April 28, 2024, 05:20:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje u vezi za Xenadrine  (Pročitano 2781 puta)

Van mreže Bubac

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Pitanje u vezi za Xenadrine
« poslato: Avgust 31, 2008, 05:33:19 posle podne »
Pozdrav svima!! :)

Evo ovako...Juche sam pochela da uzimam Xenadrine,uzela sam 2 pre doruchka i 2 pre treninga i super sam podnela...

Danas sam takodje uzela 2 u 10 sati i posle jedno 45 minuta,uzela sam mericu proteina...E,sad ...ne znam da li ima neke veze shto sam posle njega uzela protein,ali meni se odjednom neshto sloshilo...Uhvatila me neka panika,imala sam osecaj da ne mogu da dishem,a srce je pochelo uzasno da mi lupa i osetila sam slabost u rukama i nogama...to je trajalo nekih 3 minuta i prestalo...Ja inache nemam problema sa visokim pritiskom,uvek mi je nizak i ovo mi se desilo prvi put....Danas nisam uzela josh 2 tablete.....
Malo pre mi je keva merila pritisak,leva ruka 90 sa 70,a desna 80 sa 75  :-[...Rekla mi je da idem da prekontrolishem shtitnu zlezdu i josh neke analize da uradim...
Mozda sam se ja zeznula shto nisam uzimala postepeno,npr. prvih 5 dana po pola doze...
Ranije sam koristila DymaBurn i nisam imala tih problema...

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Pitanje u vezi za Xenadrine
« Odgovor #1 poslato: Avgust 31, 2008, 06:20:24 posle podne »
1. garant si lose izmerila pritisak. jednostavno je nemoguce da imas gornji oko 80-90.
2. nema nikakve veze sto si ti uzela protein pre ili posle xenadrina. sto se ovih regularnih dodataka ishrani tice, ti jednostavno ne mozes bilo kakvom njihovom "pogresnom" kombinacijom da dovedes tvoje zdravlje u rizik.

reci kako se hranis, kako ti izgleda trening, da nisi mozda malo naglo uletela u trening i u isto vreme i naglo pocela sa restrikcijom kalorija?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje u vezi za Xenadrine
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2008, 06:31:15 posle podne »
vidi..
ovo sto tis e desilo je GARTUJEM ZBOG PADA SECERA ..

ako ti se to desilo nakon uziamnja PRROTEINA..nisi rekla kog....onda to moze da bude povezano samo sa tim

inace..xenadrin jeste odlican preprata i zaista nije bacanje novca,i moze da bude usko povezan sa oscilacijima krvog pristiska....
ali,ako si kao sto kazes uzimla dyma burn...onda ne bi trebalo da bude nekih problema,mada xenadrine ima nekih razlika od dymaburn..

sve u svemu..pritsak nema veze sa kosnzmiranjem proteina..to zaboravi
moguce je da se rekagolva na neku od supstacni u xenadrinu ali se onda postavlja pitanje..kako nisi tako reagovla kada si ga prvi put uzela.....

zato bih se usudio da zkljucim da to u stvari nema niakve veze ni sa dyma burnom niti sa bilo cim...tj to sto ti se kako kazes slosilo..
vec da je posldica irtiranja panrkesas sa proteinom posle treninga..

pokusaj da uzmes xendrine a da ne uziams nikakv protein pa da vidimo sta ce onda da bude.

ali garatujem da nece nista..

Van mreže Bubac

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: Pitanje u vezi za Xenadrine
« Odgovor #3 poslato: Avgust 31, 2008, 08:15:31 posle podne »
Hvala vam na odgovorima :)

1. garant si lose izmerila pritisak. jednostavno je nemoguce da imas gornji oko 80-90.
2. nema nikakve veze sto si ti uzela protein pre ili posle xenadrina. sto se ovih regularnih dodataka ishrani tice, ti jednostavno ne mozes bilo kakvom njihovom "pogresnom" kombinacijom da dovedes tvoje zdravlje u rizik.

reci kako se hranis, kako ti izgleda trening, da nisi mozda malo naglo uletela u trening i u isto vreme i naglo pocela sa restrikcijom kalorija?

Veruj mi,pritisak mi je toliki....Keva mi je medicinska sestra,tako da sigurno nema greshke...

E,to me je zanimalo...da li ima veze ta kombinacija sagorevacha i proteina...

Ne verujem da sam naglo uletela,treniram 3/4 puta nedeljno...mada moguce je da sam se neshto preforsirala juche poshto sam imala toliko energije...



vidi..
ovo sto tis e desilo je GARTUJEM ZBOG PADA SECERA ..

ako ti se to desilo nakon uziamnja PRROTEINA..nisi rekla kog....onda to moze da bude povezano samo sa tim

inace..xenadrin jeste odlican preprata i zaista nije bacanje novca,i moze da bude usko povezan sa oscilacijima krvog pristiska....
ali,ako si kao sto kazes uzimla dyma burn...onda ne bi trebalo da bude nekih problema,mada xenadrine ima nekih razlika od dymaburn..

sve u svemu..pritsak nema veze sa kosnzmiranjem proteina..to zaboravi
moguce je da se rekagolva na neku od supstacni u xenadrinu ali se onda postavlja pitanje..kako nisi tako reagovla kada si ga prvi put uzela.....

zato bih se usudio da zkljucim da to u stvari nema niakve veze ni sa dyma burnom niti sa bilo cim...tj to sto ti se kako kazes slosilo..
vec da je posldica irtiranja panrkesas sa proteinom posle treninga..

pokusaj da uzmes xendrine a da ne uziams nikakv protein pa da vidimo sta ce onda da bude.

ali garatujem da nece nista..

Pa moram priznati da u poslednje vreme uopshte ne unosim shecer,ukljuchujuci i voce...

Shto se tiche proteina,koristim kakao-moku od Champion Nutrition...



Pa nishta,onda cu sutra da uzmem pa cu da vam javim ;)

Hvala josh jednom!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje u vezi za Xenadrine
« Odgovor #4 poslato: Avgust 31, 2008, 08:23:34 posle podne »
champion je dobar protein i tu ne bi trebalo da ima problema...

uradi ako sto sam ti rekao..tj rpobaj.pa da vidimo

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Pitanje u vezi za Xenadrine
« Odgovor #5 poslato: Avgust 31, 2008, 09:46:08 posle podne »
Kao što je Peđa rekao,to ti je šećer pao...
To se meni dešava kada sam na dijeti i pijem sagorevače...radim po ceo dan i čim ne stignem da jedem čvrstu hranu nego se pokrivam proteinom dogodi mi se da počne hladan znoj da me obliva i nije mi sve baš najjasnije...nemoj da se plašiš,to je zbog toga!

Van mreže Bubac

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: Pitanje u vezi za Xenadrine
« Odgovor #6 poslato: Septembar 01, 2008, 09:59:03 pre podne »
Evo ovako...

Danas sam uzela 1 u 8:30 (nisam smela celu dozu)...U 9 sam pojela malo Elle(chisto dok ne spremim doruchak)..Posle 15 minuta,znachi ponovo 45 minuta nakon uzimanja tablete,osetila sam opet neshto...Ne mogu bash da opishem taj osecaj,kao da mi se smanjuje prostor za disanje...ne mogu da udahnem...Ovog puta mi nije toliko kucalo srce,ali da sam uzela celu dozu,mozda i bi..

Stvarno mi nije jasno o chemu se radi,i kako mi se to nije deshavalo nakon prvog uzimanja...
Ja planiram da uzmem za jedno sat vremena josh jednu,pa do teretane...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pitanje u vezi za Xenadrine
« Odgovor #7 poslato: Septembar 01, 2008, 10:33:09 pre podne »
defitivno onda reagujes na neko sastojak koji ti ne odgovra u xenadrinu.
prodaj to i vrati se na ono sta ti odgovara....

Van mreže Bubac

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: Pitanje u vezi za Xenadrine
« Odgovor #8 poslato: Septembar 01, 2008, 11:07:05 pre podne »
Da li je moguce da sam alergichna na neshto...

Nishta,hvala vam puno!

Pozdrav!