April 29, 2024, 09:46:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA  (Pročitano 9045 puta)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« poslato: Septembar 13, 2008, 02:34:53 posle podne »
Postovani prijatelji,
Memorijal Novice Pauljicica odrzace se 21.09.2008 godine u sali Muzicke skole u Boru sa pocetkom u 17 sati.Ovo takmicenje je ujedno i izborno za sastav zenske reprezentacije koja ce nas predstavljati na svetskom prvenstvu u Spaniji.
Organizatori Memorijala su Opstina Bor,Sportski savez Bor i Bodybuilding klub Partizan.

Takmicenje ce se odrzati u sledecim kategorijama:
Juniori-I kategorija
Veterani-I kategorija
Bodi klasik-I kategorija

Bodi bilding seniori:
Laka kategorija-70kg
Srednja kategorija-80kg
Poluteska kategorija-90kg
Teska kategorija 90+kg

Bodi bilding za zene-I kategorija
Fitnes za zene-I kategorija
Bodi fitnes za zene-I kategorija

Apsolutna kategorija


Za najuspesnije takmicare bice obezbedjene medalje,diplome i pehari.Apsolutni pobednik bice nagradjen velikim peharom i posebnom nagradom.Svi takmicari koji zele da nastupe moraju biti registrovani u klubu koji je takodje registrovan u savezu srbije za bb.
Za juniore i veterane obavezna je licna karta.

Program takmicenja:
Docek i prijavljivanje takmicara-Sala Muzicke skole
Od 15:00-16:30-merenje takmicara
Od 17:00-polufinalno i finalno takmicenje

SPORTSKI POZDRAV

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #1 poslato: Septembar 21, 2008, 11:15:05 posle podne »
Cuo sam za Gorana Ilica ali sta je uradila Sonja? Goran po starom obicaju iskljucio telefon   :-[

Goran prvi
Hans APSOLUTNI čestitamo

Evo sad sam saznao za zene u bodi fitnesu:
Sonja Ilic nije izlazila na binu.

1.Robijeva zena(OLIMPYA KG) prvi put izasla i prvo mesto, CESTITAMO
2.Alexandra Cimesa (devojka Ted Arcidija) drugo mesto CESTITAMO

Za ostale neznam ali sam dobio od Gorana Ilica obecanje da ce postaviti slike  :)
« Poslednja izmena: Septembar 21, 2008, 11:16:37 posle podne bebac »
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #2 poslato: Septembar 22, 2008, 04:27:42 posle podne »
slika sampiona...i hansa...ahahahaha

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #3 poslato: Septembar 22, 2008, 10:07:13 posle podne »
Evo sad videh por slicica pa da stavim a na njima je ocigledno da je Sandra bar 5x bolja od pobednice,sramota za takmicenje da rade takve stvari!!!!!!!


Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #4 poslato: Septembar 22, 2008, 10:42:20 posle podne »
Zao mi je sto se ponovo dizu nepotrebne tenzije u vezi svakog takmicenja koje se odrzi i sto preovladjuje  totalna neinformisanost.

Evo  stavljam par slika iz pomenute body fitness kategorije pa sami procenite formu obe takmicarke...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #5 poslato: Septembar 22, 2008, 10:46:27 posle podne »
Evo jos par slika da zaokruze izgled obe takmicarke iz svih uglova.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #6 poslato: Septembar 23, 2008, 10:43:57 pre podne »
bez obzira gorane na sve..ja moram da postavim nekoliko pitanja...
ovo takmicenje necu da komentarisem..bar ne za sada....
ali me interesuje..

Citat
Zao mi je sto se ponovo dizu nepotrebne tenzije u vezi svakog takmicenja koje se odrzi i sto preovladjuje  totalna neinformisanost.

zasto misli da su nepotrebne tenzije tj dali je to adekvatna rec?...mislim da bi problem trebalo gledati iz drugog ugla...

postoji stara poslovica..ako 5 ljudi kazu DA JE NEKO BUDALA..MOZDA DA LAZU...ako 10 ljudi kazu da je neko budala.MOZDA LAZU....ali ako 100 ljudi kaze da je neko budala.....ONDA SIGRUNO NE LAZU..

tako i ovo...
buraz..ako se posle svakog takmicenja nesto desava..onda defitivno nesto nie u redu.
ali to me bas boli patka..nego mene zanima ovaj deo.....
koji si rekao..

Citat
Zato je donesena odluka da Sonja putuje za Rusiju u Kaliningrad na Svetski Kup 21-24.11.2008.god gde se u isto vreme odrzava i Svetsko prvenstvo u clasic Body buildingu gde i sam putujem i ucestvujem. Za to takmicenje, na spisku je jos i nas TOZA iz BG-a a delegat je Zoran Stojic.

mene ne znaima ko ide..to u opst enhije bitno..
nego ko je to doneo odluku da ima para za 4 u rusiju a nema para za jednog na svetsko??????.......

mislim da odista neke stvari treble bi da se ipak cute..

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #7 poslato: Septembar 23, 2008, 12:49:49 posle podne »
Za Rusiju je donet predlog da idu ta tri takmicara i delegat. Taj predlog je dao Goran Ivanovic i to stoji zavedeno.

Ono sto nisam zaleo u ranijim postovima da pominjem (nisam ni bio duzan) a ima veze sa ovim jer se radi o parama, je to da sam ja jos na pocetku godine napomenuo svima u Savezu da je to takmicenje poslednje u nizu i na kraju godine te da me ozbiljno racunaju za odlazak na isto makar i sam platio sve troskove. To moze svako da potvrdi.
Ostajem pri tome i dalje i to je jos u opticaju.
Ja zelim i mogu da platim sebi i Sonji put u Rusiju i tako ce da bude ako Savez ne bude imao para. Trazim samo da budemo prijavljeni kao takmicari koje salje nas Savez. Ne zelim da propustim priliku da napravim dobar rezultat,a znam da mogu. Jos jedan razlog je taj sto mi je uplanu veoma brz prestanak takmicarske karijere jer sa ispunio sve svoje planove koje sam imao.

Jos jednom da ponovim, Sonja i ja idemo sigurno u Rusiju, svi ostali mogu i ne mogu ako nema para u kasi Saveza.
 
Sto se tebe Pedja tice, znas moje misljenje da treba 100% da ti se pruzi sansa da ides.To sam i rekao ljudima iz Saveza a sad ako postoji drugi razlog zbog cega ne ides na Svetsko to ne znam.
Najbolji je tvoj direktan razgovor sa Predsednikom i znaces sve iz prve ruke.
Sve ostalo je rekla kazala.

Sto se tice tenzija koje se dizu posle svakog takmicenja, pa sve se vrti oko jedne iste stvari, tudje zene i slicne gluposti. I sve potice od istih ljudi koji umesto da sagledaju svoje probleme gledaju vecito u tudje dvoriste i kritikuju druge, ne znam ni zasto.

Licno mene vise nista ne pogadja, zelim mirno da zvrsim ovu godinu a od sledece godine me vise nista ne interesuje u vezi bilo cega sto se tice politike ovog sporta kod nas.
Tako da...... 

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #8 poslato: Septembar 23, 2008, 01:42:18 posle podne »
Svaka cast. Kulturno, civilizovano i argumentovano od Tebe kao i uvijek.

Da svi drze ovaj nivo komunikacije koju ima Ilic, imali bismo mnogo zdraviju i konstruktivniju diskusiju na forumu.

Zelim srecu i dobar plasman Tvojoj supruzi i Tebi u Rusiji, uz naravno zelju da vam se pridruze i drugi srpski takmicari.

Pozdrav iz CG,
Vladan
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #9 poslato: Septembar 23, 2008, 01:52:44 posle podne »
nismo se mi ovde razumeli gorane...
jos jednom da naglasim...JEBE MI SE za to ko je pobedio,ko je trebalo ko nije itd..svoje misnjenje cu izneti ali da sackam jos malo pa ce sve da se zna...tako da sada u opste to nije bitno....ali ni njmanje..

ja znam tu pricu oko toga da si ti rekao kako kazes na pocetku godine za takmicenje u rusiji itd.
mene sada zanimaju druge stvari..
ti kazes da imas objektivne sanse,sonja,toza..itd..OK..ne poricem ni jednog momenta da nemate ili nmeas..cak sto vise.,cak me ne znaima ni dolazak marginlaca na svetsko za zene sada u spaniju.
mene zanima nesto drugo.....
koliko ja znam..OVO JE BODY BULIDNG SAVEZ SRBIJE...kasnije je dobio repove u vidu body clasica i body fitnesa i ostalih bez uvrede body dzirolo palaca....ali ni to nije bitno....
bitno je da na SVETSKO ZA ZENE IDE branka-tradiconlano kao predstavnik bb-a..i BODY FITNES.ILI FTINES GIRL..ili sta god da je.
na to u rusiju idete SONJA-BODY FITNES...TI-BODU CLASIS...TOZA..BODY CLASIC....???

ja ovde ne vidim logkiku cak ni pod uslovom da i sam platis kartu kako kazes...

jer sada se ne postavlja pitanje samo MENI..vec svim ostilim koji nisu u tim BODY fazonima zasto se mi u opste i spremamo kada se unapred zna da mozemo da idemo samo na blakanksa jer su obicno tu negde ai ne mogu da budu dalje sve i da hoce..

znaci...ima se novac da se vode marginalnic na svetska takmicenja u spaniju..ja i neznam ko je ta devojka djurdjica ali bez njenog omalovazvanja da je neko ime sigruno bih znao za nju kao sto znam za ljubu,branku,sonju,alex,milku..itd..itd..itd...

Citat
Trazim samo da budemo prijavljeni kao takmicari koje salje nas Savez.

ok...ali ti jako dobro znas da se bez delegata ne moze TAKMICTI..ili moze...ali pod jako usranim uslovima..ako se secas sta se desilo GORANU NIKOLICU u kini kada je bio.....znaci...sve i da platis sebi put ti ne mozes bez delegata da ides....

Citat
ako postoji drugi razlog zbog cega ne ides na Svetsko to ne znam.

ti na zalost znas da TI NEKI DRUGI RAZLOZI postoje,a da niko nemam jaja da mi ih kaze u lice nego je lakse se najdebavati krishom na sednicama UO...ali dobro......kako god da je...HEBE MI SE..doci ce vreme..samo jos malo

Citat
Najbolji je tvoj direktan razgovor sa Predsednikom i znaces sve iz prve ruke.

e vidis ovaj deo me tako povredio.....JA NAKON OVILIKO TITULA...JA..ZBOG CIJE MEDALJE 2004 godine sa meditranaksog takmicenja i medalje BRANISLAVE JOVANOVIC sa evropskog te godine JE OVAJ SPORT IZ 4 KATEGORIJE PRBEACEN U TRECU GDE JE SADA.....

DA MOLIM NEKOGA DA ME VODI NA SVETSKO PRVESNSTVO !!!!!!

E PA necu....necu da znam da mi je to zadnje u zvitu sta treba da uradim.....DA SE PONIZVAM NEKOME I DA MOLIM NAKON SVEGA STA SAM URADIO ZA OVU ZEMLJU I ZA OVAJ SPORT DA MOLIM ZA MILOSTNJU.....necu gorane......NEMA SANSE....NIKADA!!!!!

TO SAM JA...!!!!!!!!

a ocigledno da mnogi to neznaju...neznaju da ovaj sport cine takmicari a ne neko drugi......i da ovaj sport cine takmicarski rezluatati.....a ne nesto drugo.......

NECU GORANE.....a to sto HOCU....to ce uskoro da se vidi..VERUJ CHIKA PEKIJU NA REC...

jer ja nisam neki BALAVI PICOPEVAC KOJI CE DA CUTI ..samo rekoh..ima nekoiko objektivnih razloga zasto je situcija sada ovako kako je..

Citat
Najbolji je tvoj direktan razgovor sa Predsednikom i znaces sve iz prve ruke.
..

TAKO DA OVO PONIZENJE SEBI NE BI DOPUSTIO NI DA SAM LUD!!!!

ali da rezimiram..jer ocigledno da je stvar vrlo jasna....
ma ne..bolje da ne..i onako je ovo mnogo glupa tema da bi se raspravljalo bez bilo koga i bilo cega...

rekoh jos jednom.....ne bih ni komentarisao nista po pitanju ovog takmicenja sto je odrzano jer me ne znaima ni u jednom segmetnu...ali me prilicno dotaklo to sto si rekao da je NEKO odlucio DA SE NEKO VODI..a taj NEKO je odlucio da SE NEKO ne vodui...ili ne ide nigde..lepse zvuci..jer niko od nas nije govedo da bi se vodio bilo gde pogtovo od ljudi koji neznaju na na englskom kazu dobar dan......u to sam se uverio svojim ocima........

sve u svemu.....TUGA,JAD I CEMER......iskreno...

nadam se da ce i ovo da se smatra dovljno argumetnovano i civilizovano obrazlozenje

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: MEMORIJAL NOVICE PAULJICICA
« Odgovor #10 poslato: Septembar 23, 2008, 08:32:58 posle podne »
Steta sto nisam znao za ovo takmicenje bar nekoliko dana ranije. MOgao sam da dodjem i gledam,dok sam se setao na severu :(