April 28, 2024, 09:37:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo  (Pročitano 25199 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« poslato: Jul 20, 2008, 08:46:33 posle podne »
OVO SU NEKI OD TEXTOVA KOJI SU PLASIRANI PROTEKLIH GODINA NA RAZNIM SVETSKIM FORUMIMA!
NEKI OD TEXTOVA KOJI JE POVUKAO KOD MNOGIH LOGIKU-KAD MOZE ON MOGU I JA ,I STO VISE TO BOLJE...
MNOGI SU IZGUBSI RAZUM I POJAM REALNOSTI IZGUBILI I ZDRAVLJE KRENUVSI STOPAMA TAMO NEKOG??!!
PA EVO NEKIH OD TIH CLANAKA...................

Evo opet nekih pitanja za poznatog steroid gurua Dave Palumba,ovaj put iz julskog broja[2008] MD magazina.

Dave,mozes li da ocenis sledeca doping sredstva koja cu navesti i kaze mi sta je najbolje za koristiti?Anadrol,
Dianabol,Winstrol,Anavar,Deca Durabolin,Trenbolon acetat,Testosterin,GH i Insulin.

Anadrol[oxymetholone],oralni steroid,toksican,povecava snagu.Kod mnogih korisnika neutralizuje apetit.
Seti se,ako nemozes da jedes,onda nemozes ni da porastes.

Dianabol[methandrostenolone],umereno toksican,takodje uglavnom oralni i takodje povecava snagu.Dobar
steroid za probijanje platoa.

Winstrol[stanozolol],odlican takmicarski steroid.Injektivni winstrol je takodje odlican steroid za one koji tek
pocinju sa ciklusom,nema puno toksicnosti za muskarce.Zene moraju da paze u svakom slucaju,ako ga vec
koriste da to nebude vise od 5mg dnevno.

Anavar[oxandrolone],sveukupno gledajuci steroid sa nikakvom toksikom,odlican za zene.Za muskarce nije
dobra opcija,jer su potrebne velike doze i mnogo,mnogo novca.

Deca Durabolin[nandrolone decanoate],odlican steroid u kombinaciji sa testosteronom.Odlican za upaljene
tetive i zglobove.

Testosteron[bilo koji ester]Osnovni mass steroid u bilo kom ciklusu.Najoodgovorniji u odnosu na bilo koji drugi
steroid za stvaranje vrhunskih bildera.Takodje za cenu za koju se prodaje najisplativiji steroid.

Trenbolone acetat-vrhunski steroid i sezoni i u vansezoni.On je perfektni dodatak testosteronu u bilo kom
ciklusu.Najbolji univerzalni steroid.

Hormon rasta[GH],strasan sagorevac masti i odlican za prevazilazenje genetske barijere.GH jedan od retkih
koji moze stimulisati hiperplaziu.

Insulin-jedan od najboljih anabolickih hormona.No za one koji nisu upoznati sa njim dobro,takve korisnike
insulin moze da napravi debelima ili cak moze ubiti!!!!!


Dizem tegove nekoliko godina,visok sam i prilicno cist sa misicima.Voleo bih da dobijem jos neko kilo misica ali
da se nezamastim.Pokusavam da redovno unesem 200gr proteina dnevno.Hteo sam da krenem sa Decom
i Dianabolom,koje doze mi predlazes?

Tvoja  situacija je slicna sa mnogima koji mi upucuju slicna piatnja.Zelis da povecas jos malo cistih misica
a da bi probio plato zelis pomoc anabolika.Moja najbolja sugestija za tebe ce biti povecaj unos proteina na 350gr
dnevno,to ce rezultovati sigurno vidnom promenom na tvom telu.Ako uz to jos zelis da povecas misice i uz pomoc
stacka koji si naveo-deca i dianabol,kazem ti da to nije najbolja solucija,pogotovo zbog retencije vode koju ces
dobiti od ta dva steroida.
Bolja solucija bi izgledala ovako-12 nedelja winstrol,primobolan,anavar.Ovo je kombinacija koja ce ti pruziti pravi
anabolicki udarac,sa minimalnim sporednim efektima,nema akni,naduvenosti ili opterecenja na zlezde.
Sema bi ovako izgledala...
nedelja   primobolan[mg sedmicno] winstrol[mg svaki drugi dan] anavar[mg dnevno]
1            200                                    50
2            200                                    50
3            300                                    50
4            300                                    50
5            300                                    50
6            400                                    50
7            400                                                                                  20
8            400                                                                                  20
9            400                                                                                  25
10          300                                                                                  25
11          300                                                                                  30
12          200                                                                                  30


Dave,ja sam 26-godisnja zena koja je odlucila da uradi svoj prvi ciklus sa steroidima.Koje su tvoje sugestije u vezi
toga,koje su najbolje stvari za zene koje zele kao ja da maximiziraju misicni dobitak sa minimalnim sporednim
efektima?

Najbolji nacin za izbegavanje sporednih efekata je da se klonis muskih anabolickih hormona.No dobro ukoliko imas
za cilj dobitak jos misica,ako je to neophodno,onda je moj predlog pokusaj sa Oxandrinom ili Anavarom.5-10mg
dnevno moze ti dati anabolicki stimulans da povecas kvalitetnu masu sa minimumom sporednih efekata.Druga opcija
bi mogla biti methanolone acetate tj.primobolin S tablete.Doze 12-25mg dnevno.Rezultati se mogu videti u periodu
6-8 nedelja.Sa ovo oralnom opcijom za zene sporedni efekti su takodje minimizirani.
Poslednja opcija bi mogla biti Winstrol.12mg dnevno oralna forma ili 12 mg 3 puta sedmicno u injektivnoj formi.
Takodje ce brzo povecati misice uz male sporedne efekte.
Razlog zasto je ova opcija treca, je zato sto kod nekih zena kosa postaje nesto losija i takodje retko ali neke zene su se
zalile na promenu glasa.
U svakom slucaju zene trebaju biti pametne i oprezne pri koriscenju steroida.
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2010, 02:58:49 posle podne Polomac »

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #1 poslato: Avgust 04, 2008, 08:49:13 posle podne »
Pored ovih pitanja za Dejva bilo je i jos dosta drugih,kao npr.
Dave,opisi nam kako bi po tebi trebalo da izgleda praznjenje i popuna glikogena pred takmicenje?

Pa odprilike ovako -kaze Dave.
6dan pred takmicenje -bez hidrata
5dan pred takmicenje-bez hidrata
4dan pred takmicenje-bez hidrata
3dan pred takmicenje-30gr hidrata za obrok x 6 obroka
2dan pred takmicenje-40gr hidrata za obrok x 6 obroka
1dan pred takmicenje-50gr hidrata za obrok x 6 obroka
Dan takmicenja- 30gr hidrata za obrok

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #2 poslato: Avgust 05, 2008, 12:56:02 posle podne »
Interesantna ova sa winstrolom, primom i anavarom!!!

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #3 poslato: Avgust 05, 2008, 02:20:27 posle podne »
Veoma.da li je neko probao nesto slicno?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #4 poslato: Avgust 06, 2008, 10:39:30 pre podne »
Interesantna ova sa winstrolom, primom i anavarom!!!
dodas jos 500-1000mg testa e i onda je zanimljivo 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #5 poslato: Avgust 06, 2008, 03:20:38 posle podne »
Interesantna ova sa winstrolom, primom i anavarom!!!
dodas jos 500-1000mg testa e i onda je zanimljivo 8)

Kaze Dave da bolje celih 1000...kad pucaš...pucaš!  ;)

Van mreže brando82-VI

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #6 poslato: Septembar 16, 2008, 08:54:59 posle podne »
e sta mislis za GH Stack?dali je stvarno tako dobar koliko ga hvale?

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #7 poslato: Septembar 17, 2008, 02:26:08 pre podne »
i mene zanima ova tema :D

Van mreže brando82-VI

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #8 poslato: Septembar 18, 2008, 08:41:01 posle podne »
jel cuo neko za GH Stack?ako neko koristio neka mi kaze nesto o njemu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #9 poslato: Septembar 18, 2008, 08:46:16 posle podne »
jel cuo neko za GH Stack?ako neko koristio neka mi kaze nesto o njemu

a gde si ti cuo za to???

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #10 poslato: Septembar 19, 2008, 09:29:56 posle podne »
jel cuo neko za GH Stack?ako neko koristio neka mi kaze nesto o njemu

a gde si ti cuo za to???

Ti Generale izgeda nemas kuci internet ...

Van mreže brando82-VI

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #11 poslato: Septembar 24, 2008, 05:17:37 posle podne »
pa ce da mi pomogne neko oko doziranja ili ne?sto se tice steroida vec znam ali oko hormona rasta se ne razumem zato mi treba necija pomoc.

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #12 poslato: Septembar 26, 2008, 12:51:56 posle podne »
pa ce da mi pomogne neko oko doziranja ili ne?sto se tice steroida vec znam ali oko hormona rasta se ne razumem zato mi treba necija pomoc.
Oko cega da ti pomognu?Oko tog suplementa?

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 24, 2008, 03:01:20 pre podne »
Da ne otvaram novu temu,jeli više toksićnije 50mg androl ili 50mg  metan.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #14 poslato: Novembar 05, 2008, 08:23:42 posle podne »
Evo u okviru ove teme praticemo postove sa MD foruma,iz Davove rubrike, gde izmedju ostalog daje i odgovore koji su vezani za tematiku dopinga.

Mislite li da velike količine Arginina i gaba pred spavanje može povecati GH dok spavate?
Koristi će biti minimalne. 2Gr GABA radi puno učinkovitije. Zato tvrdim da je suplement  SOMALYZE odlican fat burner PRED SPAVANJE sa GABOM...

Možete li molim Vas objasniti kako HGH može uzrokovati Gyno?
To zaista nebi trebalo da se desi,ali kod nekih ljudi,povisen nivo GH povisi i nivo testosterona,te kod tih ljudi moze doci do aromatizacije i estrogenih formacija.
Da li je to usled koriscenja visokih doza GH?
Nisu doze u pitanju vec geni...

Nedavne studije zaključUJU  da nisko proteinska dijeta čini da zivite duze. Razlog , nizak unos proteina, smanjuje nivo IGF-1 (koji je vezan za rak).

Koje je Vaše mišljenje o tome?
To bi moglo biti istinito ........ ali da li bi radije ziveo 100 god kao slabic-slab starac, ili umreti u 90 kao snazan,markantni mladoliki starac?
___


Ja sam na 1000mg Testosteron undeconatu svakih od 8 do 10 sedmica [reandron1000] putem HRT-a
i želim početi koristiti HDROl [4-chloro-17a-metil-androst-1, 4 - diene-3-17b-diol] u kombinaciji s testa.
Tvoja sugestija kako  inkorporirati hdrol tablete po 25mg?
Ja ne mogu naci ništa drugo u Australiji  trenutno...
Nisam ljubitelj oralnih steroida,a posebno tih novih kao legalnih varijanti.Moj savet ako je vec tako drzi se testa...

Kazu da bio postao bas ogroman  kao Toney Freeman,Phil Hernon i ostali pro,moras biti non stop na ciklusima da bi porastao...
Dave,da li je to istina?
Ja nemogu govoriti u ime svih PRO bildera,ali mogu reci za Tonija posto radim sa njim,mogu reci da to nije tacno..
Takodje znam Phila,on je pametan momak i verujem da uvek ima "ciscenje" i faze oporavka...