April 26, 2024, 10:37:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kura  (Pročitano 7931 puta)

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Moja kura
« poslato: Avgust 29, 2008, 11:40:09 posle podne »
Pozz
Prvi put idem radit kuru dulju od 14 nedelja pa bi volio ako neko iskusniji moze dat neki savjet,ovako bi mi izgledala kura:
1-20tjedana/500mg test. depo
1-19tjedana/400mg boldenon
1-4tjed/40mg metana
15-19tjed/50mg winstrola
PCT-bi napravio samo sa novladexom i mozda clomidom.znam da zvuci cudno bez hcg,ali bio bi 2mj of i u ta 2mj bi bio na 50mg provirona i onda bi odmah  nastavio sljedecu kuru za rezanje winstrol,tren acet.,masteron,test propionat,
Ako moze neki savjet za kuru ili ako neko od iskusnijih moze reci neki protokol kako da napravim ako bi mi trebo,unaprijed hvala!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kura
« Odgovor #1 poslato: Avgust 30, 2008, 06:09:48 pre podne »
rodjo...da ti nije malo radikalno biti 20 nedlja na techanu.....

pa onda 8 off..pa onda opet oprasi po hormonima?????

dali znas kolku ces supresiju svog testostreona uraditi na ovaj nacin????

i bojim se da nakon 20 nedlja na galenici ce ti biti potrebni malo jaci lekovi da bi vratio hormone na mesto
ipak bi jos jednom razmmislio da sam na tvom mestu

 A POGTOVO STO AKZES DA TI JE OVO PRVA KURA..
jeste da je prvi metak najbolji...ali rodjo..ti ga baspretera

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: Moja kura
« Odgovor #2 poslato: Avgust 30, 2008, 12:28:10 posle podne »
kaze prvi put radi duzu od 14 nedelja.


sta si koristio ranije u duzini od 14 nedelja i kakav ti je oporavak bio i koliko si mase uspeo da zadrzis ako nije tajna?

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Moja kura
« Odgovor #3 poslato: Avgust 30, 2008, 12:50:04 posle podne »
Znam da bi teze vratio hormone u normalu,pogotovo na kurama duzim od 12 nedelja,ali mislio sam cak jedno 2god biti na onoj fori NO PAUSE,znaci kad bi zavrsio s kurom samo bi napravio protokol s 250mg depo,hcg,clomid,negdje 8 nedelja te bi nastavio odmah sa sljedecom kurom,Tako bar znam da se nebi mucio oko kortizola.Prije ove kure sam bio odradio 2 kure,1kura 12tjedana depo,2kura 14tjedana depo+metan i sada bi namjeravo 3 kuru po ovom principu,one kure od 8 nedelja su po meni smjesne pogotovo ako je kura depo+deca ili boldenon,takve stvari se najbolje vide u tom periodu,vecina ljudi ne shvaca da za 8nedelja depo,onu masu koju su dobili vecina bude voda.

Spartak

  • Gost
Odg: Moja kura
« Odgovor #4 poslato: Avgust 30, 2008, 01:13:09 posle podne »
Znam da bi teze vratio hormone u normalu,pogotovo na kurama duzim od 12 nedelja,ali mislio sam cak jedno 2god biti na onoj fori NO PAUSE,znaci kad bi zavrsio s kurom samo bi napravio protokol s 250mg depo,hcg,clomid,negdje 8 nedelja te bi nastavio odmah sa sljedecom kurom,Tako bar znam da se nebi mucio oko kortizola.Prije ove kure sam bio odradio 2 kure,1kura 12tjedana depo,2kura 14tjedana depo+metan i sada bi namjeravo 3 kuru po ovom principu,one kure od 8 nedelja su po meni smjesne pogotovo ako je kura depo+deca ili boldenon,takve stvari se najbolje vide u tom periodu,vecina ljudi ne shvaca da za 8nedelja depo,onu masu koju su dobili vecina bude voda.
2god non stop na aas?
cemu to?

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Moja kura
« Odgovor #5 poslato: Avgust 30, 2008, 01:27:19 posle podne »
Imam neku zelju da izdem na neko natjecanje

Spartak

  • Gost
Odg: Moja kura
« Odgovor #6 poslato: Avgust 30, 2008, 01:58:02 posle podne »
OLYMPIA? :-)
mislim da kure od 2god non stop na hemiji uopste nemaju smisla.ja ovako laicki

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: Moja kura
« Odgovor #7 poslato: Avgust 30, 2008, 02:07:33 posle podne »
depo kao pct :) prvi put cujem


recimo izadjes na takmicenje posle te 2 godine hemije i treninga.koji su dalji planovi kada se to takmicenje zavrsi? aj malo sam razmisli

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Moja kura
« Odgovor #8 poslato: Avgust 30, 2008, 02:47:35 posle podne »
Depo to je vise onako smanjena doza,recimo ako je kura izgledala 1g depo.... onda ovih 250mg je vise ko neka pauza tih 8tjedana dok nedode sljedeca kura.A kad bi zavrsio mozda bi 6mj svojem tijelu dao malo predaha znaci bez icega,te kasnije nastavio mada ja mislim kada bi kreno da nebi stao sve dok mi nesto sa zdravljem ne pode po zlu,znam dosta njih koji su bili i po 2god na kuri bez ikakavih smanjenja doza,ne vjerujem ako neko u sebe trpa 8g AAS da ce raditi neku pauzu jer bi izgubio sve sto je dobio,nego sigurno ce napravit neki protokol smanjit AAS na 1g i to mu bude ko da je na off,mada ima onih koji koriste HGH i insulin pa netrebaju biti na anabolicima,to bi i ja radio ali nemam para za HGH niti nisam bas upucen u uzimanje inzulina

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Moja kura
« Odgovor #9 poslato: Avgust 30, 2008, 03:42:42 posle podne »
sa takvim razmisljaenjem i planiranjem mozes da se pozdravis sa testisima,a o razbijenoj HPTA necu ni da pricam,testisi ce ti zaboraviti kako se proizvodi sopstveni testosteron
sto kaze Pedja trebace ti jaka terapija da se vratis u normalu ako je to ikako moguce

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Moja kura
« Odgovor #10 poslato: Avgust 30, 2008, 04:04:38 posle podne »
Kako bi neki rekli GET BIG OR DIE TRYNG :)

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Moja kura
« Odgovor #11 poslato: Avgust 30, 2008, 04:07:59 posle podne »
Da ali moze to i pametnije da se odradi
ovde si cuo nekoliko misljenja i to korisnih,na tebi je dal ces to da prihvatis ili ne

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: Moja kura
« Odgovor #12 poslato: Avgust 30, 2008, 10:34:09 posle podne »
Nisi mi odgovorio sta ces nakon te famozne 2 godine na steroidima? da odmoris jel? dajem glavu da od toga nema nista .a bez uvrede,vidim da ti blage veze nemas o svemu ovome iako imas ta dva ciklusa iza sebe.da te ne citiram koliko budalastina si napisao.

jedino u cemu bi se mogao natjecati posle svega ovoga je brzo hodanje po bolnickim hodnicima i lekarima i eventualno partiji saha ili domina sa pacijentima u sobi.

jbg buraz,budi pametan malo i poslusaj,imamo svi srece sto ovakvi forumi i strucni ljudi postoje da ti pomognu.

poz

Van mreže ATVP

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Moja kura
« Odgovor #13 poslato: Avgust 31, 2008, 02:54:03 pre podne »
a jbg napravio bi isto  ko i svaki drugi takmicar odmorio se i nastavio dalje,vidim da je inace tu kod nas na balkanu cudno biti duze na kuri od 12nedelja,dok je recimo u americi i nekim europskim zemljama to normalnije,Nekuzim zasto bi ja zavrsio u bolnici a 90% pro bildera je cijeli zivot na AAS i to na abnormalnim dozama pa su rijetki ti koji zavrse,Roonie je cisti primjer.hemicar ti mi zvucis ko ono kad se kaze prvo dodi do maksimuma pa onda uzmi kemiju,svi znamo da su to price za djecu,u sportovima poput sprinta na 100m,skok udalj i sl. to mozda ima smisla ali u BB to je posve druga prica.

Van mreže hemicar

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: Moja kura
« Odgovor #14 poslato: Avgust 31, 2008, 03:39:47 pre podne »
Jok bre,ja sam prvi za hemiju ako se zna snjom i ima kakvo takvo znanje o hrani i treningu.

ali si ti malcice zbunjen momak.a ja inace zivim u toj evropi i znam i u kontaktu sam sa mnogo evropljana i amerikanaca,i niko ne radi dvogodisnje cikluse,boze sacuvaj.ali oni ako su non stop na hemiji ubijaju se sa pct-om izmedju tih ciklusa pa povrate na normalu svoj organizam povremeno.ti ni to nisi planirao.

jel bi mogao samo da mi kazes koja je svrha uzimanja hcg+depo nakon ciklusa?onako otprilike,cemu to sluzi?

mnogo si ti nebuloza ispisao,ne bi znao covek od cega da krene,a ja popih sejk idem na pisanje i opet u krevet :)