April 29, 2024, 08:36:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo  (Pročitano 25203 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #15 poslato: Novembar 05, 2008, 10:00:48 posle podne »
Odlicna ideja Polomac
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #16 poslato: Novembar 05, 2008, 10:24:13 posle podne »
Odlicna ideja Polomac
Tnx Filipe..Pa ono ,nabacivacemo konstantno poneki Davov post,zaista ima jako korisnih saveta za cuti od njega..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #17 poslato: Novembar 05, 2008, 10:34:22 posle podne »
Naravno,covek je bas lepo krenuo...dosta takmicara sprema...mali off al mene zanima sta bi sa Li Pristom,posto je njega Dejv spremao za ovu godinu al ne izadje?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #18 poslato: Novembar 06, 2008, 11:28:11 pre podne »
Dave uzimam stack za masu 750 mg testosteron enantata i 400mg masterona sedmicno podeljeno na 3 jednake doze...
Odlican stack!

Dave,d li je istina da teski cucnjevi mogu povecati nivoe prirodnog testa i GH?
Da!

Koliko vremena treba da prodje da bi se video efekat koriscanja 500mg test.cypionata?
3-4 nedelje!

   
Moji najnoviji testovi krvi su pokazali Testosteron od 314, DHT 30 (dno normalnog raspona), a estradiol u 24 (niži srednji normalnog raspona)

Zašto je moj test tako nizak i ako nije aromatizovao na E2 ili DHT?
Zato sto jednostavno ne proizvodite dovoljno testosterona.

Dok sam na vasoj ketogenoj dijeti za gubljenje masti,da li mogu koristiti creatin posto ne unosim secere?
Apsolutno da,zato sto ce creatin naci put do misica.Zapamtite IGF-1 ce dovesti creatin do misica isto kao i INSULIN,ali bez secera.

Citao sam ovde kod vas da niste za upotrebu T-4[tiroidnog hormona],ali opet neki kazu da je dobar samo u vecim dozama od T-3...
Ja opet kazem,zaista nevidim potrebu za tako necim jer ce vase telo to pretvoriti u ono sto zeli,a to je aktivni T-3.

Jeste li culi za brzo delujucu decu iz underground labova-http://www.ipinfo.cc/prod23_noban.php?
   
DURABOLIN (nandrolone phenylpropionate) je brzo djelujući DECA,i obicno ga zene koriste.Najcesce doziran 50mg na ml,i prilicno
bolan za koriscenje.Ako hocete da bude efektivan za vas mora biti doziran EOD po 100-200mg.


Možete li mi reći koja je delotvorna doza od E[boldenona], moj diler mi je rekao 600mg, ali nakon čitanja  vidim sada da bi moglo biti previše?
100-200mg-3x sedmicno...

Sta mislite o proizvodima,suplementima koji dolaze iz Kine,cuo sam za MELAMIN?
Naravno da bih se klonio toga!



Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #19 poslato: Novembar 06, 2008, 01:10:07 posle podne »
Tnx Polomac, nikad dosadno sa Dave-om!!!  8) 8) 8)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #20 poslato: Novembar 06, 2008, 01:18:53 posle podne »
Tnx Polomac, nikad dosadno sa Dave-om!!!  8) 8) 8)
Upravo tako...koliko je samo stranica na MD forumu izdvojio za clanove odgovarajuci im na brdo pitanja...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #21 poslato: Novembar 06, 2008, 01:56:58 posle podne »
Naravno,covek je bas lepo krenuo...dosta takmicara sprema...mali off al mene zanima sta bi sa Li Pristom,posto je njega Dejv spremao za ovu godinu al ne izadje?
Lee Priestu nije odgovarala Palumbova dijeta pa je prekinuo saradnju...vratio se u Australiju da zivi i kao planira da se takmici sledece godine.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #22 poslato: Novembar 06, 2008, 02:08:48 posle podne »
Naravno,covek je bas lepo krenuo...dosta takmicara sprema...mali off al mene zanima sta bi sa Li Pristom,posto je njega Dejv spremao za ovu godinu al ne izadje?
Lee Priestu nije odgovarala Palumbova dijeta pa je prekinuo saradnju...vratio se u Australiju da zivi i kao planira da se takmici sledece godine.
Na jednom Mitsuovom filmu je rekao---jedva cekam da zavrsim sa dijetom,da budem opet sit,srecan i deboo  ;D..
Voli covek da jede,sta ce...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #23 poslato: Novembar 19, 2008, 06:34:28 posle podne »
Dave ima li kakvih koristi za rast i gubljenje masti lokalno dati GH u ciljani misic?
GH se rapidno absorbuje kada se da intramuskularno..Nema lokalnih koristi za misic,jer on isti napusti za 10 sek...

   
U najnovijem broju MD, čitao sam da je ketogena dijeta moze smanjiti nivo IGF-1. Koje je Vaše mišljenje o studiji?
Naravno da ne. Kada je nizak nivo inzulina, nivo GH je povišen ..... to takodje dize nivo IGF-1 .

Dave,sta mislite o coQ10? Vredi li davati novac na njega jer prilicno je skup?
Pa ako imate srcanih problema,svaki gram tog suplementa vredi zlata!

Razmisljao sam da uzmem igf-lr3,i cuo sam da je dnevna doza 40mcg i to 2 puta dnevno po 20mcg.Sta mislite o tome i
koliko bi kura trebala da traje i koliko offa nakon?
Pretraga ovog threada bi vam prikazala moj tacan protokol sa igf-om . Preporučujem 11mcg dnevno za 30 dana, 2
sedmice OFF,pa ponoviti ...!
 Predlažem,  injekcija u mišić deltoid odmah nakon treninga u gymu . 40mcg dnevno bi izgorelo vase IGF-1 receptore
,i to vec prve sedmice.


Ovo će biti moj 3. ciklus.Uzecu trenbolon acetat i testosteron enantat.Sta mislite o dozama,a uzeo bih tren 100mg svaki
drugi dan,i test enantat 750mg i to sve da traje 12 nedelja..?
Pa ,50 mg trenbolona svaki drugi dan uz pomenuto dace vam odlicne rezultate.

« Poslednja izmena: Novembar 19, 2008, 06:36:07 posle podne Polomac »

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #24 poslato: Decembar 06, 2008, 04:08:57 posle podne »
Sta mislite o takmicarima koji se spremaju za takmicenje i pri tome izgube oko 40kg za 12 nedelja,da li je to zdravo?
Znate kako,ne pocinju svi sa iste osnove,koliko vode ,koliko masti sve zavisi od osobe,ali,za tih 12 nedelja
moguce je izgubiti 15-20kg masti.


Sta mislis o ciklusu za masu,tren acetat i test?
Volim ga!
Preporučujem 250mg testa i 50mg Trenbolona svaki drugi dan. Koristim ovu kombinaciju za sportiste u offseason
 i predtakmicenje - u oba slučaja ova kombinacija se koristi u drugih 8 nedelja od 16 nedelja ciklusa. To je super za
dobijanje snage i veličine sa minimalnim zadržavanjem vode.


Poceo sam da uzimam klenbuterol..Prijatelj mi je savetovao da ako zelim duze vreme da ga uzimam trebam uzeti i
ketotifen.Sta mislite o tome?
Klenbuterol ce raditi sigurno i nekoliko meseci,ali doziranje mora biti postepeno iz nedelje u nedelju,krenuvsi od
20mcg...Ketotifen vam ne treba jer je beskoristan.Ustedite novac i sacuvajte se pospanosti koja ga prati!


Koliko u.hidrata mi je potrebno uz IGF1?I mogu li da u dane kada ne treniram da IGF1i GH uzimam u isto vreme?
Uzmi 10mcg IGF-1 nakon treninga sa svojim sejkom koji ce sadrzati 40-50 gr prostih u.hidrata.
IGF-1 u dane kada ne trenirate mozete uzeti odprilike u satnici u kojoj ste predhodni dan vezbali...
I zapamtite ,ciklirajte koriscenje IGF-1 tako sto cete ga koristiti 4 nedelje,pa 2 nedelje pauze!


Mogu li uzimati IGF-1 dok sam na dijeti bez hidrata?
Ne,da bi bio efektivan moraju se uzimati u.hidrati!

Koje je najbolje vreme za uzimanje IGF-1?
Odmah nakon treninga!



Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #25 poslato: Decembar 06, 2008, 05:39:52 posle podne »
Sta mislis o ciklusu za masu,tren acetat i test?
Volim ga!
Preporučujem 250mg testa i 50mg Trenbolona svaki drugi dan. Koristim ovu kombinaciju za sportiste u offseason
i predtakmicenje - u oba slučaja ova kombinacija se koristi u drugih 8 nedelja od 16 nedelja ciklusa. To je super za
dobijanje snage i veličine sa minimalnim zadržavanjem vode.


Nebih da se ponavljam Mr. Poloms, ali tema je zaista odlicna. Malo cu nesto prokomentarisati a bilo bi lijepo i drugi da daju svoja dva centa.

Iz onoga sto citam i iz onoga sto sam saznao od ljudi koji su koristitili Tren Ace on im se pokazao sjajan u oba gorepomenuta perioda - iako iz nekog razloga mnogi smatraju Tren E. kao verziju za "masu" a Tren ace za "defku".

Doziranje trenbolona bi u stacku sa testom po meni bilo logicno u odnosu 2:1 (kada se uzme u obzir aktivna susptanca) u korist Testa. Takodje vjerujem da bi najidealnija aplikacija Tren acea bi bila ED.

Cini se da bi stack 100 mg Test P. i 50 mg Tren Ace ED za iskusnog korisnika moze da prouzrokuje opasno dobre rezultate.

Palumbo je poznat kao pristalica Test E. i Test C. kao i da mu bas ne odgovara Propi pa odtud i njegovo doizranje 250mg Testosterona.

Poceo sam da uzimam klenbuterol..Prijatelj mi je savetovao da ako zelim duze vreme da ga uzimam trebam uzeti i
ketotifen.Sta mislite o tome?
Klenbuterol ce raditi sigurno i nekoliko meseci,ali doziranje mora biti postepeno iz nedelje u nedelju,krenuvsi od
20mcg...Ketotifen vam ne treba jer je beskoristan.Ustedite novac i sacuvajte se pospanosti koja ga prati!



Podizanje kolicine clena u ozbiljnim ciklusima, tokom takmicarskih priprema bodybuildera je vrlo cesto slicno kao sto predlaze Palumbo, recimo na svake dvije nedjelje se povecava Clen za 50 mcg - dvije nedjelje 100, dvije nedjelje 150, dvije nedjelje 200 etc etc... Ali i najcesce se preporucuje Ketotifen u dozi od 1mg za svakih 100mcg clena. Ovo je naravno napredna varijanta koju ja nijesam istestirao i ovo stakovano sa T3, kako to obicno biva, je strogo namjenjeno vrhunskim takmicarima, i odprilike mi se cini da tako stoje stvari, znaci bez 2 dana on 2 dana off, 2 nedjelje on 2 nedjelje off i slicnih protokola.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #26 poslato: Decembar 06, 2008, 05:40:43 posle podne »
hm zanimljivo ovo za ketotifen sto kaze...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #27 poslato: Decembar 06, 2008, 06:20:08 posle podne »
Dave vrlo cesto ukazuje na to da iskustva iz njegove prakse govore da  ne dolazi tako brzo do zasicenja receptora pri
koriscenju klenbuterola..Cak ima slucaja i do 20 nedelja....
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2008, 06:28:46 posle podne Polomac »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #28 poslato: Decembar 07, 2008, 01:26:01 pre podne »
Citat
Mislite li da velike količine Arginina i gaba pred spavanje može povecati GH dok spavate?
Koristi će biti minimalne. 2Gr GABA radi puno učinkovitije. Zato tvrdim da je suplement  SOMALYZE odlican fat burner PRED SPAVANJE sa GABOM...
bensedin je jos bolji suplement( i naravno nama dostupnij)i. 5-10 mg pred spavanje i to je to 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže kripler

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: The Anabolic Freak-by Dave Palumbo
« Odgovor #29 poslato: Decembar 08, 2008, 06:32:28 posle podne »
Citat
Razmisljao sam da uzmem igf-lr3,i cuo sam da je dnevna doza 40mcg i to 2 puta dnevno po 20mcg.Sta mislite o tome i
koliko bi kura trebala da traje i koliko offa nakon?
Pretraga ovog threada bi vam prikazala moj tacan protokol sa igf-om . Preporučujem 11mcg dnevno za 30 dana, 2
sedmice OFF,pa ponoviti ...!
 Predlažem,  injekcija u mišić deltoid odmah nakon treninga u gymu . 40mcg dnevno bi izgorelo vase IGF-1 receptore

,i to vec prve sedmice.

Ovo se moze nazvati, recimo, nekakvom relativnom istinom. Dave je odlican, ali kada bi iznosio cinjenice, koje bi postale mainstream, onda bi to vrlo brzo postalo problem.

Naime, 11mcg jeste normalno, za nekog ko reaguje na tako male doze. inace, velika vecina reaguje od 30mcg pa na gore.
Nema govora o izgaranju receptora na 40mcg...receptori se obnavljaju, u odredjenom vrem. radoblju, cak i ako dodje do prezasicenja.

Pozz