Maj 29, 2024, 06:02:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: OUT OF OLYMPIA: Kai, Victor, Branch...!  (Pročitano 7918 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
OUT OF OLYMPIA: Kai, Victor, Branch...!
« poslato: Jul 13, 2008, 12:23:05 pre podne »
 Out of Olympia!      
Written by Dave Palumbo   
Saturday, 12 July 2008
Musculardevelopment.com has just gotten word that "The Predator", Kai Greene, has chosen to skip the 2008 Mr. Olympia contest.  Despite being a dream of his since he was a young boy, Kai feels the time just isn't right.  After placing 3rd at the Arnold Classic and winning the New York Pro Show earlier this year, he wants to give his body a much needed rest so that he can properly prepare for his assault on the 2009 season.  Stay tuned for Kai Greene updates, only on musculardevelopment.com!
« Poslednja izmena: Avgust 11, 2008, 02:49:12 pre podne Vladar »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Out of Olympia!
« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2008, 04:01:27 pre podne »
Iskren da budem ni malo mi se ne dopada kada vrhunski takmicari iz bilo kog razloga preskacu najvece takmicenje. Ranije je to bio Dex, Phil, jos ranije Jay - sve iz razno-raznih razloga...

Kai kaze da se tijelu da odmor, e jbg... neces vidjeti niti jednog vrhunskog atletu da sebi daje odmor jer mu je tijelo umorno kada su Olimpijske igre, Svjetska prvenstva, vec slomljeni idu tamo da bi reprezentovali i sebe i zemlju iz koje dolaze...

Steta jer realno nema toliko dobrih BB poput Greena ili ovih gore nabrojanih da ovaj sport koji je zbog razno-raznih razloga na klimavim nogama moze da istrpi njihovo odsustvo sa najveceg takmicenja.... Kada tek pomislim da sve to vrlo cesto rade zbog hebene politike koja vlada IFBB-om pa realno ne vide svoju sansu da budu fer vrijednovani tek mi onda padne mrak na okice...

 >:( >:( >:(
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: Out of Olympia!
« Odgovor #2 poslato: Jul 13, 2008, 11:06:53 pre podne »
cisto da znamo da ga vidimo naredne godine sa 10kg vise...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Out of Olympia!
« Odgovor #3 poslato: Jul 13, 2008, 11:58:15 pre podne »
ovo poltika zaista ne vodi nicemu.....

meni stvarno nije jasno do kada ce se desavati takva sranja....

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Out of Olympia!
« Odgovor #4 poslato: Jul 13, 2008, 07:55:20 posle podne »
Sta mislite da li je bas Kai mozda taj kojem je IFBB trazio da se podvrgne testu, naime Dave Palumbo je, kao sto smo vec izvjestili, prije par dana iznio info da je od jednog profesionalca u vrhu trazeno da se podvrgne doping testu (Kai kao treci na ASC i pobjedniku NY PRO sigurno da jeste u vrhu), a sa obzirom da je Kai "ugovorac" sa MD-om i u kontaktu sa urednickom ekipom, medju kojima je i Mr.Palumbo, a i ove informacije su se i pojavile na MD site-u daje mi ideju da je bas mozda Kai taj neimenovani kojeg je Dave pomenuo a kojeg IFBB zeli da skloni sa Mr.O takmicenja, tako sto ga zeli podvrgnuti doping testu...

Da li mislite da je on prva zrtva "nove doping politike" IFBB-a, koja je gle slucaja uperena u odlicnog takmicara koji ima ugovor o sponzorstvu Weider konkurentnom listu MD, i koji igrom slucaja i mnogima smeta zbog svojih ne BB aktivnosti -  a jelte svi znamo koliko IFBB Pro voli da su njihovi takmicari besprekorni, pa eto tako recimo prosle godine poklone Sandow Jay-u pored komad boljeg Victora - ali Victora koji je eto u ranijoj fazi svoje karijere proveo izvjesno vrijeme iza resetaka zbog distribucije nedozvoljenih sredstava... pa je zbog toga i vrlo vjerovatno nepogodan za osvajanje najveceg BB takmicenja...

Na BB forumu ne bi trebalo da pricamo o politici, ali izgleda da je ona itekako prisutna i da kreira vrh ali i sjece glave nepogodnima, bez obzira na njihove sportske performanse, kao sto je to mozda slucaj sa Kai Greenom...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: Out of Olympia!
« Odgovor #5 poslato: Jul 14, 2008, 03:22:14 posle podne »
Steta za Kai-a. Kakav bi possing izveo na Olympi-i  :-(

Politika ce se promeniti . . .
Mozda ako Milos oformi neku dobru ekipu ,kao Pedja sudije za Otvorenu kup 2008. !

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: Out of Olympia!
« Odgovor #6 poslato: Jul 14, 2008, 03:25:49 posle podne »
DA Vladar,definitivno je KAI izvucen za to sranje !
Lepo zapazanje !

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Out of Olympia!
« Odgovor #7 poslato: Jul 14, 2008, 06:27:44 posle podne »
Victor Martinez preskace Olympiu!       
Napisao: Dave Palumbo     


Nakon Kai Greena i Victor Martinez (drugi na proslogodisnjoj Mr.O) je otkrio da ce sacekati do Arnolda 2009. za povratak na binu!
Martinez oporavlja pokidani patellar tendon, povredu koju je zadobio 6 nedjelja prije ASC 2008. i zbog koje je potvrdio i otklonio sve dileme vezane za njegov nastup na Mr.O:
"Jednostavno necu biti sposoban da na vrijeme budem u top formi!"

Mnogi eksperti iz industrije su tvrdili da Martinez nece uspjeti da napravi cudo i da se spremi za najvece takmicenje, ali ipak uprkos malim sansama Victor je umalo uspio u tome.
"Mogao sam da se takmicim da sam zaista zelio, ali rezultat nebi bio drugaciji od prosle godine! Zelim da pokazem bolji paket od proslogodisnjeg i tako razbijem konkurenciju!".   

Kada su ga pitali ko ce uzeti tiutlu ove gdoine Vic je dogovorio:
"Ukoliko dodje u formi to je Jayovo takmicnje!"
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: OUT OF OLYMPIA: Kai, Victor...!
« Odgovor #8 poslato: Jul 14, 2008, 08:53:48 posle podne »
Steta za Kai-a. Kakav bi possing izveo na Olympi-i  :-(

Politika ce se promeniti . . .
Mozda ako Milos oformi neku dobru ekipu ,kao Pedja sudije za Otvorenu kup 2008. !


Ah da mali osvrt i na to poziranje,a posebno Greeneovo mi prelazi svaku granicu dobrog ukusa.Show se lagano pretvara u cirkus.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: OUT OF OLYMPIA: Kai, Victor...!
« Odgovor #9 poslato: Jul 14, 2008, 09:15:28 posle podne »
Hajde ovo za Victora i razumljivo,ali Kai....Definitivno Vladar imas pravo vidjenje cele stvari.Nazalost za sportiste i ljubitelje ovog sporta.
Steta za Kai-a. Kakav bi possing izveo na Olympi-i  :-(

Politika ce se promeniti . . .
Mozda ako Milos oformi neku dobru ekipu ,kao Pedja sudije za Otvorenu kup 2008. !


Ah da mali osvrt i na to poziranje,a posebno Greeneovo mi prelazi svaku granicu dobrog ukusa.Show se lagano pretvara u cirkus.
U pravu si,ali isto tako cinjenica je i da je Kai trenutno jedan od najboljih bodi bildera a jos nije dostigao svoj puni potencijal.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: OUT OF OLYMPIA: Kai, Victor...!
« Odgovor #10 poslato: Jul 15, 2008, 02:14:13 pre podne »
Victor Martinez preskace Olympiu!       
Napisao: Dave Palumbo    


Nakon Kai Greena i Victor Martinez (drugi na proslogodisnjoj Mr.O) je otkrio da ce sacekati do Arnolda 2009. za povratak na binu!
Martinez oporavlja pokidani patellar tendon, povredu koju je zadobio 6 nedjelja prije ASC 2008. i zbog koje je potvrdio i otklonio sve dileme vezane za njegov nastup na Mr.O:
"Jednostavno necu biti sposoban da na vrijeme budem u top formi!"

Mnogi eksperti iz industrije su tvrdili da Martinez nece uspjeti da napravi cudo i da se spremi za najvece takmicenje, ali ipak uprkos malim sansama Victor je umalo uspio u tome.
"Mogao sam da se takmicim da sam zaista zelio, ali rezultat nebi bio drugaciji od prosle godine! Zelim da pokazem bolji paket od proslogodisnjeg i tako razbijem konkurenciju!".   

Kada su ga pitali ko ce uzeti tiutlu ove gdoine Vic je dogovorio:
"Ukoliko dodje u formi to je Jayovo takmicnje!"

E, jbg...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: OUT OF OLYMPIA: Kai, Victor...!
« Odgovor #11 poslato: Jul 15, 2008, 06:43:05 pre podne »
Da li mislite da je on prva zrtva "nove doping politike" IFBB-a, koja je gle slucaja uperena u odlicnog takmicara koji ima ugovor o sponzorstvu Weider konkurentnom listu MD,
meni se pre cini da to ima veze sa konkuentskim firmama,jer se zna da vecinski deo Mr O priapda MUSCLETECHU sa kojim recimo jay ima ugovor i da je NAPAD najbolja ODBRANA kada je strategoija eliminacije konkurenata u pitanju....

mislim da su stvari vrlo ciste...pokusano je ovo da se radi i na O 1990 ako se secate kada su nasera zrtvovali tj kada je pao na doing testu..KAO...NAVODNO...ali se sve brzo stisalo jer se videlo da je potez mnogo glup

sve u svemu..jadno..zalosno..i pateticno...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: OUT OF OLYMPIA: Kai, Victor...!
« Odgovor #12 poslato: Avgust 11, 2008, 02:47:37 pre podne »
Branch out of '08 Olympia!!!

The Texas Titan Branch Warren je jos jedan vrhunski takmicar koji ce preskociti ovogodisnji Mr.O!

Po nezvanicnim informacijama ranije u toku ove nedjelje Warren je tokom treninga povrijedio triceps - koji se otkacio, kako kazu izvori, tako da je pitanje dana kada ce Branch biti podvrgnut operaciji kako bi novonastala povreda bila sanirana.

Po navodima Chada Nicholsa, Branch se odlicno vracao u formu nakon 4. mjesta sa ovogodisnjeg Arnolda, i bio fokusiran za najveci sou, ipak uz ovu povredu i operaciju koja mu sigurno slijedi moracemo sacekati iducu godinu i njegov povratak na veliku scenu!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: OUT OF OLYMPIA: Kai, Victor, Branch...!
« Odgovor #13 poslato: Avgust 11, 2008, 09:23:24 pre podne »
padaju kao muve jbt....

Van mreže Jovancg

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: OUT OF OLYMPIA: Kai, Victor, Branch...!
« Odgovor #14 poslato: Avgust 11, 2008, 12:46:08 posle podne »
bas zeznuto,zao mi je,ali posebno zbog victora,ipak nije uspio biti u top formi
Stazom pobjede