April 26, 2024, 11:28:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pauza  (Pročitano 6716 puta)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Pauza
« Odgovor #15 poslato: Maj 28, 2008, 10:53:09 pre podne »
Pauzu pravim samo kada sam na odmoru mada i to je diskutabilno jer svaki bolji hotel u svetu ima prvoklasnu teretanu.

Jel to hoćeš da kažeš kako ti ideš samo u najbolje hotele?

:)


Kako da pored silnog plivanja odes jos i u teretanu?
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Kulski_Gospodin

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Pauza
« Odgovor #16 poslato: Maj 28, 2008, 11:31:22 posle podne »
Sta je to pauza????? ;D

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Pauza
« Odgovor #17 poslato: Maj 29, 2008, 12:13:31 posle podne »
Ja kuci imam pravu i ez sipku, bucice, nesto tegova pa tako da je moja pauza, vrlo kratka tj treniram kad hocu . A i u teretani moze da bude zagusljivo da boli glava, i to jos kad je guzvanjac. Jedino sliku poprave one zenske sa fitnesa, dadu ti malo vise motivacije.
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Pauza
« Odgovor #18 poslato: Maj 29, 2008, 12:30:20 posle podne »
RADIMO I NEDELJOM !!!

jedini dan kad odmaram :)

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Pauza
« Odgovor #19 poslato: Jul 28, 2008, 01:30:13 posle podne »
brate pauzu pravis kad osetis da ti je potrebna.. ako si konstanto na treninzima umoran, dizes manje kilaze nego inace, ne mozes ni jednu misicnu partiju da napumpas i upalis kako treba, zreo si za pauzu od 4,5 dana, ali uz zderanje ko majmun za to vreme... mozes se ca za to vreme posvetiti trbusnjacima...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Pauza
« Odgovor #20 poslato: Jul 28, 2008, 02:59:28 posle podne »
brate pauzu pravis kad osetis da ti je potrebna.. ako si konstanto na treninzima umoran, dizes manje kilaze nego inace, ne mozes ni jednu misicnu partiju da napumpas i upalis kako treba, zreo si za pauzu od 4,5 dana, ali uz zderanje ko majmun za to vreme... mozes se ca za to vreme posvetiti trbusnjacima...

Prijatelju, upravo si odgovorio na postavljeno pitanje od pre dva meseca...zadnji odgovor na ovoj temi je bio 27-og maja...

Van mreže kicafaca

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Pauza
« Odgovor #21 poslato: Avgust 10, 2008, 12:56:55 pre podne »
brate pauzu pravis kad osetis da ti je potrebna.. ako si konstanto na treninzima umoran, dizes manje kilaze nego inace, ne mozes ni jednu misicnu partiju da napumpas i upalis kako treba, zreo si za pauzu od 4,5 dana, ali uz zderanje ko majmun za to vreme... mozes se ca za to vreme posvetiti trbusnjacima...

prijatelju, izvini, molim te... nisam gledao, stvarno.  Nece se ponoviti...
Prijatelju, upravo si odgovorio na postavljeno pitanje od pre dva meseca...zadnji odgovor na ovoj temi je bio 27-og maja...

Van mreže Colja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Pauza
« Odgovor #22 poslato: Avgust 15, 2008, 10:10:37 posle podne »
dobro je praviti pauzu.....i ja isto pravim pauzu....oko minut...minut i po maximum.
ma dajte bre koga lazhete s tim pauzama?????
pochetnike mozhete prevariti i nikog vishe.
dakle ja pravim pauzu iskljuchivo jednom godishnje i to kad odem na more i to vezhbam poslednji dan pred put i odmah nastavim kad se vratim i tu pauzu pravim potpuno nevoljno!
NIKADA nisam primetio da mi je trening bio kvalitetniji posle pauze. NIKADA!
pauza je za one koji nemaju dovoljno volje i to poshtujem, samo nemojte prichati da to radite da bi ste bolje napredovali. Smeshno je to, zaista.
Inache treniram vec 15 godina bez i jedne pauze osim gore pomenute, koju takodje pravim nevoljno i ne u potpunosti (ako imam mogutjnosti, barem malo vezhbam i na letovanju).
Ne bih da delim savete, ali pogledajte se u ogledalu i priznajte sebi da pauzu pravite zato shto nemate volje. I opet kazhem to je OK. Ja nemam volje za neshto drugo u zhivotu pa pauziram.

Van mreže Colja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Pauza
« Odgovor #23 poslato: Avgust 15, 2008, 10:12:19 posle podne »
brate pauzu pravis kad osetis da ti je potrebna.. ako si konstanto na treninzima umoran, dizes manje kilaze nego inace, ne mozes ni jednu misicnu partiju da napumpas i upalis kako treba, zreo si za pauzu od 4,5 dana, ali uz zderanje ko majmun za to vreme... mozes se ca za to vreme posvetiti trbusnjacima...
podrzhavam
4-5 dana je mozda ok mada nisam probao