April 26, 2024, 02:14:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB Jacksonville Pro - Figure 2008  (Pročitano 20784 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: IFBB Jacksonville Pro - Figure 2008
« Odgovor #30 poslato: Avgust 06, 2008, 09:53:38 pre podne »
ja izgleda ne gledam iste slike kao vi, ljudi ovo je bodyfitness a ne bodybuilding i treba samo procitati pravila i videcete da se ne trazi velika misicna masa i definicija tj cak se i negativno boduje . Tanja ti me posebno iznenadjujes sa komentarima,pa takmicila si se u obe kategorije i trebala bi da znas sta se gde trazi.
...

Ne znam zasto te iznenadjujem, osim toga moj komentar je bio vise sala (no zaboravila sam staviti smile na kraju, hehehe).  Jasno je meni da su pravila takva i takva, i ok je da u kategoriji bodyfitness ne treba se imati veliku misicnu masu (jer to nije bb), no momenat da se definicija negativno boduje je ipak jako cudno. No, tu sad dolazimo do jednog momenta koji je tesko komentarisati, naime koji nivo definicije je bas taj za koji ce sudije reci "ok, ovo je dobro" ili "ovo je previse"? I ko je taj koji ce to "presuditi"? Ok, u pravilima pise "lagana definicija", no to je samo rec na papiru, jer ovo "lagano" svi mi mozemo drugacije protumaciti. Na kraju ispada da je sve to trenutak licnog (sudijskog) ukusa.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IFBB Jacksonville Pro - Figure 2008
« Odgovor #31 poslato: Avgust 06, 2008, 10:52:43 pre podne »
steta za Larissu :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije