Kada ga je Stiven Dzekson cuvao - Indijani je ubacio 30 poena ko iz p..ke! A zna se kakav je odbrambeni igrac tada bio Dzekson! Posle se u toku sezone Morison povredio tesko i sledece 3 godine se lecio... Posto je za par utakmica u Zvezdi pokazao neke stvari- sledece ocekujem da igra recimo u Barseloni ili tako nekom klubu.. Slabija odbrana koju igra mu je jedina mana...

Sto se Law-a tice- period adaptacije je jedno a to sto on ne zna da prevede loptu je drugo.. Voleo bih da gresim ali nisam bas siguran.. A o sutu da ne govorim... tu nema sta da se popravlja zato sto on i nema sut.. 

Milosavljevic je jedno govedo koje ce uvek ostati u domenu prosecnog igraca- sto ce se veoma brzo pokazati..

Efes je po meni odigrao dovoljno a ne fantasticno.. To kako mogu da igraju kad zapnu se videlo u trecoj cetvrtini..

Ja bih isto voleo da Partizan ima najbolju ekipu u Evropi ali se trudim da budem realan...
« Poslednja izmena: Oktobar 21, 2011, 01:42:55 pre podne wldnbg »

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #301 poslato: Oktobar 21, 2011, 08:08:34 pre podne »
Ne kontriram uopste samo iznosim svoje misljenjea. Valjda ti je jasno da posle 3 sezone blejanja bez ozbiljnog treninga,sa povredom koja je ostavila traga i fizickom spremom solidnog rekreativca nema ozbiljne kosarke. To da je jedan od najboljih sutera u Ncaa ikada stoji ali nazalost to je sve. Ako si gledao utakmicu protiv Buducnosti mogao si da vidis kako igra pod pritiskom kada ga stisnu jaki odbrambeni igraci poput Vitkovca i kada trener menja 3igraca na njemu,covek prosto nije spreman,2 minuta dolazi sebi kad istrci 3sprinta. Ovo ne znaci da nije vrh za nasu ligu ali kao sto znas to nije ozbiljna kosarka vec trening za jake ekipe. A za Milosavljevica se nadam da ces vec ove godine videti da gresis jer igra maksimalno u oba pravca,ima vec dosta vise samopouzdanja u sutu a gusi protivnickog pleja sto vearovatno znas koliko je tesko.
Men sana in corpore sano !

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #302 poslato: Novembar 11, 2011, 12:03:41 pre podne »
Upravo sam dosao sa utakmice, bas sam srecan sto smo dobili, Real je stvarno jak za f4 a onog Kerola sam hteo da gadjam telefonom koliko nas je silovao, sreca pa ga je onaj njihov strucnjak izveo inace  bi dao 40. Svaka cast za momke, Macvan i Kecman su bas muski odigrali, crnac u finisu extra priseban sa 2 ulaza i penalima, Pekmen zivotinja kakva se jednom radja. Da iznenadimo Armani ili Efes na strani i eto opet top16
Men sana in corpore sano !

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #303 poslato: Novembar 11, 2011, 10:20:34 pre podne »
Vrhinska atmosfera,dobra utakmica! Ziv sam se pojeo-temperatura i povracanje vec 3 dana i kita od odlaska u Pionir :(  Ali mi je ipak miiiiliiiiinaaaa ;D

Law-u treba dati jos vise slobode da ulazi do kraja ili razigrava centre kad povuce dvojicu na sebe...Pekovic-pola tima jbg,ali svaka mu cast na kidanju za klub!Raduljica ne moze jos da se snadje,ne znam sta je sa tim deckom,Rasko je bolji u ovom trenutku ;D

Mali Andjusic ce biti odlican igrac,ima muda,ruku kao snajper....Gledao sam ga prosle nedelje sa Cibonom,mali na zagrevanju siba kao lud,a i na utakmici je pokaozao kakav sut ima :)

Opet mislim da nam je najslabija tacka trener,koji nije los,ali mogao bi i bolje...Imamo prevelike padove u igri,jer pravi neke nerezonske izmene,kao po sablonu...Al za sad je ok

Zao mi onog poraza protiv Efesa,da sudije nisu osakatile Pekovica u trecoj sa vec cetiri faula,mogli smo da dobijemo i da imamo skor 3-1 i vec sad ogromne sanse za Top16...

Sve u svemu,za sad sam zadovoljan ;D Picimo dalje
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #304 poslato: Novembar 11, 2011, 05:01:26 posle podne »
Super za pobedu..

Ali kao sto rece Sasa, Pekovic je pola tima... ali bukvalno.. Ne daj boze da se povredi ili vrati u NBA...
Jos me plasi sramotan sut bekova.. 2 pogotka van reketa za CELU utakmicu- i to one dve trojke..

Pekovic i Macvan zaista sjajni.. Law odlican u ulazu.. ali i dalje mislim da je ocajan organizator i suter(zapravo nikakav suter nije..)... Dule Kecman odlican- mozda je cak i on prevagnuo...

Nista idemo dalje, borimo se, pa sta bude

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #305 poslato: Novembar 11, 2011, 06:52:58 posle podne »
Ostaje da se nadamo da nece biti Nba ili da proigra Raduljica koji je kriminalan za sada da ne kazem nesto teze.  Bitno da su ovo dobili,sad je samopouzdanje na maksimali i treba probati da se iznenadi Milano koji je totalno neuigran i zavrsiti posao u Bg  sto jeste tesko ali moglo bi da se desi. Jos jednom svaka cast, onakav real dobiti je stvarno velika stvar, prost podatak Rudy 2.8 miliona- Partizan nesto preko 2 miliona
Men sana in corpore sano !

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #306 poslato: Novembar 11, 2011, 10:12:04 posle podne »
Partizan institucija kao i uvijek ! Evo citam, mozda dodje Sasa Pavlovic ako NBA sezona ne pocne uskoro. To bi bilo pravo pojacanje, on je
odlican suter, ali i vrlo kompletan igrac.
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #307 poslato: Novembar 12, 2011, 11:00:14 posle podne »
Meni se sve vise cini da vec duze vreme javnost i ljubitelji Partizana i kosarke uopste izbegavaju reci ono sto je vise nego ocigledno, a to je cinjenica da Jovanovic nema kapaciteta, autoriteta, a ni znanja da vodi klub koji zeli da igra na visokom nivou i protiv mnogo jakih protivnika.
Samo mi nije jasno kako Uprava Partizana, koju smatram najjacom karikom kluba, nije angazovala nekog proverenog poput Dzikica npr. nego mnogo rizikovala time sto je izabrala neiskusnog i, definitivno, ogranicenog Jovanovica?!
Anyway, mnogo bitna pobeda, a pravi test ce biti mecevi sa Armanijem i gostovanje kod Belgijanaca.

P.S. Ja samo ne mogu da shvatim gde je Bogdan Bogdanovic?! Njega su neki spanski i ruski klubovi jurili prosle godine, jer je momak vanserijski talenat i bas igra na poziciji na kojoj Partizan godinama nije bio slabiji. Mogao bih preci preko toga da Jovanovic zasere jednu sezonu, ali ako upropasti takvog igraca u kljucnim godinama njegovog sazrevanja, onda ga za sva vremena treba proterati iz domace kosarke!!!
« Poslednja izmena: Novembar 12, 2011, 11:23:29 posle podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #308 poslato: Novembar 12, 2011, 11:28:49 posle podne »
Shumadinac kod Bogdana je problem sto je stalno pod nekim sitnim povredama tako da je van ritma a da igra sa seniorima takav moze samo da bude jos gore. Mogu da se slozim sa tobom za njega jer ja posle Rakocevica koga ne mogu da smislim nisam gledao talentovanijeg napadaca kod nas, mali je stvarno nevidjen, trojke iz trka sa 8 metara, kucanja, vrhunske fizikalije pri cemu shutira,ne jebe zivu silu da oprostish. Treba biti strpljiv, odigrace on i Miljenovic malo srpsku ligu umesto Pere i Kecmana pa sledece godine Andjusic i Bogdan ima da haraju i konacno da imamo sutere kao nekad Danilovica i Grbu ranije.
Men sana in corpore sano !

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #309 poslato: Novembar 17, 2011, 10:54:02 posle podne »
Sta reci ....

Kad su ona dva goveda Milosavljevic i Cakarevic konacno napustili utakmicu i skrataili nam agoniju da ih gledamo i kad su se Kecman i Andjusic prikljucili centrima , moralo je da dodje do pomaka.. Kad uz onakve centre imas i spoljne igrace koji ce da ih rasterete dobijas ekipu koja se nosi ravnopravno sa svima..

Idemo dalje :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #310 poslato: Novembar 18, 2011, 10:39:49 pre podne »
jbt koje je ono LUUUUUDIIIILOOOOO bilo ;D ;D ;D

Jace nego protiv Makabija pije 2 godine ;D

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #311 poslato: Novembar 18, 2011, 11:56:39 pre podne »
sale vidje li sta braca uradise :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Κύριε ἐλέησον

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #312 poslato: Novembar 18, 2011, 02:51:34 posle podne »
Uh ona protiv Makabija je bila po meni istorijska... Em smo gubili bahato em je bilo u sred Izraela em smo time (realno) prosli na final4 ..

Jedno je ostalo zajednicko , a to je Dule Kecman :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #313 poslato: Novembar 18, 2011, 02:56:16 posle podne »
Protiv Makabija je bila mnoooogo bitnija utakmica,ali ovo sinoc je jaci preokret ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #314 poslato: Novembar 19, 2011, 11:03:30 pre podne »
Sad ozbiljno, mislim da bi najbolji izbor za centra bio Macvan, momak je strasan potencijal, ali mu fali Duletov pristup da bi se podigao na jedan visi nivo, jer ne moze se napredovati kad se igra protiv KK Masinca i slicnih, a njemu njemu fale i prave utakmice, a to samo u Partizanu moze dobiti.
Da,moze i Macvan...Da je pametan,pa da dodje

@sasacg
Dugujes Macvanu javno izvinjenje!  ;D
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...