April 28, 2024, 01:09:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: molio bi malu pomoc  (Pročitano 8065 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #15 poslato: Jul 25, 2008, 11:49:42 pre podne »
i da nalgasim..

ovom momku je verovatno potrebno ovo sto ej aktia rekao..

Citat
Klasican pct bi izgledao ovako:
16 dana hcg,na treci dan 1500mg
30 dana clomifen, 100mg/dan
45 dana nolvadex,20mg/dan

ali ovo nikako niej KLAISCAN pct....nikako.vec mu je potreban radi narusennog hormonalnog statusa i verovatno bi mu dobro dosao...i vise nego dobro...tako da ovaj akitin ciklus je dobar...ali kao sto rekoh..kada se neko ubije sa hemijom ili ukoliko je dugi vremsnki period ON LINE..

Van mreže akita

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #16 poslato: Jul 25, 2008, 11:55:34 pre podne »
Kao prvo,nosta nije prepisano,jeste procitano u nekoliko kniiga,iz kojih ja'izvlacim'svoje znanje...Jbg Pedja,nemamo svi srecu dan nas Misko edukuje,pa da posle mozemo to da plasiramo po forumima.Dalje,moj post se ticao iskljucivo pct-a,nisam nista precizno rekao o dozama koje su se koristile za vreme kure!Onda,clom ne deluje na isti nacin kaoi hcg,to sam pbjasnio upostu...Potiskivanje testa je strogo individualna karakteristika,tako da smatram da i sa pct treba expeimentisati,kao i sa aas,i da svako treba da nadje odgovarajucu kombinaciju za sebe.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #17 poslato: Jul 25, 2008, 12:07:26 posle podne »
Citat
Potiskivanje testa je strogo individualna karakteristika,tako da smatram da i sa pct treba expeimentisati,kao i sa aas,i da svako treba da nadje odgovarajucu kombinaciju za sebe.

ovo si super rekao..svaka cast..

Citat
Jbg Pedja,nemamo svi srecu dan nas Misko edukuje,pa da posle mozemo to da plasiramo po forumima

sve je ovo ok...ali dzaba ti edukacija ako ti to ne sprovedes u delu ili probas na sebi...empriziam je osnova svega..pogledaj samo koliko EMINENTNIH STRCNJAKA ima po foruima a da su vrece od goavana.....ima ziata momaka koji i mnogo znaju..i extra izgedaju..ima i onih koji m,nogo znaju..extra izgledaju...ali nece da pisu nista..cuvaju znanje...ali na zalost..ima onih koji su obicne vrece govana a dele savete i kada ih neko cita rekao bi..pa jbt....ovaj je doktorirao...naravno..ovde najmanje mislim na oblast AAS jer hvala bogu pa se u ovo svako i ne upusta....
u svakom slucaju...da..meni je milos preneo mnogo znanja...ali stari..nisam ja sa mishkom se rodio itd...ali u svakom slucaju..i ne bezim od toga da prenesm znanje na druge kako ti kazes po foruimaima..meni to nije problem.cak sto vise...drago mi je ako u opste nekome i pomognem

Van mreže akita

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #18 poslato: Jul 25, 2008, 12:15:54 posle podne »
Kao sto sam rekao,ti imas ludu srecu da znas tog coveka,i dobro je to sto hoces nesebicno da podelis to znanje!!Glavni problem je upravo u LOSOJ  EDUKACIJI,jer,kada imas bazicno znanje,teze ce te neki'strucnjak'preci u praksi!I jeste dzaba znanje ako se empirijski ne primeni...Ja se trudim,makar na sebi,da primenim to sto znam! ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #19 poslato: Jul 25, 2008, 12:18:03 posle podne »
Kao sto sam rekao,ti imas ludu srecu da znas tog coveka,i dobro je to sto hoces nesebicno da podelis to znanje!!Glavni problem je upravo u LOSOJ  EDUKACIJI,jer,kada imas bazicno znanje,teze ce te neki'strucnjak'preci u praksi!I jeste dzaba znanje ako se empirijski ne primeni...Ja se trudim,makar na sebi,da primenim to sto znam! ;)

to je dobro..i tako treba i da nastavis...ako mislis da ti ja mogu pomoci na bilo koji nacin.....JUST SHOOT...

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #20 poslato: Jul 25, 2008, 02:06:33 posle podne »
ne znam samo zasto bi neko lecio ``nesto`` ako nije bolestan

ono sto hocu da kazem je da je najbolja varijanta  odraditi hormonalni panel i lepo videti kakvo je stanje u organizmu tj. sta i koliko treba leciti

drugo organizam tezi da se vrati u homeostazu,tj u normalno stanje tako da i to treba imati u vidu a ne ubijati se odmah lekovima

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #21 poslato: Jul 25, 2008, 02:15:14 posle podne »
ne znam samo zasto bi neko lecio ``nesto`` ako nije bolestan

ono sto hocu da kazem je da je najbolja varijanta  odraditi hormonalni panel i lepo videti kakvo je stanje u organizmu tj. sta i koliko treba leciti

drugo organizam tezi da se vrati u homeostazu,tj u normalno stanje tako da i to treba imati u vidu a ne ubijati se odmah lekovima

hehehhhehhhehehhe

nice one

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #22 poslato: Jul 25, 2008, 02:17:05 posle podne »
ne znam samo zasto bi neko lecio ``nesto`` ako nije bolestan

ono sto hocu da kazem je da je najbolja varijanta  odraditi hormonalni panel i lepo videti kakvo je stanje u organizmu tj. sta i koliko treba leciti

drugo organizam tezi da se vrati u homeostazu,tj u normalno stanje tako da i to treba imati u vidu a ne ubijati se odmah lekovima

i sad ce neko na ovo da lupi onu cuvenu repliku: "ali sa pctom se organizam oporavlja tri puta brze nego bez ... "
8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: molio bi malu pomoc
« Odgovor #23 poslato: Jul 25, 2008, 02:19:22 posle podne »
ne znam samo zasto bi neko lecio ``nesto`` ako nije bolestan

ono sto hocu da kazem je da je najbolja varijanta  odraditi hormonalni panel i lepo videti kakvo je stanje u organizmu tj. sta i koliko treba leciti

drugo organizam tezi da se vrati u homeostazu,tj u normalno stanje tako da i to treba imati u vidu a ne ubijati se odmah lekovima

hehehhhehhhehehhe

nice one


 ;D  ;D