April 25, 2024, 01:49:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Vas trening?  (Pročitano 10137 puta)

Van mreže milica

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Re: Vas trening?
« Odgovor #15 poslato: April 20, 2006, 03:38:11 posle podne »
Slazem se da je bolje,samo u mojoj teretani sprave i nisu nesto,traka je jedna,dotrajala,i ne inspirise me bas,ali ok,hvala na predlogu,mislim da cu pokusati bas sa tim promenama intenziteta!Samo zasto na kraju treninga,meni je potrebno zagrevanje na pocetku da bih uopste mogla da radim sa tegovima,nekako mi je suvoparno a mislim da nije dobro ni za misice,da se naprezu nezagrejani?Mozda kardio 20-ak min na pocetku i na kraju trcanje na traci jos 15-ak min?Hvala ti u svakom slucaju i veliki pozdrav!
"Moras trcati koliko god mozes,da bi ostao na istom mestu.A,ako zelis da nekud stignes,moras trcati bar dvaput brze."

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: Vas trening?
« Odgovor #16 poslato: April 20, 2006, 04:14:33 posle podne »
Pa i jeste bolje odraditi nekih 10-ak min kardio, cisto za ubrzavanje pulsa, a onda HC na tegove..ako te traka ne motivise, probaj neki bajk i imas puno onih programa koji sami menjaju intezitet, mozda to pomogne..
Ali onoj "dijetici" na prvom mestu treba da se posvetis, to ce ti dati prave rezultate..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže milica

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Re: Vas trening?
« Odgovor #17 poslato: April 20, 2006, 04:49:09 posle podne »
Eh "programi koji sami menjaju intenzit",misaona imenica za teretane ovde...
Zamisli teretanu sa najobicnijim spravama(verovatno neces moci ako si iz Bg-a),i zamisli da se za sprave "boris" sa gomilom momaka(to ti je verovatno lakse):-)
Ma i to je u planu...Samo ne mozes ako si student da radis HC,drzis dijetu,i dajes ispite,umereno,polako,i sve dolazi na svoje...
Htela sam svojim postom da skrenem paznju devojkama da je bolje raditi na sebi(cak i ako rezultati nisu odmah vidljivi),jer ce se to sigurno odraziti  pozitivno prvenstveno na zdravlje,a onda i na izgled...
I mislim da je teretana mnogo vise od mesta gde se "prave misici"...

A bilo bi super i da otvorimo neku temu gde ce svako sebi zadati neki cilj,procitala sam da je kad se cilj zapise,pogotovu kad bi to uradio neko ovde,gde smo svi sa jednim istim ciljem(da unapredimo svoj izgled uceci na iskustvima drugih),to bi bila neka vrsta obaveze,a i motivacije za uspeh...
Sta mislite o tome,zeli li neko prvi?
"Moras trcati koliko god mozes,da bi ostao na istom mestu.A,ako zelis da nekud stignes,moras trcati bar dvaput brze."

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: Vas trening?
« Odgovor #18 poslato: April 20, 2006, 04:51:43 posle podne »
Svaka cast, potpuno si u pravu da treba raditi na sebi:)
A za ciljeve, wouw, slikanje i merenje svakakavih dimenzija i tezina svakog 1. u mesecu, mene ovo pali, za vas..ne znam:))
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže SEXY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Re: Vas trening?
« Odgovor #19 poslato: April 20, 2006, 10:32:08 posle podne »
Milice mislim da je totalno suludo raditi prvo kardio trening pa trening sa opterecenjem! Ako vec zelis da se zagrejes na traci onda neka to ne bude vise od 10-12 minuta...onda odradi svoj trening u teretani i tek na kraju svoj kardio!
Savet koji ti je Witch dala za promenu inteziteta je zaista pravi pa to obavezno probaj.Ja od kada sam to otkrila imam mnogo bolje rezultate!

laracroft

  • Gost
Re: Vas trening?
« Odgovor #20 poslato: April 22, 2006, 08:08:25 pre podne »
slazem se sa witch oko kardio treninga ja sam recimo zagrevala se 10tak minuta na bajsu pa uradim krug pa na steper pa uradim krug pa easy glider i traka za kraj.....sve po 10,15 max 20minuta ukupno kardio 45minuta.

moje telo recimo kad stalno furas monotoniju kao da se ne pretrenira nego pocne da ne reaguje na trening i stojim u mestu.cim nesto krenem da menjam u smisliu intenziteta bude super.ja sam samo 4meseca isla u teretanu i imala sjajne rezultate pokrenula sa telo i sad zbog obaveza radim sa tegovima za noge i ruke kod kuce a kad kene lepo vreme karido zamenim rolerima i plesom....