April 27, 2024, 06:13:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: saveti oko ishrane - rekreativac :)  (Pročitano 1820 puta)

Van mreže kobajagi

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
saveti oko ishrane - rekreativac :)
« poslato: Septembar 10, 2008, 06:03:52 posle podne »
Pozdrav svima !

Evo vec neko vreme cituckam forum, talozim salce i informacije i doslo vreme da neke stvari proverim. Visok sam 185cm i imam 75 kg.Namera mi je da nabacim nesto misicne mase sto vise to bolje :).
Vec 3 ~ 4 meseca se hranim po sledecem principu :  ovsene,  jaja,  belo meso/riba i povrce, tunjevina i sir i sve to prosarano sa salatama uleti nesto sa strane sto ne treba ali nisam preterivao.U poslednje vreme sam sastavljao  spiskove, gledao finansije i dosao do zakljucka da bih dnevno mogao da unosim oko 160 ~ 170 g proteina iz hrane.Od suplementacije bi koristio whey i kreatin.E sad svi bi i jare i pare pa bih tako i ja da taj whey sto vise razvucem :p. Sto se tice UH-a cenim da to nije problem uvek ima krompira, pirnica,  testenina salata i tako toga slicnog.

Vezbao bih kod kuce.Imam klupu sa drzacima za sipku i podesivim naslonima dodatak za skotovu klupu, drzace za propadanje,veliku sipku i sipke za bucice,tegova oko 75kg-a i sipku za zgibove.Sto se tice staza u teretani svrstavam se medju pocetnike :)

Pored vaseg misljenja o ovom navedenom interesuje me da li da  rotiram uh ili da cepam iste kolicine svakog dana ( sarmice i slauf su tek u fazi nastajanja :)  )




Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: saveti oko ishrane - rekreativac :)
« Odgovor #1 poslato: Septembar 10, 2008, 07:19:44 posle podne »
kobajagi.
plan ti je u sustini dobar.
nastavi tako..nije problem.
ali ce problem da nastene za neko odrejdeno vreme kada ti se telo navikne na tu oskudnu vrstu vezbi.
jednsotavno ce telo da ti se adaptira na to sve i rezulatati ce krenuti da izostaju...
da sam an tvom emstu..ja ne bih omdah koristio napredne tehnike ako u opste tako mogu i da ih nazovem poput carb rotiranja i sl.
ipak to ostavi za neko vreme kada ti bude potrebnije jer ce tebi sada i obicna promena u rezimu ishrane doneti kakav-taklav rezulatat

Van mreže kobajagi

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: saveti oko ishrane - rekreativac :)
« Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2008, 11:46:29 pre podne »
hvala   ( malko  sam okasnio prelistavao sam forum i cituckao one gigantske teme :D )