April 28, 2024, 12:44:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!  (Pročitano 18357 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #30 poslato: Januar 30, 2009, 08:29:19 posle podne »
Citat
amo okretanje glavu na stranu i bezanje od problema, kao i solo pojedinci, nikad nista nece uraditi..bar oko ovog da imamo stav

pa ja prvi ne okrecem glavu,ali ja nemam problem sa tim da kazem ono sta mislim kao i sto sam rekao milion puta vec...
ali nije samo to problem..problem je i u ljudima tj nama takvima kavi jesmo.
pre nekih 5 godina...mozda i 6..sada ce ne secam tacno...do mene je dosao tel poziv..
pedja...ajde da mi najbolji takmicari bojkotujemo takmicenje....
pitao sam...KO JE SVE TU.....covek bi naborajao....rekao sam..I"m IN !!!!!!!
i okupili se junaci...i na jednom od sastanka jel znas sta nam tada rekose??

citat-PA STA VI BRE Q..C HOCETE...KAO NECETE DA SE TAKMICITE..PA NE MORATE BRE...KO STE VI...UVEK IMA NESRETNIH BUDALA I KLINACA KOJI CE DA SE TAKMICE...MI CE MO SVOJE TAKMICENJE ODRZATI..I DALJE CE MO PUTOVATI...I DALJE IMATI REPREZENTACIJU...I DALJE IMATI DRZAVNE PRVAKE...I DALJE IMATI BUDZET.....I JOS JE BOLJE AKO SE NE TAKMICTE..JER OVI STO CE SE TAKMICITI NECE NISTA NI TRAZITI OD NAS TAKO DA NAMA OSTAJE VISE.!!!!!!

i sta ces...zavrsnea prica...OVO JE BIT.....ovo je ono sto je problem.....a na zalost..SUROVA ISTINA..

jer neko ce jedva da dockea da nema konkurenicju da bi mogao da kaze da je drzavni prvak...a nije svestan u stvari sta radi..njemu dobro...svima dobro...zalosno..ali je tako

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #31 poslato: Januar 30, 2009, 08:39:51 posle podne »
uh uh uh uh ..pazi ovo je krajnje bezobrazno, nisam sumnjao da su tolike ljige al da su toliko kurceviti i smeli.. pa sad bas..znas kako, mozda smo mi za njih prasina, ali ae da dizemo glas protiv, da skupljamo bunt, a njima ce doci glave oni iznad njih. Ima nacina i do njih dopreti, a ovi su smesni, nikom nije bogom dano mesto. Neke stvari se nikad nece ispraviti, ali ae bar mogu da se raspitam kako stvari stoje, ko koga tu podrzava i kakve su kumovse veze do vrha. Ali iskreno verujem da se nesto moze napraviti..na kraju uvek ima poneki 'zalutali' spasioc koji ce bar zbog medija da uradi pravu stvar. Glasovi i lova, jedini intres i jako povezan..love nemamo, a za ovo drugo..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #32 poslato: Januar 30, 2009, 10:01:17 posle podne »
e al pazi problem je u nekim ljudima takodje koji bi sto pedja kaze da izadju liceci kao vreca govana na takmicenje i da se ribama u kaficu hvale kako su Sampioni...a zgib ne mogu uraditi i imaju bf 20...a takvih je mnogo,u poslednjih godinu dana sam se tolko raspravljao s a likovima koji se hvale da su treci ili sta ja znam koji u drzavi,a ne lice NI NA STA! e vidis takvog lika zabole sto ce pedja ili gomila drugih bojkotovati nesto,on baja hoce da bude prvak i nosi neki pleh oko vrata...

to je kao evo ja imam diplomu iz srednje u PL za prvo mesto,a bilo nas dvojca u kategoriji mojoj :D al nekima je samo bitno sta na papiru pise,a to sto se publika smeje kada izadju na binu to nema veze....ma raspad...sve trulo
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #33 poslato: Januar 30, 2009, 11:06:36 posle podne »
Ja sam svoje rekao a i ponovicu.... Ko ima volju i naivan je nek izvoli nek zrtvuje Mladost ,ulaze ,nek se Takmici itd... A ko hoce nek Trenira,sljaka umereno i nek i dalje voli BB i sve uz njega al da ne bude Zrtva te Masinerije Takmicarskog BB-ga!!!
Necu da spominjem imena ko je sve bio,je i ima potencijala za u Profi scene!!!??? Od nas Ex Yu Rep... a ko je  dospeo nesto i gde su na Takmicenja nasi koji su na Zapadu i  sa Profi Licence??? od 10-to mesto pa nadalje!! Da da!! Ima i par njih koji sad im se polako neke stvari oko Takm.BB-ga rasvetlavaju i CUTE posmatraju samo i duboko razmisljaju cemu sve to sto su dosad GODINAMA radili za BB i sve uz BB!!!???
Ali eto  to je....???  Zalosno i Naivno!!!
P.S. Bez uvrede ili da neko ovo licno uzme za sebe!!
KRALJ ist Back  ??? :D
Kralj ist Back

Van mreže Pedja Stojnic

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 14
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #34 poslato: Februar 05, 2009, 03:42:55 pre podne »
Pre nego sto neko pocne ili nastavi da se takmici mora najpre da odgovori na najbitnije pitanje a to je ZASTO se takmici. Iskren odgovor na ovo pitanje ce automatski doneti i ogovor na pitanje da li se takmiciti. Neko se takmici iskljucivo da zadovolji sopstveni ego dok neko zaista voli ceo takmicarski proces, dieta, trening i ostalo. Smatram da je najgore da se neko kaje zbog toga sto se takmicio i trosio novac, vreme ili sta god vec smatra da je time izgubio. Ako se neko oseca fantastico, voli zivotni stil koji bodybuilding nosi sa sobom i ne brine previse sta drugi ljudi misle, ukljucujuci i sudije onda zasto da ne. Ako pak ego preuzme kormilo i pobeda se trazi po svaku cenu onda bolje ne.

Van mreže milos ilic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 185
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #35 poslato: Mart 17, 2009, 06:30:49 posle podne »
Citat
amo okretanje glavu na stranu i bezanje od problema, kao i solo pojedinci, nikad nista nece uraditi..bar oko ovog da imamo stav

pa ja prvi ne okrecem glavu,ali ja nemam problem sa tim da kazem ono sta mislim kao i sto sam rekao milion puta vec...
ali nije samo to problem..problem je i u ljudima tj nama takvima kavi jesmo.
pre nekih 5 godina...mozda i 6..sada ce ne secam tacno...do mene je dosao tel poziv..
pedja...ajde da mi najbolji takmicari bojkotujemo takmicenje....
pitao sam...KO JE SVE TU.....covek bi naborajao....rekao sam..I"m IN !!!!!!!
i okupili se junaci...i na jednom od sastanka jel znas sta nam tada rekose??

citat-PA STA VI BRE Q..C HOCETE...KAO NECETE DA SE TAKMICITE..PA NE MORATE BRE...KO STE VI...UVEK IMA NESRETNIH BUDALA I KLINACA KOJI CE DA SE TAKMICE...MI CE MO SVOJE TAKMICENJE ODRZATI..I DALJE CE MO PUTOVATI...I DALJE IMATI REPREZENTACIJU...I DALJE IMATI DRZAVNE PRVAKE...I DALJE IMATI BUDZET.....I JOS JE BOLJE AKO SE NE TAKMICTE..JER OVI STO CE SE TAKMICITI NECE NISTA NI TRAZITI OD NAS TAKO DA NAMA OSTAJE VISE.!!!!!!

i sta ces...zavrsnea prica...OVO JE BIT.....ovo je ono sto je problem.....a na zalost..SUROVA ISTINA..

jer neko ce jedva da dockea da nema konkurenicju da bi mogao da kaze da je drzavni prvak...a nije svestan u stvari sta radi..njemu dobro...svima dobro...zalosno..ali je tako

ma sve sranje, nista ne cene i ne vrednuju samo ih zanima svoj dzep zato i drzava propada..
sto se mene tice hteo bih jednog dana da se takmicim, ali finansije me zezaju kao i sve. pored finansija treba da se pazi na jos milion stvari ali meni se upravo zbog toga i sviđa i volim taj zivot koji BB vode. naravno potrebno je mnogo truda, napora i odricanja da bi sve to postigao i odrzavao jer nije cilj samo doci do vrha nego i ostati na njemu koliko to god mozes. sada trenutno ne treniram jer sam operisan prosle nedelje ( upitanju su krenici ) ali cim se oporavim varam se treningu i trudicu se pa sta bude videcemo.

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #36 poslato: Mart 18, 2009, 08:42:47 pre podne »
http://www.philvonkaenel.ch/cms/   Poznajem ga licno. Decko je najbolji BB u Svajcarskoj  pre mesec dana dobio Profi card!!  Radi kao Personal Trener  gde i ja Treniram!! Bilo je u Novine pre 1 mesec njegov intervju o BB i njegova situacija!!
Citiram
Finansiska situacija mi je LOSA,nosim iste patike 2godine,vozim krs honda auto,nosim sve iste trenerke i skoro mi nista od kesha ne ostaje za druge stvari!!!  Bilo je i vise slicnih stvari od njega LICNO kazano u njegov intervju!! E sad svako nek razmisli dal je Ljubav prema BB-gu; dal je Ego;?? ili je realnost da Covek ne bude zrtva BB-ga i sve uz njega i zivi ko Sirotinja!!!  Pitajte i same sebe sta osim Misice,zdrastvene probleme(ponekad);ulaganje novca-energije,vreme,ordicanja,zrtvovanje itd...... ke ok za tebe-vas  ??
Decko je u Svici!!!  Znaci nije u Balkanu ili drugu zemlju!!
Pozdrav KRALJ
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #37 poslato: Mart 18, 2009, 10:42:55 pre podne »
Citat
voli zivotni stil koji bodybuilding nosi sa sobom i ne brine previse sta drugi ljudi misle, ukljucujuci i sudije onda zasto da ne

malo starije ali nisam video na vreme.
Pedja,smtaram da ovde poptuno nisi u pravu....
ZIVOTNI STIL je jedno,a takmicarski BODY BULIDING DRUGO...
nemoze niko da kaze...ili ako kaze onda JA CU U LICE DA MU KAZEM DA JE LAZOV I LICEMER ako se i jednom u zivotu takmicio,a sudija ga ostetile da kaze da ga boli ona stvar...TAJ JE LAZOV..
jedan od mojih najvecih drugara..aATILA MADAI..momak kojeg je stvarno boleo penis za takmicenje,a izgledao je tako dobro da bi pojeo svakog naseg teskasa,odlucio se 2003 da se takmici nakon mozda 10 godina bavljenja sa bb..
znaci..momak je BIO ZVER...imao je nesrecu da je naleteo na pokojnog denisa malog gde je otvoreno i priznao naravno da je denis bio bolji od njega...sto i jste..
ali..ali...posto je atlia tada bio izasao prvi put,naravno,sudije su imale svoje puelnove pa je tako ispred njega bio covek koji je bio laski za 20kg!!!!!!
niej ni bitno...
od tada...momak kojeg je bolio penis za takmicenje i sve, apogtovo jel je finansjcjski bio extra situiran je rekao..NIKADA VISE..i nastavio da zivi kao bb kao sto i zivi danas i izlgeda vise nego extra...
JER SU GA POVREDILI..

dakle..ovo je samo jedan primer i povredjeni ego na nekom takmicenju opravdan ili ne oprvdan nema nikakve veze sa zivotnim stilom..
a po meni je budal i najveci obicni lazov onaj koji kaze da ga bas briga a u sebe trpa gomiloe i gomile novca a kao nece da se takmici.
pa naravno da nece jer ZNA DA NECE DOBRO DA PRODJE NA TAKMICENJU pa ide linijom manjeg otpora i kaze..MA NECU DA SE TAKMICIM-dobro mi je i ovako,a sa druge strane u guzicu tpa hiljade i hidalje eu samo da bi bio bolji i imao sansu da uradi nesto na nekom od takmicenja..bilo kada..bar i u najlosjioj konkurenicji.
dakle..poptuno nisi u pravu kada kaze to na ovaj nacin i stojim iza toga u sve i jednom elemtnu,a necu da dalje razlazem jos ivse cinjenica i razloga...
voleti ovaj sport je jedno.....a takmicti se u njemu je drugo.....

i za kraj...ona ko kaze da voli CEO TAKMICARSKI PROCES..onda je MAZOHISTA,BUDALA ILI OBICAN LAZOV....TJ TVRDIM SA 100% DA JE OVO TRECE..
jednom je lepo i flex to rekao...

da treba svakog da je sramota ko sa toliko licemernosti prica o takmicarskom bb-u kao o necemu lepom!!!..jer neznam sta ima lepo u tome cele godine biti na hemiji,uzmati insulin,gh,stalno se znojiti,rasti,pa skidati kg-JA OVO RADIM ZBOG NOVCA I ZBOG NICEGA DRUGOG..

svka mu cast na ovome...jedino je on iskreno rekao....
a i meni jednom covek koga mnogo cenim je rekao..pedja...kada se zapitas sta radis u gacama ispred 500-600-1000 ljudi-onda je vreme da se povuces bez obzira koliko dobro izlgedao....nisam ga poslusao...nije mi zao..samo kazem kako stvari stoje.

jos jednom ponavljam..ONAJ KO KAZE DA VOLI TAKMICARSKI PROCES JE OBICNA LAZOVCINA I LICEMER..
to moze da kaze iz mnogo razloga ali da to VOLI-ONDA LAZE......
ziveti opusteno i penizonerski i zigledati extra bez dodatnih opterecenja-TO JE LEPO..jer to znaci..ziveti sam sa sobom i onima koji te vole....
kada se ta grnica predje-a svaki takmciar je presao..to sam video svojim ocima ;) ;) ;)-ONDA tu nema reci niti o ljubavi niti o bilo cemu drugom...

dakle tvrdim..lazov je svako onaj ko kaze da razmislja tako]\
lazov i licmer

Van mreže milos ilic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 185
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #38 poslato: Mart 18, 2009, 04:50:27 posle podne »
nisam znao da bas treba bit na teskoj hemiji tokom cele godine. misleo sam samo neko vreme pa imas pauzu od tih stvari ali ovako jbt stvarno je zajebano i zdravstveno a ako zdravlje uzgubis i posle se opet mucis da to zdravlje povratis koje nece biti isto kao pre onda je bolje da samo da volis BB i da treniras za sebe i imas uspeh  i izgled koji te zadovoljava a ne da prođes kao Peđin drug.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #39 poslato: Mart 19, 2009, 07:23:32 pre podne »
nisam znao da bas treba bit na teskoj hemiji tokom cele godine. misleo sam samo neko vreme pa imas pauzu od tih stvari ali ovako jbt stvarno je zajebano i zdravstveno a ako zdravlje uzgubis i posle se opet mucis da to zdravlje povratis koje nece biti isto kao pre onda je bolje da samo da volis BB i da treniras za sebe i imas uspeh  i izgled koji te zadovoljava a ne da prođes kao Peđin drug.

ja sam to mozda malo vise karikirao i razmisljao u pravcu na internacionalna takmicenja,ali kako su novi modni trenodvi dosli,u opste me ne bi cudilo da neko i na nasem nivou bude cele godine ONLINE

Van mreže milos ilic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 185
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #40 poslato: Mart 19, 2009, 03:41:42 posle podne »
hahaha u pravu si!!!
ovo je srbija zemlja cuda, gde nigde ne moze moze kod nas hehehe!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #41 poslato: Mart 19, 2009, 04:27:12 posle podne »
Cikliras razne hormone tokom godine..."najzdravija" varijanta ako se vec tako moze reci...i bravo za ovaj post Pedja,tacno je tako
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #42 poslato: Jun 23, 2009, 12:56:11 posle podne »
http://www.philvonkaenel.ch/cms/   Poznajem ga licno. Decko je najbolji BB u Svajcarskoj  pre mesec dana dobio Profi card!!  Radi kao Personal Trener  gde i ja Treniram!! Bilo je u Novine pre 1 mesec njegov intervju o BB i njegova situacija!!
Citiram
Finansiska situacija mi je LOSA,nosim iste patike 2godine,vozim krs honda auto,nosim sve iste trenerke i skoro mi nista od kesha ne ostaje za druge stvari!!!  Bilo je i vise slicnih stvari od njega LICNO kazano u njegov intervju!! E sad svako nek razmisli dal je Ljubav prema BB-gu; dal je Ego;?? ili je realnost da Covek ne bude zrtva BB-ga i sve uz njega i zivi ko Sirotinja!!!  Pitajte i same sebe sta osim Misice,zdrastvene probleme(ponekad);ulaganje novca-energije,vreme,ordicanja,zrtvovanje itd...... je ok za tebe-vas  ??
Decko je u Svici!!!  Znaci nije u Balkanu ili drugu zemlju!!
Pozdrav KRALJ

A ima jos puno slicnih ovde na Zapadu(EU)!!
Kralj ist Back

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #43 poslato: Jun 24, 2009, 10:49:06 pre podne »
http://www.philvonkaenel.ch/cms/   Poznajem ga licno. Decko je najbolji BB u Svajcarskoj  pre mesec dana dobio Profi card!!  Radi kao Personal Trener  gde i ja Treniram!! Bilo je u Novine pre 1 mesec njegov intervju o BB i njegova situacija!!
Citiram
Finansiska situacija mi je LOSA,nosim iste patike 2godine,vozim krs honda auto,nosim sve iste trenerke i skoro mi nista od kesha ne ostaje za druge stvari!!!  Bilo je i vise slicnih stvari od njega LICNO kazano u njegov intervju!! E sad svako nek razmisli dal je Ljubav prema BB-gu; dal je Ego;?? ili je realnost da Covek ne bude zrtva BB-ga i sve uz njega i zivi ko Sirotinja!!!  Pitajte i same sebe sta osim Misice,zdrastvene probleme(ponekad);ulaganje novca-energije,vreme,ordicanja,zrtvovanje itd...... je ok za tebe-vas  ??
Decko je u Svici!!!  Znaci nije u Balkanu ili drugu zemlju!!
Pozdrav KRALJ

A ima jos puno slicnih ovde na Zapadu(EU)!!

Poznajem ga i ja jos kad je prvi put usao u teretanu.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #44 poslato: Jun 25, 2009, 03:00:54 pre podne »
chus zivjet u svajcarskoj i vozit japanski auto, veze s vezom
matere mi matere,
kupicu ti dimije