April 20, 2024, 05:23:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: molio bi malu pomoc  (Pročitano 8053 puta)

Van mreže MaxResist

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
molio bi malu pomoc
« poslato: Jul 24, 2008, 10:56:36 pre podne »
Kao prvo veliki pozdarv svima! Novi sam ovdje na forumu,al pratim ga odavno! Prije pitanja da se malo predstavim! Dakle,treniram oko 7 godina,visok 198,poceo sa 76kg,sada imam 99-100 i ta kilaza stoji vec duze vrijeme i nemice se,bez obzira na kolicinu hrane,odmora,treninga,jako tesko dobivam na masi,genetski u obitelji svi su mrsavi i tesko se debljaju,u mom slucaju tesko na misicnoj masi dobivam!  Moje kure su obicno Dianabol+Depo+Tamoxifen,stim dobijam,amo reci odredjenu kolicinu mase,ali nazalost svaki put i sve izgubim! Obicno mi kura traje 8 tjedana Depo i 5-6 tjedana Dianabol (500mg Depoa,30mg Dianabol) i nakon kure 4 tjedna Tamoxifen po jedna tableta dnevno!  Sada sam mislio na kuru Depo+Deca+Dianabol,no ovaj moj dobavljac kaze da nema sanse da mi nabavi Decu od Norme ili Organona orginal,da je 99% fals,jedino Decabol od BD,ali nezna kad je moze dobit. Pa sam mislio opet Depo+Dianabol,10 tjedana Depo,5-6 Dianabol,e sad me zanima,sta vi mislite za PCT,kakav da koristim,dali samo Tamoxifen,ili da ubacim jos Clomid i/ili HCG? Hvala svima na odgovorima i pomoci! Ispricavam se na temi koja je vjerojatno prozvakana vec 100tinjak puta!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2008, 01:40:53 posle podne »
Pre svega, dobrodosao na forum :)

Iskreno, ja nemam nikakvih iskustava sto se tice sredstava koje koristis, tako da ces morati malo da budes strpljiv i sacekas da ti se jave neki od momaka sa foruma. Ja sam ti se javila cisto da ne pomislis kako te ignorisemo ;)

Pozdrav

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2008, 03:36:57 posle podne »
pct ti je tu najmanji problem ...
promjeni malo tu hemiju. vidis da si oguglo na galeniku i metan. i takodje promjeni dilera, pa kakav je to diler kad nema ni deku u ponudi. 
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže MaxResist

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #3 poslato: Jul 24, 2008, 05:04:46 posle podne »
- Tanja hvala na dobrodoslici,pozdav i tebi :)

- Ima "diler" Decu,ima je poprilicno,ali covjek mi nemoze garantirat 100% da je orginal,da je Normu i Organon skoro pa nemoguce prepoznat jel orginal ili fals,tako da mi nezeli uvalit nesto za sto nije 100% sigur! Decabol nema trenutno kod sebe! Svejedno hvala na odgovoru!

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #4 poslato: Jul 24, 2008, 07:59:01 posle podne »
Ako se bavi samo fals dekom,naposimom i preprodajom galenike i tamoxifena,onda bi trebao potraziti nekog drugog sa sirim asortimanom.

Inace batali metan i galeniku neko vreme,vidis da ne deluju vise.

Imas alternativu u propionatu ili sustanonu ako hoces test.
Pa malo pogledaj o boldenonu,trenbolonu pa jos nekim oralnim pa koji ti se dopadnu.
Ima na forumu svega i svacega.

Van mreže MaxResist

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #5 poslato: Jul 25, 2008, 07:40:35 pre podne »
- ma stvar je u tome sto metan i depo djeluje i od njih dobijem,tu nema greske,ali problem sto izgubim sve,pa sam kontao dal da mjenjam PCT ili sta vec.
Uglavnom Depo i Dianabol ostaju,e sad jos sam mislio ubacit Decabol,a najradije bi ja Boldenon,ali financijski uvjeti mi to ne omogucuju nazalost...

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #6 poslato: Jul 25, 2008, 10:02:05 pre podne »
- ma stvar je u tome sto metan i depo djeluje i od njih dobijem,tu nema greske,ali problem sto izgubim sve,pa sam kontao dal da mjenjam PCT ili sta vec.
Uglavnom Depo i Dianabol ostaju,e sad jos sam mislio ubacit Decabol,a najradije bi ja Boldenon,ali financijski uvjeti mi to ne omogucuju nazalost...

Sve stoji sto su ti prethodnici rekli...
A ti moras razmisliti da li zaista zelis napredovati ili ces koristiti bilo sta samo da bi se reklo da koristis. Ako zelis napredovati i tj i da ti ostane nesto mase posle ciklusa, onda moras i uloziti onoliko koliko je potrebno.
Ako vec udjes u kolo onda ga i odigraj kako valja.

Van mreže MaxResist

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #7 poslato: Jul 25, 2008, 10:17:00 pre podne »
Hvala na odgovoru! Sta mislis za ubacivanje Decabola u ovu kuru?

Van mreže Sinisa Privulovic

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 56
  • Ko nece kad moze, nece moci kad bude hteo
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #8 poslato: Jul 25, 2008, 10:49:21 pre podne »
Hvala na odgovoru! Sta mislis za ubacivanje Decabola u ovu kuru?
[/quote
Hvala na odgovoru! Sta mislis za ubacivanje Decabola u ovu kuru?

Decabol je British Dragon-ov Deca Durabolin tj nandrolone decanoat.
Po mojim saznanjima British Dragon je super firma i ima sve na jednom mestu  tj sve sto ti treba kako za masu tako i za definiciju.
Decabol, Primobol, Boldabol, Trenabol, Mastabol, Stanabol... itd... sirok izbor
Sve ovo se moze kombinovati sa recimo Sustanonom.
Pogledaj na internetu o British Dragon

Van mreže MaxResist

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #9 poslato: Jul 25, 2008, 10:56:30 pre podne »
Velika hvala prijatelju na pomoci!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #10 poslato: Jul 25, 2008, 10:57:58 pre podne »
JA PROSTO NE MOGU DA VERUJEM U OVO..

citat-Moje kure su obicno Dianabol+Depo+Tamoxifen,stim dobijam,amo reci odredjenu kolicinu mase,ali nazalost svaki put i sve.........

JA SMA MISLIO DA PORED OVOG FORUMA I SLICNIH ZAISTA LJUDI VISE NECE NE POSTAVLJATI OVAKVA PITANJA vec da nece raditi to sto rade...ali avaj...eto ga opet..

aman pa covece..nemoj ovo da shvatis kao uvredu,galamu,prozivanje ili bilo sta drugo...shvati ovo kao nesto dobronamerno..

ovo sto si do sada radio je najveca moguca budalstina...a ovo sto planiras da uradis...e to je vec van pameti...

i sam si rekao...vervatno postoje mnoge slicne teme na formu.........ba....ba.....ba.....ali eto..ne da postoje..NEGO IMA JEDNO 1477 ovakih tema ali ti nisi nasao za shodno da procitas i da vidis o cemu smo pricali....

pre svega..verovatno uziams konstatno fals hemiju...a i da je orignal..pa pobogu covece...MOJE KURE...sto znaci da je ovo mnozina i da na tvoje nesrecu nisi se urnisao samo jedan put sa ovim smecem vec NEKOLIKO PUTA...sto je verovatno u dobrome naruslo tvoj hormonlani status a ako recpetori ista pamte onda je to sto si ti nabijao besoumcno u sebe..

i da prica bude tuznija na kraju si odlucio da se unistis do kraja sa nandrolonom jer logika sledi..

glaeniku su dobio orginal jel toga falsa nema...metan si verovatno dobio ukrajinsko smece pa si i tu malo posolio androgenima...decaje bila fals,sto znaci da je velika verovatnoca da je u njij nekih 1ml jeftinog testoserona a ostatk je sjemenovo ulje..

kada se sve zbriji..ti su ugro u sebe gomile ANDROGENA bez i jednog ANABOLNOG ELEMETNA..

e sada..kada ti na svoj veorvatno naurseni hormonski status od neprekidne upotrbe ne KOLICINE vec KONITINIUTETA uzimanja najlosijih opcija hemije nabasi jos decabol,koji ce ako budes iamo srece..biti orginal...onda kazi devojci da zaboravi sex odredjeni period..jer ti je matemtika prosta...

tebi 500mg teche vise ne deluje jer su receptori tupi..
tablete ne mogu da drze taj nivo pri toj miligrazi a da povecavas nije bas pametno se igrati sa tim smecem zbog jetrice....
ako dekica proradi kao treba...ako je orginal..kazi vrsanjaku..laku noc....jer ce deca da uradi svoje....

rodjak...PCT i te fore sa kojima te neko napuinio si trebao malo vise da obratis paznju kada su invalidu potrebna ortopedska pomogala,a kada bi trebalo da se invalid bori sam za sebe da se vrati..

ortopedksa pomogala su zadnja opcija kojoj treba da se pridje onda kada je sve surseno..citaj kod debila koji se ne skidaju sa ANDROGENA po 1 godinu i za sve sto znaju od hemije je..TECHA...ANADROL..itd..tid..tid...

tebi je verovatno potrebna hormonska terapija...ali ti bi sa 1 tablete nolvadexas .sa kojima si do te mere supresovao estrogen da sada kada se skines sa vesstackog testosrona ima da bude haos u glavi haos u dushi.....jer i nolva na zalostne radi tako dugo kao sto ti zamisljas i kao sto ti rekose drugi.......
ali kao sto rekoh..verovatno ti je potrebna hormonska terapija u odrejdenom vremesnkom periodu...ali ti sa 1 tbl nolve skaces na i clomid i hcg...samo zato da BI TI OSTALO NESTO..

e sada..ti meni kazi...ja ner adim PCT i to je vec opste ponzato..ne radim ga jer se ne buijam sa androgenima i ne reagujem na njih kako bih hteo...probao jesam..ali ne ide..i batalio...

ali kako to..da onda ja ne gubim se ni posle kure nebitno koliko ona trajala i da budem cist odrejdeni period a sve sto pojcavam posle kure jeste mozda malo vise cardid,pazim an ishranu,unosim malo vise SVE VRSTE SUPLEMETACIJE i ne gubim na masi...kako to mnogi vole da kzu..da ispisaju posle kura sve sto steknu..

ali mnogi kazu..ma sta zna pedja..on je stalano na hemiji....nije ni bitno sta oni kazu..ljudi koj me znaju ,znaju i sta radim....ali onda neka ti ist objasne kako to da svi momci sa kojima radim posle zavrsteka ciklusa sa kojima su extra zadovljni,ukoliko slusaju moje savete OSTAJU ZADOVLJNI I DUGO POSLE TOGA....ali...duuuuugoooo....recimo..do sledece kure..ALI EN DA VRATE ONO STO IM JE BILO PRE 4-5 MSECA KADA SU BILI ON......VEC SE RADI DALJE DA SE NAPREDUJE......

valjda si razumeo sta sam hteo da kazem...

i da..ovo oko financijskog momenta..ja bih ti radije predlzoio da ne krivis GNENTIKU...jer niko od nas nije rodjen ovakav...i ono sta covek moze da uradi sa telom ne mozes ni da zamislis...a nemoj ni da krivis kako ti kazes finanscijski momenta.

znam ja jako dobro da je kriza i ostale stvari...ali znam ja isto tako da bi ti bilo pamtenije da uradis jednu dobro hormonlanu terapaiju a da za to vreme skupljas novac i onda uzmes nesto sta je dobro i uradis posao...a onda ti nece trebati niti ortopdksa pomogala niti ce da ti treba razmisljanje kako nisi genetski obadern..niti ce da gubis bilo sta posle bilo cega..

i sve ovo sto rekoh....naravno..ukoliko se HRANIS KAKO TREBA..TRENIRAS..I UZIMAS SUPLEMETACIJU..

ali an zalost..ti od ovog svega nisi ni slovo A spomenuo pa mozda i sve ovo sto ja napisah je uzalud
« Poslednja izmena: Jul 25, 2008, 11:06:21 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #11 poslato: Jul 25, 2008, 11:03:08 pre podne »
na zalost momak dobio odgovr da je BD extra i to mu je dovoljno u pohodu..

sta reci.....

good luck my friend...TREBATI CE TI...

Van mreže akita

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #12 poslato: Jul 25, 2008, 11:26:58 pre podne »
Ne bih se slozio da sa tim da zadrzavanje mase ima veze samo sa hemijom koju koristis,naime PCT je nista manje vazan!Tvoj pct je jako los-klasican pct pocinje nedelju dana nakon poslednje injekcije,ili dan nakon poslednjeg oralnog steroida,ukoliko je ciklus zavrsen oralnim.Jako je bitno i to da se doze postepeno smanjuju,i bilo bi dobro da je poslednja doza uzeta injekciono u vidu sporooslobadjajuceg aas,nor testosteron enentat,deka,etc,zato sto ovi aas polako napustaju organizam,postepeno smanjujuci koncentraciju u krvi.
Klasican pct bi izgledao ovako:
16 dana hcg,na treci dan 1500mg
30 dana clomifen, 100mg/dan
45 dana nolvadex,20mg/dan
Hcg,clomifen i nolvadex krecu da se uzimaju isti dan.Prvo se prestaje sa hcg,jer nakon 16og dana postoji opasnost da se receptori'uguse',tako da vise na reaguju na njega.Hcg oponasa karakteristrike luteinizirajuceg hormona,LH,testisi ga 'prepoznaju',i pocinju da pojacano luce testosteron.Hch trenutno deluje,tacnije nakon 24-48h.
Clomifen je sporo-delujuci medikament,i on utice direktno na osovinu hipotalamus-hipofiza-testisi,te utice da hipofiza pocinje luciti LH,koji o5 stimulise testise da luce testosteron.
Nolvadex je antiestrogen,smatra se da ce on nakon prestanka uzimanja clomifena nastaviti da stimulise lucenje LH,kao i da ce spreciti bilo kakve estrogenske bocne efekte za vreme uzimanja hcg.
Cela ova prica oko PCT se svodi na jedno-vracanje testosterona na normalo,da bi se sto vise dobijenog za vreme ciklusa zadrzalo.Bez testosterona je ovo nemoguce!Savetovao bih ti da nakon PCT nastavis redovno da uzimas kombinaciju tribulus/zma,koja ce ti pomoci da odrzavas test na max nivou.Mozes pokusati i sa komplexnijim preparatima,npr ULTIMATE TestoGrowHp2.

Van mreže akita

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #13 poslato: Jul 25, 2008, 11:45:43 pre podne »
Moj pretodni post se ticao iskljucivo PCT-a,inace se u potpunosti slazem sa Pedjom,ti si verov ozbiljno narusio svoj hormonalni status,poseti endokrinologa...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #14 poslato: Jul 25, 2008, 11:46:21 pre podne »
akita..

ovo je sve lepo sto si napisao.....tj prepisao iz knjige .....
i u sustini to bi trebalo tako da deluje....na papiru kako ti to lepo objasni..

vrsta hemije I TE KAKO IMA veze sa tim koliko su ZAKUCAO svoj prirodni testosrreon...I TE KAKO MOJ RODJAK..

e sada..ti to mozda jos neznas..ali ces verovatno vremenom da se naucis kao i mnogi drugi...

jer..

Citat
naime PCT je nista manje vazan

da-kao mit za uzimanje novca nesretnicima....

Citat
klasican pct pocinje nedelju dana nakon poslednje injekcije,ili dan nakon poslednjeg oralnog steroida

koja to budala zavrsava ciklus sa bilo kakvim oralnim AAS???...ili da prevedm..samo sa oralnim aas?..smesno..

Citat
Jako je bitno i to da se doze postepeno smanjuju,

jos jedna budalstina iz ANABOLIC BOOKS koji je mikijev almanah...

Citat
poslednja doza uzeta injekciono u vidu sporooslobadjajuceg aas,nor testosteron enentat,deka,etc,zato sto ovi aas polako napustaju organizam,postepeno

ovo je jos jedna budalastina...sporo otpustajuci je sporo otpustajuci ester..i ako ga uzimas u odrjednom vremenskom periodu..onda nema nikakve veze kada je uzeta poslenjda inekcija..mnogo glupo razmisljanje..obavezno je da poslednja inekcija bude sporo otupstujuci ester...

ovo bi znacilo ako je neko na winstolu i mastreonu recimo..prima radi...da na kraju kure treba da prasne galenku..koja kao i svaki drugi aas omdah ulazi u krv....a iz razloga da je galenika spori ester koji ce postebeno slabiti..hoce....ali kakve to veze ima s akurom koju si radio..ili sta ako je neko celu kuru na galeniki i ostalim sporo delujucim setrima..sta ce onda da na kraju ubrizga...maslinovo ulje..jer tvoj izbor je pirlicno uzak....

Citat
Klasican pct bi izgledao ovako:
16 dana hcg,na treci dan 1500mg
30 dana clomifen, 100mg/dan
45 dana nolvadex,20mg/dan

uzas....!!!!!..gomila citostaika zbog 500 mg glaenike i 30mg metana.....strasno i zalsono...

Citat
hcg,jer nakon 16og dana postoji opasnost da se receptori'uguse',tako da vise na reaguju na njega.Hcg oponasa karakteristrike luteinizirajuceg hormona,LH,testisi ga 'prepoznaju',i pocinju da pojacano luce testosteron.

zato bi ovo u opste uzimao ukoliko nisi bio na jakim andrgoenima od recimo vise 750mg??....

Citat
Clomifen je sporo-delujuci medikament,i on utice direktno na osovinu hipotalamus-hipofiza-testisi,te utice da hipofiza pocinje luciti LH,koji o5 stimulise testise da luce testosteron.

zar nisi ovo vec uradio ako si uzeo HCG????

Citat
spreciti bilo kakve estrogenske bocne efekte za vreme uzimanja hcg.

koji su to estrgoneski bocni efekti hcg??...ako se zna da estrogen divlja usled nedostatka testosserona,a HCG je tu da imitra luteinizirajuci hormon i testisi pocinju da luce testoseron....??....

Citat
Cela ova prica oko PCT se svodi na jedno-vracanje testosterona na normalo,

tacno...ali kada se toliko ubijes sa hemijom da nema druge vrste pomoci i nikako sa ovim dozma sto ti napisah..

Citat
da bi se sto vise dobijenog za vreme ciklusa zadrzalo

budalstina...i opet pitanje....kako to da onda mnogi ne rade PCT nisu na hemiji a zadrzavaju rekao bih cak sve??...osim dobre takmicarkse forme koju je nemoguce i drzati....

Citat
redovno da uzimas kombinaciju tribulus/zma,koja ce ti pomoci da odrzavas test na max nivou.

jedan jedini odbar savet :D :D