April 28, 2024, 08:28:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!  (Pročitano 18358 puta)

Van mreže cobi63

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #45 poslato: Jun 30, 2009, 10:50:13 posle podne »
Ej ljudi zamislite kad Internacionalnog sudiju iskasiraju da ne sudi,nego covek ode sam o svom trosku recimo na evropsko i umesto kao jedini internacionalni sudija da sudi da se bori za nase ljud slepci uvale nekog svog debila i snajku-radodajku a covek kao extra delegat jer je iskasiran sa liste plati jos 50e da bi sudio.Koji je to debilizima u ovoj zemlji i sa ovim ljudima nikada necu da prihvatim.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #46 poslato: Jul 01, 2009, 08:49:39 pre podne »
Ej ljudi zamislite kad Internacionalnog sudiju iskasiraju da ne sudi,nego covek ode sam o svom trosku recimo na evropsko i umesto kao jedini internacionalni sudija da sudi da se bori za nase ljud slepci uvale nekog svog debila i snajku-radodajku a covek kao extra delegat jer je iskasiran sa liste plati jos 50e da bi sudio.Koji je to debilizima u ovoj zemlji i sa ovim ljudima nikada necu da prihvatim.

hahahhahahahhahah
jbg stari moj,..

IFBB..to ti je to.....
al rekoh negde..nadam se da nece jos dugo i da ce u IFBB da se promene ljudi koji su ubili ovaj sport

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #47 poslato: Jul 05, 2009, 04:51:40 posle podne »
Ljudi na vodecim polozajima nece da se promene jos dugo,kako u nasem tako i u svim ostalim sportovima.
Svuda vam je ista stvar, interesi, privilegije itd,itd... Toga je uvek bilo i bice.... nista mi tu ne mozemo.

Jbg, sada u Rumuniji na Evropskom prvenstvu smo IFBB-u iskesirali po 200eur za takmicare i 100eur za delegata, ukupno 500eur za nas trojicu ucesnika.
Niko nas nije naterao na to,sami smo hteli. i tako jos oko 200 njih, pa vi racunajte koliko je to para. Pa nije Santoha lud, pametniji je od svih....

E sad, koga zalomi titula ili drugi dobar rezultat, moze to i da naplati kod kuce, ako ume.  Ja hocu i mogu da naplatim, i to dobro.

Sta hocu da kazem, mali broj njih moze da kaze da mu se posrecilo i da od takmicenja i napravi neku korist , najveci deo njih ne. Mnogo nih koje znam ne zele ni da se prisecaju takmicenja na kojima su ucestvovali, mnogi moji klupski drugovi koji imaju titule su mnogo vremena,zivaca,ljubavi,para. ulozili u takmicenje i nista nemaju od toga. Delimicno ima i njihove krivice za to ali sve jedno, zao mi je sto ostaje na neki nacin nenagradjeno to odricanje.

Svako od nas mora da napravi jasan plan zasto zeli da se takmici, zbog SLAVE ili KORISTI. Nema trece....


Jos jedno razjasnjenje za Cobija,

Iz nase ekipe nikada niko nije bio iskasiran. Taj internacionalni sudija,(inace moj dobar prijatelj) je DOBROVOLJNO o svom trosku sa suprugom otisao na Svetsko prvenstvo i bio prijavljen kao extradelegat jer je tako sam zeleo.
Na tom takmicenju, kad je vec prisustvovao, je i sudio sto je opet njegova zelja da pomogne ekipi.

Zvanican nas delegat i internacionalni sudija na tom takmicenju je bio Zoran Stojic a ne neki debil kako kazes, a nikakvu rajku radodajku nisam primetio.

Na tom takmicenju sam i ja bio tako da znam o cemu se radi.
Takmicer sam kao i svi vi, u istom smo kosu, ali nemojte neistine da piste a da ih ne proverite pre toga.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Mr Wolfy

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
  • It's not hard to fail... It's not easy to win...
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #48 poslato: Jul 05, 2009, 08:52:22 posle podne »
Jbg... Kad procitam sta sve pisu iskusni takmicari... Kako ja onda da izadjem na takmicenje. Ili je najbolje da i ne pokusavam??? Ma vidim ja da sam se rodio u pogresnoj zemlji...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #49 poslato: Jul 06, 2009, 09:33:59 pre podne »
Citat
Ljudi na vodecim polozajima nece da se promene jos dugo,kako u nasem tako i u svim ostalim sportovima.
Svuda vam je ista stvar, interesi, privilegije itd,itd... Toga je uvek bilo i bice.... nista mi tu ne mozemo.

Jbg, sada u Rumuniji na Evropskom prvenstvu smo IFBB-u iskesirali po 200eur za takmicare i 100eur za delegata, ukupno 500eur za nas trojicu ucesnika.
Niko nas nije naterao na to,sami smo hteli. i tako jos oko 200 njih, pa vi racunajte koliko je to para. Pa nije Santoha lud, pametniji je od svih....

E sad, koga zalomi titula ili drugi dobar rezultat, moze to i da naplati kod kuce, ako ume.  Ja hocu i mogu da naplatim, i to dobro.

Sta hocu da kazem, mali broj njih moze da kaze da mu se posrecilo i da od takmicenja i napravi neku korist , najveci deo njih ne. Mnogo nih koje znam ne zele ni da se prisecaju takmicenja na kojima su ucestvovali, mnogi moji klupski drugovi koji imaju titule su mnogo vremena,zivaca,ljubavi,para. ulozili u takmicenje i nista nemaju od toga. Delimicno ima i njihove krivice za to ali sve jedno, zao mi je sto ostaje na neki nacin nenagradjeno to odricanje.

Svako od nas mora da napravi jasan plan zasto zeli da se takmici, zbog SLAVE ili KORISTI. Nema trece....

BRAVO!!!!..OVO JE SVE TACNO I JOS JEDNOM..BRAVO!!!!

Citat
Iz nase ekipe nikada niko nije bio iskasiran.

NA ZALOST OVO NIJE TACNO GORANCE..
JA ZNAM BAR 10 SLUCAJEVA GDE SE BUKVALNO ISLO NA LETOVANJE I ZA KURCEVO ZDRAVLJE..KADA MORAM TOLIKO DA LAJEM I PSUJEM jer drugi jezik ti ljudi ne razmeju..
znaci..ako je takmicenje u PLAJA DEL ARJO...nije bitno KO ide..bitno je DA SE IDE....i u nedotatku takmicara..ko ga jebe..neka bar idu delgati..ili delegat..
mislim..jbg..znas i sam koliko je to sve smesno i zalosno..DELEGAT je na takmicenju zbog takmicara...a ne zbog tkamicenja...i provoda...ali kod nas kao i za sve..vrede obronute vrednosti

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #50 poslato: Jul 06, 2009, 02:40:39 posle podne »
"JA ZNAM BAR 10 SLUCAJEVA GDE SE BUKVALNO ISLO NA LETOVANJE......"

I ovo tvoje je TACNO, Cobi je verovatno mislio na isto.

Ja sam se vezao za taj jedan slucaj koji je pomenuo, misleci na Slavisu iz Nisa

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #51 poslato: Jul 06, 2009, 03:29:58 posle podne »
"JA ZNAM BAR 10 SLUCAJEVA GDE SE BUKVALNO ISLO NA LETOVANJE......"

I ovo tvoje je TACNO, Cobi je verovatno mislio na isto.

Ja sam se vezao za taj jedan slucaj koji je pomenuo, misleci na Slavisu iz Nisa



znas i sam sta cu reci
JBG!!!!!!
tako je kako je..i do q...

Van mreže cobi63

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: DALI SE TAKMICITI ILI NE.....?????>>>>!!!!!!
« Odgovor #52 poslato: Jul 10, 2009, 06:12:20 posle podne »
"JA ZNAM BAR 10 SLUCAJEVA GDE SE BUKVALNO ISLO NA LETOVANJE......"

I ovo tvoje je TACNO, Cobi je verovatno mislio na isto.

Ja sam se vezao za taj jedan slucaj koji je pomenuo, misleci na Slavisu iz Nisa



Tako je a Slavisu nisam zeleo da imenujem,mislio sam da nije ok da to uradim bez obzira sto smo extra bezrezervni prijatelji i ne libimo se da jedan drugome kazemo sve,alo Gorane sta sa Novim Sadom?Jer je u tu isao kao extra delegat,pa je nedelju dana ranije vrteo brojeve i trazio smestaj koji je najjeftiniji da bi odseo?Gde je sada bio savez i organizacija?