April 25, 2024, 01:35:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Frustrirani Raikkonen nasrnuo na nemoćnog fotoreportera  (Pročitano 1786 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Frustrirani Raikkonen nasrnuo na nemoćnog fotoreportera
« poslato: Jul 08, 2008, 11:52:44 posle podne »
KIMI RAIKKONEN razočaran je ne baš sjajnim rezultatima koji ga u posljednje vrijeme prate, a njegovu frustraciju osjetio je i jedan fotoreporter.

http://www.youtube.com/watch?v=S6e3bDs2lgw

Niz Finčeve prosječnosti, odnosno četiri utrka bez pobjede nastavljen je i u Velikoj Britaniji, gdje vozač Ferrarija ne samo da nije niti stao na pobjedničko postolje, nego je njegov zaostatak za prvoplasiranim Lewisom Hamiltonom na kraju utrke iznosio cijeli krug.

"Razočaran sam, jer stvari na nekoliko posljednjih utrka ne idu u smjeru u kojem bih to želio", rekao je aktualni svjetski prvak.

Frustracijama sa staze pridodana nesmotrenost fotoreportera koji je svojim aparatom dotaknuo vozačevu kacigu, bile su dovoljne stavke u Raikkonenovoj glavi da reakcija bude nasilnička.

Obračun s fotoreporterom dogodio se prije starta utrke.

Totalsport
Foto: AFP

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Frustrirani Raikkonen nasrnuo na nemoćnog fotoreportera
« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2008, 01:24:47 pre podne »
jbt ajde da je bilo ko drugi ovo uradio,ali za njega me bas cudi...Mislio sam da je hladan kao spricer
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Frustrirani Raikkonen nasrnuo na nemoćnog fotoreportera
« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2008, 02:35:48 pre podne »
Tako su ga predstavili....Ali kad mu ne ide, ocigledno mu zivci popustaju...