April 26, 2024, 12:42:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moj jelovnik  (Pročitano 8541 puta)

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #15 poslato: April 18, 2006, 07:44:13 posle podne »
NIje da ga ja preporucujem samo ne znam zasto ga ne bi pio. Kada sam na definiciji, to razumem, al kada sam na masi... Nisam ja rekao ni da je to zamena za whey niti da treba piti whey sa njim. Ali ovako cisto, to su kalorije koje lako uneses na masi (posto je je li u tecnom obliku). A sto se tice mojih ranijih postova, procitajte ih ponovo - ja sam samo pitao, nista vise. A za korisne supstance - to stoji da ih mleko poseduje. Ne kazem da cemo ih dobiti u nekoj ogromnoj kolicini, ali kao sto sam rekao - mislim da ne bi trebalo da skodi. Ili mozda gresim?
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #16 poslato: April 18, 2006, 07:46:40 posle podne »
GRESI JEDINO U TOM DELU AKO ZASTUPAS DA TRBA DA SE PIJE 1 LITAR MELKA DNEVNO....

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #17 poslato: April 18, 2006, 08:44:48 posle podne »
Nemoj da se ljutis ali nisi rekao tacno zbog cega je to tako. Ajd reci, molim te, da se ne natezemo vise. Rekao sam vec konkretno me interesuje za masu.
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #18 poslato: April 18, 2006, 08:50:22 posle podne »
Ajd kad odgovoris na ono pitanje onda procitaj ovo:
KOnkretno me zanima zato sto se ja cesto nadjem u situaciji kada ne mogu nista da pojedem jer sam na faksu. Mislim ponesem ja hranu od kuce ali ponekad budem tamo i po 6,7 sati. + put do tamo. A na primer nemam shake. I jbg ja uzmem, kupim mleka i popijem. U svakom slucaju kontam da je to bolje nego neka sranja iz radnje i svakako bolje nego da ne pojedem nista. Razumes me?
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #19 poslato: April 19, 2006, 06:30:34 pre podne »
odgovriti cu ti u jednom postu da ne pisem 2 puta...

to sto ti radis,ne znaci da valja ako ga ti radis...

dakle..u svakom slucaju je bolje da popjes mleko nego da jedes kobaasicu..tu se slazemo..ali to te opet ne opravdava da hranu i shake ne nosis sa sobom....dakle...ako mogu svi i prof bidler onda mzoes i ti....

traziti opravadanje u necemu poptu toga..nemam shake nije buraz dobar izgovor..opet ti ponavljam.....

sto se tice toga zasto ne valja....pa ne valja pod broj 1...zbog tolike kolicine LAKTOZE unete od jednom..jel preptostavljam da ti pijes najmanje 0.5 l od jednom..

pod 2....to su uglavnom mleka sa najmanje 2.3% mlecne masnoce a i vise koja ni u jednom slucaju ti nece pomoci u tovm cilju..

proteini iz melka nemaju nikako isto svosjtvo i istu funkciju kao da si ih uneo cvrste hrane ili zi praska koji je iskljucivo uradjen za tu svrhu..

dakle..mleko je komercijlani prozivd i ja ni jednog trenutka nisam rekao da niej dobro i da nije zdravo.......ali ti ako ne shvatas da ti 1 litar melka ne moze doneti nsita dobro na 6 sati kako sam kazes..onda ti ja vesi niti hocu niti mogu ralzgati zasto je nebo plavo a trava zelena..

u krajnjem slucaju..brate rodjeni..samo si belezi svoj napredak..pa si lepo vodi statistiku kako napredujes kaada se hranis pravilno i kada se hranis sa mlekom....

i na kraju.......imas srece jl ti organizam izlgeda jako dobro deluje na laktozu inace bi vise presedo u fakultetskom wc-u nego na predavanjima....

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #20 poslato: April 19, 2006, 07:48:27 pre podne »
Potpuno se slažem s Peđom mliko treba izbjegavat kao samostalni obrok eventualno uz dodatak nekom obroku!!!!
Ja jesam nekima frik ali za sebe sam sretan jer radim ono što volim!!!!!
Ja idem s curo u grad i dođe vrime obroka bez pardona uđem u dućan kupim 0,5 Kg sira pitam žlićicu za sladoled manem 300 g odoka i miran sam 2,5 h ako grad potraje duže ista prića to je lošija varijanta bolja je da nosim u kesici 250 g piletine za sve treba ŽRTVA!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #21 poslato: April 19, 2006, 11:17:57 pre podne »
Citat: fitness_instruktor
Potpuno se slažem s Peđom mliko treba izbjegavat kao samostalni obrok eventualno uz dodatak nekom obroku!!!!
Ja jesam nekima frik ali za sebe sam sretan jer radim ono što volim!!!!!
Ja idem s curo u grad i dođe vrime obroka bez pardona uđem u dućan kupim 0,5 Kg sira pitam žlićicu za sladoled manem 300 g odoka i miran sam 2,5 h ako grad potraje duže ista prića to je lošija varijanta bolja je da nosim u kesici 250 g piletine za sve treba ŽRTVA!!!!!
..pa tacno tako...za sve uvek ima resenje.....

i ja sam radio ujutro od 7 posle podne do 16 i dolazio kuci u 17 i spremao se za balkasno i bio prvi....stalno sam vukao hranu za sobom kao krva mrtvo tele..al eto..

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #22 poslato: April 19, 2006, 12:09:20 posle podne »
Dobro, hvala. Samo da ti zavrsim u par recenica. Ne popijem ja samo mleko za to vreme. Kazem ti, ponesem ja hranu od kuce za jedan obrok, a za drugi popijem mleko. Shake nije da me mrzi da ga nosim nego ga jbg nemam trenutno. Al bice valjda, skupice se para. Sto se tice laktoze to sam i pretpostavljao da i nije bas najbolje CHO resenje... Al sta sad. Inace pijem mleko sa 1.6% m.m. ali kontam da mi u bulking fazi to nece predstavljati neki veliki problem iako su to jbg skoro sve zasicene masti. A proteini su sigurno kvalitetni - to su pomesani proteini surutke i kazein, samo sto ih nazalost nema bas previse. Eto, tako ja razmisljam. A sto se tice napretka do sada nisam primecivao nista lose. Za nadalje cemo videti, mada cu se onda truditi da nosim vise hrane sa sobom. U ovoj situaciji, to mi izgleda kao najbolje resenje.
@fitness_instruktor
...onda posni sir 450g i kasicicu u torbu sa ostatkom hrane i cepaj. Inace, nije to meni neka velika zrtva, ja volim da jedem, veca zrtva ce mi biti u cutting-u kad budem smanjivao hranu.
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #23 poslato: April 19, 2006, 12:15:36 posle podne »
Citat: bush
Dobro, hvala. Samo da ti zavrsim u par recenica. Ne popijem ja samo mleko za to vreme. Kazem ti, ponesem ja hranu od kuce za jedan obrok, a za drugi popijem mleko. Shake nije da me mrzi da ga nosim nego ga jbg nemam trenutno. Al bice valjda, skupice se para. Sto se tice laktoze to sam i pretpostavljao da i nije bas najbolje CHO resenje... Al sta sad. Inace pijem mleko sa 1.6% m.m. ali kontam da mi u bulking fazi to nece predstavljati neki veliki problem iako su to jbg skoro sve zasicene masti. A proteini su sigurno kvalitetni - to su pomesani proteini surutke i kazein, samo sto ih nazalost nema bas previse. Eto, tako ja razmisljam. A sto se tice napretka do sada nisam primecivao nista lose. Za nadalje cemo videti, mada cu se onda truditi da nosim vise hrane sa sobom. U ovoj situaciji, to mi izgleda kao najbolje resenje.
@fitness_instruktor
...onda posni sir 450g i kasicicu u torbu sa ostatkom hrane i cepaj. Inace, nije to meni neka velika zrtva, ja volim da jedem, veca zrtva ce mi biti u cutting-u kad budem smanjivao hranu.
..pa tacno tako..imas brate ella posni sir..maznes to i miran si ako vec toliko volis mlecen prozivode

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Moj jelovnik
« Odgovor #24 poslato: April 19, 2006, 08:53:42 posle podne »
Oki doki
The only place success comes before work is in dictionary