April 28, 2024, 05:58:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: detalji detalji detalji  (Pročitano 4845 puta)

Van mreže brutalikus

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
detalji detalji detalji
« poslato: Avgust 22, 2008, 03:46:53 posle podne »
Pozzz kolege forumaši! Toliko ima podataka o steroidima i kurama i pct-ovima po forumu da me zabolila glava :)  sve u svemu informiranost i savjeti su odlični, ali ima toliko različitih razmišljanja oko nekih bitnih detalja, da sam više sve pomiješao. evo vam primjer nečega šta sam ja otprilike zacrtao, pa bi vas zamolio za mišljenja i savjete i neke promjene koje mislite da bi mi pridonjelo sačuvanju zdravlju u pikanju koje me slijedi. zasad sam naturalac, i planiram tokom sljedećih 10mjeseci odraditi ovako nešto.

1) prva početnička: 11tjedana propionat 150ml svaki drugi dan + 5 tjedana neki oral, ili winstrol ili dianabol,oko 40mg dnevno, molim preporuku ako možda netko zna nešto učinkovitije ili bolje od ta dva proizvoda..nabavaljt će se TigerBlod, mislim da sam pročitao da je dosta hvaljena po forumu. e sad me zanima o korištenju nolve i clomida, tu svi mijenjaju mišljenja, za vrijeme kure, nakon kure,opće ne koristit jer je prva kura..neznam više molim za savjet! u početku sam imao na umu tokom cijele kure koristit malo nolve i onda ju nakon kure 4 tjedna povećat i kombinirat sa clomidom,al nakon čitanja foruma sam mišljenja mijenjao svakih 5 min..

dakle nakon te početničke od 11 tjedana pauzu 4 tjedna pct

2) nakon pauze nalo naprednija od 12 tjedana za masu, opet propionat(ili enathat,vidjet ćemo financije) 200ml svaki drugi dan+ opet oral po vašoj preporuci + trenbolon ( tu bi opet zamolio za savjet oko doziranja i vremena doziranja, jel cijelo vrijeme uporabe testa ili kraće)

3-4 tjedna pauze opet neki pct nolva,clomid ili šta već preporučujete, bi li dobro bilo HCG prva 2 tjedna i onda još treći tjedan sa duplo manjim doziranjem

3)nakon pauze još jedna kura,više usmjerena na definiciju od kojih 7-8 tjedana na testosteronu, winstrolu i primobolanu (ti me isto zanimaju podaci kao i o trenbolonu)
sa tim programom sam planirao započet 1.9. i po računici bi s njim bio gotov sredinom 5.mjeseca, zamolio bih za sva vaša mišljenja

p.s. bi li bilo potrebno ubaciti proviron u cijelu priču, i preporuke korištenja inzulina za vrijeme pct-a, unapruijed zahvaljujem
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2008, 04:08:00 posle podne brutalikus »

Van mreže brutalikus

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #1 poslato: Avgust 22, 2008, 04:15:38 posle podne »
imam prehranu sređenu do bola, program treninga također, jače treniram tri godine bez pauze kao natural i imam ambiciju nastupati na državnom u 5. mjesecu u kategoriji juniora, visina 185, težina 92 sa trbušnjacima, bf recimo 9-10..

zato bi mi svaki savjet dobro došao, kažeš prekratka pauza? pauza od DESET tjedana?? nezam možda da skratim samo početničku kuru sa 11 na 8-9 tjedana pa da imam koji tjedan viša na raspolaganju za pct? inaće po američkim forumima se spominju puno duže kure po nego kao po balkanskim forumima..čak sam i zbog toga razmišljao spojit ove tri kure u dvije..ali želio bi isprobati tren pa mi ovako nešto odgovara..

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #2 poslato: Avgust 22, 2008, 04:19:42 posle podne »
Potpuno se slazem sa Saletom pauze su ti prekratke uradis kuru zimi za masu i pred ljeto za def. i to je to.A neznam zasta ce ti inzulin uopste se za.... sa njim.

Van mreže brutalikus

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #3 poslato: Avgust 22, 2008, 04:39:03 posle podne »
imao sam i drugu opciju na umu, započet u 10.mjesecu sa prop, winy i tren i odradit ju do nove godine (13 tjedana), onda pauzirat 8-9 tjedana, i onda ponovo za defku sa prop, winy i primo svih 12-13 tjedana kad bi se održavalo državno...bi li to bila pametnija opcija? inaće iznjeo sam prvu mogućnost jer sam mislio kako bi bilo dobro da mi početnička kura bude bez trena, ali svakako ga želim ubaciti preko zime..s ovom drugom opcijom mi je tren odmah sastojak početničke kure, ali svejedno mislim sve pametno odradit. Kakvo je vaše mišljenje o svemu tome?

inzulin mi se učinio močnim sredstvom po pričama, i smatram da ako se upotrebaljava u pravo vrijeme uz prave UH da može dodati dramatičnosti izgleda na bini, kao i očuvanju mase na pct-u, griješim li?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #4 poslato: Avgust 22, 2008, 04:49:22 posle podne »
samo jedno pitanje.....

dali ti znas sta ti e dogajda sa orgnizmom nakon 10 nedlja ON??

zxar ti mislis da ce u tih 10 nedlja kje budes OFF da se zadrzi to sto si uradio dok se bio ON...tj da ces maltene spreman krenuti na definiciju koju ces kako sam razumeo raditi opet 10 ned???

dali ti znas da tako stvari ne funkcinosu?...da posle svake kure..pa makar ona bila i 20mg winija i 100 mg propija svaki 3 dan..telo nastoji da vradi metabolicke funkcije,hromonalna slika mora da je bar malo poremecena,estgoen bez obzira koliko radio PCT mora da se oesti bar malo....a da ne sominjem to da bi trbalo da budes na clean food all 10 weeks off i da opet ces uci poptuno nespreman u kuru za defku??

mnogo sti ti toga ovde pobrkao kako ja vidim

Van mreže brutalikus

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #5 poslato: Avgust 22, 2008, 05:15:48 posle podne »
znam šta se događa sa organizmom, ali nemam iskustva osobnog i zanimale su me dužine trajanja on i off, jer sam mislio upakirat program do 5.mjeseca.
smatrate li ovo dobrom idejom: početnička 8 tjedana, pa 5-6tjedana off, zatim ova naprednija sa trenbolonom 9-10 tjedana, zatim off 6 tjedana, i onda usmjerenija tvrdoći i definiciji 6-7 tjedana pa dehidracija. dakle dva cilkusa za masu i jedan za tvrdoću i definiranje.

Nije mi previše jasno šta sam pobrkao, mislite li to zbog navedene pauzu pa kretanje sa te pauze na novodnu definiciju? Inaće prehrana mi je uvijek clean food i s takvim režimom sam postigao jako dobre rezultate za jednog naturalca..

ako vam se sve ovo čine kao jako loše opcije zamolio bih vas okvirno  primjer drugačijeg programama..hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #6 poslato: Avgust 22, 2008, 05:32:17 posle podne »
Vidim da hoces da nabrzinu zguzis nekoliko ciklusa i spremis se za takmicenje...jbg ne ide to bas tako lako...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže brutalikus

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #7 poslato: Avgust 22, 2008, 05:47:29 posle podne »
znam da nejde to tako lako, ali ciklusi u trajanjima 8-9 tjedana ON, sa pauzama od 6 tjedana OFF mi se ne čini kao nešto što se zguzilo..kako da drugačije onda tempiram cilkluse..?
negdje je i bilo govora 3 mjeseca ON,3 mjeseca OFF..zar ovo nije nešto slično tome?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #8 poslato: Avgust 22, 2008, 05:55:10 posle podne »
hmmm..
vidi.....tebi zaista mnogo toga nije jasno..

kazes da je takmicenje u maju tj 5 mesecu...evo..neka je u 6.....

od 1.1. do 30.6 imas 22 nedlje cak i da racunamo da februar ima 4 nedlje pune.....

po tovjoj racunici...ti bi samo na hemiji trebao da budes minumum..

Citat
smatrate li ovo dobrom idejom: početnička 8 tjedana, pa 5-6tjedana off, zatim ova naprednija sa trenbolonom 9-10 tjedana, zatim off 6 tjedana, i onda usmjerenija tvrdoći i definiciji 6-7 tjedana pa dehidracija. dakle dva cilkusa za masu i jedan za tvrdoću i definiranje.

pocetnikca kura 8 tjedna
napredna kura sa trenbolonom..9-10 tjedana
definicija 6-7 tjdedana

praitjelju..ovde da uzmem najmenje..tj 8+9+6 je 23 tjedna..ili nedlje...

sto bi znacilo da krenes u 1.1. ne bi stigao da izguras sve bez pazua do tqkmicenja....

a + to sto ti racunas

6 off +6 off...

sto je jos 12 nedlja..

kada se na onoh 23 najmanjih dodaje ovih 12 off  to je 35 nedlja...ili vise od 8.5 meseci.....

e sada ti meni kazi..ocigledno da nisi shvatio dobro pravila igre....

da bez obizra sto je pravilo koliko si ON trebalo bi OFF ali to ovisi i od toga sta i kako si uzimao itd.......

zar ne bi bilo jednsotavnije da uradis pripreme od 12-14 ili 16 nedlelja kao sto to radde svi,a ne da zajebav svoje hormone 3-4 puta u 6 meseci???

Van mreže brutalikus

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #9 poslato: Avgust 22, 2008, 06:13:10 posle podne »
e pa vidite, u tome i jeste stvar, što ja započinjem sa ciklusom u DEVETOM mjesecu, napisao sam u počenom topicu datum 1.9. što mi do kraja petog mjeseca daje 9 mjeseci. Znači moja ideja ipak nije tako loša? jer imam vremena 9 mjeseci, pa mi je bilo žao odradit samo jednu pripremu 12-15 sedmica (3-4 mjeseca) ako imam na raspolaganju 9 mjeseci. u početku planiranja sam mislio odradit jednu za masu od dva i pol mjeseca, pa pauzu od mjesec i pol, pa onda pripremu za natjecanje, ali po takvoj računici mi za tu pripremu preostaje još punih 5 mjeseci što je mnogo previše za jedan ON ciklus...tu mi nastaje taj problem od 5 mjeseci, zato sam mislio raspjepkat sve u ta 3 ciklusa

Van mreže brutalikus

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #10 poslato: Avgust 22, 2008, 06:52:55 posle podne »
ha ništa, istina da je bolje što manje zajebavat hormone, boljom mi se opcijom ipak čini odraditi 2 mega ciklusa, prvi od 1.9. do 8.12. (14 tjedana) sa tren, prop i winy, zatim pauza od 8.12. do 16.2. (11 tjedana) i zatim pripremu za natjecanje od 16.2. do natjecanja koje je sredinom 5.mjeseca (znači 13-14 tjedana)..ako vam se to čini u redu opcijom

Može samo još savjet o doziranju tren-a?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: detalji detalji detalji
« Odgovor #11 poslato: Avgust 22, 2008, 07:21:21 posle podne »
gresis mnogo..uporan si u svojoj zamisli a toliko gresis da nisi svestan.

pazi ovo//

Citat
u DEVETOM mjesecu, napisao sam u počenom topicu datum 1.9. što mi do kraja petog mjeseca daje 9 mjeseci. Znači moja ideja ipak nije tako loša? jer imam vremena 9 mjeseci, pa mi je bilo žao odradit samo jednu pripremu 12-15 sedmica (3-4 mjeseca) ako imam na raspolaganju 9 mjeseci

po ovoj logici onda si mogao da krenes jos prosle godine pa bih mogao da imas na raspologanju 1.5 godina za prirepme..

nije ok....

Citat
rvi od 1.9. do 8.12. (14 tjedana) sa tren, prop i winy,

zasto ovo..??..ovo je pretpsitvljam tj bar bi trebalo da bude..ciklus za masu....a posto si ti do sada bio nautarl,ona bi tebi ova komnicaija i vise nego savrseno odgovrala za defku a ne za to sto ti hoces....OPET GRESKA..I TO OBRNUTA.

Citat
d 16.2. do natjecanja koje je sredinom 5.mjeseca (znači 13-14 tjedana)

sta ces ovde??...nakon ovoga..

Citat
zatim pauza od 8.12. do 16.2.
..

u ovom periodu pretpostavljam da bi radio PCT nakon trena winija i propia..ajd i da to radis.....zar mislis da je logicno da omdah ankon PCT se omdah natakanes an hemiju i da ponovo rusis hormonlani status a da se jos nije ni oprovaio kako treba,jer bez obzira na ova ortopodksa pomogala koja ces krositi da bi se orgnizam vratio na normlane funcije treba mu malo vise od PCT...

sve u svemu..mislim da mnogo gresis,a da je to dosta prouzrokovano sa tim sto nisi bas mnogo upoznat sa materijom...

DUZE I VISE U OVOM SPROTU NE ZNACI USPEH.....moras to da shvatis.....

duzina tvog ciklusa ne ovisi o tome jel ces uzimati ovo ili ono..vrsta hemije jeste jedan od elemenata,ali nije osnovni parametar po kojem se mora odrediti duzina ciklusa...a ti bas na osnovu krivih info donosis pogrsne zakljucke...

i neznam zasto opterecenost sa doziranjem trenbolona??...pa nije to cudo tj ostao si poptuno nejasan kod toga dali ti u opste imas na rasploganju i sta..
a o slikma i dali u opste vredi da ovo radis...tj da krenes sa hemijom i omdah na takmicenje..encu ni da govrim