Mart 28, 2024, 07:34:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu  (Pročitano 20576 puta)

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: COLOSEUM PULA 2008 – Nikad vise ovako
« Odgovor #15 poslato: Septembar 05, 2008, 12:58:02 posle podne »
....bez glave ...ko Gustavo u "najboljim danima"
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #16 poslato: Septembar 05, 2008, 03:16:58 posle podne »
Neplanirano sam i sudio muski bb, sto sam s zadovoljstvom odradio, ali kada je doslo proglasenje zena bf ostao sam sokiran. Pogledavao sam lijevo i desno sudce do mene i oni su zbunjeno gledali. Natjecateljica koja je proglasena prvom, bez namjere vrijedanja, nije nikako svojom formom to zasluzila. To je bilo vise nego jasno. Terzo je poludio (opravdano) i skakao ispred publike vicuci "Sto je ovo!?" Na to sam ga pozvao i rekao mu da ovako nije sudeno, jer nekoliko sudaca, koji su mi nakon proglasenja zbunjeno pokazivali svoje liste, nisu tako sudili. Na kraju je Terzo otisao do glavnog sudca i napokon je greska ispravljena. KATASTROFA! Kako li su se tek cure morale grozno osjecati... Sve tri su mirno pratile razvoj situacije i svaka im cast na tome. Ja u toj situaciji, iskreno, nisam siguran da bih mogao biti tako veliki sportas. Zato, cure kapa do poda.
Iako nisam pristalica da se itko mijesa u rad sudaca i prilazi sudackom stolu u normalnim situacijam i na normalnim natjecanjima, ovaj puta sam presao preko tog svog stava i pozvao Terzu, jer ovo je bio neviden gaf!


Samo cu napomenuti da nas tri u pravom smislu jesmo sportistkinje.Jer pored "bine",  u privatnom zivotu smo jako dobri prijatelji i stalno se cujemo i odrzavamo kontakt... A Mirjana mi je i ujedno i komsa i malo malo ne prodje da se druzimo i provodimo porodicno i Stefanovici i mi Terze skupa... RAspored koja ce biti prva, koja druga koja treca, odredili su suci to takmicenje i odlucili koja je od koje bolja... ali to ne znaci nista s druge strane ako si stvarno sportas, sto mi jesmo... Svako takmicenje nosi sa sobom novu formu, novu spremnost, novi plasman, sve ide ispocetka i taj rang se stalno moze mijenjati i glavno je da ne predstavlja ONO GLAVNO ZBOG CEGA SMO SVI MI BILI TU... Glavno je da se svaki trud i pripreme za takmicenje isplati s tim sto smo mi na bini, sto se odaje priznanje i pohvala tome sto smo se spremale za to, da se uziva u tome, u novom iskustvu, da se nauci novo sto ce kasnije koristiti, da se DRUZIMO i razgovaramo...
Nikoga ne degradiram niti nesto hvalim, govorim realno kako jest... Napravljena je velika neugodnost za nas sto se pogrijesilo oko imena i brojeva takmicarki, ali to je jedino sto je i uradjeno, jer taj blam za sudije i takmicenje nije blam nas takmicarki.

Svaka treba da je ponosna sto je bila na bini i sto se takmici. Jer Sonja je balkanska sampionka, pobjedila je ove godine nekoliko puta na veoma jakim takmicenjima a da napomenem da je ovo tek PRVA NJENA TAKMICARSKA GODINA! Mirjana je opet tek NE PUM MJESEC u takmicarskom body fitness-u i osvojila je dvije medalja, ne manje vrijedne! Pred Mirjanom stoji super buducnost sa takmicenjima, a vec je dokazala sa medaljama da to ona moze! Ja opet kao Sonja tek ovu godinu se takmicim, zajedno smo krenule i pratimo se nekako i druzimo , ona i ja, po ovim takmicenjima :) . Meni je godina bila jako uspjesna, posto je prva, a znam dobro da treba jos puno rada da to bude nivo koji imam za cilj.

Ja se zelim opet zahvaliti i Zrinki, trenutno evropskoj sampionki u body fitness-u na datim savjetima , meni jako puno znace i trudit cu se da ih ispostujem...
SportGirl.

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #17 poslato: Septembar 06, 2008, 01:21:06 posle podne »
citam postove na ovu temu sve ove dane nakon festivala i nemogu vjerovati...bilo mi je izuzetno drago kad sam prvi put cuo za ideju i vjerovatno kao vecina bb entuziasta i opcenito zaljubljenika u extremne sportove jedva sam cekao da na nasim prostorima zazivi jedna takva ideja...osobno poznajem organizatore i nije mi bilo ni na kraj pameti da bi to moglo okoncati na ovakav nacin, ne vjerujem da je to bila niti njihova ideja...sto je i gdje poslo po zlu neznam ali organizator mora sve uciniti kako bi se ispravile nepravde nanesene takmicarima ...osobno mislim da su nagrade vise nego visoke za nase prilike i opcenito ove sportove ali ukoliko nesto obecas i reklamiras moras stati iza toga....nadam se povoljnom raspletu za sve sudionike i organizatora...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #18 poslato: Septembar 06, 2008, 01:23:04 posle podne »
ma znas roni da od toga nema nista...

pojela maca...

a kao sto sam negde ir ekao....zar mislis da je to bilo ozbiljno da onda se ne bi odazvala vodeca imena u svetu bb-a i fitnesa??.....kao sto se odazviaju na sve druge manifestacije gde se deli NOVAC..I DOBIJU GA.....

JBG....razmisli sam....

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #19 poslato: Septembar 06, 2008, 01:31:01 posle podne »
imas pravo sto se toga tice...vecina tih imena unaprijed trazi dio honorara ili barem da im se posalje karta i neka kotizacija kao osiguranje sto je ovdje tesko bilo moguce posto se organizator oslanjao na prodaju karata kao izvor prihoda a sponzora nitkud iako su najavljivano cak 25izlagaca sportske prehrane...moje je misljenje da se ovakve priredbe grade iz godine u godinu i pomalo dizu na nivo, stvara se brand (kao FIBO, Rimini...)...kada postanes lokalni faktor krenes globalno, rizici su manji, uspjeh mislim nebi izostao jer kod nas je veliko pomanjkanje ovakvih priredbi....citajuci najave od pocetka toliko se zvucnih imena provlacilo kroz pricu i na kraju ovo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #20 poslato: Septembar 06, 2008, 01:43:35 posle podne »
pa bas o tome i govorim jbg...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #21 poslato: Septembar 06, 2008, 06:29:22 posle podne »
Vise fotografija na...

http://www.bbszene.de/show.php4?/text.php4?id=1667

TNX to Kova.

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #22 poslato: Septembar 06, 2008, 06:31:14 posle podne »
...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #23 poslato: Septembar 06, 2008, 06:33:35 posle podne »
...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #24 poslato: Septembar 06, 2008, 06:35:06 posle podne »
...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #25 poslato: Septembar 06, 2008, 06:36:21 posle podne »
Mr.Blek Stena  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #26 poslato: Septembar 06, 2008, 06:37:52 posle podne »
 8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #27 poslato: Septembar 06, 2008, 08:08:05 posle podne »
Pa dobro, evo i par mojih slika....
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #28 poslato: Septembar 06, 2008, 08:12:55 posle podne »
Bravo, odlicne slike, i reklo bi se vec u formi za drzavno! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Coloseum Pula 2008 - sramota na borilackom festivalu
« Odgovor #29 poslato: Septembar 06, 2008, 08:28:41 posle podne »
Hej Vlado, veliki pozdrav za tebe.
Pa ove godine sam nesto ranije usao u formu iz razloga da ne ne bi sve radio u poslednji cas a imam i obaveza oko organizacije Drzavnog pa je bolje ovako.
A i ovoga puta zelim stvarno da odradim i onih 10% koje jos nikad nisam odradio i da napokon udjem medju prvih 6 na Svetskom prvenstvu krajem novembra meseca.

No da nastavim.... evo koga sam tamo jos sreo..... Drazena, Maria i Terzu
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA