April 19, 2024, 01:31:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje  (Pročitano 7503 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« poslato: Avgust 18, 2008, 11:19:13 posle podne »
PEKING - Osvajač sedam zlatnih medalja, američki plivač Michael Phelps, u sebe dnevno unese 12.000 kalorija, najviše jaja i tjestenine u svim oblicima! "Čovjek riba" tjedno prepliva i do 46 kilometara te satima vježba izvan bazena. Visok je190 centimetara i težak 96 kilograma, s rasponom ruku od gotovo dva metra.

Majoneza, maslinovo ulje, peciva i tone mliječnih proizvoda samo su djelić ponude raspoređene u tri glavna obroka, nakon čega još 1000 kcal unese kao energetske napitke.
Za doručak "smaže" tri golema sendviča od pečenih jaja, luka, maslaca, salate, rajčica i majoneze, veliku zdjelu kaše, omlet od pet jaja s peršinom, tri komada pohana kruha posuta šećerom i tri palačinke s komadićima čokolade te dvije velike šalice kave.

Na meniju za ručak je pola kilograma tjestenine s umakom od rajčica, dva sendviča sa šunkom, sirom, salatom, rajčicom i majonezom i četiri boce energetskog napitka za sportaše.
Za večeru Phelps pojede još pola kilograma tjestenine, veliku margaritu i još četiri boce "magične" tekućine.

I dok se neki nutricionist zgražaju nad Phelpsovim tekom, drugi ga nazivaju čudom prirode, znanstvenom fantastikom.
A Michael šuti i - jede!

http://www.057info.hr/sport/12000-kalorija-recept-za-phelpsove-zlatne-medalje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #1 poslato: Avgust 19, 2008, 06:16:12 pre podne »
i naravno dzej...

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #2 poslato: Avgust 19, 2008, 06:46:38 pre podne »
Los prevod, tj izmenjene informacije.
Gledao sam doticnu emisiju na nbc kad su "obelodanili" njegovu ishranu. Isto kao i kad su nekoliko dana nakon toga pricali o ishrani neke sprinterke, pa kasnije o jos nekom sportisti, ne secam se koji je. Stvar je u tome da je MC Donalds sponzor olimpijade, pa tako Phelps izmedju ostalog za dorucak pojede neki sendvic s majonezom i cim vec, za rucak palacinke, a za veceru picu i spagete u umaku, a sprinterka cepa neko cudo sa slaninom, dok onaj treci svakodnevno pojede chicken burger. Jedino kad su pricali o ishrani gimnastricarki imalo je nekog smisla.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #3 poslato: Avgust 19, 2008, 10:32:20 pre podne »
Los prevod, tj izmenjene informacije.
Gledao sam doticnu emisiju na nbc kad su "obelodanili" njegovu ishranu. Isto kao i kad su nekoliko dana nakon toga pricali o ishrani neke sprinterke, pa kasnije o jos nekom sportisti, ne secam se koji je. Stvar je u tome da je MC Donalds sponzor olimpijade, pa tako Phelps izmedju ostalog za dorucak pojede neki sendvic s majonezom i cim vec, za rucak palacinke, a za veceru picu i spagete u umaku, a sprinterka cepa neko cudo sa slaninom, dok onaj treci svakodnevno pojede chicken burger. Jedino kad su pricali o ishrani gimnastricarki imalo je nekog smisla.
.

jbt kakav si ti kontras stalno..

sta je lose u ovom prevodu??nista..ama bas nista.

i sta si ti ustvari rekao drugo od ovoga sto je prevedeno tj napisano???

stvarno mi nisi jasan covece sa vecnim kontiram necemu..

jamo ovako,,

ja tvrdim da je danas utorak.......

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #4 poslato: Avgust 19, 2008, 10:57:20 pre podne »
Los prevod, tj izmenjene informacije.
Gledao sam doticnu emisiju na nbc kad su "obelodanili" njegovu ishranu. Isto kao i kad su nekoliko dana nakon toga pricali o ishrani neke sprinterke, pa kasnije o jos nekom sportisti, ne secam se koji je. Stvar je u tome da je MC Donalds sponzor olimpijade, pa tako Phelps izmedju ostalog za dorucak pojede neki sendvic s majonezom i cim vec, za rucak palacinke, a za veceru picu i spagete u umaku, a sprinterka cepa neko cudo sa slaninom, dok onaj treci svakodnevno pojede chicken burger. Jedino kad su pricali o ishrani gimnastricarki imalo je nekog smisla.
.

jbt kakav si ti kontras stalno..

sta je lose u ovom prevodu??nista..ama bas nista.

i sta si ti ustvari rekao drugo od ovoga sto je prevedeno tj napisano???

stvarno mi nisi jasan covece sa vecnim kontiram necemu..

jamo ovako,,

ja tvrdim da je danas utorak.......
ja se sve nesto tripovao da je subota ...nedelja ... :D

nego ova ishrana Felpsa je izdrkavanje samo tako... ja verujem da on unosi dosta kalorija... ali sigurno ne iz takvih sranja.. pa ovoliko sranja i kalorija ne jede ni Marijus Pudjanovski jbt

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #5 poslato: Avgust 19, 2008, 11:15:21 pre podne »
pa naravno da je sranje...ali to pise u prevodu sto je pooms stavio..i ovaj dodje i kazze da prevod ne valja i da je budlastina i isrkivajvianje cinjnica....

jbt..sta je on drugo rekao..evo..ti procitaj njegov post pa kazi na sta je on drugo ukazao osimonoga sto je napisano....

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #6 poslato: Avgust 19, 2008, 12:24:53 posle podne »
Los prevod, tj izmenjene informacije.
Gledao sam doticnu emisiju na nbc kad su "obelodanili" njegovu ishranu. Isto kao i kad su nekoliko dana nakon toga pricali o ishrani neke sprinterke, pa kasnije o jos nekom sportisti, ne secam se koji je. Stvar je u tome da je MC Donalds sponzor olimpijade, pa tako Phelps izmedju ostalog za dorucak pojede neki sendvic s majonezom i cim vec, za rucak palacinke, a za veceru picu i spagete u umaku, a sprinterka cepa neko cudo sa slaninom, dok onaj treci svakodnevno pojede chicken burger. Jedino kad su pricali o ishrani gimnastricarki imalo je nekog smisla.
.

jbt kakav si ti kontras stalno..

sta je lose u ovom prevodu??nista..ama bas nista.

i sta si ti ustvari rekao drugo od ovoga sto je prevedeno tj napisano???

stvarno mi nisi jasan covece sa vecnim kontiram necemu..

jamo ovako,,

ja tvrdim da je danas utorak.......

to se covek zajebavo posto je Mek sponzor, :D ;D
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #7 poslato: Avgust 19, 2008, 01:08:40 posle podne »
Normalno da ce pred kamerama da pojede poneki sendvic restorana koji ga sponzorise,a glupi Ameri ce odmah da se napale i besomucno krenu da se prezderavaju po Mc-u kako bi i oni postali Olimpijski sampioni...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #8 poslato: Avgust 19, 2008, 01:23:20 posle podne »
Normalno da ce pred kamerama da pojede poneki sendvic restorana koji ga sponzorise,a glupi Ameri ce odmah da se napale i besomucno krenu da se prezderavaju po Mc-u kako bi i oni postali Olimpijski sampioni...


hahaha!!!! svi su oni sampioni!!

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #9 poslato: Avgust 19, 2008, 03:17:41 posle podne »
Ne kapiram? Reko sam da su izmenjene informacije i da je sve sto se naslo na tom jelovniku ustvari hrana iz MC-a

Znaci, nisu rekli:"Majoneza, maslinovo ulje, peciva i tone mliječnih proizvoda" kao i "tri komada pohana kruha posuta šećerom" vec su na tom jelovniku bile samo stvari iz mc-a i vise se ne secam kolko energetskih napitaka.

Sta ja tu kontriram? Samo sam dao malu ispravku. I bez toga je svima jasno da se radi o reklami.

A sto je najgore amerikanci veruju tome. Jedva sam jednom liku uspeo da objasnim da se radi o reklami i to zato sto je doticni i sam bio sportista i godinama imao poseban rezim prehrane. Nedaj Boze da  prosecan amer posumnja u ono sto kazu na tv-u.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 12.000 kalorija - recept za Phelpsove zlatne medalje
« Odgovor #10 poslato: Avgust 19, 2008, 08:16:29 posle podne »
Ne kapiram? Reko sam da su izmenjene informacije i da je sve sto se naslo na tom jelovniku ustvari hrana iz MC-a

Znaci, nisu rekli:"Majoneza, maslinovo ulje, peciva i tone mliječnih proizvoda" kao i "tri komada pohana kruha posuta šećerom" vec su na tom jelovniku bile samo stvari iz mc-a i vise se ne secam kolko energetskih napitaka.

Sta ja tu kontriram? Samo sam dao malu ispravku. I bez toga je svima jasno da se radi o reklami.

A sto je najgore amerikanci veruju tome. Jedva sam jednom liku uspeo da objasnim da se radi o reklami i to zato sto je doticni i sam bio sportista i godinama imao poseban rezim prehrane. Nedaj Boze da  prosecan amer posumnja u ono sto kazu na tv-u.

pa onda pojasni..ovako isapdne da je poloms pogresno preveo..da nezna da prevodi..etc..etc...da ne udizm dalje..slao sam ti pm